Νέα

Μαύρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 24strong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
:afro:Φιλοι ανοιγω αυτο το θέμα για τους οπαδους της μαυρης ηδονής ωστε να ανταλλάσουμε πληροφορίες και εμπειρίες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
:afro:Φιλοι ανοιγω αυτο το θέμα για τους οπαδους της μαυρης ηδονής ωστε να ανταλλάσουμε πληροφορίες και εμπειρίες
  ΄

Όποιος έχει να προτείνει κάποια αξιόλογη από άποψη υπηρεσιών, ας μας πληροφορήσει
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
2
Like
3.006
Πόντοι
456
εγω εχω παρει τη Τζεσσυ......καλο και τιμιο
 
OP
OP
2

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
 ΄

Όποιος έχει να προτείνει κάποια αξιόλογη από άποψη υπηρεσιών, ας μας πληροφορήσει
παιζει μια κοντη χοντρούλα στην πατησιων γυρω απο το παρκο στα lidl ειτε επι της πατησιων ειτε σε ενα παραδομο καθετα μετα το παρκο δεν λεει απο εμφανιση αλλα απο πιππα σκιζει ειναι value for money μονο για πιππα δεν την ρωτησα ονομα.
 
OP
OP
2

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Jessica ψηλή ωραίο σώμα μάπα φατσα την είχα πάρει πριν καιρό 70 το τριωρο με ποτάκι σε μπαρ καλη τίποτα έξτρα όμως την εχω χάσει πια.
 

carrera2

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
92
Like
36
Πόντοι
0
παιζει μια κοντη χοντρούλα στην πατησιων γυρω απο το παρκο στα lidl ειτε επι της πατησιων ειτε σε ενα παραδομο καθετα μετα το παρκο δεν λεει απο εμφανιση αλλα απο πιππα σκιζει ειναι value for money μονο για πιππα δεν την ρωτησα ονομα.
χοντρούλα με πίπα που σκίζει ξέρω την Πόλα απέναντι από τα lidl φοραει συνήθως μαύρη φουστίτσα
 

djnet71

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
33
Like
572
Πόντοι
6.055
Nadine παίδες!!!Black power!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
παιζει μια κοντη χοντρούλα στην πατησιων γυρω απο το παρκο στα lidl ειτε επι της πατησιων ειτε σε ενα παραδομο καθετα μετα το παρκο δεν λεει απο εμφανιση αλλα απο πιππα σκιζει ειναι value for money μονο για πιππα δεν την ρωτησα ονομα.

Ευχαριστώ για το χρόνο σου
 

Επισκέπτης
Με πιπωνε μια στην καβατζα και επαιρνε ματι γερος γκευ.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Ψάχνω και εγώ για κατάμαυρο μουνί νεαρό,σφικτό, με μικρό προσωπάκι όχι αγριογούρουνα και χωρίς hiv  :afro:.
Αν βρω κάτι πρώτα θα το ευχαριστηθώ εγώ  :knockinb: :pipa1: και μετά θα ποστάρω για τους  υπόλοιπους.
 
OP
OP
2

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Ολες Γκάνα λενε. Δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι αλήθεια. εχω ακουσει οτι παιζουν με τηλέφωνο κάτι σπέσιαλ ή οτι βολτάρουν και απαντανε σε καμάκι δήθεν. Εγω ειχα δει ενα πολυ αξιολογο που βολταρε στην Πατησιων πριν 2 εβδομαδες ψηλη δυνατο κορμι και το τσιμπισε ενασ τυπος. Δεν την εχω ξαναδει πλέον. δεν την ειχα δει να στηνεται καπου μονο σε ενα σουβλατζιδικο καθοταν ενα βραδυ μονη κατα τις 11.30.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
690
Κριτικές
128
Like
6.410
Πόντοι
17.336
Ήμουν από τους τυχερούς που πήραν την Νάταλι.... Αχχχχχχχχ..... Τώρα τελευταία πήρα μια στο αμάξι κοντά στο Πέραμα στο Σκλαβενίτη αρκετά καλή πιπα και στο σεξ καλή ήταν... Όνομα δεν θυμάμαι... Πιθανόν να μην ρώτησα
 
OP
OP
2

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Ήμουν από τους τυχερούς που πήραν την Νάταλι.... Αχχχχχχχχ..... Τώρα τελευταία πήρα μια στο αμάξι κοντά στο Πέραμα στο Σκλαβενίτη αρκετά καλή πιπα και στο σεξ καλή ήταν... Όνομα δεν θυμάμαι... Πιθανόν να μην ρώτησα
Ναταλυ ? δώσε τα φώτα σου φίλε περί τίνος πρόκειται
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
Ήμουν από τους τυχερούς που πήραν την Νάταλι.... Αχχχχχχχχ..... Τώρα τελευταία πήρα μια στο αμάξι κοντά στο Πέραμα στο Σκλαβενίτη αρκετά καλή πιπα και στο σεξ καλή ήταν... Όνομα δεν θυμάμαι... Πιθανόν να μην ρώτησα
την πίπα με καποτα τυπε?
 

Επισκέπτης
Καποδιστριου και Αχαρνων βγαινουν 2.Οχι πολυ καλες.
 

kutolalakis

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Εβενολάτρες γειά σας καί συγχαρητήρια σε αυτόν πού άνοιξε το θέμα καί παρέχει super πληροφορίες.Μιά ερώτηση : σε οίκο ανοχής παίζει καμμιά μαυρούλα ; Καλή η Πατησίων αλλά...γιά να απολαύσεις το μαυρούλι θέλει κρεβάτι.Ευχαριστώ αναμένω συναγωνιστές πληροφορίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom