Νέα

Συγγρου Ρεϊνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 46042
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
796
Πόντοι
96
ΜΗπως θες να πεις το x bar το σημερινο babylon?
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
100
Like
7.437
Πόντοι
17.586
Αν διαβάσετε κριτικές στο fb. Κλέβουν όλους τους ξένους. Μαλακια πρέπει να είναι
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.484
Κριτικές
31
Like
1.295
Πόντοι
6.305
Αν διαβάσετε κριτικές στο fb. Κλέβουν όλους τους ξένους. Μαλακια πρέπει να είναι
νομίζω το έχω πει και παλαιότερα.. κλασικό μαγαζί για τουρίστες και επαρχιώτες. έχει κάποια καλά κομμάτια, αλλά μέχρι εκεί..
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
απατεωνια ειναι το μαγαζι..ειναι ενας μαυρος απεξω και μπαζουν μεσα τουριστες και βαρανε στα ποτα.εχει 2,3 καβλουδες μεσα και καλα σερβιτορα και μπαρ και κανα δυο αβανταδορου,δεν αξιζει καν καταδρομικη γιατι ψαχνουν για κοκορακια και για κανα καβλωμενο τουριστα που δεν εχει προλαβει να ενημερωθει...καλη ιδεα για ξεπλυμα...<<ΜΠΑΡ>> διπλα απο την ακροπολη/πλακα με χαμηλο φωτισμο ποιος τουριστας που θελει να καβλαντισει δε θα μπει......παντως για τους συναγωνιστες μην κανετε καν το κοπο ακομα και τα εναπομειναντα πενιχρα κωλομπαρα στο λιμανι και στη τρουμπα αξιζουν παραπανω :headbaning2: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Mια Βανέσσα ξανθιά Αλβανίδα που δούλευε εκεί στο Ρέινα αρχές 2017 ξέρει κανείς που βρίσκεται ;
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Κάποιος (δεν είναι μέλος του σάιτ) μού έδειξε τις κριτικές που έχει το μαγαζί στο facebook. Οι καταγγέλοντες είναι τουρίστες και γράφουν στα αγγλικά, αλλά διαβάστε τους. Όλοι ξέρουμε ότι τα κολόμπαρα δεν είναι κατηχητικά, αλλά εδώ μιλάμε για καταστάσεις που θυμίζουν Τρούμπα της δεκαετίας του '60 όταν ερχόταν ο 6ος στόλος. Ενδεχομένως να μην κάνουν τα ίδια σε μάς τους Έλληνες, αλλά παρόλα αυτά νομίζω το πιο λογικό είναι ούτε να σκεφτούμε να μπούμε μέσα.  
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Συμπλήρωση: τώρα μόλις είδα ότι ήδη από τον Ιούλιο ο orestis patso έκανε σχόλιο παρόμοιο με το παραπάνω δικό μου.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
εγω που θελω να παω γτ δουλευει μια πρωην στο μπαρ ...να παω η θα πρεπει να παιξουμε μπουνιες στο τελος εκει μεσα?
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
796
Πόντοι
96
εγω που θελω να παω γτ δουλευει μια πρωην στο μπαρ ...να παω η θα πρεπει να παιξουμε μπουνιες στο τελος εκει μεσα?
Δε εχει και κανεναν για να παιξεις μπουνιες μονο αν πεσουν τα τηλ και σκασουν οι προστατες
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
841
Κριτικές
1
Like
1.248
Πόντοι
206
Το μαγαζί έχει αλλάξει όνομα και έχει γίνει Darlings. Σκέφτομαι να πάω μια βόλτα γιατί δουλεύει μια φίλη μου αλλά από τα σχόλια που βλέπω (όλα στα αγγλικά) ούτε λίγο ούτε πολύ γράφουν ότι χρεώνουν ότι θέλουν και σε αναγκάζουν να τα πληρώσεις. Αξίζει να πάω έχει πάει κανένας ή θα αναγκαστώ να τις παίξω με αποτέλεσμα να με βρουν σε κάνα κάδο στη συγγρου?
 

tribal

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
242
Κριτικές
39
Like
1.588
Πόντοι
1.071
εγω που θελω να παω γτ δουλευει μια πρωην στο μπαρ ...να παω η θα πρεπει να παιξουμε μπουνιες στο τελος εκει μεσα?
Μακριά φίλε μου , ούτε καν να πατήσεις εκεί . Ψάχνουν για εντελώς μαλακες συνήθως τουρίστες και μετά με απειλές τους γδύνουν και τους χρεώνουν .ούτε να το σκέφτεσαι
 

v1273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
343
Κριτικές
5
Like
764
Πόντοι
361
Μακριά φίλε μου , ούτε καν να πατήσεις εκεί . Ψάχνουν για εντελώς μαλακες συνήθως τουρίστες και μετά με απειλές τους γδύνουν και τους χρεώνουν .ούτε να το σκέφτεσαι

Ακριβώς και το ίδιο ισχύει και για τα υπόλοιπα 2-3 της περιοχής
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom