Νέα

Ψαχνω για καινουργια εμπειρια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WhateverNevermind
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

WhateverNevermind

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια δε ξερω κατα ποσο ειμαι στο σωστο μερος αλλα ειπα να δοκιμασω. Ενδιαφερομαι για κοπελα στη Θεσσαλονικη για γνωριμια και οτι προκυψει  :knockinb: :knockinb: .
Ειμαι 24 χρονων αρκετα εμφανισημος. Δε με πολυ απασχολει η ηλικια. Φωτογραφιες θα εκτιμηθουν.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Καλησπερα παιδια δε ξερω κατα ποσο ειμαι στο σωστο μερος αλλα ειπα να δοκιμασω. Ενδιαφερομαι για κοπελα στη Θεσσαλονικη για γνωριμια και οτι προκυψει  :knockinb: :knockinb: .
Ειμαι 24 χρονων αρκετα εμφανισημος. Δε με πολυ απασχολει η ηλικια. Φωτογραφιες θα εκτιμηθουν.


Στο σωστο μερος εισαι τυπε, εδω μεσα εχει αμετρητα μουνια. :S :S :S

Λιλα, Mixalida, Pentagiotisa, Ntopasandra, Ettore δε θα ξερεις ποια να πρωτογαμησεις.

http://ist1-4.filesor.com/pimpandhost.com/1/_/_/_/1/1/5/p/b/15pbR

/xc.gif
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Κι ειναι ακομα τριτη....
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
axaxaxaxaxaxaxaxaxa γαμώ την τρέλα μου πάντα λιώνω στο γέλιο με αυτό το κινούμενο!  :2funny: :tickedoff:

Τυπε για να γελας δεν θα το βλεπεις με καλλιτεχνικη χορευτικη προσεγγιση οπως τα υπολοιπα σοβαρα μελη του site  :S :S :S
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
λαθος μερος φιλε μου... εδω καμια βιζιτα να βρεις και αυτο αν την ψαξεις εσυ... αμφιβαλω αν θα σε ψαξει αυτη
:hi:
 
OP
OP
W

WhateverNevermind

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Στο σωστο μερος εισαι τυπε, εδω μεσα εχει αμετρητα μουνια. :S :S :S

Λιλα, Mixalida, Pentagiotisa, Ntopasandra, Ettore δε θα ξερεις ποια να πρωτογαμησεις.

http://ist1-4.filesor.com/pimpandhost.com/1/_/_/_/1/1/5/p/b/15pbR

/xc.gif
Χαχαχαχαχαχα σας ευχαριστω πολυ παιδια για την ενημερωση. Εχετε κατι να μου προτινεται ως εναλλακτικη ?
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Καλησπερα παιδια δε ξερω κατα ποσο ειμαι στο σωστο μερος αλλα ειπα να δοκιμασω. Ενδιαφερομαι για κοπελα στη Θεσσαλονικη για γνωριμια και οτι προκυψει  :knockinb: :knockinb: .
Ειμαι 24 χρονων αρκετα εμφανισημος. Δε με πολυ απασχολει η ηλικια. Φωτογραφιες θα εκτιμηθουν.
φιλε εδω δεν εχει τιποτα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.741
Κριτικές
6
Like
3.398
Πόντοι
736
ρε φιλε αφου καθε μερα ολη μερα μεσα εισαι... τι θεμα εχεις με τις μερες;;;

:think: :think: :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny:
Απο οτι κατάλαβα υπάρχει μια παράδοση στο σαιτ που θέλει τα ... ας τα πουμε περίεργα νήματα να μπένουν πάντα κυριακή , το ποιός την ξεκίνησε αυτην την παράδοση δεν ξέρω ...
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Εδω τυπε θα βρεις μονο δροσερα αγορια τραβελια κροσσακια κλπ... και φυσικα αντρες...αρχιδοκαμπος... ζεχνει πουτσιλα το σαιτ!
Εισαι στο σωστο μερος! :2funny:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.257
Κριτικές
16
Like
13.280
Πόντοι
5.577
:2funny: :2funny: :2funny:

Που τον βρηκες τον λιλα να χορευει ρε τυπε ...
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Απο οτι κατάλαβα υπάρχει μια παράδοση στο σαιτ που θέλει τα ... ας τα πουμε περίεργα νήματα να μπένουν πάντα κυριακή , το ποιός την ξεκίνησε αυτην την παράδοση δεν ξέρω ...

την κυριακη ειμασtε εξω φιλε μου ομως...ποιος μενει μεσα κυριακη για να γραψει στο φορουμ..;;
δλδ και δουλειες η παρεα να μην εχεις πας μια στα μπουρδελα και μετα μπαινεις δευτερα στο φορουμ για να μοιραστεις τους αθλους σου ή να ριξεις μαυρο στις πουτανες-τσατσαδες που ειναι φολες για να μην την πατησουν συνγαμηστες... :coolcondom: :takethis:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Μη το λες τυπε... ουτε δουλεια εχω ουτε γυναικα ουτε φιλους... ολη μερα σπιτι και μεσα στο μπου... η μονη μου χαρα....
Αντε που και που κανα γυμναστηριο η κανα καφενε για μπιρες και μπαλιτσα...
Μονος παντα εννοειται... Τουλαχιστον απο το πασχα και μετα που χωρισα κι εχασα και τη δουλεια μου και παραλιγο να χασω και τη ζωη μου σε τροχαιο, ευσι κυλανε οι μερες μου...
Που θα παει θα περασουν αυτα τα 30-40 χρονια ζωης που μου μειναν να παω κι εγω στο διαολο να ησυχασω...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Μη το λες τυπε... ουτε δουλεια εχω ουτε γυναικα ουτε φιλους... ολη μερα σπιτι και μεσα στο μπου... η μονη μου χαρα....
Αντε που και που κανα γυμναστηριο η κανα καφενε για μπιρες και μπαλιτσα...
Μονος παντα εννοειται... Τουλαχιστον απο το πασχα και μετα που χωρισα κι εχασα και τη δουλεια μου και παραλιγο να χασω και τη ζωη μου σε τροχαιο, ευσι κυλανε οι μερες μου...
Που θα παει θα περασουν αυτα τα 30-40 χρονια ζωης που μου μειναν να παω κι εγω στο διαολο να ησυχασω...

Γεια σου Βukowski.  :S :S :S
 
OP
OP
W

WhateverNevermind

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας και τις σαρκαστικες αλλα ρωτησα ποιο πανω και δε πηρα απαντηση. Γνωριζει καποιος καποιο εναλλακτικο σαιτ ωστε να βρω αυτο π ψαχνω?  :P
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας και τις σαρκαστικες αλλα ρωτησα ποιο πανω και δε πηρα απαντηση. Γνωριζει καποιος καποιο εναλλακτικο σαιτ ωστε να βρω αυτο π ψαχνω?  :P
δοκιμασε στο gay.gr τυπε..... :S :S :S
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Μη το λες τυπε... ουτε δουλεια εχω ουτε γυναικα ουτε φιλους... ολη μερα σπιτι και μεσα στο μπου... η μονη μου χαρα....
Αντε που και που κανα γυμναστηριο η κανα καφενε για μπιρες και μπαλιτσα...
Μονος παντα εννοειται... Τουλαχιστον απο το πασχα και μετα που χωρισα κι εχασα και τη δουλεια μου και παραλιγο να χασω και τη ζωη μου σε τροχαιο, ευσι κυλανε οι μερες μου...
Που θα παει θα περασουν αυτα τα 30-40 χρονια ζωης που μου μειναν να παω κι εγω στο διαολο να ησυχασω...
Τυπε μαρεσει η αισιοδοξια σου :S :S :S
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
564
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
306
Καλησπερα... Δεν εχεις κανενα φιλο; Να βγεις καμμια βολτα εξω... Πηγαινε σε κανενα καφε μπαρακι... Κατι θα πετυχεις εκει.. Κανε την κινηση σου... Δεν χανεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom