Νέα

Squirting Girls???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα openmind33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Παίδες... ξέρω πολύ δύσκολο αλλά, ψάχνω απεγνωσμένα κοπέλα που να κάνει squirting όχι όμως και να πληρώσουμε και μια περιουσία....Φαντάζομαι call-girl θα βαράνε στον Θεό οι τιμές...

ψάχνω κοπέλα είτε σε μπουρδέλα (προφανώς σπάνιο... ίσως και ακατόρθωτο), είτε στούντιο (λίγο πιο πιθανό) ή μασατζίδικο ή σε μασαζ κατοίκον κλπ....

έχετε στο μυαλό σας? καμιά εμπειρία κάποιος?


θενκς
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
υπάρχει νημα!!!!!  δες το
 

peperoniathens

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
3
Like
186
Πόντοι
281
Μα τι ειναι αυτά ?
Ειναι δυνατον η άλλη να χύνει με 10-20-30 πελάτες ?
πλάκα έχετε.
Ουτε καν τα call girls που εχουν λιγότερους πελάτες χύνουν με όλους.
Πρέπει να την περιποιηθεί καλά ο πελάτης , δεν βαράει μαλακία η γκόμενα και σε χύνει στην μάπα.
γιατι απο αυτά που γράφετε αυτό φαίνεται να νομίζετε.
Εγω ανέφερα αλλού ότι η ποιο φτηνή λύση ειναι η εμμανουέλα και με έκραξαν ότι ειναι ακριβή στα 140 και πρότειναν την φτηνή γριά στα 160. Για μία αλλη κοπέλα που λένε δεν την ξέρω αλλα αν ειναι σαν την φίλη της απο εμφάνιση μάλλον δεν μου κάνει.
Σε μασαζ στούντιο μην περιμένεις να βρεις κάτι τέτοιο και αν σου πουν ναι αυτή πχ,
ειναι ψέμματα.
 
OP
OP
openmind33

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Μα τι ειναι αυτά ?
Ειναι δυνατον η άλλη να χύνει με 10-20-30 πελάτες ?
πλάκα έχετε.
Ουτε καν τα call girls που εχουν λιγότερους πελάτες χύνουν με όλους.
Πρέπει να την περιποιηθεί καλά ο πελάτης , δεν βαράει μαλακία η γκόμενα και σε χύνει στην μάπα.
γιατι απο αυτά που γράφετε αυτό φαίνεται να νομίζετε.
Εγω ανέφερα αλλού ότι η ποιο φτηνή λύση ειναι η εμμανουέλα και με έκραξαν ότι ειναι ακριβή στα 140 και πρότειναν την φτηνή γριά στα 160. Για μία αλλη κοπέλα που λένε δεν την ξέρω αλλα αν ειναι σαν την φίλη της απο εμφάνιση μάλλον δεν μου κάνει.
Σε μασαζ στούντιο μην περιμένεις να βρεις κάτι τέτοιο και αν σου πουν ναι αυτή πχ,
ειναι ψέμματα.

για να λες η πιο φθηνή λύση... στα 140-160 κλπ κλπ (δεν σχολιάζω το ποσό) αλλά μπορεί να το κάνει δεν ισχύει το αρχικό επιχείρημά σου αν μπορεί η άλλη να χύσει με πολλούς πελάτες....

έστω οτι είχαμε 200 να δίνουμε αβέρτα θα έχυναν πάντα και με  όλους?? όχι προφανώς...

εμείς λέμε ΑΝ υπάρχουν κάποιες που έχουν την δυνατότητα να το κάνουν.... αυτό ρωτάμε εδώ.. τώρα αν κάτσει έχει καλώς... πχ... κατόπιν συνεννοήσεως πχ μπορείς να ρωτήσεις την γκόμενα (που ξέρεις οτι ΜΠΟΡΕΙ αν βρεθεί σε φάση να το κάνει) πως αν τελικά καταφέρεις squirting θα δώσεις κάτι παραπάνω ή ακόμα καλύτερα να έχεις συνεννοηθεί από πριν το ποσό....
 
OP
OP
openmind33

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Κανα μωρό ρε παιδιά.... παίζει να βρούμε?!?!?
 

Mc-R

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
402
Πόντοι
20
Καλησπέρα!

Χωρίς να είμαι ο πλέον ειδικός/γνώστης, θα πρότεινα την Αλεξία από dream girls και τη xristina007 από ανεξάρτητες.

Εμένα μου έχει τύχει και με τις δύο, αλλά απ' ότι μπορώ να καταλάβω, πρέπει να είναι και η γυναίκα στην ανάλογη φάση/mood. Δε νομίζω ότι πατάς το κουμπί και γίνεται... ας μας πει κάποιος πιο έμπειρος.
 
OP
OP
openmind33

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα!

Χωρίς να είμαι ο πλέον ειδικός/γνώστης, θα πρότεινα την Αλεξία από dream girls και τη xristina007 από ανεξάρτητες.

Εμένα μου έχει τύχει και με τις δύο, αλλά απ' ότι μπορώ να καταλάβω, πρέπει να είναι και η γυναίκα στην ανάλογη φάση/mood. Δε νομίζω ότι πατάς το κουμπί και γίνεται... ας μας πει κάποιος πιο έμπειρος.

Σε ευχαριστώ πααααρα πολύ... Προφανώς ... αν κάτσει η mood μιλάμε....

έχεις κάποιο λινκ για την Χριστίνα?
 
OP
OP
openmind33

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα!

Χωρίς να είμαι ο πλέον ειδικός/γνώστης, θα πρότεινα την Αλεξία από dream girls και τη xristina007 από ανεξάρτητες.

Εμένα μου έχει τύχει και με τις δύο, αλλά απ' ότι μπορώ να καταλάβω, πρέπει να είναι και η γυναίκα στην ανάλογη φάση/mood. Δε νομίζω ότι πατάς το κουμπί και γίνεται... ας μας πει κάποιος πιο έμπειρος.

αυτή εδώ είναι Αλεξία ε?

 

stammmm77

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά για κάποιον λόγο δεν μπορώ να δημιουργήσω θέμα και επειδή θέλω να κάνω μία ερώτηση και το μόνο σχετικό θέμα που βρίσκω είναι αυτό, κάνω εδώ την ερώτηση.

Δεν μου έχει τύχει ποτέ να μου squirtarei γκόμενα πάνω στο γαμήσι και για αυτό δεν ξέρω πως είναι.
Με την κοπέλα που είμαι τώρα, όταν γαμιόμαστε και είναι τρελαμμένη από τις καύλες πολλές φορές της έρχεται κατούρημα. Πάει για κατούρημα, και μετά γυρνάει αλλά δεν είχε τις ίδιες καύλες με πριν. Στην ουσία της έρχεται να squirtarei? Απλά νομίζει ότι θέλει κατούρημα;;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Λογικά ναι, ίσως όχι όλες τις φορές, κάποιες σίγουρα όμως, γιατί αλλιώς θα ήθελε να πάει για κατούρημα από την αρχή. Γιαυτό και η αλλαγή στην καύλα. Καλό θα ήταν να μπορούσες να της το προκαλέσεις εσύ με τα δάκτυλά σου. Είναι πιο εύκολο για αρχή και ίσως να είναι πιο δεκτική με αυτόν τον τρόπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom