Νέα

Υπηρεσίες ερωτικού θηλασμού (γάλα στα βυζιά)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 46586
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46586

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους,γράφω πολύ σπάνια στο site αλλά είμαι μελος από παλιά.Ενδιαφέρομαι για κοπέλες που έχουν τη δυνατότητα γαλουχίας (lactation στα αγγλικά),δηλαδή να έχουν γάλα στο στήθος και να προσφέρουν ερωτικό θηλασμό.Υπάρχουν ήδη κάποια ανάλογα νήματα στο forum αλλά είναι όλα παλιά και ανενεργά.Γνωριζει κάποιος αν υπάρχει κάποια κοπέλα που να εργάζεται σαν callgirl,σε στουντιο,μπουρδελο,μασαντζιδικο,ροζ αγγελίες κλπ που να προσφέρει αυτή την υπηρεσία;Ευχαριστώ!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.742
Κριτικές
6
Like
3.400
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους,γράφω πολύ σπάνια στο site αλλά είμαι μελος από παλιά.Ενδιαφέρομαι για κοπέλες που έχουν τη δυνατότητα γαλουχίας (lactation στα αγγλικά),δηλαδή να έχουν γάλα στο στήθος και να προσφέρουν ερωτικό θηλασμό.Υπάρχουν ήδη κάποια ανάλογα νήματα στο forum αλλά είναι όλα παλιά και ανενεργά.Γνωριζει κάποιος αν υπάρχει κάποια κοπέλα που να εργάζεται σαν callgirl,σε στουντιο,μπουρδελο,μασαντζιδικο,ροζ αγγελίες κλπ που να προσφέρει αυτή την υπηρεσία;Ευχαριστώ!
Απο οτι νομίζω πρέπει να είναι πολυ λίγες οι κοπέλες που μπορούν να κάνουν κάτι τέτοιο χωρίς να είναι σε εγκυυμοσύνη η αμέσως μετά απο γέννα , αν και απο οτι βλέπω στο ιντερνετ λεει οτι μπορούν να το κάνουν όλες αλλά απαιτεί προσπάθεια , ίσως μερικές να το χουνε πιο ευκολο απο άλλες όμως.

Εδω και ένα σχετικό λίνκ που βρήκα

Στο θέμα του τόπικ εγω δεν ξέρω καμία που να κάνει κάτι τέτοιο , εκτός απο μερικές πορνοστάρ που έχω δεί σε τσόντες αλλά εκείνες που να τις βρείς :P
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.549
Like
2.836
Πόντοι
506
πληρες φρεσκο γαλα


 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
τυποι μου και γω ψαχνω να βυζαξω...
τελευταια φορα ειχα βυζαξει την εβελινα στο μασατζιδικο συγρου στον 4
επινα το γαλα μου για κανα διμηνο μετα σταματησε να με θηλαζει...

πολυ γαλα ειχα ρουφηξει και με τη ηρα την ταταρα αξεχαστα χρονια...
τωρα τι κανουμε ρε αλανια?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
τυποι μου και γω ψαχνω να βυζαξω...
τελευταια φορα ειχα βυζαξει την εβελινα στο μασατζιδικο συγρου στον 4
επινα το γαλα μου για κανα διμηνο μετα σταματησε να με θηλαζει...

πολυ γαλα ειχα ρουφηξει και με τη ηρα την ταταρα αξεχαστα χρονια...
τωρα τι κανουμε ρε αλανια?
Παρε Μιλκομπούκαλο!!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.085
Κριτικές
493
Like
59.923
Πόντοι
39.662
Καλησπέρα σε όλους,γράφω πολύ σπάνια στο site αλλά είμαι μελος από παλιά.Ενδιαφέρομαι για κοπέλες που έχουν τη δυνατότητα γαλουχίας (lactation στα αγγλικά),δηλαδή να έχουν γάλα στο στήθος και να προσφέρουν ερωτικό θηλασμό.Υπάρχουν ήδη κάποια ανάλογα νήματα στο forum αλλά είναι όλα παλιά και ανενεργά.Γνωριζει κάποιος αν υπάρχει κάποια κοπέλα που να εργάζεται σαν callgirl,σε στουντιο,μπουρδελο,μασαντζιδικο,ροζ αγγελίες κλπ που να προσφέρει αυτή την υπηρεσία;Ευχαριστώ!

τυπε τραβα μενιδι η αγια βαρβαρα, εκει σουλατσαρουν πολλες μικρες γκαστρωμενες γυφτισες, δωσε 5 ευρω και πιες γαλα οσο τραβαει η ψυχουλα σου
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Καλησπέρα σε όλους,γράφω πολύ σπάνια στο site αλλά είμαι μελος από παλιά.Ενδιαφέρομαι για κοπέλες που έχουν τη δυνατότητα γαλουχίας (lactation στα αγγλικά),δηλαδή να έχουν γάλα στο στήθος και να προσφέρουν ερωτικό θηλασμό.Υπάρχουν ήδη κάποια ανάλογα νήματα στο forum αλλά είναι όλα παλιά και ανενεργά.Γνωριζει κάποιος αν υπάρχει κάποια κοπέλα που να εργάζεται σαν callgirl,σε στουντιο,μπουρδελο,μασαντζιδικο,ροζ αγγελίες κλπ που να προσφέρει αυτή την υπηρεσία;Ευχαριστώ!

Θελεις να φορας και πανα οταν ρουφας το γαλατακι σου ??  :grin:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
κοπελα με τετοια υπηρεσια μονο σε κανα μασαζ και αν...
πολλες εχουν γαλα αλλα αμα δε πας να ρουφηξεις ρωγα δεν το καταλαβαινεις ,οι μαμουλες εχουν γαλα απο 1 εως 2 χρονια το θεμα ειναι
που να τις βρουμε...
μαμουλααααααααα που ελεγε και ο κροκος....
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.549
Like
2.836
Πόντοι
506
τυπε τραβα μενιδι η αγια βαρβαρα, εκει σουλατσαρουν πολλες μικρες γκαστρωμενες γυφτισες, δωσε 5 ευρω και πιες γαλα οσο τραβαει η ψυχουλα σου
γκαστρωμενα γυφτακια......πολυ καλη ιδεα

 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
σε κανα μασατζιδικο καμια? αν ξερει κανεις η καμια κυρια που δουλευει ας ενημερωσει,πειναμε λεμε :happy:
 

flokixv

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
Φετιχισμός ή ρατσισμός;
Μπερδεύτηκα λίγο παιδια  :think:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443
γαλα στο στηθος εχω εγω...λογω υπερβολικης προλακτινης στον οργανισμο μου...ενω η τελευταια εγκυμοσυνη μου ηταν πριν 18 χρονια...

ειναι καθαρο γαλα κι εχω κανει χαβαλε με πολλους πελατες μου
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Καλή περίπτωση,αλλά εμείς μένουν Αθήνα οπότε όποια άλλη κύρια έχει γάλα ας στείλει πμ. Η ας ενημερώσει δημόσια.
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
Καποιος να γνωριζει σχετικα για Αθηνα αυτην την περιοδο? :think:
 

Meursault

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Βλέπω ότι μαζευόμαστε πολλοί.. Κι εγώ ενδιαφέρομαι αν υπάρχει κάποια από Αθήνα παιδιά ενημερώστε!
 

Milky73

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Κι εγώ μέσα είμαι! 2 φορές μου έχει τύχει μέχρι στιγμής, 1 σε μπουρδέλο και 1 σε στούντιο... Τελευταία φορά πριν σχεδόν 3 χρόνια...  :tits: :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom