Νέα

Play

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.071
Like
1.285
Πόντοι
216
Πρώτη επίσκεψη στο Play και δηλώνω ενθουσιασμένος. Καταπληκτικός χώρος, τρία επίπεδα με χώρους μεγάλους με πολύ άνεση που μπορείς άνετα να γαμηθείς. Αρκετός κόσμος, καθαριότητα και γενικά φιλικό περιβάλλον. Έκατσα μια ώρα με απολογισμό ένα γαμήσι και μια πίπα. Καλύτερο από το blue vision, καθώς είναι μεγαλύτερο και με περισσότερους χώρους για να κάνεις παιχνίδι. Φυσικά και θα ξαναπάω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
326
Κριτικές
14
Like
556
Πόντοι
311
το καλύτερο είναι το μίνι cinema ,έχω πάει μερικές φορές άλλα δεν έχω πετύχει καλές καταστάσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
0
Οντως.... Εξτριμ χωρος....κατω ειχε τους army χωρους, πανω το μινι σινεμα κ στην μεση οι καμπινες.... Glory hole δεν ειδα πουθενα....την μερα που πηγα ηταν δυο 60αρηδες,ο ενας κλεισμένος σε καμπινα ωρα κ ο αλλος αναγνώριση χωρου. Δεν εκατσα πολυ, 45 λεπτά περίπου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Απ οσο ξερω καθε σαββατο παίζειswingers night αυστηρα για ζευγαρια
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
326
Κριτικές
14
Like
556
Πόντοι
311
Τι ζευγάρια ?
 

Ppeos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κανείς bisexual να πάμε παρέα ας στείλει πμ
 

lost50

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Οντως.... Εξτριμ χωρος....κατω ειχε τους army χωρους, πανω το μινι σινεμα κ στην μεση οι καμπινες.... Glory hole δεν ειδα πουθενα....την μερα που πηγα ηταν δυο 60αρηδες,ο ενας κλεισμένος σε καμπινα ωρα κ ο αλλος αναγνώριση χωρου. Δεν εκατσα πολυ, 45 λεπτά περίπου.
Που βρισκετε το Play παιδια Πρωτη φορα το ακουω
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
0
Όπως βγαίνεις από το Bluevision αριστερά κ στο πρωτο στενο αριστερά, στα ουτε 100 μετρα στο αριστερό σου χέρι θα δεις την είσοδο.
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
ειμαι διαθεσιμη κρος παθητικη μαζοχα pantyhosed sissy slave για μαστιγωμα γαμησια τσιμπουκια χυσιματα και κατουρηματα δημοσια και ομαδικα και να τραβτε φωτογραφιες και βιντεο την ξεφτιλα μου και τα ξεσχισιματα και μαστιγωματα μου με το προσωπο μου να φαινεται (οχι το δικο σας αν δεν θελετε) ανεβαζοντας τα παντου στο ιντερνετ και δειχνοντας με για να με διασυρετε με τα πληρη στοιχεια μου κιολας. Προθυμη να με εκμεταλλευτειτε και χρησιμοποιησετε οπως θελετε χωρις ορια και ελεος κανενα
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
ειμαι διαθεσιμη κρος παθητικη μαζοχα pantyhosed sissy slave για μαστιγωμα γαμησια τσιμπουκια χυσιματα και κατουρηματα δημοσια και ομαδικα και να τραβτε φωτογραφιες και βιντεο την ξεφτιλα μου και τα ξεσχισιματα και μαστιγωματα μου με το προσωπο μου να φαινεται (οχι το δικο σας αν δεν θελετε) ανεβαζοντας τα παντου στο ιντερνετ και δειχνοντας με για να με διασυρετε με τα πληρη στοιχεια μου κιολας. Προθυμη να με εκμεταλλευτειτε και χρησιμοποιησετε οπως θελετε χωρις ορια και ελεος κανενα

ψηνεσαι για κατι τετοιο?


h2FBF8BAF
 

lost50

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Όπως βγαίνεις από το Bluevision αριστερά κ στο πρωτο στενο αριστερά, στα ουτε 100 μετρα στο αριστερό σου χέρι θα δεις την είσοδο.
Ευχαριστω φιλε για την αμεση απαντηση - ενμερωση
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
82
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους..μπορεί κάποιος να πάει μόνος έτσι απλά για ένα ποτό?υπάρχουν και γυναίκες μέσα?
 
OP
OP
stamatis57

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.071
Like
1.285
Πόντοι
216
Καλησπέρα σε όλους..μπορεί κάποιος να πάει μόνος έτσι απλά για ένα ποτό?υπάρχουν και γυναίκες μέσα?
Φίλε δεν έχει ποτά. Δεν είναι μπαρ. Φυσικά και μπορείς να πας μόνος σου. Όλοι μόνοι τους πάνε. Γυναίκες, ευτυχώς, δεν έχει. Μόνο άνδρες και πούστηδες. Καλά θα περάσεις αρκεί να πας Παρασκευή ή Σάββατο βράδυ.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Φίλε δεν έχει ποτά. Δεν είναι μπαρ. Φυσικά και μπορείς να πας μόνος σου. Όλοι μόνοι τους πάνε. Γυναίκες, ευτυχώς, δεν έχει. Μόνο άνδρες και πούστηδες. Καλά θα περάσεις αρκεί να πας Παρασκευή ή Σάββατο βράδυ.
Nα πλύνει τον κώλο του καλού κακού;
 

saemord

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
15
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα...παιζει σημερα κανα crossaki να περασει απο Play?Θα βρισκκμαι μετα τις 20:00
 

Bob45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Ρε παιδια να ρωτήσω κατι. Κυκλοφορουνε τιποτα ωραια, νεα παιδια, γυμνασμενα; και αν ναι ποιες μερες και ωρες
 

Ppeos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος έχει πάει τελευταία να μας πει τη παίζει θα πάω αύριο το απόγευμα
 

Ppeos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αύριο το απόγευμα λέω να πάω τη παίζει αυτόν τον καιρό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom