Νέα

φλερτ μπροστα στο γκομενο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koukos0000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
μαγκες καλημερα.καθομαι και πινω καφε ξυπνοντας απο μια κρεπαλη.περασα γενικα τελεια αλλα μου εχει μεινει στο μυαλο μια φαση που εγινε στο μαγαζι και θελω να τη μοιραστω μαζι σας για να καταλαβαιτε οτι πολλες φορες ειμαστε για το πουτσο.επινα ποτο με το κολλητο μου χθες σε ενα μαγαζι.διπλα μας μας 1 παληκαρι με 2 κοπελες .το ενα ζευγαρακι γιατι ανταλασαν φιλια..κατα της 2 το πρωι ενας απο το μπαρ αρχισε να κερναει τις κοπελες!απο οτι καταλαβα μια φιλη των κοριτσιων δουλευε εκει και ηταν οι κοπελες θαμωνες. ηταν ψιλογνωστος γιατι ακουσα να λενε οι κοπελες στο παιδι αστον ετσι κανει παντα.επιμονος αλλα δε τρεχει τπτ.σε μια φαση παει η μια κοπελα στο μπαρ και αυτος τη χαιρεται και ατρχιζει και της μιλαει αλλα σε φαση αγκαλια.χερια και τετοια.γυρναει η κοπελα στο τραπεζι.εμεις καταλαβαιναμε οτι παει να γινει μαλακια.σε μια φαση το ξανακανει αυτος.και παει ο τυπος και τυ λεει.καλα ρε φιλε δε βλεπεις οτι ειναι κοπελα μου?και ο αλλος ενα ΘΗΡΙΟ του πουλαει τσαμπουκα.και οι κοπελες το σταματανε ολο εκει και ο τυπος εφυγε.το παιδι το αλλο ηταν πιο μισο !και εκανε πισω.μαγκες ξενερωσαμε.τελικα ουτε μπρατσα ουτε τιποτα.μιλαμε οτι καμια φορα το παιζουμε μαγκες δε σεβομαστε τπτ και ειμαστε για το πουτσο
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.128
Like
43.753
Πόντοι
6.256
Ρε μαν ας ηταν θηριο εκανε πισω γιατι καταλαβε οτι εγινε μαλακας.Τετοιοι δεν γαμανε ποτε
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.128
Like
43.753
Πόντοι
6.256
το ξερω ρε φιλαρα.ετσι ειναι.φαντασου ποσο ξενερωσαμε εμεις οι απεξω.και λεω καλα ρε πουστη μου.λεμε για καμακια και ετσι και μαγκιες.αλλα πολλοι ειμαστε οτι να ναι
η αγαμια σε συναρτηση με την απουσια μυαλου σε κανουν να ξεφτυλιζεσαι μαν.Αυτος ξεφτυλιστικε σε ενα ολοκληρο μαγαζι και δεν προκειται να του κατσει ουτε γατα
 
OP
OP
K

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Ρε μαν ας ηταν θηριο εκανε πισω γιατι καταλαβε οτι εγινε μαλακας.Τετοιοι δεν γαμανε ποτε
το ξερω ρε φιλαρα.ετσι ειναι.φαντασου ποσο ξενερωσαμε εμεις οι απεξω.και λεω καλα ρε πουστη μου.λεμε για καμακια και ετσι και μαγκιες.αλλα πολλοι ειμαστε οτι να ναι
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.128
Like
43.753
Πόντοι
6.256
σωστος ρε μαγκα.αλλα λεω ενταξει το αλλο το παληκαρι ηταν κοτα.οκ.αλλα και εσυ ρε μαλακα τι τον φερνεις σε τετοια φαση οταν βλεπεις οτι ειναι κοπελα του.
αγαμια,ποτο,ζηλεια πολλα παιζουν μαν.
 
OP
OP
K

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
η αγαμια σε συναρτηση με την απουσια μυαλου σε κανουν να ξεφτυλιζεσαι μαν.Αυτος ξεφτυλιστικε σε ενα ολοκληρο μαγαζι και δεν προκειται να του κατσει ουτε γατα
σωστος ρε μαγκα.αλλα λεω ενταξει το αλλο το παληκαρι ηταν κοτα.οκ.αλλα και εσυ ρε μαλακα τι τον φερνεις σε τετοια φαση οταν βλεπεις οτι ειναι κοπελα του.
 
OP
OP
K

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
αγαμια,ποτο,ζηλεια πολλα παιζουν μαν.
γαμησε τα αδερφε.πολυ αγαμια και μαλακια.αφου σκεφτομουν πως δεν ηταν ο αλλος κανενας μουρλος ,ακομα και μισος απο τον αλλο να του φερει κανα μπουκαλι στο κεφαλι
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.804
Like
22.965
Πόντοι
6.056
το τσοκαρο φταιει που δινει δικαιωματα.. :woldman:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.128
Like
43.753
Πόντοι
6.256
γαμησε τα αδερφε.πολυ αγαμια και μαλακια.αφου σκεφτομουν πως δεν ηταν ο αλλος κανενας μουρλος ,ακομα και μισος απο τον αλλο να του φερει κανα μπουκαλι στο κεφαλι
η μαγκια ειναι να μη τα κανεις πουτανα μαν γιατι μετα εσυ θα ξεφτυλιστεις.Καλα ξηγηθηκε το παλληκαρι
 
OP
OP
K

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
το τσοκαρο φταιει που δινει δικαιωματα.. :woldman:
[/quo
το τσοκαρο φταιει που δινει δικαιωματα.. :woldman:
και εγω ετσι νομιζα στην αρχη και ετσι ειπα στο φιλο μου.αλλα η κοπελια του ελεγε κοφτο  δε γουσταρω εχω σχεση.χαχαχα.οτι να ναιιιιιιιι!!!ρε να μην ηταν ο αλλος κανας τρελος να τα κανει πουτανα εκει μεσαααααααα
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Κατσε ρε φιλε ο μπαρμαν το θηριο εκανε,πισω? Καλα εκανε γιατι καταλαβε οτο ειναι παπαρας καο δεν κερνας την παρεα που συνοδευεται. Καλα το καταλαβα? Η γκομενα που πηγε στο μπαρ και τριβοτα  πολυ πουτανα . Ψαχνουν την επιβεβαιωση οτι μετρανε
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.128
Like
43.753
Πόντοι
6.256
ναι ρε εννοειται
σιγα μην σπας τα μαγαζια για το καθε τσολι

αυτα τα κοβουν οι γκομενες αμα θελουν μαχαιρι

αν ειναι πουταναρα η αλλη παιζει και να τα προκαλει
για να ανεβει η μετοχη του μουνιου της
συμβαινει και αυτο συχνα δυστυχως με τις πατσαβουρες
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.804
Like
22.965
Πόντοι
6.056
η μαγκια ειναι να μη τα κανεις πουτανα μαν γιατι μετα εσυ θα ξεφτυλιστεις.Καλα ξηγηθηκε το παλληκαρι
ναι ρε εννοειται
σιγα μην σπας τα μαγαζια για το καθε τσολι

αυτα τα κοβουν οι γκομενες αμα θελουν μαχαιρι

αν ειναι πουταναρα η αλλη παιζει και να τα προκαλει
για να ανεβει η μετοχη του μουνιου της
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Κατσε ρε φιλε ο μπαρμαν το θηριο εκανε,πισω? Καλα εκανε γιατι καταλαβε οτο ειναι παπαρας καο δεν κερνας την παρεα που συνοδευεται. Καλα το καταλαβα? Η γκομενα που πηγε στο μπαρ και τριβοτα  πολυ πουτανα . Ψαχνουν την επιβεβαιωση οτι μετρανε

δεν καταλαβες τιποτα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εμενα πηγε αλλου το μυαλο μου, η γκομενα να φλερταρει εμας ενώ είναι παρων γκομενος.
μου εχει τυχει 2 φορες.
μια φορα στα καραβακια στην θεσσαλονικη 21 χρονων εγω παει ο ο γκομενος της τουαλεττα και η γκομενα που πριν χαμουρευοταν και γλωσσοφιλιοταν μαζι του με κοιταει αμεσως , ημουν στο μισο μετρο και μου αρχιζει κουβεντα θυμαμαι πρωτη της φραση ηταν "και εσυ τι μερος του λογου εισαι?" μολις ηρθε ο γκομενος σταματησε αμεσως το μπλαμπλα, δεν φαινοταν μεθυσμενη, απλα επιθετικη, εμφανισιμο κοντοπουτανο.

δευτερη φορα σε ντισκο στην ελβετια , ξανθια , μου εριχνε μισο κεφαλι. χορευε και χαμουρευοταν με ένα τυπο και καποια στιγμη που ελειπαν τα ζευγάρια μας, γιατι και εγω συνοδευομουν τοτε. πλησιαζει και αυτή για κουβεντα. "από που εισαι?" με ρωτησε αρχικα στα γαλλικα και μετα το επανελαβε στα αγγλικα όταν της ειπα ότι τα μιλαω καλυτερα.
 
OP
OP
K

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
εμενα πηγε αλλου το μυαλο μου, η γκομενα να φλερταρει εμας ενώ είναι παρων γκομενος.
μου εχει τυχει 2 φορες.
μια φορα στα καραβακια στην θεσσαλονικη 21 χρονων εγω παει ο ο γκομενος της τουαλεττα και η γκομενα που πριν χαμουρευοταν και γλωσσοφιλιοταν μαζι του με κοιταει αμεσως , ημουν στο μισο μετρο και μου αρχιζει κουβεντα θυμαμαι πρωτη της φραση ηταν "και εσυ τι μερος του λογου εισαι?" μολις ηρθε ο γκομενος σταματησε αμεσως το μπλαμπλα, δεν φαινοταν μεθυσμενη, απλα επιθετικη, εμφανισιμο κοντοπουτανο.

δευτερη φορα σε ντισκο στην ελβετια , ξανθια , μου εριχνε μισο κεφαλι. χορευε και χαμουρευοταν με ένα τυπο και καποια στιγμη που ελειπαν τα ζευγάρια μας, γιατι και εγω συνοδευομουν τοτε. πλησιαζει και αυτή για κουβεντα. "από που εισαι?" με ρωτησε αρχικα στα γαλλικα και μετα το επανελαβε στα αγγλικα όταν της ειπα ότι τα μιλαω καλυτερα.
γινοντε και αυτα αδερφε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom