Νέα

Mασαζ προστατη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα crzdds
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Ρώτησα πριν κάνα μήνα σε 2 3 νήματα για prostate Massage και από τότε έχω δεχθεί πολλά μηνύματα από μέλη του φόρουμ για πληροφορίες. Τελικά έχει πολύ ζήτηση. Ας υπάρχει ένα ξεχωριστό θέμα για να γράψουν κσι τα ιδρύματα / κοπέλες που το προσφέρουν και οι ενδιαφερόμενοι. Μετά από δική μου ερώτηση Paradise spa, DBA  και Συγγρού 108 κάνουν. Όποιος έχει επιπλέον προτάσεις είναι ευπρόσδεκτος
 

lalistatos00

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
560
Κριτικές
1
Like
974
Πόντοι
86
Ρώτησα πριν κάνα μήνα σε 2 3 νήματα για prostate Massage και από τότε έχω δεχθεί πολλά μηνύματα από μέλη του φόρουμ για πληροφορίες. Τελικά έχει πολύ ζήτηση. Ας υπάρχει ένα ξεχωριστό θέμα για να γράψουν κσι τα ιδρύματα / κοπέλες που το προσφέρουν και οι ενδιαφερόμενοι. Μετά από δική μου ερώτηση Paradise spa, DBA  και Συγγρού 108 κάνουν. Όποιος έχει επιπλέον προτάσεις είναι ευπρόσδεκτος
Οι παραπάνω μασαζερί διαθέτουν μόνο πόρνες στο ρόστερ τους. Σε ό,τι τους ζητήσεις, θα σου απαντήσουν "ναι" προκειμένου να σου πάρουν τα χρήματα. Θα σου βάλει η πόρνη το χέρι της μέχρι τον αγκώνα στον κώλο σου και αν είσαι τυχερός μπορεί και να μην σου τραυματίσει τον προστάτη. Καλού κακού μάθε ποιό νοσοκομείο εφημερεύει. Το μασάζ του προστάτη θέλει ειδική τεχνική, είναι εσωτερικό όργανο και καλό είναι να προσέχεις. Δηλαδή είναι κάτι τελείως διαφορετικό από τα πασαλείμματα με λάδι στην πλάτη και στα αρχίδια που προσφέρουν τα μασαζοκόριτσα των παραπάνω ιδρυμάτων.  Becarefull!!
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
451
Κριτικές
8
Like
828
Πόντοι
81
Οι παραπάνω μασαζερί διαθέτουν μόνο πόρνες στο ρόστερ τους. Σε ό,τι τους ζητήσεις, θα σου απαντήσουν "ναι" προκειμένου να σου πάρουν τα χρήματα. Θα σου βάλει η πόρνη το χέρι της μέχρι τον αγκώνα στον κώλο σου και αν είσαι τυχερός μπορεί και να μην σου τραυματίσει τον προστάτη. Καλού κακού μάθε ποιό νοσοκομείο εφημερεύει. Το μασάζ του προστάτη θέλει ειδική τεχνική, είναι εσωτερικό όργανο και καλό είναι να προσέχεις. Δηλαδή είναι κάτι τελείως διαφορετικό από τα πασαλείμματα με λάδι στην πλάτη και στα αρχίδια που προσφέρουν τα μασαζοκόριτσα των παραπάνω ιδρυμάτων.  Becarefull!!

Πολύ σωστά τα λες!!!
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Για μασαζ προστατη με το επιθυμητό αποτέλεσμα (δηλαδη να χυσεις μονο απο αυτο χωρις να σου παιξει φραπα ή τσιμπο ) καλυτερα να πας σε καποια αφεντρα. Οσες ειναι επαγγελματιες σιγουρα δε θα σου πουν οχι αν ζητησεις κατι τετοιο χωρις το υπολοιπο πακετο (στραπον, σφαλιαρες, βρισιες κλπ ) .
 

axristo kormi

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2017
Μηνύματα
59
Like
12
Πόντοι
0
Η ταντρα ζωη κανει και πολυ καλο μαλιστα.
 
OP
OP
C

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Γνήσιο prostate massage όπως τκ περιγράφει ο φιλος πιο πάνω δηλαδη να χυσεις μόνο απο αυτό δεν εχω δοκιμάσει και δεν εχω άποψη. Αλλά για penis massage με ταυτόχρονο ερεθισμό του προστάτη οπως προτιμώ τις μασαζοκορες παρά τα studio.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Ρώτησα πριν κάνα μήνα σε 2 3 νήματα για prostate Massage και από τότε έχω δεχθεί πολλά μηνύματα από μέλη του φόρουμ για πληροφορίες. Τελικά έχει πολύ ζήτηση. Ας υπάρχει ένα ξεχωριστό θέμα για να γράψουν κσι τα ιδρύματα / κοπέλες που το προσφέρουν και οι ενδιαφερόμενοι. Μετά από δική μου ερώτηση Paradise spa, DBA  και Συγγρού 108 κάνουν. Όποιος έχει επιπλέον προτάσεις είναι ευπρόσδεκτος

μπαμ κανει!!
 

patroklos43

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
91
Κριτικές
16
Like
714
Πόντοι
990
Για μασαζ προστατη με το επιθυμητό αποτέλεσμα (δηλαδη να χυσεις μονο απο αυτο χωρις να σου παιξει φραπα ή τσιμπο ) καλυτερα να πας σε καποια αφεντρα. Οσες ειναι επαγγελματιες σιγουρα δε θα σου πουν οχι αν ζητησεις κατι τετοιο χωρις το υπολοιπο πακετο (στραπον, σφαλιαρες, βρισιες κλπ ) .
ναι ρε μαγκες, αλλα αφεντρες τετοιες που παιζουν..εγω εστω μια φορα θελω να το δοκιμασω απο περιεργεια, αλλα σπανιζει αυτη η ειδικοτητα και θα συμφωνησω οτι οι περισσοτερες ειναι γτπ, δηλαδη θα σου πουνε ναι στο κανω και τελικα θα σου δωσουν τον προστατη στο χερι!
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
148
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
2.411
Γνήσιο prostate massage όπως τκ περιγράφει ο φιλος πιο πάνω δηλαδη να χυσεις μόνο απο αυτό δεν εχω δοκιμάσει και δεν εχω άποψη. Αλλά για penis massage με ταυτόχρονο ερεθισμό του προστάτη οπως προτιμώ τις μασαζοκορες παρά τα studio.

αυτο στο βιντεο δεν ειναι μασαζ προστατη....  βαζει μισο δαχτυλο απλα, καμμια σχεση
οπως και με τον φιλο για τις αφεντρες θα διαφωνησω η αφεντρα θα προσπαθησει να σου βαλει ενα δαχτυλο μετα δυο και μετα οτι χωραει θα σε μπινελικιαζει ταυτοχρονα και θα λεει σε ξεφτιλιζω και θα νομιζει οτι περνας καλα ενω προστατη δεν θα εχει ακουμπησει καν.
Μην μπερδευεστε αλλο να σου βαλει καποια δαχτυλο δονητη μπουκαλι και οτι αλλο και αλλο να ξερει που ειναι ο προστατης (ελαχιστες ξερουν) και με ελαφρια πιεση και μασαζ στο σημειο να στον ερεθισουν και να νοιωσεις αυτα που ακουγονται.
πρεπει να εχει καποια γνωση η παρτενερ α) που ειναι ο ρημαδοπροστατης β) να ξερει πως να το κανει, το να σου βαλει καποια δαχτυλο και να το βαζει και να το βγαζει σαν να νομιζει οτι σε γαμαει -λαθος ατυχησες κιαν ειναι επαγγελματιας και πηγες γιαυτο μονο,  κλαψτα τσαμπα το δαχτυλο εφαγες.
το δαχτυλο μπαινει μενει και κανει την κινηση  προς τα πανω (πως κανεις τον δαχτυλο οταν φωναζεις καποιον...)
ψαξτε μια εικονα στο google  να δειτε που ειναι το σημειο και θα καταλαβετε αμεσω αν καποιος που λεει οτι σας το κανει το κανει σωστα.
Για να μην κουραζω απο μασαζερι, στουντια τυπου στουντια , αφεντρες κλπ μεχρι στιγμης προσωπικα θεωρω οτι την συγκεκριμενη υπηρεσια την κατεχει καλα η ζωη(μασαζ) και η Μαγια μιλφ
το  τοπ βεβαια που εχω ζησει ηταν απο μια ανεξαρτητη την γκαμπριελα την λετονη μια ξανθουλα για οσους θυμουνται πολυ κινκυ καταστασεις που εχει σταματησει χρονια βεβαια..

 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
470
Like
1.715
Πόντοι
201
Ρώτησα πριν κάνα μήνα σε 2 3 νήματα για prostate Massage και από τότε έχω δεχθεί πολλά μηνύματα από μέλη του φόρουμ για πληροφορίες. Τελικά έχει πολύ ζήτηση. Ας υπάρχει ένα ξεχωριστό θέμα για να γράψουν κσι τα ιδρύματα / κοπέλες που το προσφέρουν και οι ενδιαφερόμενοι. Μετά από δική μου ερώτηση Paradise spa, DBA  και Συγγρού 108 κάνουν. Όποιος έχει επιπλέον προτάσεις είναι ευπρόσδεκτος



Αυτό είναι ίσως αυτό που ζητάς
Δεν ξέρω αν παίζει Ελλάδα
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
511
Κριτικές
78
Like
1.319
Πόντοι
6.195
το  τοπ βεβαια που εχω ζησει ηταν απο μια ανεξαρτητη την γκαμπριελα την λετονη μια ξανθουλα για οσους θυμουνται πολυ κινκυ καταστασεις που εχει σταματησει χρονια βεβαια..

Πω πωωω , τι θυμήθηκες τώρα.
Απαιχτη σε όλα της. Μικρό βυζί αλλά άπαιχτη.
Από τα πιό τίμια cg
 

ChrisM4

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή η Μάγια δε λέει έχετε καμιά άλλη πρόταση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom