Νέα

Είδα πραγματική έκφραση συναισθημάτων ή άξιζε το Όσκαρ ηθοποιίας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
                                Είδα πραγματική έκφραση συναισθημάτων ή άξιζε το Όσκαρ ηθοποιίας;

            Έλα  ντε. Με την απορία θα μείνω. Αφού χόρτασα και με το παραπάνω τις γαζέλες της Σωκράτους / Καποδιστρίου, θέλησα να δοκιμάσω και την Ανατολίτικη Κουζίνα, μου άρεσε άλλωστε το Κινέζικο φαγητό. Χαμηλά λιπαρά, γλυκόξινες σάλτσες κλπ.
            Οπότε, ακολουθώντας τις οδηγίες που διάβασα στις Πιάτσες με Ασσιάτισες, στρίβω στη διασταύρωση της Σωκράτους με τη Χαλκοκονδύλη. Ύστερα από λίγο εμφανίστηκε γυνή τις, η οποία με πλησίασε χαμογελώντας και ρώτησε πάμε;  Δεν ήταν τίποτα ιδιαίτερο, αλλά αφού μου είπε ότι η συνεδρία θα άρχιζε με μασάζ,  θα διαρκούσε 1 ώρα και θα κόστιζε 30€, θεώρησα ότι έπρεπε να τη δοκιμάσω, μου φάνηκε καλό το συνολικό πακέτο.
              Τη φόρτωσα, την έδεσα με τη ζώνη, κι ενώ οδηγούσα αυτή προσπαθούσε να μου κάνει μασάζ με το ελεύθερο χέρι της!!!! Δείχνει ότι είναι πολύ πρόθυμη, μάλλον θα την ιδρώσει τη φανέλα της σκέφτηκα, ας δούμε όμως τη συνολική παράσταση για την τελική αξιολόγηση.
              Γδύθηκε, οι διαστάσεις της ήταν σχεδόν 12χρονου. Από τις βυζάρες και τις κωλάρες των Γαζελών, έπεσα σε σανίδα. Τέλος πάντων σκέφτηκα, ας ακούσω ο ίδιος τις συμβουλές που δίνω στα παιδιά και στα ανήψια μου, να παίρνουν τα καλύτερα κομμάτια από την πιατέλα που έχουν μπροστά τους και να μην γκρινιάζουν για όσα δεν τους αρέσουν.
              Με έπιασε από το χέρι, με πήγε στο μπάνιο και μου είπε, μαζί, μαζί. Θαύμασα την έξυπνη και ευγενική κίνηση. Δεν ήξερε αν ήμουν καθαρός, και για να μην με προσβάλλει προσποιήθηκε ότι ήθελε να κάνουμε ντους μαζί. Με έπλυνε και με στέγνωσε με έναν απίθανο τρόπο, ποτέ δεν είχα ξαναζήσει κάτι παρόμοιο, ένοιωσα ίσως για πρώτη φορά στην ενήλικη ζωή μου ότι με περιποιούνται πραγματικά. Η αίσθηση που είχε το δέρμα της ήταν μεταξένια, χωρίς ούτε μια τρίχα πουθενά, ελάχιστο τρίχωμα στο επίμαχο σημείο.
            Όντως, το μασάζ που μου έκανε ήταν καταπληκτικό (είχε μαζί της Baby Oil), συνέχισε με μετριότατη πίπα, αλλά και οι δύο τρύπες της ήταν σαν να έμπαινα σε έφηβη. Στο fisting έπιανα τη μήτρα της στη 2η άρθρωση των δαχτύλων, στους 5 πόντους. Η δε συμπεριφορά της ήταν σαν να πήδαγα το κορίτσι μου, όχι τη γυναίκα μου. Συνεκτιμώντας την ποιότητα των υπηρεσιών που μου προσέφερε, άξιζε πραγματικά τα λεφτά της. Τη φόρτωσα και ενώ την επέστρεφα στο πόστο της, συνέχισε να προσπαθεί να μου κάνει μασάζ με το ελεύθερο χέρι της, τέτοια δοτικότητα δεν είχα ξαναζήσει ποτέ, με καμία, είτε μιλάμε για κανονικές κοπέλες, είτε για επαγγελματίες.
            Συνέχισα να την παίρνω, μέχρι που κάποια στιγμή, ύστερα από δύο μήνες τη βαρέθηκα, κατέβηκα στο τρίγωνο και φόρτωσα κάποια άλλη. Την επόμενη βδομάδα, ενω έχω κατέβει για πορνοεπιδρομή ξαφνικά πετάχτηκε μπροστά μου κλαίγοντας, σίγουρα είχε υπολογίσει την ώρα, την είχε στήσει και με περίμενε. Μπόκολος πάμε σπίτι, όλη μέρα εδώ (έδειχνε το κεφάλι της) Μπόκολος, εδώ (έδειχνε στο μέρος της καρδιά) Μπόκολος, πάμε σπίτι, πάμε σπίτι. Λύγισα, είχα πολύ καιρό να νιώσω σημαντικός για κάποια γυναίκα (έστω και επαγγελματία), και την ξαναπήρα.
              Τελειώνουμε, ντύσου της λέω. Όχι, ύπνο μαζί. Σίγουρα; Ναι. Βγάζω τα 30€. Όχι μου λέει, σφίγγοντας με πείσμα τα χείλη της, όχι λεφτά. Σίγουρα; Ναι. ΟΚ. Χαμογέλασε, ακούμπησε το κεφάλι της πάνω στο στήθος μου και άρχισε να ροχαλίζει σχεδόν αμέσως, πιθανόν επειδή ηρέμησε. Το κωλόσκυλο του γείτονα άρχισε τη βραδινή του παράσταση, λες και δεν ήμουν σε αρκετά δύσκολη θέση προσπαθώντας να αναλύσω την κατάσταση και να βάλω σε τάξη τις σκέψεις μου, έπρεπε να παλεύω και με τον εκνευρισμό που μου δημιουργούσε το γαύγισμά του. 
                    Αν και είχα κλειστά τα μάτια μου, το πρόσωπο του πατέρα μου εμφανίστηκε φάτσα κάρτα μπροστά μου, ποιος ξέρει ποιες συνάψεις του εγκεφάλου μου το ανέσυραν από τη λήθη.  Ρε πατέρα, ευτυχώς για σένα έφυγες νωρίς, έστησα μαζί του νοερή συζήτηση. Το παράδειγμά σου ήταν σαφέστατο, ήσουν έντιμος και έζησες τη ζωή σου σύμφωνα με τις πεποιθήσεις σου, αλλά η φάση βάζω τα δυνατά μου και προσπαθώ για το καλύτερο, παλεύω μαζί με τη γυναίκα μου, μεγαλώνουμε τα παιδιά μας και πορευόμαστε μαζί μέχρι να μας χωρίσει ο θάνατος που έζησες εσύ, μόνο σε μυθιστορήματα υπάρχει σήμερα.  Για φαντάσου κατάσταση. Οι περισσότερες από τις και καλά τίμιες, μορφωμένες, δυνατές και ανεξάρτητες γυναίκες σήμερα απαιτούν να τους πληρώσω τον καφέ και το ποτό τους, για να καταδεχτούν να είμαι μαζί τους. Και υπάρχουν πουτάνες που πηδιούνται μαζί μου κι όχι μόνο δεν θέλουν να πάρουν λεφτά, αλλά χάνουν και το υπόλοιπο νυχτοκάματο μόνο και μόνο για να μείνουν λίγες ώρες δίπλα μου. Αν το έβλεπα σε κάποια ταινία ή σε κάποιο από τα μαλακοσήριαλ της τηλεόρασης, θα μούτζωνα τον Σεναριογράφο, κι όμως ζω το σενάριο αυτό, τι να κάνω; Ευτυχώς δεν μου απάντησε, αλλιώς θα έκλεινα ραντεβού με Ψυχίατρο.
                Κάποια στιγμή κοιμήθηκα χωρίς να έχει καταλαγιάσει η τρικυμία μέσα στο κεφάλι μου, σκέψεις επί σκέψεων, σενάρια επί σεναρίων, μαύρο ύπνο έκανα, και αυτές οι λίγες ώρες βασανισμένου ύπνου τερμάτισαν μόλις χτύπησε η αφύπνιση του κινητού. Την άφησα στο σπίτι της και στη συνέχεια  γεμάτος κέφι και ζωντάνια κατάληξα σα ζόμπι στο γραφείο. Και το λογικό τμήμα του εγκεφάλου μου σήκωσε την κόκκινη σημαία. Πραγματικά την επηρέασα τόσο πολύ συναισθηματικά; μήπως παρακολούθησα την εξαίσια σκηνοθετημένη παράσταση μιάς χαρισματικής ηθοποιού; Δεν ήθελε να χάσει ένα πελάτη από τον οποίο δεν κινδύνευε και ακόμα ότι δούλευε σε ένα καλό περιβάλλον; Έκανε κάποια μακροχρόνια επένδυση πάνω μου; Κάποιος συνδυασμός από όλα αυτά; Κάτι άλλο; Ακόμα την παίρνω, όχι τόσο συχνά ώστε να τη βαρεθώ. Κάθε φορά προσφέρει το πιο συναισθηματικό σεξ που έχω βρει σε επαγγελματία και μου έχει κάνει και δώρο ένα μπουφάν και μια κουβέρτα, μέχρι που της ξέκοψα ότι δεν θέλω να μου ξαναφέρει κάτι. Συνειδητοποιώ με πίκρα ότι η τελευταία γυναίκα που μου εκανε κάποιο δώρο είναι η αδελφή μου.  Εν κατακλείδι, μερικά προβλήματα ίσως να είναι καλύτερα να μην λύνονται, μερικές απαντήσεις ίσως να είναι καλύτερα να μην δίνονται και κάποιες απορίες ίσως να είναι καλύτερα να συνεχίζουν να πλανιώνται στον αέρα. Και ίσως ο εγκέφαλός μου να αρνείται πεισματικά να αποφασίσει, για να με προστατέψει από το πιθανό σοκ. Παραβάρυνα όμως και με συγχωρείτε. Ας ελαφρύνω λιγάκι την κατάσταση κοινοποιώντας έμπρακτη διατριβή επί του Οθωμανικού Δικαίου σε Ασιατικό περιβάλλον. 
 

Συνημμένα

  • CHINESE.jpg
    CHINESE.jpg
    172,6 KB · Εμφανίσεις: 77

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
179
Like
23.694
Πόντοι
33.598
Καλά ρε τύπε δεν μπορούσες να περιμένεις μέχρι αύριο; :S :S :S
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
τυπε φαντασου ειναι τοσο ποιοτικο αυτο το θρεντ που εβαλα λαθος εμοτικον στην αρχη     :S :S :S
η δυναμη του μπαχαλεμ..εε της συνηθειας εννοω :grin: :grin:
Μπορεί κάποιος να μας πει τι γράφει; Είναι τραγικά μεγάλο για να το διαβασω.... :S :S :S
γιατι τυπε νομιζεις οτι καποιος το διαβασε? :2funny:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.736
Κριτικές
6
Like
3.390
Πόντοι
736
Ε σχεδόν έφτασε η κυριακή μετα τις 12 μετράει για κυριακή , ωραία η ιστορία. Τι εθνικότητας η ανατολίτισσα ;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
αν και παραμονη κυριακης εχει τσου λου σημερα...λαθος επιλογη μερας και ωρας ξεκαθαρα :headbang: :headbang: :S :S :S



τυπε φαντασου ειναι τοσο ποιοτικο αυτο το θρεντ που εβαλα λαθος εμοτικον στην αρχη     :S :S :S
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
179
Like
23.694
Πόντοι
33.598
Μπορεί κάποιος να μας πει τι γράφει; Είναι τραγικά μεγάλο για να το διαβασω.... :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656


καθε μερα κυριακη στο μπου τυποι     :headbaning1: :headbaning2:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Μπορεί κάποιος να μας πει τι γράφει; Είναι τραγικά μεγάλο για να το διαβασω.... :S :S :S



τυπε αυτο που ποσταρησε ο τυπος ειναι ο εφιαλτης του πιπαλεκου που δεν ξερει καν γραφη και αναγνωση     :S :S :S
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
τυπε οταν ειδα τον τιτλο του θρεντ νομιζα οτι θα ειναι για καμια νεα ταινια,μεχρι που ειδα την ψωλη του τυπου      :S :S :S
εγω νομιζα οτι παιχτηκε κατι στις απονομες οσκαρ :S :S :S αλλα δεν επιβεβαιωθηκα :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Μπορεί κάποιος να μας πει τι γράφει; Είναι τραγικά μεγάλο για να το διαβασω.... :S :S :S



τυπε οταν διαβασα τον τιτλο του θρεντ νομιζα οτι θα ειναι για καμια νεα ταινια,μεχρι που ειδα την ψωλη του τυπου      :S :S :S
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.736
Κριτικές
6
Like
3.390
Πόντοι
736
Μπορεί κάποιος να μας πει τι γράφει; Είναι τραγικά μεγάλο για να το διαβασω.... :S :S :S
Σε περίληψη , μία κινέζα (η απο εκεί τριγύρω) ιερόδουλη της πιάτσας που φαίνεται να έχει ερωτευτεί τον πελάτη , η αν παίζει θέατρο το κάνει καλά ... δεν ξέρω αν το εξηγώ καλά αλλά πάνω κάτω αυτό είναι.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Μπόκολος πάμε σπίτι, όλη μέρα εδώ (έδειχνε το κεφάλι της) Μπόκολος, εδώ (έδειχνε στο μέρος της καρδιά) Μπόκολος, πάμε σπίτι, πάμε σπίτι.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
το καλυτερο Κυριακατικο θεμα στο bou ,μονο ο Απολυτος δεν περασε απο το μυαλο σου  :respect:
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
γιατι ρε παιδια εγω που το διαβασα ΟΛΟ (ξερω θα με πειτε ηρωα ) το βρηκα ακρως συγκινητικό. Αφου ενα δακρυ αρχισε να κυλαει απο το δεξι ματι και σιγουρα δεν ηταν σκουπιδακι ή επεφυκιτιδα ... Μεχρι να δω την εικονα του τυπου που πρωσπαθουσε να ανοιξει το παρθενο κωλοτρυπιδιο της μικρης ειχα συκλονιστει.
Εισατε ολοι κακοπροαιρετοι ......

:happy: :happy: :happy:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καλημέρα. Α στο καλό πρωι πρωι με συγκίνησες........
Παω εκκλησία να ανάψω κερακι και να μεταλάβω......
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ιωαννη νηματοθετη.
χρονια σε παρακολουθώ και σε αλλα ποστ σε αλλα σαητ που γραφεις με το ιδιο ψευδωνυμο.
εισαι σωστος.
αφου σου δινει κωλο και δεν είναι ελληνιδα να γκρινιαζει με τον γνωστο απιτητικο τονο των ελληνιδων, είναι πολύ καλη κι ας μην εχει βυζια καμπύλες.

ενταξει μην την παντρευτεις κιολας αλλα αφου ξοδευει κι αυτη λεφτα για σενα με δωρα κλπ.

βγαλ την σε ενα κλαμπ να χορεψετε, σε μια ταβερνα να φατε.

ανθρωποι ειναι και αυτοι ερωτευονται.


και απατη να ειναι δεν ειναι κακο να βγεις μαζι της σαν ζευγαρι.


αλλοι κρα κανουν για λιγο σοσιαλ ταημ εκτος σεξ. δεξου αυτο που σου δινει και ας ειναι προσποιηση που μαλλον δεν ειναι, αλλιως δεν θα αρνουταν τα λεφτα ουτε θα εκανε δωρα νομιζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom