Νέα

καλό τσιμπουκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Golfakias93
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
ρε παιδια θελω την γνωμη σας. εχω διαβασει σχεδον ολο το φορουμ αλλα ειναι παντου διασπαρτα και δεν βγαζω ακρη. ασε που τα περισσοτερα ειναι παλια κιολας και απο χρονο σε χρονο αλλαζουν τα παντα. θελω να μου προτινει καποιος ενα μπουρδελακι για μια καλη πιπα! αλλα ΚΑΛΗ! το θεμα μου ειναι οτι το εργαλειο μου ειναι ανω του μετριου και οι κοπελες που ειχα δεν μπορουσαν να κανουν deepthroat και να το βαλουν μεσα μεχρι τις αμυγδαλες! δεν με νοιαζει να την γαμησω. εχω την κοπελα μου στο σπιτι. θελω απλα για μια φορα να νιωσω αυτην την περιποιηση που μονο στις τσοντες βλεπω! δεν με νοιαζει αν ειναι μιλφ η μικρη! χοντρη και ασχημη να μην ειναι. και αν ειναι και ακαποτο ακομα καλυτερα για καλυτερη αισθηση! ευχαριστω!
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Πεμπτη ειναι ακομα ρε τυπε.....
 
OP
OP
Golfakias93

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
τι να κανω ρε φιλε...;
αφου υπαρχει θεμα εδω....  :walkingpenis:
να μεινω με το απωθημενο;; δεν κανει  :happy:
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Α εχεις και κοριτσι και θες και πουτανα... και μεις παιζουμε τη ψωλ μας μονοι μας :(
 

Επισκέπτης
ρε παιδια θελω την γνωμη σας. εχω διαβασει σχεδον ολο το φορουμ αλλα ειναι παντου διασπαρτα και δεν βγαζω ακρη. ασε που τα περισσοτερα ειναι παλια κιολας και απο χρονο σε χρονο αλλαζουν τα παντα. θελω να μου προτινει καποιος ενα μπουρδελακι για μια καλη πιπα! αλλα ΚΑΛΗ! το θεμα μου ειναι οτι το εργαλειο μου ειναι ανω του μετριου και οι κοπελες που ειχα δεν μπορουσαν να κανουν deepthroat και να το βαλουν μεσα μεχρι τις αμυγδαλες! δεν με νοιαζει να την γαμησω. εχω την κοπελα μου στο σπιτι. θελω απλα για μια φορα να νιωσω αυτην την περιποιηση που μονο στις τσοντες βλεπω! δεν με νοιαζει αν ειναι μιλφ η μικρη! χοντρη και ασχημη να μην ειναι. και αν ειναι και ακαποτο ακομα καλυτερα για καλυτερη αισθηση! ευχαριστω!

Αλίσια Συγγρού 42 - εκπληκτικό στοματικό, το λένε και άλλοι συναγωνιστές.
Επίσης το ανεξάρτητο CG Stella, θυμάμαι να με έχει αφήσει μαγεμένο το στοματικό της

By the way, το όνομα "tran" που επέλεξες δεν είναι και οτι καλύτερο...  :hi:
 
OP
OP
Golfakias93

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Αλίσια Συγγρού 42 - εκπληκτικό στοματικό, το λένε και άλλοι συναγωνιστές.
Επίσης το ανεξάρτητο CG Stella, θυμάμαι να με έχει αφήσει μαγεμένο το στοματικό της

By the way, το όνομα "tran" που επέλεξες δεν είναι και οτι καλύτερο...  :hi:

σ ευχαριστω φιλε μ! θα την τιμησω και θα γραψω αντυπωσεις!!! :heavymetalbig:
το ξερω φιλε μου για τ ονομα.. μου το ειχε πει και καποιος πιο παλια και μ ειχε στειλει μνμ επειδη νομιζε πως ειμαι τρανσεξουαλ... και δυστυχως δεν μπορω να τ αλλαξω.. ειναι απο το επιθετο μου και ετσι με φωναζε για χρονια μια κοπελα που εκανα παρεα στο σχολειο μεχρι και τα φοιτητικα μου χρονια. νυχτα εκανα τον λογαριασμο και δεν μ ερχοταν κατι καλυτερο :P
ξερεις αν μπορω να τ αλλαξω;;
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Τυπε 15 κ 54 εσκασε το καλο τσιμπουκι στο νημα σου....τον λενε πιπαλεκο ή αλεκοπουστα ...η πουτσα φτανει οισοφαγο και κανει γαργαρα τα φλοκια.... :pipa1: :S :S :S
 
OP
OP
Golfakias93

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Τυπε 15 κ 54 εσκασε το καλο τσιμπουκι στο νημα σου....τον λενε πιπαλεκο ή αλεκοπουστα ...η πουτσα φτανει οισοφαγο και κανει γαργαρα τα φλοκια.... :pipa1: :S :S :S


μονο γυναικες φιλε! και ας και κανει και ελικοπτερατο...!
 

Επισκέπτης
σ ευχαριστω φιλε μ! θα την τιμησω και θα γραψω αντυπωσεις!!! :heavymetalbig:
το ξερω φιλε μου για τ ονομα.. μου το ειχε πει και καποιος πιο παλια και μ ειχε στειλει μνμ επειδη νομιζε πως ειμαι τρανσεξουαλ... και δυστυχως δεν μπορω να τ αλλαξω.. ειναι απο το επιθετο μου και ετσι με φωναζε για χρονια μια κοπελα που εκανα παρεα στο σχολειο μεχρι και τα φοιτητικα μου χρονια. νυχτα εκανα τον λογαριασμο και δεν μ ερχοταν κατι καλυτερο :P
ξερεις αν μπορω να τ αλλαξω;;

Να συμπληρώσω εδώ, ότι εμφανισιακά και ηλικιακά δεν είναι το 100%
Επίσης στις συστήνω για το στοματικό σαν αίσθηση, εννοώ ότι δεν είμαι πολύ του deepthroat και των φτυσιμάτων κλπ κλπ αλλά εγγυώμαι στις συγκεκριμένες την γενική αίσθηση του στοματικού τους
Το nick δεν αλλάζει με τίποτα. Κάνε καινούργιο λογαριασμό, μόνο 17 μηνύματα έχεις  :hi:
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Τζενη, πιπινου 118 η αγκυρας 12Α...
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Θα πας βραδινή βάρδια στο Περγάμου 1 στον όροφο! Έχω γράψει και κριτική για την κοπέλα  :hi:
 
OP
OP
Golfakias93

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
Να συμπληρώσω εδώ, ότι εμφανισιακά και ηλικιακά δεν είναι το 100%
Επίσης στις συστήνω για το στοματικό σαν αίσθηση, εννοώ ότι δεν είμαι πολύ του deepthroat και των φτυσιμάτων κλπ κλπ αλλά εγγυώμαι στις συγκεκριμένες την γενική αίσθηση του στοματικού τους
Το nick δεν αλλάζει με τίποτα. Κάνε καινούργιο λογαριασμό, μόνο 17 μηνύματα έχεις   :hi:

αναγκαστικα παω για delete λοιπον... τα λεμε μ αλλο username  :tn04:
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
Άντε που είναι ο νέος??????    ΟΕΟΟΟΟΟΟΟΟ?????
 
OP
OP
Golfakias93

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
δεν αλλαξα λογαριασμο γιατι δεν εχω αλλο e mail και βαριεμαι να φτιαξω και ν αλλαζω μια στο βασικο μου και μια στο καινουργιο,  στο κινητο και στο pc μονο και μονο για το μπου.com ... 
απλα οποιος μ στελνει θα τρωει ακυρο  :happy:
για τον χαβαλε μπαινω και μπας και πετυχω καμια κριτικη απο κανενα καλο κορασιο που ν αξιζει :headbaning2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom