Νέα

ΜΠΑΡΟΥΧΟ τι σε έπιασε κι έβρεξε λάηξ στις κριτικές μου?

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Δείτε τη φωτο :grin:
Μπήκα μέσα και βλέπω likes boost, WTF has happened σκέφτηκα (άντε τέλος το TOEIC) και μετά εκπλήξεως βλέπω ότι ο φίλος μας έριχνε λάηξ κατά ριπάς!
Σε διάβαζα το μεσημέρι.....
 

Επισκέπτης
Δείτε τη φωτο :grin:
Μπήκα μέσα και βλέπω likes boost, WTF has happened σκέφτηκα (άντε τέλος το TOEIC) και μετά εκπλήξεως βλέπω ότι ο φίλος μας έριχνε λάηξ κατά ριπάς!
 

Συνημμένα

  • Θέλω να ευχαριστήσω το μέλος Μπαρούχο για τα πολλαπλά λάηξ όπως ο Σημίτης το 1996 τη U$$$A.png
    Θέλω να ευχαριστήσω το μέλος Μπαρούχο για τα πολλαπλά λάηξ όπως ο Σημίτης το 1996 τη U$$$A.png
    39,8 KB · Εμφανίσεις: 36

Επισκέπτης
ΟΚ, με ανέβασες στο XXX rank  :grin:
Mε το Στοίχημα ασχολιέσαι?
Σου έστειλα pm  :grin:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.226
Κριτικές
40
Like
2.184
Πόντοι
1.796
Δεν είσαι μόνος σου, και σε μένα το έκανε αυτό :)
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.711
Κριτικές
181
Like
23.873
Πόντοι
33.598
Γιατί γκρινιάζετε; Like σας έκανε, δεν σας έφτυσε.... :think:
 

Επισκέπτης
Ωχ μαύρε γάτε, δεν έχω τίποτα μαζί σου αλλά μην ποστάρεις γιατί θα πάω κουβά στα γουδιά (Γαλλία 2η) κι έριξα σκορ :grin:

Μακρυμάλλη, κάθε άλλο, απλά απόρισα!
Γιατί αν περιμένω από το μινάρα το ΜΥΡΤΙΛΟ άστα να πάνε, κατέβηκε Καλαμάτα ο σόγαμπρος και δεν μπόρεσε να έλθει να πάμε για ακάπ....

MΠΑΡΟΥΧΟΣ θα τα λέμε κι από εκεί ;)
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Γιατί γκρινιάζετε; Like σας έκανε, δεν σας έφτυσε.... :think:

Ελα ντε....Λες και εκανα κατι που δεν πρεπει...Σε παρα πολλα μελη εκανα τις τελευταιεε μερες...Αλλωστε μπαινω το πρωι και βλεπω απο αλλα μελη likes σε ολες μου τις κριτικες...Γιατι να μην κανω κι εγω...?
 

Επισκέπτης
:grin: Μαύρε γάτε ελπίζω να έλθει κάμ μπιχάηντ στα γουδιά 0-1 είναι τώρα, το έριξα 2-1 κι εγώ :grin:


Διαβάζοντας λίγο το φίλο μας, χμ παρατηρώ ότι έχει κι αυτός μια σχετική λόξα :woldman: δηλαδή γράφει με ιδιάζων στυλ....
Συν τοις άλλοις, πρέπει να είναι ο 2ος σε αριθμό κριτικών, εύχομαι να τις δεκαχιλιάσεις!  :headbaning2: :headbaning1:
 

Επισκέπτης
Μαύρε γάτε σου έριξα 2 ελπίζοντας ότι η Μπρεστ θα βάλει 2 γκολ αλλιώς θα πιάσουμε τα βυζιά της!  :2funny:
Μπρεστ - Μέτς είναι 0-1 τώρα => ελπίζω σε ανατροπή να περάσει το σκορ.


ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ => η ιστοσελίδα του ΟΠΑΠ είναι εκει => Άρα πας εκεί πέρα και διαλέγεις τον κωδικο του αγώνα και ποντάρεις (θα στα φτιάξει ο πράκτορας αυτά την παρθενική φορά).
Οι κωδικοί είναι 505 για τη Μπέρμπιγχαμ, 508 για την Ίπσουιτς κι ούτω καθεξής. Ο Άσσος στο κόκκινο πλαίσιο σημαίνει ότι μπορεί να παιχθεί μόνο του, τέσπα μην ασχολιέσαι με δαύτα σιγά-σιγά θα τα μάθεις.
Όπως σου είπα στο Τσάμπιονςιπ Αγγλίας θα επικεντρωθούμε καθόσον εκεί έχω τα περισσότερα δεδομένα (600 αγώνες) συν ειδικές ρουτίνες πρόβλεψης....
Από εκεί και πέρα επειδή οι αποδόσεις αλλάζουν συνεχώς στο Ίντερνετ θες κι αρκετή τύχη για να περάσει το σημείο.
Αν έχεις κάποια απορία το λες εδώ αλλιώς να σε καληνυχτίσω γιατί έχω μελέτη, ραντεβού Παρασκευή βράδυ.
 

Συνημμένα

  • 7αδα Αγγλίας 4ης Αυγούστου με τους κωδικούς.......png
    7αδα Αγγλίας 4ης Αυγούστου με τους κωδικούς.......png
    35,5 KB · Εμφανίσεις: 30

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.226
Κριτικές
40
Like
2.184
Πόντοι
1.796
Μαύρε γάτε σου έριξα 2 ελπίζοντας ότι η Μπρεστ θα βάλει 2 γκολ αλλιώς θα πιάσουμε τα βυζιά της!  :2funny:
Μπρεστ - Μέτς είναι 0-1 τώρα => ελπίζω σε ανατροπή να περάσει το σκορ.
Στη τύχη τα ριξες δηλαδή τα λαϊξ :S
Βάρα άλλα τρια και φτάνω τα 300 :cheesy:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
493
Like
59.977
Πόντοι
39.662
μου αρεσει που ανοιξες θεμα ντουνταρας  :2funny: :2funny: :2funny:
μπορουσες να στειλεις ενα πμ να ρωτησεις  :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Όχι κάτσε μπας και περάσει το σκορ :grin:
Αν και μου άρεσε μια κριτική με μια Πάολα όμως επειδή την αποκάλεσες φόλα, όπα μακρυά σκέφτηκα, εμ πρέπει να το έχεις καταλάβει ότι ο τζογαδόρος και δη ο εθισμένος είναι αρκετά προληπτικός  :afro:
 

Συνημμένα

  • Άντε ανατροπή ρε γουδιααααααααααααα.............png
    Άντε ανατροπή ρε γουδιααααααααααααα.............png
    13,7 KB · Εμφανίσεις: 31

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.226
Κριτικές
40
Like
2.184
Πόντοι
1.796
Όχι κάτσε μπας και περάσει το σκορ :grin:
Αν και μου άρεσε μια κριτική με μια Πάολα όμως επειδή την αποκάλεσες φόλα, όπα μακρυά σκέφτηκα, εμ πρέπει να το έχεις καταλάβει ότι ο τζογαδόρος και δη ο εθισμένος είναι αρκετά προληπτικός  :afro:
Οκ, ας μην κρίνουμε εξ ιδίων τα αλλότρια.
Η Παόλα ήταν μια φολάρα την οποία ευτυχώς μάλλον δεν θα ξαναδούμε στη χώρα μας(εκτός και εάν είναι πουθενά στην επαρχία και εξαπατά αφελείς χωρικούς)
 

Επισκέπτης
dmtrsxxx σαφώς και θα μπορούσα, αλλά ήθελα έτσι να γίνει λίγος χαβαλές......
Όμως υπήρξε και συνέχεια πριν μερικές ώρες :afro:


ΠΑΙΧΤΕ ΜΠΑΛΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΑ ΣΑΣ ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ..........
 

Συνημμένα

  • Η Madam Merkel του τοπικού συνεργείου καθόσον είμαι μόνιμος χορηγός λάηκ κατά ριπάς σήμερις!!!.png
    Η Madam Merkel του τοπικού συνεργείου καθόσον είμαι μόνιμος χορηγός λάηκ κατά ριπάς σήμερις!!!.png
    50 KB · Εμφανίσεις: 32
  • 50E έξτρα για μπόμπες Αγγλίας και βλέπουμε........png
    50E έξτρα για μπόμπες Αγγλίας και βλέπουμε........png
    46,3 KB · Εμφανίσεις: 29

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom