Νέα

Ψαχνω κοπελα με μονιμο μισθο να μενει σπιτι μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EterosDioskouros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EterosDioskouros

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Οπως λεει κ ο τιτλος ψαχνω μια κοπελα να μενει σπιτι με μισθο κ ολα πληρωμενα. Ελευθερη να φυγει , να βγει , να παει διακοπες να κανει οτι θελει. Δουλευω πολλες ωρες, ειμαι εμφανισημος κ βαρεθηκα τις γκομενες που δεν ξερουν τι θελουν. Δεν θελω ερωτες γαμους κ παιδια απλα να γυρναω κ να με περιμενουν για οτι εχω ορεξη απλα κ ξεκαθαρα. Ειτε αυτο ειναι βολτα, ποτο, σεξ. Ειμαι 37 , ιδανικα θα προτιμουσα κοπελες 25-35, αν ενδιαφερεται καμια ας στειλει μυνημα
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Φίλε πρέπει να έχει γεννηθεί γυναίκα η είναι εντάξει αν έγινε στην πορεία ;;; Από το δεύτερο θα βρεις πολλές. Είναι Κυριακή σήμερα ;
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
609
Κριτικές
9
Like
1.021
Πόντοι
86
Που ήσουν χαμένος εσυ???
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
Οπως λεει κ ο τιτλος ψαχνω μια κοπελα να μενει σπιτι με μισθο κ ολα πληρωμενα. Ελευθερη να φυγει , να βγει , να παει διακοπες να κανει οτι θελει. Δουλευω πολλες ωρες, ειμαι εμφανισημος κ βαρεθηκα τις γκομενες που δεν ξερουν τι θελουν. Δεν θελω ερωτες γαμους κ παιδια απλα να γυρναω κ να με περιμενουν για οτι εχω ορεξη απλα κ ξεκαθαρα. Ειτε αυτο ειναι βολτα, ποτο, σεξ. Ειμαι 37 , ιδανικα θα προτιμουσα κοπελες 25-35, αν ενδιαφερεται καμια ας στειλει μυνημα


Εσύ έχεις βάλει και κάτι αυτοκόλλητα σε στάσεις λεωφορείων?? Τα ιδιά λέει κι εκεί !!!
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
458
Πόντοι
3.245
Πολύ ανεκτικο σε βρισκω τυπε... :S
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
δεν συμφέρει με το μήνα τύπε, δώσε $99 και καθάρισες
 

Συνημμένα

  • 4d4335c18c0635ae85e2315ba6aa54ae.jpg
    4d4335c18c0635ae85e2315ba6aa54ae.jpg
    51,8 KB · Εμφανίσεις: 71

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Τυπε φανταζομαι θα γαμηθηκες στα πμ απο...γυναικες μελη του μπου... :S
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Οπως λεει κ ο τιτλος ψαχνω μια κοπελα να μενει σπιτι με μισθο κ ολα πληρωμενα. Ελευθερη να φυγει , να βγει , να παει διακοπες να κανει οτι θελει. Δουλευω πολλες ωρες, ειμαι εμφανισημος κ βαρεθηκα τις γκομενες που δεν ξερουν τι θελουν. Δεν θελω ερωτες γαμους κ παιδια απλα να γυρναω κ να με περιμενουν για οτι εχω ορεξη απλα κ ξεκαθαρα. Ειτε αυτο ειναι βολτα, ποτο, σεξ. Ειμαι 37 , ιδανικα θα προτιμουσα κοπελες 25-35, αν ενδιαφερεται καμια ας στειλει μυνημα

η "αγγελια" αυτη ειναι λαθος για 2 λογους
1ον εδω δεν παιζει να βρεις τπτ! μονο αδερφες θα σου στελνουν μνμ
2ον οποια γυναικα και να ερθει οσο ομορφη και καλη να ειναι μαζι σ και οτι και να σ κανει στο κρεβατι και την κουζινα μετα απο λιγο θα την βαρεθεις και θες ν αλλαξεις! ειναι χαζο λοιπον να μπεις σ αυτο το τριπακι ενω μπορεις με τα ιδια χρηματα να εχεις 2-3 στανταρακια και να τις φωναζεις σπιτι σου οποτε εχεις εσυ ορεξη!
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
ασε που ειναι τελειως ηλιθιο να βαλεις τετοιο ατομο σπιτι σου γτ απλα καποια στιγμη θα γυρισεις σπιτι και μπορει να υπαρχουν μονο τα ντουβαρια..μεχρι και την πορτα θα σου εχουν παρει φευγοντας....

:think: :think: :think:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
Ο αλλος ψαχνει χρονια τωρα παλια αχρηστα παιχνιδια και δεν βρισκει τυπε, εσυ θες ολοκληρη γυναικα?  :think: :S
 
OP
OP
E

EterosDioskouros

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Φαινεται αστειο αλλα εχω φαει πολυ μαλακογκομενα και δεν αντεχω αλλο. Ολες στην αρχη θελουν ουι θες και μετα αρχιζουν την γκρινια και τους γαμους και τα ποτε θα γινω μανα. Ρε δεν με χεζεται λεω εγω. Απο εσκορτ δεν πολυγουσταρω γιατι ειναι στημενο πολυ ρε παιδια δεν ειναι το στυλ μου
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
115
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
απο εσκορτ δεν συμφερει. αλλα ειτε θα βρεις καποια της πιατσας να δινεις κανενα 30αρι οποτε θελεις ή αναγκαστικα θα βρεις κοπελα φιλε μου
 

SandraSandra

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2018
Μηνύματα
133
Like
14
Πόντοι
1
Ποια γυναίκα ανεξάρτητη οικονομικά να θέλει να κλειστεί σπίτι σου?!? Γιατί?!? :think:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Αρα θες σκλαβα του σεξ!

Κι αν γυρισεις κανα βραδυ ζοχαδιασμενος απ τη δουλεια η λιωμα απο ξενυχτι με φιλους και στραβωσεις τη σαπιζεις και στο ξυλο η τη...βιαζεις στη σουρα πανω...??

Και φυσικα ειναι υποχρεωμενη να το δεχτει αφου πλερουα...


Δε ξερω... Αν δεν εισαι ο μπεκαμ η ο ροναλντο που θα τους πληρωναν οι ιδιες οι γκομενες για να μεινουν σπιτια τους δε βλεπω ουτε ενα λογω να θελει καποια ομορφη νεα κοπελα να σπιτωθει μαζι σου τυπε...

:S  :S
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Ενσημα θα της κολλας ρε νιμου....?  :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom