Νέα

Πρόταση για κορίτσια από studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stebaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stebaba

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
129
Κριτικές
4
Like
129
Πόντοι
1
Kαλησπέρα,
σκέφτομαι να κάνω μια επίσκεψη σε στούντιο,είμαι ανάμεσα σε Μαράϊα,Μιχαέλα και Katy από Ισμήνης 2 και Τριγγέτα 3.
Δεν έχω κάποια αυστηρά στάνταρ στην εμφάνιση,κυρίως οι υπηρεσίες με ενδιαφέρουν, αν θέλετε να μου κάνετε κάποια πρόταση.
Επίσης υπάρχει περίπτωση να γίνεται απλό πρόγραμμα με  εκτονώσεις στα 100 ευρώ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :hi:
 

Old spice

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2018
Μηνύματα
50
Like
8
Πόντοι
0
Μήπως να διάβαζες τις κριτικές για τα στούντιο?Θα σου λυνοντουσαν οι απορίες... ;)
 

fistikimaimouda

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
9
Like
272
Πόντοι
281
Μήπως αν είναι να δώσεις το κατοσταρικο να βάλεις και ένα εικοσαρι ακόμα και να πας ένα ωραίο incall για μια ώρα;
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
147
Κριτικές
37
Like
1.476
Πόντοι
2.411
εχοντας παρει και τις 3 απο καμια δεν εμεινα ιδιαιτερα παραπονεμενος, προσωπικα θα προτεινα την katy λογω σωματοτυπου και ομορφιας , εχει παρα πολυ ομορφο προσωπο , αδυνατουλα με μικρο πολυ ωραιο κωλαρακι και μικρο βυζακι και επισης πολυ ομορφα κα περιποιημενα ποδια που ξερει να χρησιμοποιει αρκετα καλα αν εισαι φαν ποδοκαταστασεων.

Με την καταλληλη συνεννοηση με την κυρά του σπιτιου θεωρω οτι ολα γινονται τωρα ειδικα που τα μαγαζια δεν σπανε στο χρημα , ιδιαιτερα αν πας ωρα μη αιχμης που δεν γινεται πολυ περατζαδα
 

Rififis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Να σου προτείνω κάτι θα το αποφύγω μιας και με καμία από τις κοπέλες δεν έχω βρεθεί αρκετές φορές ώστε να μπορώ να σχηματίσω άποψη.
Προσωπικά πιστεύω πως οι πρώτες συναντήσεις είναι κάπως πιο "μαγκωμένες" ας το πούμε, οπότε σε υπηρεσίες γενικότερα δεν ξέρω αν πρέπει να περιμένεις κάτι παραπάνω από το τυπικό. Ύστερα για Katy και Μαράϊα που έχω δοκιμάσει δεν ξέρω αν γενικότερα προσφέρουν κάτι παραπάνω από το τυπικό σε υπηρεσίες (βέβαια δεν τις έχω πάρει αρκετές φορές αλλά και χωρίς προσωπικά να με ενοχλεί ή να έχω παράπονο με τις υπηρεσίες τους).
Αυτό που με ενδιαφέρει στις πρώτες συναντήσεις και παίζει ρόλο στο αν θα ξαναπάρω μια κοπέλα είναι το αν θα διακρίνω βιασύνη ή κλέψιμο στις στάσεις. Αυτά σε καμία από τις 2 δεν τα είδα.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
576
Κριτικές
29
Like
1.751
Πόντοι
3.177

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.966
Πόντοι
24.436
εχοντας παρει και τις 3 απο καμια δεν εμεινα ιδιαιτερα παραπονεμενος, προσωπικα θα προτεινα την katy λογω σωματοτυπου και ομορφιας , εχει παρα πολυ ομορφο προσωπο , αδυνατουλα με μικρο πολυ ωραιο κωλαρακι και μικρο βυζακι και επισης πολυ ομορφα κα περιποιημενα ποδια που ξερει να χρησιμοποιει αρκετα καλα αν εισαι φαν ποδοκαταστασεων.

Με την καταλληλη συνεννοηση με την κυρά του σπιτιου θεωρω οτι ολα γινονται τωρα ειδικα που τα μαγαζια δεν σπανε στο χρημα , ιδιαιτερα αν πας ωρα μη αιχμης που δεν γινεται πολυ περατζαδα
δίνει κωλο καμια από τις 3;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom