Νέα

scratch - τυχη στη στιγμη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Profilaktika
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
γνωμες για σκρατσ μαγκες

εγω πιστευω οτι ειναι πεταμενα λεφτα
 

ringneck

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Όπως όλα τα τυχερά παιχνίδια.Εγω πάντως έχω κερδίσει κάτι ψιλά.Δηλαδη κάτι 100ευρα.Αλλα οι πιθανότητες παρά πολύ μικρές.
 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Όπως όλα τα τυχερά παιχνίδια.Εγω πάντως έχω κερδίσει κάτι ψιλά.Δηλαδη κάτι 100ευρα.Αλλα οι πιθανότητες παρά πολύ μικρές.
ναι αλλα απ οτι εχω καταλαβει το scratch ειναι τα πιο πεταμενα λεφτα απ ολα τα τυχαιρα παιχνιδια, δεν δινει λεφτα, κερδιζει το 1 κουπονι απο τα 5 και αυτο κατα 90% θα σου δωσει πισω τα λεφτα απο το συγκεκριμενο κουπονι, το κινο πχ πιστευω ειναι πιο πιθανο να κερδισεις
 

ringneck

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Κοίτα πιστεύω είναι και τι σε πάει.Εγω π.χ από το κινό δεν έχω πάρει μια.Απο το σκρατς και πιο παλιά ξυστό έχω βγάλει ένα χαρτζιλίκι.Μην φανταστεις τρελά λεφτά αλλά ίσα ίσα να λεω ότι κάτι έκανα.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Το σκρατσ είναι μια χαλαρή μορφή τζόγου. Δηλαδή δεν κολλάς το μικρόβιο του τζόγου  εύκολα, δοκιμάζοντας να παίξεις σκρατσ. Αν ξεκινήσεις τα φρουτάκια και την ρουλέτα ή το κίνο και το στοίχημα μπορεί γρήγορα να εθιστείς. Έχω παίξει αγώνα φέτος στο Μουντιάλ στο live τζογάροντας 396 ευρώ και τα έχασα μέσα σε 10 λεπτά. Στο σκρατσ πήρα 3 φορές τώρα τελευταία από ένα των 10 ευρώ, δηλαδή το πιο ακριβό και δεν κέρδισα τίποτα και δεν μου έκανε αίσθηση να ξαναπαίξω. Τώρα τα έκοψα όλα μαχαίρι, αφού τα δοκίμασα όλα και πήγα κατά διαόλου  :S
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.777
Πόντοι
2.696
Όλα τα τυχερά παιχνίδια είναι λεφτά για πέταμα.Το ΚΙΝΟ π.χ μου έχει δώσει λεφτά.Τελευταία δε δίνει τίποτα,όχι σ'εμένα,σε κανέναν.Αν δείτε τη διαλογή,σε μια κλήρωση δίνει σε όλη την Ελλάδα και την Κύπρο 1-3 5αρια και καμια 10αρια 4αρια.Για 6αρι και πάνω ούτε λόγος.Γι'αυτό είναι άδεια τα πρακτορεία.Το Σκρατς είναι η υπέρτατη παπαριά.Ζήτημα να έχω αγοράσει 10 από τότε που βγήκε,και αυτά τα πιο φθηνά.Είχα πάρει μια φορά 10 ευρώ,και τα έπαιξα στοίχημα!Το θέμα είναι να μη γίνει εμμονή και αρχίζεις να αγοράζεις/παίζεις συνεχώς πολλά λεφτά.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Οποιος,κυνηγαει το τζογο εινααι μααθηματικα βεβαιο οτι θα βγει χαμενος. Επισης θεωρω χαζα στοιχηματα ττπου βαζω 10 να παρω 20 στο στοιχημα. Σκρατς λοττο τζοκερ ελαχιστες πιθανοτητες αλλα ποτε δεν ξερεις. Παιζω μια στο τοσο 2-3 ε με το σκεπτικο μηπως,μου κατσει το καλο αλλα δεν το πςριμενω παιζω και τα,θεωρω χαμενα τα,λεφτα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
Κ γω αραια κ που  "ξυνω" κανενα
Μια φορα με ενα των 3 ευρω πηρα 100
 

stabilo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
39
Like
63
Πόντοι
0
Καλημερα στο ΦΟΡΟΥΜ.
Εγω παιζω περιπου 500-600 ευρω το μηνα σκρατς.
Επειδη εχω καταστημα εχω ενα  ΠΛΑΝΟΔΙΟ λαχειοπωλη με τον οποιο εχουμε γινει και φιλοι και ερχεται στο μαγαζι ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!
Πριν 2 χρονια σε διαστημα 40 ημερων κερδισα 2500 και 3000 αντιστοιχα στο σκρατσ....με 3Ευρα κερασια.....
Την πρωτη φορα εχανα 84 ευρω και μου εβγαλε τα 2500...τη δευτερη φορα εχανα 38 ευρω και μου εβγαλε το 3000.
Φετος κερδισα και ενα 500κο στο 10ευρω το σκρατς....50ρικα 100ρικα εχω κερδισει αμετρητα....αλλα χανω το χρονο 3-4 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ευρω!!!
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ για να κερδισεις πρεπει να κανεις ΤΖΙΡΟ...εγω λογω του μαγαζιου ανακυκλωνω χρηματα ξενα επι της ουσιας προμηθευτων πελατων....Αν εισαι ΜΙΣΘΩΤΟΣ το Σκρατς ειναι ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.....
Επισης Ο ΦΟΡΟΣ ειναι 15% ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ λες και ειμαστε συνεταιροι με το μπουρδελο του Συριζα....
ΓΚΑΝΙΟΤΑ επισης καταστροφικη...τι εννοω??
Οταν κερδισα το 3000ρο ειχα πιθανοτητες 1 στις 80.000---- στο λαικο εχεις τις ΙΔΙΕΣ πιθανοτητες να πιασεις το ΠΡΩΤΟ ΛΑΧΝΟ αλλα ΧΩΡΙΣ ΣΕΙΡΑ...ειναι 10 σειρες οποτε ειναι 1 στις 800,000 για τα εκατομυρια αλλα παρολα αυτα κερδιζεις απο 25000 εως 100.000 αναλογα και οχι 3000 που ειναι το σκρατσ....
Θα μου πεις γιατι παιζεις????
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ η διαδικασια.....
ΒΙΤΣΙΑ ειναι αυτα
 

kostasvenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2018
Μηνύματα
61
Like
2
Πόντοι
0
μια μερα ειχα παει σε ενα προπατζιδικο  με ενα φιλο μου και μου ειπε να παρουμε απο κανα σκρατσ να ξυσουμε
πηρα με ενα 1ε το 12 μηνες τυχη αλλα δεν το εξυσα εκεινη τη στιγμη και το εβαλα στο πορτοφολι μου
το εδωσα στο 10 χρονο ανηψακι μου να το ξυσει για να παιξει και ο γαμπρος μου ειδε οτι το σκρατσ κερδιζε 750ε το μηνα για ενα χρονο !!! σωπα ρε φιλε λεω τα κονομησαμε, ζητησα απο το γαμπρο μου να μου το δωσει να παω να εισπραξω τα κερδη αλλα
μου αρνηθηκε γιατι λεει το εδωσα στο μικρο δωρο και δε μου ανηκε πλεον, τωρα ο γαμπρος παιρνει 750 το μηνα κι εγω τα αρχιδια μου !!!!!1
 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
μια μερα ειχα παει σε ενα προπατζιδικο  με ενα φιλο μου και μου ειπε να παρουμε απο κανα σκρατσ να ξυσουμε
πηρα με ενα 1ε το 12 μηνες τυχη αλλα δεν το εξυσα εκεινη τη στιγμη και το εβαλα στο πορτοφολι μου
το εδωσα στο 10 χρονο ανηψακι μου να το ξυσει για να παιξει και ο γαμπρος μου ειδε οτι το σκρατσ κερδιζε 750ε το μηνα για ενα χρονο !!! σωπα ρε φιλε λεω τα κονομησαμε, ζητησα απο το γαμπρο μου να μου το δωσει να παω να εισπραξω τα κερδη αλλα
μου αρνηθηκε γιατι λεει το εδωσα στο μικρο δωρο και δε μου ανηκε πλεον, τωρα ο γαμπρος παιρνει 750 το μηνα κι εγω τα αρχιδια μου !!!!!1
πρεπει να ειχες φαει μεγαλη φρικη εκεινη τη μερα, και εσυ απο τη στιγμη που το εδωσες δεν πας μετα να πεις φερτο μου πισω επειδη κερδιζει....
 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
να μην το εδινες ρε φιλε . αλλα και μαλακια του γαμπρου επρεπε να στο δωσει πισω λογο συγγενειας και να του εδινες τα μισα και να πινατε μπυρες
ενταξει κανεις δεν πιστεψε οτι ο γαμπρος τα εδωσε στον 10 χρονο.....ο ιδιος τα κρατησε, επρεπε να παει να ρωτησει τον μικρο, να του πει ο μικρος οτι τα εχει ο μπαμπας μου και να παει να του τα παρει πισω γιατι επαιξε πουστια
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
μια μερα ειχα παει σε ενα προπατζιδικο  με ενα φιλο μου και μου ειπε να παρουμε απο κανα σκρατσ να ξυσουμε
πηρα με ενα 1ε το 12 μηνες τυχη αλλα δεν το εξυσα εκεινη τη στιγμη και το εβαλα στο πορτοφολι μου
το εδωσα στο 10 χρονο ανηψακι μου να το ξυσει για να παιξει και ο γαμπρος μου ειδε οτι το σκρατσ κερδιζε 750ε το μηνα για ενα χρονο !!! σωπα ρε φιλε λεω τα κονομησαμε, ζητησα απο το γαμπρο μου να μου το δωσει να παω να εισπραξω τα κερδη αλλα
μου αρνηθηκε γιατι λεει το εδωσα στο μικρο δωρο και δε μου ανηκε πλεον, τωρα ο γαμπρος παιρνει 750 το μηνα κι εγω τα αρχιδια μου !!!!!1
να μην το εδινες ρε φιλε . αλλα και μαλακια του γαμπρου επρεπε να στο δωσει πισω λογο συγγενειας και να του εδινες τα μισα και να πινατε μπυρες
 

kostasvenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2018
Μηνύματα
61
Like
2
Πόντοι
0
πρεπει να ειχες φαει μεγαλη φρικη εκεινη τη μερα, και εσυ απο τη στιγμη που το εδωσες δεν πας μετα να πεις φερτο μου πισω επειδη κερδιζει....

ναι φιλεεε κοιταξα να ειμαι σωστος οπως παντα !! το ζητησα ευγενικα πισω αλλα δεν μου το εδωσε και ετσι δεν το συνεχισα !!!!
ενταξει εχασα ενα 12μηνο μισθο 750ε το μηνα αλλα τι να κανω !!! ελπιζω ο θεος να μου το επιστρεψει μια μερα το καλο που εκανα και την απιστευτη πραματικα πραξη μου να δωρισω το τυχερο σκρατς!! πιστευω οτι καποιος αλλος δε θα μπορουσε να συμπεριφερθει οπως εγω.
 
OP
OP
Profilaktika

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
ναι φιλεεε κοιταξα να ειμαι σωστος οπως παντα !! το ζητησα ευγενικα πισω αλλα δεν μου το εδωσε και ετσι δεν το συνεχισα !!!!
ενταξει εχασα ενα 12μηνο μισθο 750ε το μηνα αλλα τι να κανω !!! ελπιζω ο θεος να μου το επιστρεψει μια μερα το καλο που εκανα και την απιστευτη πραματικα πραξη μου να δωρισω το τυχερο σκρατς!! πιστευω οτι καποιος αλλος δε θα μπορουσε να συμπεριφερθει οπως εγω.
σε καταλαβαινω απολυτα φιλε, το κακο ειναι οτι εσυ το εδωσες στον ανιψιό σου αλλα τα λεφτα τα τρωει ο πατερας του....επρεπε να σου πει να παρεις τα μισα οπως ειπες και ο τυπος απο πανω
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.639
Πόντοι
8.816
Δεν αξιζει πεταμενα λεφτα. Καλυτερα ρουλεττα η στοιχημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom