Νέα

Παράλιες στην Χαλκιδική για γυμνισμό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 777F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
322
Κριτικές
14
Like
546
Πόντοι
311
Υπάρχουν τέτοιες παράλιες που κάνεις γυμνισμό στην Χαλκιδική και γενικά κοντά στην Θεσσαλονίκη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
1 καλαμιτσι τερμα αριστερα μετα τον λοφο με τα πουρνάρια και τα βραχακια, ανεβαινεις και υστερα κατεβαίνεις ουσιαστικα εχει μονοπατι.

2 πλατανιτσι τερμα αριστερα από το δημοτικο κάμπινγκ, δηλαδή ουσιαστικα το κολπακι με την ακτη πορτοκαλι και καβουροτρυπες.

3 ακτη καλογριας τερμα αριστερα στην παραλια με τα βοτσαλα μετα τα οργανωμενα κάμπινγκ.

4 καλλικρατεια στο χωριο τερμα αριστερα στα μετα τα βραχακια.

5 σαρτη, ακτη αχλαδα, στο παρατημενο καμπινγκ του δημου απο την δεξια πλευρα, δηλαδή προς το χωριο, εκει που φτανεις δηλαδη στην εισοδο του παρατημενου καμπινγκ αντι να μπεις στο καμπινγκ πας δεξια με τα ποδια.

στο 3 και 4 εχω δει γυμνισμο αλλα οχι παντα στα 1, 2, 5 οσες φορες πηγα παντα ειχε.

επισης 6 κριαριτσι που δεν εχω παει ποτέ αλλα εχω ακουσει οτι και εκει εχει.
 

dimipap73

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
1o πόδι ....περιοχή σανη,περίπου 100μ από την οργανωμένη παραλία προς ποτιδαια
Ποσείδι στη γωνία στη μύτη
2ο πόδι παραλία παράδεισος στην Τριςτινικα
Κριάριτσι. Όπως βλέπουμε τη θάλασσα πίσω από το βράχο στα δεξιά μας 2 καταπληκτικές παραλίες
Πλατάνιτσι και Καλαμίτσι όπως αναφέρθηκαν καθώς και τα βράχια μεταξύ πλατάνι τσίου και καβουροτρυπων
 

moufa81

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
θα παω πέμπτη με Σαββάτο κριαρίτσι να δω τι γίνεται αν βρω χρόνο μετα θα γράψω 1-2 πράγματα για το πως ηταν.
 

moufa81

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον όπως ειπε και ο φίλος dimipap73 το κριαρίτσι εχει 2 πολύ ωραίες παραλίες που μπορεις να κάνεις ελεύθερο ΑΝ βρεις χωρώ γιατί έχει στημένες "μεζονέτες" εκεί απο τους μόνιμους. Εγω έστησα μποστα απο μια κλειστή σκηνή και μετα απο 2 ήμερες που ηρθε ο τύπος μου εκανε ολόκληρη φασαρία γιατι του έκοψα την θεα καταλαβαινεις οτι υπαρχει χωροταξικό θέμα. Στο δεύτερο μικρο κολπακι που εχει φετος έστησαν ομπρέλες και απο του χρόνου θα λειτουργεί beach bar όποτε παει αυτο αν προλαβεις φετος να πας μονο και μετα τελος. Η θάλασσα πάντων αξίζει είναι καθαρή και απο γυμνισμό οσο θες δίχως πρόβλημα αν εξαιρέσεις τα εκνευριστικά drone που πετάνε πανω απ το κεφάλι σου............
 

Peoliakouras

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά και καλώς σας βρήκα! Θα ήθελα σας παρακαλώ αν γνωρίζει κάποιος, πώς πηγαίνω στην παραλία γυμνιστών του Άγιου Μάμα στην Χαλκιδική, ή κάπου αλλού εκεί κοντά. Σας ευχαριστώ, και περιμένω να σας δω το Σαββατοκύριακο!
 

Xios

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
25
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά και καλώς σας βρήκα! Θα ήθελα σας παρακαλώ αν γνωρίζει κάποιος, πώς πηγαίνω στην παραλία γυμνιστών του Άγιου Μάμα στην Χαλκιδική, ή κάπου αλλού εκεί κοντά. Σας ευχαριστώ, και περιμένω να σας δω το Σαββατοκύριακο!

στο ρεύμα από Ποτίδαια προς Θεσσαλονίκη, μετά το Pomegrenade έχει καμιά δεκαριά στενούς χωματόδρομους στα δεξιά σου. παίρνεις κάποιον από αυτούς και ευθεία βγαίνεις στην θάλασσα.
συνεχίζεις στα αριστερά και προσπερνώντας τα μπιτς μπαρ, έχει αρκετά χιλιόμετρα να τα πετάξεις.

τα λέμε !
 

cdsalonika

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Χαλκιδική πιο ανεκτικό στο γυμνισμο το 2ο πόδι
 

Zevgari_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, ψάχνω παραλία απόμερη Χαλκιδική για την εβδομάδα που έρχεται. Θέλω να κλείσω εκεί κοντά , όχι beach bar και μαλακίες ?
 

Zevgari_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Όποιος δεν θέλει να πει εδώ στείλτε ένα pm prive
 

Zevgari_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παιδιά για τα pm τελικά βρήκαμε παραλία και δωμάτιο Καβάλα μεριά που πληροί τις προϋποθέσεις ?
 

academy X

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
10
Καλησπέρα παιδιά κ καλές βουτιές! Ξέρετε που είναι καλύτερα να πάμε για γυμνισμό κ ελεύθερο ή οργανωμένο κάμπινγκ στην Χαλκιδική; Ευχαριστώ!
 

Zevgari_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ξέρει κανείς μαγκες καμμία ήσυχη ?παραλία κοντά Καλλιθέα άθυτο;
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Ενδιαφέρομαι κι εγώ για παραλίες Χαλκιδικής με γυμνό και ξώβυζες. Εάν δεν θέλετε να ενημερώσετε δημόσια θα εκτιμήσω ΠΜ.
 
OP
OP
7

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
322
Κριτικές
14
Like
546
Πόντοι
311
Καλαμιτσι έχει σίγουρα γυμνό 100%
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
627
Like
1.343
Πόντοι
206
Μάγκες ψάχνω παραλία στη Χαλκιδική κοντά στις φωκαιες για να πάω με τη γυναίκα μου 18-23 Ιούλη.Να είναι εύκολα κατανοητό το πώς θα πάω και προσβάσιμη και να μαζεύει και λίγο κόσμο.Ευχαριστω
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
627
Like
1.343
Πόντοι
206
Θα ναι κάνεις αύριο για γυμνισμό Χαλκιδική?
 

Thess3

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Λέω να πάω Σάββατο είτε Επανομή είτε μυκονιάτικα εκεί μετά τα βράχια για γυμνισμό..έχει πάει κανείς πρόσφατα να πει τι γίνεται;
 

Sakatak69

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Λέω να πάω Σάββατο είτε Επανομή είτε μυκονιάτικα εκεί μετά τα βράχια για γυμνισμό..έχει πάει κανείς πρόσφατα να πει τι γίνεται;
Καλησπέρα,πήγα εγώ την Πέμπτη,στην επανωμη,στο παλιό κάμπινγκ,μετά το beach bar προχωράς και σε 5 λεπτά είναι η παραλία π κανείς γυμνός,λιγος κόσμος,αλλά γίνετε παιχνίδι,εγώ χάιδεψα έναν ψωλαρα μέσα στη θάλασσα και μετά μου την έπεσαν άλλοι 3.Ισως το σκ πάνε ποιο πολλοί,επίσης έχει straight νέους με είπαν που ψιλοψαχνονται για μια πίπα η ένα γλυφοκωλη.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
633
Like
1.224
Πόντοι
206
απο την απένατι πλευρά του καναλιού στην ποτίδαια για οσους ξέρουν από το ναυπηγειο προς μουδανιά είναι πολυ μοναχικά το βράδυ. και την ημέρα πολυ λιγο κόσμο έχει. τα βράδια που περπατάω καμιά φορά ειναι τελείως ερημα και σκοτεινά.εχει τύχει να δω γυμνιστές οχι πολυ συχνα ομως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom