Νέα

Βοήθεια σε έναν καινούργιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokinko
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kokinko

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά,

Εδώ και έναν μήνα μένω Αθήνα και ήθελα από καιρό να ασχοληθώ με στούντιο. Δεν εχω αμάξι για να κυκλοφορήσω και γενικά δεν ξέρω και πολύ την πόλη. Έχω δει διαφορα θέματα στη σελίδα αλλά έχει υπερβολικά πολλές πληροφορίες, αυτό με τα ωράρια που ποσταρονται με μπερδεύουν λίγο.

Τι θα προτείνατε σε έναν που δεν έχει πάει ποτέ σε στούντιο και έχει βγει από μακροχρόνια σχέση και θέλει να ξεδωσει; Μένω κοντά Μεσογείων/Κατεχάκη. Επίσης με ένα 50ρικο σε τι να ελπίζω;

Μια τελευταία ερώτηση ποια η γνώμη σας για ακαποτη πίπα;
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
126
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά,

Εδώ και έναν μήνα μένω Αθήνα και ήθελα από καιρό να ασχοληθώ με στούντιο. Δεν εχω αμάξι για να κυκλοφορήσω και γενικά δεν ξέρω και πολύ την πόλη. Έχω δει διαφορα θέματα στη σελίδα αλλά έχει υπερβολικά πολλές πληροφορίες, αυτό με τα ωράρια που ποσταρονται με μπερδεύουν λίγο.

Τι θα προτείνατε σε έναν που δεν έχει πάει ποτέ σε στούντιο και έχει βγει από μακροχρόνια σχέση και θέλει να ξεδωσει; Μένω κοντά Μεσογείων/Κατεχάκη. Επίσης με ένα 50ρικο σε τι να ελπίζω;

Μια τελευταία ερώτηση ποια η γνώμη σας για ακαποτη πίπα;
Η γερμανικη αλυσιδα εχει πχιοτικα μουνετα για ολα τα γουστα.
Με ενα 50αρικο εχεις πολλες επιλογες, τσεκαρε φωτο στα διαφορα σαιτ των στουντιο.
Οχι να μην κανεις ακαποτη πιπα γιατι ακομα κι αν δεν κολλησεις καποιο αφροδισιο (που μπορει να κολλησεις) διαφορα μικροβια απο τα δοντια και το λαρυγγα μπαινουν στην ουρηθρα και αποθηκευονται για παντα στον προστατη. Στα 60 σου μπορει να τρεχεις. Μονο με λαστιχο ο,τι κανεις.
 
OP
OP
K

kokinko

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Η γερμανικη αλυσιδα εχει πχιοτικα μουνετα για ολα τα γουστα.
Με ενα 50αρικο εχεις πολλες επιλογες, τσεκαρε φωτο στα διαφορα σαιτ των στουντιο.
Οχι να μην κανεις ακαποτη πιπα γιατι ακομα κι αν δεν κολλησεις καποιο αφροδισιο (που μπορει να κολλησεις) διαφορα μικροβια απο τα δοντια και το λαρυγγα μπαινουν στην ουρηθρα και αποθηκευονται για παντα στον προστατη. Στα 60 σου μπορει να τρεχεις. Μονο με λαστιχο ο,τι κανεις.

Χμμ όχι στο ακαποτο δηλαδή λίγο ξενερα αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.Τι εννοείς όταν λες η γερμανική αλυσίδα;
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Η γερμανικη αλυσιδα εχει πχιοτικα μουνετα για ολα τα γουστα.
Με ενα 50αρικο εχεις πολλες επιλογες, τσεκαρε φωτο στα διαφορα σαιτ των στουντιο.
Οχι να μην κανεις ακαποτη πιπα γιατι ακομα κι αν δεν κολλησεις καποιο αφροδισιο (που μπορει να κολλησεις) διαφορα μικροβια απο τα δοντια και το λαρυγγα μπαινουν στην ουρηθρα και αποθηκευονται για παντα στον προστατη. Στα 60 σου μπορει να τρεχεις. Μονο με λαστιχο ο,τι κανεις.
ο Αντζελο εισαι τυπε....?  :think: :S :S :S
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.334
Κριτικές
12
Like
5.705
Πόντοι
1.396
Γεια σας παιδιά,

Εδώ και έναν μήνα μένω Αθήνα και ήθελα από καιρό να ασχοληθώ με στούντιο. Δεν εχω αμάξι για να κυκλοφορήσω και γενικά δεν ξέρω και πολύ την πόλη. Έχω δει διαφορα θέματα στη σελίδα αλλά έχει υπερβολικά πολλές πληροφορίες, αυτό με τα ωράρια που ποσταρονται με μπερδεύουν λίγο.

Τι θα προτείνατε σε έναν που δεν έχει πάει ποτέ σε στούντιο και έχει βγει από μακροχρόνια σχέση και θέλει να ξεδωσει; Μένω κοντά Μεσογείων/Κατεχάκη. Επίσης με ένα 50ρικο σε τι να ελπίζω;

Μια τελευταία ερώτηση ποια η γνώμη σας για ακαποτη πίπα;
γάμα τα στούντιο τυπε.Μεταξι Ρούλς.Εχει και μετρό κοντα.Ανοιχτα υπέρ της ακαποτης πίπας.Ουτως η άλλως το 80 % έχει κονδυλώματα. Και μην ξεχνάς τη φαντα με ανθρακικό μετά.
 
OP
OP
K

kokinko

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
γάμα τα στούντιο τυπε.Μεταξι Ρούλς.Εχει και μετρό κοντα.Ανοιχτα υπέρ της ακαποτης πίπας.Ουτως η άλλως το 80 % έχει κονδυλώματα. Και μην ξεχνάς τη φαντα με ανθρακικό μετά.

Τι είναι το Μετάξι; Πώς πάω; Που κατεβαίνω; Που μπορώ να βρω κριτικές; Σόρρυ αν κάνω χαζές ερωτήσεις. Αυτό με την φαντα το είχα διαβάσει και χθες και δεν κατάλαβα τι είναι. Είναι αστείο του φόρουμ; Είναι κάτι άλλο;
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Τι είναι το Μετάξι; Πώς πάω; Που κατεβαίνω; Που μπορώ να βρω κριτικές; Σόρρυ αν κάνω χαζές ερωτήσεις. Αυτό με την φαντα το είχα διαβάσει και χθες και δεν κατάλαβα τι είναι. Είναι αστείο του φόρουμ; Είναι κάτι άλλο;
τυπε αν εχεις χρονο διαβασε τα 18000 κατι ποσταρισματα του Νασου κ θα ενημερωθεις πληρως.... :S :S :S  :hi:
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.204
Like
46.837



Η Fanta γαμά τύπε

fantafite.gif~c200
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
65.546
Like
25.032
Πόντοι
5.506
Τι είναι το Μετάξι; Πώς πάω; Που κατεβαίνω; Που μπορώ να βρω κριτικές; Σόρρυ αν κάνω χαζές ερωτήσεις. Αυτό με την φαντα το είχα διαβάσει και χθες και δεν κατάλαβα τι είναι. Είναι αστείο του φόρουμ; Είναι κάτι άλλο;
τυπε μην κανεις καμμια μαλακια και ακουσεις τα μπαχαλα...θα σε πανε στον γκρεμο... :S :S :S
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
Τι είναι το Μετάξι; Πώς πάω; Που κατεβαίνω; Που μπορώ να βρω κριτικές; Σόρρυ αν κάνω χαζές ερωτήσεις. Αυτό με την φαντα το είχα διαβάσει και χθες και δεν κατάλαβα τι είναι. Είναι αστείο του φόρουμ; Είναι κάτι άλλο;
τυπε οπως σου πε ο αλ διαβασε νασο..θα ενημερωθεις και θα μορφωθεις ταυτοχρονα :S :S :S δρ εντουρο εχει κανει διατριβη στην καταπολεμηση μικροβιων με θαυματουργο ποτο φαντα :S :S :S ειναι που δεν κυριακη να μαζευτουμε ολος ο καλος ο κοσμος :S :S :S
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.334
Κριτικές
12
Like
5.705
Πόντοι
1.396

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom