Νέα

Γαμιστρώνας - καβάντζα Αθήνα κέντρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
2.899
Κριτικές
5
Like
4.622
Πόντοι
456
Καλησπέρα.  Απόψε έχω συνάντηση με γκομενάκι νεαρό. Παίζει να παίξει πιπούλα - χουφτωματάκι μετά το ποτό. Δεν θα έχω το σπίτι και το αμάξι διαθέσιμα, ούτε και έχω όρεξη να πληρώσω ημιδιαμονή για πάρτη της.
Θα ήθελα να μου πείτε λοιπόν αν υπάρχουν καβάντζες στην ευρύτερη περιοχή του ιστορικού κέντρου (Ακρόπολη, Θησείο, Πλάκα, Φιλοπάππου) για να κάνω τη δουλίτσα μου γρήγορα και ανεξοδα.
Αν η λύση αυτή δεν θεωρείται ασφαλής, δέχομαι και προτάσεις για τσοντοσινεμά.
Κάθε πρόταση θα εξεταστεί. Μην γράψετε τίποτα για Λίλα ή κάναν παρόμοιο, σας γάμησα.
:headbang: :headbang:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αν εχει ακομη φως (γιατι για σκοτεινες ωρες δεν ξερω αν είναι επικινδυνο) λοφος φιλοπαπου. εκει που πεταν χαρταετο δηλαδή. εγω εμενα και δουλευα κοντα εκει, στην τρωων και σε 5 λεπτα ανεβαινεις τα κατσαβραχα μακρια από αδιάκριτα ματια, ειχα βαλει χερι μια 19 χρονη εκει.
από την πλευρα που είναι κοντα στην οδο τρωων αμα δεις τον χαρτη, όχι φυσικα από την πλευρα της ακροπολης. συνδιαζεται μετα από ποτο στην ηρακλειδων ή το θησειο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μηπως να χωθείτε στις τουαλεττες κανενος κυριλε μαγαζιου τοτε?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και οι αλλαξιερες σε μπιτς μπαρ και παραλιες κανουν δουλεια αλλα δεν είναι κεντρο. αν πατε παραλια γλυφαδας όμως κατι τετοιο θα βολευε. εχει και κιριλε μαγαζια για ποτο εκει.
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
2.899
Κριτικές
5
Like
4.622
Πόντοι
456
Ευχαριστώ τύπε. Υπολογίζω μετά τις δέκα, οπότε θεωρώ ότι είναι επικίνδυνα λόγω δύσβατου της περιοχής...
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.334
Κριτικές
12
Like
5.705
Πόντοι
1.396
Τυπε πες της "Θα πάμε για ποτό ή να πάμε σε κανένα ξενοδοχείο καυευθειαν" . Το ίδιο κόστος θα βγει
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
2.899
Κριτικές
5
Like
4.622
Πόντοι
456
Ποτό θα παίξει σίγουρα.  Δεν μπορώ να πάω βουρ στον πατσά.
Επίσης θα ήθελα να αποφύγω τουαλέτες. Δεν μου αρέσει. Και δε νομίζω να νιώθει άνετα και εκείνη.  Πιο πολύ τη βλέπω να ψήνεται για outdoor.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα.  Απόψε έχω συνάντηση με γκομενάκι νεαρό. Παίζει να παίξει πιπούλα - χουφτωματάκι μετά το ποτό. Δεν θα έχω το σπίτι και το αμάξι διαθέσιμα, ούτε και έχω όρεξη να πληρώσω ημιδιαμονή για πάρτη της.
Θα ήθελα να μου πείτε λοιπόν αν υπάρχουν καβάντζες στην ευρύτερη περιοχή του ιστορικού κέντρου (Ακρόπολη, Θησείο, Πλάκα, Φιλοπάππου) για να κάνω τη δουλίτσα μου γρήγορα και ανεξοδα.
Αν η λύση αυτή δεν θεωρείται ασφαλής, δέχομαι και προτάσεις για τσοντοσινεμά.
Κάθε πρόταση θα εξεταστεί. Μην γράψετε τίποτα για Λίλα ή κάναν παρόμοιο, σας γάμησα.
:headbang: :headbang:

Λύση φτηνή είναι τα τσοντοσινεμά του κέντρου. Ζητάς να σου βάλουν μια τσόντα με περιεχόμενο της επιλογής σου σε ιδιωτική προβολή και φτιάχνεσαι. Έχεις προνοήσει για προφυλακτικά, μωρομάντηλα και νερό. Δεν ξέρω όμως αν θα δεχτεί το γκομενάκι 
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.598
Κριτικές
34
Like
4.155
Πόντοι
7.195
τσοντοσινεμά ε ;

το είχε κάνει αυτός εδώ

taxi_driver_date.jpg
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Tυπε james tiberius kirk αμα πας σε τσοντοσινεμα και τυχον σηκωθεις για κανα κατουρημα προσεξε ποιον θα εχει το γκομενακι στο καθισμα πισω της μην παθει οτι επαθε το γκομενακι του βιντεο στο παρακτω Link και μεινεις με το πουλι στο χερι μετα


:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
787
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Προς Αναφιώτικα σε κανένα ήσυχο ρομαντικό στενό.
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
μηπως να χωθείτε στις τουαλεττες κανενος κυριλε μαγαζιου τοτε?

Αυτές της Μεγάλης Βρεττάνια είναι σούπερ. Ευρύχωρες και λίγοι επισκέπτες.

Όπως μπαίνει στο λόμπι,στο αριστερό χέρι και κάτω τις σκάλες.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Θες να γαμησεις εισαι και τζαμπατζης!! Τσοντοσινεμα θα φρικαρει ρε. Πηγαινε τη σε swinger club εχει θα πιειτε ποτο εχει και δωματιο!!
Σοβαρα τωρα μια,καλη λυση ειναι παρλιακη ρομαντικη βολτα και στο 3 λιμανακι παθαινεις βλαβη
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Το φτηνό κρέας είναι για τους σκύλους.
Αστο φίλε βάρα μία μαλακία
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Καλησπέρα.  Απόψε έχω συνάντηση με γκομενάκι νεαρό. Παίζει να παίξει πιπούλα - χουφτωματάκι μετά το ποτό. Δεν θα έχω το σπίτι και το αμάξι διαθέσιμα, ούτε και έχω όρεξη να πληρώσω ημιδιαμονή για πάρτη της.
Θα ήθελα να μου πείτε λοιπόν αν υπάρχουν καβάντζες στην ευρύτερη περιοχή του ιστορικού κέντρου (Ακρόπολη, Θησείο, Πλάκα, Φιλοπάππου) για να κάνω τη δουλίτσα μου γρήγορα και ανεξοδα.
Αν η λύση αυτή δεν θεωρείται ασφαλής, δέχομαι και προτάσεις για τσοντοσινεμά.
Κάθε πρόταση θα εξεταστεί. Μην γράψετε τίποτα για Λίλα ή κάναν παρόμοιο, σας γάμησα.
:headbang: :headbang:
ανεβα ακροπολη τυπε κατα τις 11 το πρωι, θα δεις κατι κολωνες ορθιες, της τον δινεις πιπα χαλαρα χωρις να σας παρει πρεφα κανεις.... :pipa1: :S :S :S
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
περα απο την πλακα για να βοηθησουμε θα πρεπει να μας πεις που θα βγεις?κεντρο?παραλια?βορεια?νοτια?υπαρχουν κ τα παρκα...εχω ριξει κατι γαμησια ασυρματο  :S :S :S
 

tavroulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
549
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
6
περα απο την πλακα για να βοηθησουμε θα πρεπει να μας πεις που θα βγεις?κεντρο?παραλια?βορεια?νοτια?υπαρχουν κ τα παρκα...εχω ριξει κατι γαμησια ασυρματο  :S :S :S
μπραχαμιοτης;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom