Νέα

Παιζει να γουσταρει ή ειναι ιδεα μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manos 91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
557
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
Καλησπερα Μαγκες..θελω να σας πω την ιστορια μου...περιπου 10χλμ πιο περα απο το σπιτι μου μενει μια σαρανταρα γερμανιδα που εχει παντρευτει εναν 65αρη ελληνα..Η γυναικα εχει δυο κορες και ενα γιο..Την ειχα γνωρισει περυσι..μονο φατσικα την ηξερα.. Πηγαμε με τον πατερα μου στο σπιτι της γτ ειχαμε μια δουλεια.. Εκεινη απλωνε ρουχα.. ηταν με το αμανικο μπλουζακι..Τηε μιλουσε ο πατερας μου κι εκεινη κοιτουσε εμενα.. Αυτο με εκανε να την θελω...εκτοτε γενικα την βλεπω σε διαφορες εκδηλωσεις..και με κοιταζει αρκετα...και εντονα...αλλα δεν μιλαμε μονο αντε να πει ενα γεια του πατερα μου,και χαιρεταω κι εγω..αλλα βλεπω  οτι λεγοντας σε εκεινον γεια..γυρναει το κεφαλι προς εμενα και με κοιταζει βαθεια στα ματια...Η γυναικα ειναι ονειρο..Ειναι ξανθια με ισιο μαλλι,υψος περιπου 1,65 με 1,68 ..ειναι λιγο γεματουλα..εχει τα ωραιοτερα στηθη και τον ωραιοτερο πισινο που εχω δει..πραγματικα βγαλμενη απο τσοντα..Ειναι  18 χρονια μεγαλυτερη ομως.. και παντρεμενη..ασχετα οτι εχω ακουσει πως ο αντρας της παιζει κι αλλου..την γουσταρω αυτη την γυναικα και θελω να γαμηθω σαν τρελος μαζι της..τι πιστευετε...παιζει να γουσταρει;;ή ειναι της φαντασιας μου;;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.803
Like
22.939
Πόντοι
6.056
Καλησπερα Μαγκες..θελω να σας πω την ιστορια μου...περιπου 10χλμ πιο περα απο το σπιτι μου μενει μια σαρανταρα γερμανιδα που εχει παντρευτει εναν 65αρη ελληνα..Η γυναικα εχει δυο κορες και ενα γιο..Την ειχα γνωρισει περυσι..μονο φατσικα την ηξερα.. Πηγαμε με τον πατερα μου στο σπιτι της γτ ειχαμε μια δουλεια.. Εκεινη απλωνε ρουχα.. ηταν με το αμανικο μπλουζακι..Τηε μιλουσε ο πατερας μου κι εκεινη κοιτουσε εμενα.. Αυτο με εκανε να την θελω...εκτοτε γενικα την βλεπω σε διαφορες εκδηλωσεις..και με κοιταζει αρκετα...και εντονα...αλλα δεν μιλαμε μονο αντε να πει ενα γεια του πατερα μου,και χαιρεταω κι εγω..αλλα βλεπω  οτι λεγοντας σε εκεινον γεια..γυρναει το κεφαλι προς εμενα και με κοιταζει βαθεια στα ματια...Η γυναικα ειναι ονειρο..Ειναι ξανθια με ισιο μαλλι,υψος περιπου 1,65 με 1,68 ..ειναι λιγο γεματουλα..εχει τα ωραιοτερα στηθη και τον ωραιοτερο πισινο που εχω δει..πραγματικα βγαλμενη απο τσοντα..Ειναι  18 χρονια μεγαλυτερη ομως.. και παντρεμενη..ασχετα οτι εχω ακουσει πως ο αντρας της παιζει κι αλλου..την γουσταρω αυτη την γυναικα και θελω να γαμηθω σαν τρελος μαζι της..τι πιστευετε...παιζει να γουσταρει;;ή ειναι της φαντασιας μου;;
υδραυλικος εισαι τυπε?
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.580
Like
2.156
Πόντοι
456
Κάνε ντού και μην σκεφτεσαι το αν δε θα κάτσει.

Τα Γερμανάκια έχουν άλλο αέρα  :tn04:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.580
Like
2.156
Πόντοι
456
Σε 5 λεπτάκια τα καταλαβες ολα αυτα τύπε?

Σαΐνι!  :hi:
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Ποσες πηχτες εχεις τραβηξει για παρτι της τυπε....? :think: :S :S :S
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.803
Like
22.939
Πόντοι
6.056
χαχα οχι ρε.. ο αντρας της ειχε παραγγειλει κατι του πατερα μου και το πηγαμε σπιτι τους..πεντε λεπτακια καναμε  .
απλα ψιλοευγενικη μου φαινεται τυπε μου.. :-

αλλα δεν χανεις τιποτα να χωθεις
μπορει να βραζει η μουναρα της 40ρας για νεανικο πουτσο
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
χαχα οχι ρε.. ο αντρας της ειχε παραγγειλει κατι του πατερα μου και το πηγαμε σπιτι τους..πεντε λεπτακια καναμε  .
τυπε πιο πιθανο βλεπω να γαμαει ο γερος σου και συ να εισαι πισω απο κανα κουρτινακι για πηχτη :S :S :S
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
557
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Χουφτωσε της την κωλαρα και κοψε αντίδραση
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
χώσου θα φάς σίγουρα.Γερμανίδα είναι όχι Ελληνίδα..... :boobies:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Χώσου και στην πούτσα σου τύπε! Εννοείται ότι δεν είναι ιδέα σου και ότι αυτή σε τιζάρει για να χωθείς. Απλά αν δεν της αρέσει τελικά ο τρόπος σου θα σε βγάλει τρελό ότι έχεις παραισθήσεις.
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
129
Κριτικές
45
Like
1.667
Πόντοι
2.471
Μαστορα μία είναι λύση, κανεις μπασιμο κ άμα φας τάπα... έφαγες
Προσοχή μόνο μη γινεις ρομπα κ στις δύο περιπτώσεις ειτε φας τάπα είτε φας κουλούρι

 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Αν σε κοζάρει τόσο έντονα όσο λες, τότε είναι φως φανάρι ότι ψάχνεται το μιλφόνι.
ΠΡΌΣΕΧΕ όμως: Τα μουνιά δεν αστειεύονται. Έτσι και δεν το χειριστείς διακριτικά και όπως πρέπει παίζει να σε βγάλει μαλάκα σε χρόνο dt. Το τονίζω περισσότερο γιατί γράφεις ότι έχει παιδιά, παίζει και ο πατέρας σου στη μέση (που στην τελική είναι και ελεύθερος επαγγελματίας αν κατάλαβα καλά) κλπ κλπ. Κατά τα άλλα στ'αρχίδια σου. Γερμανίδα είναι, σίγουρα θα είναι πιο ανοιχτόμυαλη και οι πιθανότητες (με τον κατάλληλο χειρισμό όπως προείπα), μπορεί να είναι υπέρ σου.

Hint: Μην το ζαλίσεις πολύ το θέμα περιμένοντας να σου υπογράψουν συμβόλαιο επιτυχίας τα μέλη του μπου. Ότι είναι να κάνεις, κάντο γρήγορα γιατί ξενερώνουν γρήγορα οι μαλακισμένες.

:afro:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom