Νέα

πετιτ - κοντες - λεπτες ιεροδουλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pryce
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
4
Like
203
Πόντοι
1
Εχω κολλημα με τις μικροκαμωμενες κοπελες. Θα ειμαι Αθηνα για καποιο καιρο, και αναρωτιεμαι αν εχει κανεις καποια καταλληλη ιεροδουλη να προτεινει. Ψαχνω απο reviews και site αλλα για τις περισσοτερες κοπελες δεν βρισκω καπου υψος ουτε εμπιστευομαι πολυ τις φωτογραφιες. Δεν με νοιαζει τοσο αν ειναι σε μπουρδελο η στουντιο.
Το θεμα μου ειναι να ειναι κατω απο 1.65 και πολυ λεπτουλα. πχ στο παρελθον ειχα βρει την Ρια www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Ρία/listingid:6767/]https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Ρία/listingid:6767/[/url] που τελευταια σπανια την βλεπω να δουλευει.
 

PSAXTIRI

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.781
Κριτικές
51
Like
3.936
Πόντοι
17.145
Για μπουρδέλο - στούντιο δεν ξέρω, αλλά άν θες από CG δες την Ξένια από AGN, Ζινα από Diva, ή την Ιόλη
 
OP
OP
Pryce

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
4
Like
203
Πόντοι
1
ευχαριστω για την απαντηση
δεν αποκλειω cg, αλλα δεν εχω σοβαρο χωρο (θα πρεπει να κανει incall)
μεχρι τωρα κυριως σε στουντιο εχω παει
 
OP
OP
Pryce

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
4
Like
203
Πόντοι
1
εννοεις ημιδιαμονης φανταζομαι?
δεν εχω ψαξει ποσο παει το μαλλι, αλλα αρχιζει και ξεφευγει λιγο απο το επιθυμιτο budget
οχι οτι δεν με ψηνει κανα 2ωρακι με cg, ειναι στο πισω μερος του μυαλου, αλλα μετα σκεφτομαι καλυτερα 6-7 διαφορετικα 50ευρα...
 

kariolia

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
45
Like
30
Πόντοι
0
ειμαι κι εγω στους ενδιαφερομενουε...κανεις καμμια προταση μεχρι 50αρικο ?
 

foxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
10
Like
124
Πόντοι
11
Η Άννα που είχα πετύχει στο Φωκ. 7 πριν καμιά βδομάδα στην πρωινή βάρδια (έχω ανεβάσει κριτική) είναι σχετικά κοντή, πολύ αδύνατη και στήθος σχεδόν πλάκα. Ωραίο κωλαράκι, αλλά δεν το δίνει.
 

RedCole

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
40
Like
94
Πόντοι
0
Κοντουλα για GFE ποια προτεινετε?
 

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
183
Like
229
Πόντοι
21
Εχω κολλημα με τις μικροκαμωμενες κοπελες. Θα ειμαι Αθηνα για καποιο καιρο, και αναρωτιεμαι αν εχει κανεις καποια καταλληλη ιεροδουλη να προτεινει. Ψαχνω απο reviews και site αλλα για τις περισσοτερες κοπελες δεν βρισκω καπου υψος ουτε εμπιστευομαι πολυ τις φωτογραφιες. Δεν με νοιαζει τοσο αν ειναι σε μπουρδελο η στουντιο.
Το θεμα μου ειναι να ειναι κατω απο 1.65 και πολυ λεπτουλα. πχ στο παρελθον ειχα βρει την Ρια www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Ρία/listingid:6767/]https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Ρία/listingid:6767/[/url] που τελευταια σπανια την βλεπω να δουλευει.
αν εχεις μπατζετ 150€ πληρες πακετο παρε ιολη. 1,50 υψος 45 κιλα, 28-30 χρονων. Θα καρφωσεις καλα
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660
Katty με τα χιλια!!!!!!! Αρκει να μην ζητας anal και cim

Χωρίς anal και cim ...
Μου θυμίζεις το ανέκδοτο που λέει
Δεν πίνεις, δεν καπνίζεις, δεν γαμάς .... τι φοβάσαι τότε αν πεθάνεις ?
 
OP
OP
Pryce

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
4
Like
203
Πόντοι
1
Γεια και παλι, κανενα νεο απο περυσι? Η Ιόλη υπαρχει ακομα? Οταν την ειχα ψαξει δεν ημουν σιγουρος αν ειχα βρει την σωστη και το αφησα.
 

sweetcock69

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Καλησπέρα!!
Έχουμε καμιά πρόταση απο στούντιο/έλο ή cg μέχρι 100€,που να εργάζεται αυτό το διάστημα,για Αθήνα?
Κοντούλα και αδύνατη κατα προτίμηση.
Ευχαριστώ πολύ!
 

sweetcock_69

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Έχουμε καμιά πρόταση σχετικά,τύπου KATY ,προς Αθήνα μεριά?
Ευχαριστώ
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
340
Πόντοι
21
Ισχύει. Δε βλέπω να επιστρέφει,τόσο καιρό. Καμιά ανάλογης σωματοδομής ,παίζει να έχεις κατα νού?
αν ισχυει οτι ελεγε ... εφυγε μονιμα για να κανει οικογενεια στη χωρα της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom