Νέα

Τραβέλια που τρομάξατε όταν τις είδατε από κοντά - «Τραυματική εμπειρία με τρανς»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marcello Mastroianni
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Συναδελφοι πιστευω πως ολοι την εχουμε πατησει καποιες φορες που πανω στην καυλα μας καναμε λαθος επιλογη και πεσαμε πανω σε "μορφονιες".
Για μενα μια αχημη εμπδιρια ηταν μ'αυτην
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
Συναδελφοι πιστευω πως ολοι την εχουμε πατησει καποιες φορες που πανω στην καυλα μας καναμε λαθος επιλογη και πεσαμε πανω σε "μορφονιες"

Μπες στα νήματα με τα τσοντάδικα μαστρογιαννη να δεις πράγμα και κακό !!!
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
336
Πόντοι
21
Συναδελφοι πιστευω πως ολοι την εχουμε πατησει καποιες φορες που πανω στην καυλα μας καναμε λαθος επιλογη και πεσαμε πανω σε "μορφονιες".
Για μενα μια αχημη εμπδιρια ηταν μ'αυτην
δηλαδή τι παιχτηκε μαρτσελο?
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Καλα να παθετε ανωμαλοι αφου δε σας αρκουν οι γυναικες θελετε και τραβελια....
φιλε μας κοροιδευεις? εχεις μπει σε ολα τα τραβελοθεματα και σχολιαζεις, πιστευεις οτι δεν εχουμε καταλαβει οτι γουσταρεις τραβελια?
 

Salonikios_35

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι οι έχει πολλές αγριοτρανς ευτυχώς δεν μου έχει τύχει είμαι πολύ επιλεκτικός αλλά για τους άλλους συναδέλφους κωλομπαραδες θέλω να ακούσω εμπειρίες
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
336
Πόντοι
21
Δεν χρειστηκε να παιχτει κατι..ειχε κατι χερουκλες σαν τον κολλητο μου τον Γερασιμο,αντριλα σκετη :S
η αλήθεια είναι πως αυτή φαίνεται μια χαρά στις φώτο. Εντάξει το άθλημα έχει ρίσκο
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
309
Like
393
Πόντοι
21
Σαν ταινία ακούγεται το θέμα "εφιάλτης στον δρόμο με τις τράνς"....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ειναι δυσκολο στην χωρα μας να βρεις πολυ θηλυπρεπει τρανς...Και αν βρεις θα ειναι γιατι εχει το χαρισμα και δευτετον γιατι πινι ορμονες πριν τα 18της....Τα πιο ομορφα τρανς ειναι απο ταυλανδη!τελος!Εγω πριν χρονια καπου στην ομονοια βλεπο πλατη εναν μουναρο ψιλο!με φουατα μαυρη μποτα μακρυα ξανθα σγουρα μαλλια.....μολης πλησιαζο...και γυρναει βλεπο 2 αυηουλοτα γουρλοτα ματια να με κοιτανε....σημαδια απο ακμη στα μαγουλα και στο μετοπο...και στο δεξι μαγουλο ενα μεγαλο σημαδι απο χαρακια...μου γελαει και βλεπο δοντια πρασινομαυρα...μενο κυριολεκτικα με ανοιχτο το στομα...ηταν σαν να εβλεπα τον μαζονακι στο ασχημο και με ολα τα σημαδια που προανεφερα...μολης καταλαβε πως ταραχτικα αρχιζη φωναζι και λεει δεν σαρεσο ρε μαλακα?τωρα θα δεις τι θα παθεις ενο ετρεχα σε ενα σκοτινο σοκακι ακουο πυροβολισμους και βαρια βηματα απο πισο μου να με ακολουθουν φυσικα ηταν οπλο κροτου λαμψης...καταφερα και μπηκα κυριολεκτικα σε ταξι απο το παραθυρο του σηνοδιγου...ο ταριφας κοντεψε να παθει εφραγμα...και του λεω σανιδοσε το θα με ετρωγε το παλιοτραβελο!κτλ...
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
μολης καταλαβε πως ταραχτικα αρχιζη φωναζι και λεει δεν σαρεσο ρε μαλακα?τωρα θα δεις τι θα παθεις ενο ετρεχα σε ενα σκοτινο σοκακι ακουο πυροβολισμους και βαρια βηματα απο πισο μου να με ακολουθουν φυσικα ηταν οπλο κροτου λαμψης...καταφερα και μπηκα κυριολεκτικα σε ταξι απο το παραθυρο του σηνοδιγου...ο ταριφας κοντεψε να παθει εφραγμα...και του λεω σανιδοσε το θα με ετρωγε το παλιοτραβελο!κτλ...

Τύπε μου να σαι καλά πραγματικά. Το κάνω εικόνα και ακόμα γελάω δεν ξέρω.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
φιλε μας κοροιδευεις? εχεις μπει σε ολα τα τραβελοθεματα και σχολιαζεις, πιστευεις οτι δεν εχουμε καταλαβει οτι γουσταρεις τραβελια?


ρε τυπε , ε οχι και γουσταρω τραβελια....
γουσταρω να ξεμπροστιαζω τυπους που το παιζουν "στρειτ" αλλα γαμανε τραβελια! σαν εσενα η τον βατραχομουρη ναπουμε...

Ποιο στρειτ απο μενα δεν υπαρχει.... ξερναω και μονο με την σκεψη του ...μηλου του αδαμ στο λαιμο της καθε τραβελοπουστας!

:vomit:  :vomit:  :vomit:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Μυλλέρου 33 τύπε τα είχα δει όλα. Τρίχες ανακατεμένες με σπυριά και σκατά. Το μαγαζί έχω την εντύπωση ότι δεν λειτουργεί.
Επίσης παίζουν σούμο τραβέλια στη Δεληγιώργη.
:shit: :shit: :shit:
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
309
Like
393
Πόντοι
21
Μυλλέρου 33 τύπε τα είχα δει όλα. Τρίχες ανακατεμένες με σπυριά και σκατά. Το μαγαζί έχω την εντύπωση ότι δεν λειτουργεί.
Επίσης παίζουν σούμο τραβέλια στη Δεληγιώργη.
:shit: :shit: :shit:
μερικές θα ήταν θεές εκεί
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
Μυλλέρου 33 τύπε τα είχα δει όλα. Τρίχες ανακατεμένες με σπυριά και σκατά. Το μαγαζί έχω την εντύπωση ότι δεν λειτουργεί.
Επίσης παίζουν σούμο τραβέλια στη Δεληγιώργη.
:shit: :shit: :shit:
μούτρο κερνάω τώρα που σ γραφω
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
ρε τυπε , ε οχι και γουσταρω τραβελια....
γουσταρω να ξεμπροστιαζω τυπους που το παιζουν "στρειτ" αλλα γαμανε τραβελια! σαν εσενα η τον βατραχομουρη ναπουμε...

Ποιο στρειτ απο μενα δεν υπαρχει.... ξερναω και μονο με την σκεψη του ...μηλου του αδαμ στο λαιμο της καθε τραβελοπουστας!

:vomit:  :vomit:  :vomit:
μας επεισες τρελε, που καθεσαι και γραφεις στο νυμα των πακιστανων ''που χαθηκε ο τεντυ, γιατι δεν ανεβαζει, τεντυ ανεβασε καμια εικονα να γουσταρουμε''
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom