Νέα

Ηλιούπολη - Σα να πήρε το μάτι μου κάτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_Jester
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

P_Jester

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
Προχθές το βράδυ, όπως ερχόμουνα από Κατεχάκη για Αργυρούπολη, πάνω στην Παύλου Πεντάρη, πριν το φανάρι για Ηρ. Πολυτεχνείου (δεν θυμάμαι ακριβώς σημείο), πήρε το μάτι μου σχεδόν φάτσα φόρα, μια ανεξάρτητη είσοδο πολυκατοικίας (τουλάχιστον έτσι νομίζω), ψιλοχωμένη μέσα στο χτίριο κάνα δυο μέτρα με μπαλκονάκι μπροστά με σκαλιά, που είχε κρεμασμένα 3-4 φωτιστικά απέξω, αυτά που είναι σαν χάρτινες μπάλες (Jumbo φαση), να φωτίζουν σε κόκκινο μπουρδελιάρικο χρωματάκι.

Δεν σταμάτησα να τσεκάρω γιατί βιαζόμουν. Μήπως έχει κανείς ιδέα αν παίζει τίποτα;;  :erection:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.355
Κριτικές
165
Like
24.916
Πόντοι
34.168
Μαλλον τιποτα Κινεζοι θα μενουν!!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

meat factory

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2018
Μηνύματα
120
Like
39
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά,
Προχθές το βράδυ, όπως ερχόμουνα από Κατεχάκη για Αργυρούπολη, πάνω στην Παύλου Πεντάρη, πριν το φανάρι για Ηρ. Πολυτεχνείου (δεν θυμάμαι ακριβώς σημείο), πήρε το μάτι μου σχεδόν φάτσα φόρα, μια ανεξάρτητη είσοδο πολυκατοικίας (τουλάχιστον έτσι νομίζω), ψιλοχωμένη μέσα στο χτίριο κάνα δυο μέτρα με μπαλκονάκι μπροστά με σκαλιά, που είχε κρεμασμένα 3-4 φωτιστικά απέξω, αυτά που είναι σαν χάρτινες μπάλες (Jumbo φαση), να φωτίζουν σε κόκκινο μπουρδελιάρικο χρωματάκι.

Δεν σταμάτησα να τσεκάρω γιατί βιαζόμουν. Μήπως έχει κανείς ιδέα αν παίζει τίποτα;;  :erection:

τυπε δοκιμασε οπωσδηποτε σπινγκ ρολλς λαχανικων, γλυκοξινη σουπα καρχαρια και μπουτακια με σαλτσα σετσουαν
 

bicyclatenios

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
117
Πόντοι
0
μόλις περιεγραψες τα μισα φοιτιτικά σπίτια πρωτοετών...
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Καλησπέρα παιδιά,
Προχθές το βράδυ, όπως ερχόμουνα από Κατεχάκη για Αργυρούπολη, πάνω στην Παύλου Πεντάρη, πριν το φανάρι για Ηρ. Πολυτεχνείου (δεν θυμάμαι ακριβώς σημείο), πήρε το μάτι μου σχεδόν φάτσα φόρα, μια ανεξάρτητη είσοδο πολυκατοικίας (τουλάχιστον έτσι νομίζω), ψιλοχωμένη μέσα στο χτίριο κάνα δυο μέτρα με μπαλκονάκι μπροστά με σκαλιά, που είχε κρεμασμένα 3-4 φωτιστικά απέξω, αυτά που είναι σαν χάρτινες μπάλες (Jumbo φαση), να φωτίζουν σε κόκκινο μπουρδελιάρικο χρωματάκι.

Δεν σταμάτησα να τσεκάρω γιατί βιαζόμουν. Μήπως έχει κανείς ιδέα αν παίζει τίποτα;;  :erection:
Πολλά χρόνια τώρα, απέναντι από τα everest
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom