Νέα

Sex shop στα Νότια για να πάω με την κοπέλα μου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chriskas1234
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chriskas1234

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια τα εχω με μια κοπελια τους τελευταιους 10 μηνες και θελουμε να παμε σε ενα σεξ σοπ να δουμε πραγματα αλλα δεν παει γιατι ειχαμε παει σε κανα 2 που ειχαμε δει τυχαια και εφυγε η δεν εμπαινε διοτι ειχε αντρες υπαληλους .. τι να κανω ;; ξερετε μηπως καποιο καταστημα καλλιθεα νεα σμυρνη καπου στα νοτια προαστια που να εχει κοπελα ; για να μην ντρεπεται .. ευχαριστω για τον χρονο σας
 

zevgnk

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
22
Like
210
Πόντοι
20
προσπάθησε πρώτα να της εξηγήσεις φίλε πως οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες και κάνουν τη δουλειά τους.. Δεν υπάρχει λόγος να ντρέπεται.. Εγώ τουλάχιστον που πηγαίνω με την κοπέλα μου, δεν υπήρξε ούτε μία στιγμή που να την έκανε κάποιος να νιώσει άβολα.. Διαφορετικά παραγγέλνεις online και τελειώνει η υπόθεση..
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Αν θέλει οπωσδήποτε να δει από κοντά πάρτε κάνα τηλέφωνο ή chat/email αν έχουν κάποιες ώρες με γυναίκες πωλήτριες.
Αλλιώς παραγγείλετε online ότι γουστάρετε και τέλος τα μπερδέματα.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Φιλε η κοπελια απλα δεν θελει να παει και απλα σου φερνει δικαιολογιες
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
καλησπερα παιδια τα εχω με μια κοπελια τους τελευταιους 10 μηνες και θελουμε να παμε σε ενα σεξ σοπ να δουμε πραγματα αλλα δεν παει γιατι ειχαμε παει σε κανα 2 που ειχαμε δει τυχαια και εφυγε η δεν εμπαινε διοτι ειχε αντρες υπαληλους .. τι να κανω ;; ξερετε μηπως καποιο καταστημα καλλιθεα νεα σμυρνη καπου στα νοτια προαστια που να εχει κοπελα ; για να μην ντρεπεται .. ευχαριστω για τον χρονο σας
τυπε δονηταρι για να σε στραποναρει θελετε να παρετε :think: :S :S :S
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
593
Like
486
Πόντοι
26
Βρες ένα που είναι ανοιχτά μέχρι αργά. Πήγαινε την πρώτα για ποτό να χαλαρώσει..... στον γυρισμό περάστε "τυχαία" από μπροστά και πες : Sex shop ανοιχτό τέτοια ώρα; Να ρίξουμε μια ματιά;  :2funny:
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
796
Πόντοι
96
Στην ιερα οδο στο γκαζι  απεναντι απο το Lohan εχει ωραιο sex shop χωρις πολυ κοσμο
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
καλησπερα παιδια τα εχω με μια κοπελια τους τελευταιους 10 μηνες και θελουμε να παμε σε ενα σεξ σοπ να δουμε πραγματα αλλα δεν παει γιατι ειχαμε παει σε κανα 2 που ειχαμε δει τυχαια και εφυγε η δεν εμπαινε διοτι ειχε αντρες υπαληλους .. τι να κανω ;; ξερετε μηπως καποιο καταστημα καλλιθεα νεα σμυρνη καπου στα νοτια προαστια που να εχει κοπελα ; για να μην ντρεπεται .. ευχαριστω για τον χρονο σας

H περιοχη Soho στο Λονδινο ειναι γεματο με sex shops. Ο κοσμος εκει μπαινει τοσο ευκολα λες κ ειναι κανονικα μαγαζια (και ειναι κανονικα μαγαζια)
Καθε φορα που θα περασω απο αυτη τη περιοχη θα μπω στο αγαπημενο μου]μαγαζι ειτε μονη ειτε με φιλη θα παω στο κατω οροφο κ θα χαζεψω τα αξεσουρ τους. Πολλες φορες εχω παει με φιλη και χαζευουμε στην οθονη γκει τσοντες.. λολ

Σε ενα αλλο μαγαζι θυμαμαι επιασα κουβεντα με καποιους αλλους πελατες οσο περιμενα στο ταμειο. Μαλιστα βρηκα κ αγορασα απο κει κερακια για τη τουρτα γενεθλιων μου που λεγαμε happy fucking birthday!

θελω να καταληξω οτι εκει ο κοσμος θεωρει τα παντα φυσιολογικα..θα δεις κοπελες με ταγερακια να μπαινουν κ να ψωνιζουν μικρα δονητακια μιας χρησεως και λιπαντικα. Ολα λοιπον ειναι στο μυαλο μας! Εγω σαν ελληνιδα θα μπορουσα να ντρεπομαι κ να τα αφοριζω αυτα τα μερη μιας κ ετσι δυστυχως μας εχουν μαθει στην ελλαδα..αλλα εξηγησε στη κοπελα σ οτι μονο στην ελλαδα ειναι ετσι! οπουδηποτε αλλου στο κοσμο το σεξ δεν ειναι αμαρτια κ το να μπεις σε ενα σεξ shop δεν ειναι μεμπτο. Πες της να μη νιωθει αβολα και οτι η εκφραση της σεξουαλικης σου ορμης μεσω ερωτικων παιχνιδιων ειναι οτι πιο υγιες! Οι υπαλληλοι εκει μεσα ειναι απλα υπαλληλοι που περιμενουν να τελειωσει το 8ωρο κ να πανε σπιτι. Κανεις δε θα τη σχολιασει κ κανεις δε θα τη κανει να νιωσει ασχημα!Μονο εμεις μειωνουμε τον εαυτο μαςς κανενας αλλος!

Πες της ολα αυτα! και καλα ψωνια !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sotos5

Επισκέπτης
H περιοχη Soho στο Λονδινο ειναι γεματο με sex shops. Ο κοσμος εκει μπαινει τοσο ευκολα λες κ ειναι κανονικα μαγαζια (και ειναι κανονικα μαγαζια)
Καθε φορα που θα περασω απο αυτη τη περιοχη θα μπω στο αγαπημενο μου]μαγαζι ειτε μονη ειτε με φιλη θα παω στο κατω οροφο κ θα χαζεψω τα αξεσουρ τους. Πολλες φορες εχω παει με φιλη και χαζευουμε στην οθονη γκει τσοντες.. λολ

Σε ενα αλλο μαγαζι θυμαμαι επιασα κουβεντα με καποιους αλλους πελατες οσο περιμενα στο ταμειο. Μαλιστα βρηκα κ αγορασα απο κει κερακια για τη τουρτα γενεθλιων μου που λεγαμε happy fucking birthday!

θελω να καταληξω οτι εκει ο κοσμος θεωρει τα παντα φυσιολογικα..θα δεις κοπελες με ταγερακια να μπαινουν κ να ψωνιζουν μικρα δονητακια μιας χρησεως και λιπαντικα. Ολα λοιπον ειναι στο μυαλο μας! Εγω σαν ελληνιδα θα μπορουσα να ντρεπομαι κ να τα αφοριζω αυτα τα μερη μιας κ ετσι δυστυχως μας εχουν μαθει στην ελλαδα..αλλα εξηγησε στη κοπελα σ οτι μονο στην ελλαδα ειναι ετσι! οπουδηποτε αλλου στο κοσμο το σεξ δεν ειναι αμαρτια κ το να μπεις σε ενα σεξ shop δεν ειναι μεμπτο. Πες της να μη νιωθει αβολα και οτι η εκφραση της σεξουαλικης σου ορμης μεσω ερωτικων παιχνιδιων ειναι οτι πιο υγιες! Οι υπαλληλοι εκει μεσα ειναι απλα υπαλληλοι που περιμενουν να τελειωσει το 8ωρο κ να πανε σπιτι. Κανεις δε θα τη σχολιασει κ κανεις δε θα τη κανει να νιωσει ασχημα!Μονο εμεις μειωνουμε τον εαυτο μαςς κανενας αλλος!

Πες της ολα αυτα! και καλα ψωνια !
άλλο Σόχο άλλο η υπόλοιπη Αγγλία.
 

Spicylover

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
9
Like
28
Πόντοι
0
Συνήθως το Sex shop στην Πανεπιστημίου έχει πωλήτρια γυναικα, πολύ επαγγελματίας και χρόνια στη δουλειά. Στο συγκεκριμένο μαγαζί, όποτε έχω πάει, πετυχαίνω και γυναικες πελάτισες.
 

KostasGr1983

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Το Αρωμα πανω στη Συγγρου οσες φορες εχω παει (3) ειχε γυναικα υπαλληλο και ειναι σχετικα κομπλε σε τιμες. Το spicy στον Αλιμο απο την αλλη ειναι πανακριβο σε σχεση με τα υπολοιπα. Συγνωμη για το ασχετο του δευτερου μερους.
 

ΜΒΚ_95

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
8
Like
182
Πόντοι
0
Επαναφέρω Την ερώτηση: sex shop γενικά Αθήνα για επίσκεψη με την δικιά μου ;
 

MiloxShop

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Μπορείτε να επισκεφθείτε το κατάστημα μας Σαντορίνης 15 στη Βάρη miloxshop! Όλα τα διαθέσιμα προϊόντα του ηλεκτρονικού μας καταστήματος μπορείτε να τα παραλάβετε άμεσα. Ο δειγματισμός των προϊόντων μας γίνετε σε ηλεκτρονική μορφή.

Επωφεληθείτε από τις προσφορές μας σε όλες τις κατηγορίες!

Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε,

Η ομάδα του miloxshop
www.miloxshop.gr
 

pathsofgloryhea

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
εχει ενα φοβερο sex shop στο γκαζι στο κεραμικο 5 λεπτα με τα ποδια απο την σταση του μετρο το mega sex shop στην Ιερά οδός 38
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom