Νέα

Ο άνθρωπος που έσπαγε πλάκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.679
Like
7.509
Πόντοι
2.306
Φίλοι θέλω ιδέες να κάνουμε πλάκες. Μόνο αυτό μου έχει μείνει απωθημένο, ότι έχω απορροφηθεί από την ζωή και όλη μέρα τα ίδια και τα ίδια δουλειά σπίτι δουλειά σπίτι.
Δηλαδή να πω τι μου έκανε ένας φίλος, έστειλε με κούριερ ζαρτιέρες στο σπίτι μου και μας έβαλε και τσακωθήκαμε με την γυναίκα μου.....
Και όλα αυτά γιατί μια μέρα που ήμουν στο μαγαζί του και δεν είχε δουλειά και είχε πεταχτεί να πληρώσει κάτι λογαριασμούς και με είχε αφήσει στο πόδι του, του έβαλα μια παραγγελία 9 μυγοσκοτώστρες με 1,50 ευρώ είχε στα αγαπημένα ένα κατάστημα είχε και λογαριασμό....

Θέλω να κάνω πλάκες καλές έξυπνες όχι χοντράδες να πέφτει γέλιο. Ότι ιδέα έχετε γράψτε.
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
Φίλοι θέλω ιδέες να κάνουμε πλάκες. Μόνο αυτό μου έχει μείνει απωθημένο, ότι έχω απορροφηθεί από την ζωή και όλη μέρα τα ίδια και τα ίδια δουλειά σπίτι δουλειά σπίτι.
Δηλαδή να πω τι μου έκανε ένας φίλος, έστειλε με κούριερ ζαρτιέρες στο σπίτι μου και μας έβαλε και τσακωθήκαμε με την γυναίκα μου.....
Και όλα αυτά γιατί μια μέρα που ήμουν στο μαγαζί του και δεν είχε δουλειά και είχε πεταχτεί να πληρώσει κάτι λογαριασμούς και με είχε αφήσει στο πόδι του, του έβαλα μια παραγγελία 9 μυγοσκοτώστρες με 1,50 ευρώ είχε στα αγαπημένα ένα κατάστημα είχε και λογαριασμό....

Θέλω να κάνω πλάκες καλές έξυπνες όχι χοντράδες να πέφτει γέλιο. Ότι ιδέα έχετε γράψτε.

δεν αλλαζεις τον τιτλο σε ''ιδεες για πλακες σε φιλους'' καλυτερα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω όταν τραπεζώσαμε με την τεως συζυγο τα πεθερικα μου πρωτη φορα σηκώνομαι μετα το επιδορπιο:
"εχω να σας κανω μια σημαντικη ανακοινωση σε ΕΝΝΕΑ ΜΗΝΕΣ από τωρα (σταματαω και κοιταω το ρολόι μου με σκεψη σαν να κανω υπολογισμούς) λαθος μου, σε ΕΠΤΑΜΙΣΗ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ, (σταματαω και τους κοιταω αργα στα ματια)

… θα ληξει το πρωταθλημα , οποτε θα εχουμε χρονο να αρχισουμε παλι τα ταξιδάκια που τοσο μας αρεσαν στον μηνα του μελιτος"

η πεθερα πηγε και γυρισε στον παραδεισο, ο πεθερος αλτσαχαημερ δεν καταλαβε τιποτα χαχαχα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δηλαδή αν του στειλει ένα ομορφο TS για να γινει και πιο πιστευτο δεν θα εχει περισσοτερη πλακα?
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Τώρα στείλε του ένα άσχημο TS σπίτι του όταν είναι η γυναίκα του ή στο μαγαζί του όταν έχει κόσμο και να του λέει πόσο ωραία περάσανε την τελευταία φορά να γελάσετε με την ψυχή σας, εκτός και αν ανήκει στις χοντράδες δεν ξέρω ...  :orchestra:.
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.679
Like
7.509
Πόντοι
2.306
Μου έχει κάνει πλάκα με το Facebook φίλος.... Είχε ψεύτικο προφιλ γκόμενας ο πούστης και μου την έπεσε, 1 εβδομάδα με δούλευε, ο πούστης μέχρι και τι μουσική και τι ταινίες έβλεπα ήξερε και με δούλευε.... και εγώ ο μαλάκας του το είπα ότι κάποια μου την πέφτει και δεν κρατήθηκε άλλο.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Φίλοι θέλω ιδέες να κάνουμε πλάκες. Μόνο αυτό μου έχει μείνει απωθημένο, ότι έχω απορροφηθεί από την ζωή και όλη μέρα τα ίδια και τα ίδια δουλειά σπίτι δουλειά σπίτι.
Δηλαδή να πω τι μου έκανε ένας φίλος, έστειλε με κούριερ ζαρτιέρες στο σπίτι μου και μας έβαλε και τσακωθήκαμε με την γυναίκα μου.....
Και όλα αυτά γιατί μια μέρα που ήμουν στο μαγαζί του και δεν είχε δουλειά και είχε πεταχτεί να πληρώσει κάτι λογαριασμούς και με είχε αφήσει στο πόδι του, του έβαλα μια παραγγελία 9 μυγοσκοτώστρες με 1,50 ευρώ είχε στα αγαπημένα ένα κατάστημα είχε και λογαριασμό....

Θέλω να κάνω πλάκες καλές έξυπνες όχι χοντράδες να πέφτει γέλιο. Ότι ιδέα έχετε γράψτε.



τυπε ηρθες στο καταλληλο σαη    :grin: :grin: :grin:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
Φίλοι θέλω ιδέες να κάνουμε πλάκες. Μόνο αυτό μου έχει μείνει απωθημένο, ότι έχω απορροφηθεί από την ζωή και όλη μέρα τα ίδια και τα ίδια δουλειά σπίτι δουλειά σπίτι.
Δηλαδή να πω τι μου έκανε ένας φίλος, έστειλε με κούριερ ζαρτιέρες στο σπίτι μου και μας έβαλε και τσακωθήκαμε με την γυναίκα μου.....
Και όλα αυτά γιατί μια μέρα που ήμουν στο μαγαζί του και δεν είχε δουλειά και είχε πεταχτεί να πληρώσει κάτι λογαριασμούς και με είχε αφήσει στο πόδι του, του έβαλα μια παραγγελία 9 μυγοσκοτώστρες με 1,50 ευρώ είχε στα αγαπημένα ένα κατάστημα είχε και λογαριασμό....

Θέλω να κάνω πλάκες καλές έξυπνες όχι χοντράδες να πέφτει γέλιο. Ότι ιδέα έχετε γράψτε.
τυπε μηπως εισαι μπαχαλακιας? :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.054
Πόντοι
24.596
Φίλοι θέλω ιδέες να κάνουμε πλάκες. Μόνο αυτό μου έχει μείνει απωθημένο, ότι έχω απορροφηθεί από την ζωή και όλη μέρα τα ίδια και τα ίδια δουλειά σπίτι δουλειά σπίτι.
Δηλαδή να πω τι μου έκανε ένας φίλος, έστειλε με κούριερ ζαρτιέρες στο σπίτι μου και μας έβαλε και τσακωθήκαμε με την γυναίκα μου.....
Και όλα αυτά γιατί μια μέρα που ήμουν στο μαγαζί του και δεν είχε δουλειά και είχε πεταχτεί να πληρώσει κάτι λογαριασμούς και με είχε αφήσει στο πόδι του, του έβαλα μια παραγγελία 9 μυγοσκοτώστρες με 1,50 ευρώ είχε στα αγαπημένα ένα κατάστημα είχε και λογαριασμό....

Θέλω να κάνω πλάκες καλές έξυπνες όχι χοντράδες να πέφτει γέλιο. Ότι ιδέα έχετε γράψτε.
τυπε οταν τις φορεσες σου πηγαιναν τουλαχιστον :think: :S :S :S
 

Συνημμένα

  • lingerie_men5.jpg
    lingerie_men5.jpg
    115,6 KB · Εμφανίσεις: 45

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Τυπε προτεινω δυναμιτακια στα τσιγαρα κ περιστρεφομενες καρεκλες οπως ο κωνστανταρας στην ταινια..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
τυπε τσακωθηκε με τη γυναικα του για το ποιος θα τις πρωτοβαλει..... :takethis: :takethis: :takethis:


τυπε φορανε και το ιδιο νουμερο με τη γυναικα του θα τους εχονται και φθηνοτερα οι ζαρτιερες    :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
τυπε μηπως εισαι μπαχαλακιας? :S
τυπε οταν τις φορεσες σου πηγαιναν τουλαχιστον :think: :S :S :S

τυπε πρεπει να ειναι σκληρος χυστης ο τυπος γιατι φοραει αντρικα χρωματα στις ζαρτιερες    :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
183
Πόντοι
16
Το μόνο σίγουρο που έχω να σου πω....

Ξεκίνα και κάνε πλάκες, διάφορες, ηλίθιες, δεν έχει σημασία. Και μετά απο λίγο καιρό κάνε του πλάκα ότι του γαμάς τη γυναίκα αφού σε βρει μια μέρα στη ντουλάπα του. Το twist θα είναι ότι θα του τη γαμάς στ'αλήθεια....
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Πολύ καλό έπρεπε να το είχα σκεφτεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom