Νέα

Τί θα κάνατε αν κερδίζατε το Τζόκερ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.736
Κριτικές
6
Like
3.390
Πόντοι
736
Οπως λέει και ο τίτλος και εμπνευσμένος απο το παρακάτω βίντεο , εσείς τι θα κάνατε αν κερδίζατε το τζόκερ ; Πολλοί βέβαια μεταξυ των οποίον κι εγω πιστεύουν οτι οι κληρωσεις είναι κατα 99% στημένες αλλά λέμε τωρα στην απίθανη περίπτωση που κερδίζατε. Εγω είχα σκεφτεί παλιότερα αν τυχόν κέρδιζα ενα μεγάλο ποσό να πήγαινα στο στανταράκι μου ιερόδουλη και να την έπαιρνα αποκλειστική , στην ανάγκη θα έδινα και ένα καλό ποσό στο στούντιο της :P Δεν ξέρω βέβαια αν θα το κάνω τελικά στην απίθανη περίπτωση που κερδίσω .. (ασε που δεν παίζω κιόλας οπότε ακόμα πιό δύσκολα τα πράγματα)

 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Αν κέρδιζα το τζόκερ θα είχα πεισθεί ότι δεν είναι μαγειρεμένο απο πριν.
Με τους μυστήριους νικητές φαντάσματα.
Τα κέρδη θα φαινόταν άμεσσα ως μοχλός ανάπτυξης στην οικονομία μας
με τόσους εβδομαδιαίους ή μηνιαίους εκατομμυριούχους.
Άλλες χώρες όπως οι ΗΠΑ, με τριψήφιο αριθμό κερδών εμφανίζουν τους νικητές τους. Εδώ όμως στην Ελλαδίτσα μας όχι.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
tenor.gif
 

fistikimaimouda

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
9
Like
272
Πόντοι
281
Μάγκες επειδή λόγω δουλειάς το γνωρίζω πολύ καλά έχω να σας πω πως οι κληρώσεις δεν είναι στημένες. Δεν υπάρχει και λόγος να είναι αφού τα κέρδη είναι τεράστια όπως και να έχει.

Πέρα από αυτό, αν εγώ κέρδιζα το τζόκερ θα ακολουθούσαν το σύστημα sex droga bodiroga.
 
OP
OP
S

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.736
Κριτικές
6
Like
3.390
Πόντοι
736
Αν κέρδιζα το τζόκερ θα είχα πεισθεί ότι δεν είναι μαγειρεμένο απο πριν.
Με τους μυστήριους νικητές φαντάσματα.
Τα κέρδη θα φαινόταν άμεσσα ως μοχλός ανάπτυξης στην οικονομία μας
με τόσους εβδομαδιαίους ή μηνιαίους εκατομμυριούχους.
Άλλες χώρες όπως οι ΗΠΑ, με τριψήφιο αριθμό κερδών εμφανίζουν τους νικητές τους. Εδώ όμως στην Ελλαδίτσα μας όχι.
Μηπως όλοι αυτοι οι νικητες ανήκουν σε αυτούς που δεν θα έλεγαν σε κανέναν τίποτα , η αυτούς που δεν θα άλλαζαν τίποτα στην ζωη τους όπως λέει ο τυπος στο βίντεο  :2funny:
Απο την άλλη αν όντως υπάρχουν νικητές και δεν είναι φαντάσματα , φαντάζομαι οτι είναι καλό για αυτους να μην το ξέρει όλη η ελλάδα γιατί δεν γίνονται στόχος ληστών η απαγωγέων κτλ.
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Μηπως όλοι αυτοι οι νικητες ανήκουν σε αυτούς που δεν θα έλεγαν σε κανέναν τίποτα , η αυτούς που δεν θα άλλαζαν τίποτα στην ζωη τους όπως λέει ο τυπος στο βίντεο  :2funny:
Απο την άλλη αν όντως υπάρχουν νικητές και δεν είναι φαντάσματα , φαντάζομαι οτι είναι καλό για αυτους να μην το ξέρει όλη η ελλάδα γιατί δεν γίνονται στόχος ληστών η απαγωγέων κτλ.
Νικητές μυστικοπαθείς και οπαδοί του λιτού βίου.
Ολόκληρη Αμερική τους δείχνει παγκόσμια στην tv με κάτι τριψήφια ποσά εκοτομμυρίων. Μόνο στην ψωροκώσταινα τους πιάνει η ευαισθησία για προσωπικά δεδομένα.
Κάποιους τριτοδεύτερους τυχερούς αφήνουν να κερδίζουν με κάτι ψιλοποσά, αλλά όχι εκατομμύρια.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.054
Πόντοι
24.596
καποια εξαφανισμενα μελη ακουγεται κερδισαν στο προτο :S :S :S
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
559
Κριτικές
35
Like
3.675
Πόντοι
2.836
Μάγκες επειδή λόγω δουλειάς το γνωρίζω πολύ καλά έχω να σας πω πως οι κληρώσεις δεν είναι στημένες. Δεν υπάρχει και λόγος να είναι αφού τα κέρδη είναι τεράστια όπως και να έχει.

Πέρα από αυτό, αν εγώ κέρδιζα το τζόκερ θα ακολουθούσαν το σύστημα sex droga bodiroga.

Kι εγώ δεν θέλω να "βλέπω" παντού συνωμοσίες. Συμφωνώ, λοιπόν. Τώρα για όσα θα έκανες με τα κέρδη, όλα κομπλέ, τον .... Dejan δεν έπιασα!! χαχα Οκ, σέρβικο σύνθημα είναι!!

Όσο για μένα τί θα τα έκανα;; Χωρίς πλάκα, θα συνέχιζα να δουλεύω, χωρίς κανένα άγχος βέβαια (δεν έχω αφεντικό πάνω από το κεφάλι μου), κάποια στην πάντα και τα πιο πολλά να περνάμε και να γαμάμε καλά!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.855
Κριτικές
1
Like
28.697
Πόντοι
8.006
Ό,τι κανω και σημερα.

Υ.Γ. Ισως εκανα μια χορηγια στο μπου για να με κανει μοντ ο αρχηγος.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.829
Κριτικές
14
Like
3.526
Πόντοι
2.777
μεταμόσχευση
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
Νικητές μυστικοπαθείς και οπαδοί του λιτού βίου.
Ολόκληρη Αμερική τους δείχνει παγκόσμια στην tv με κάτι τριψήφια ποσά εκοτομμυρίων. Μόνο στην ψωροκώσταινα τους πιάνει η ευαισθησία για προσωπικά δεδομένα.
Κάποιους τριτοδεύτερους τυχερούς αφήνουν να κερδίζουν με κάτι ψιλοποσά, αλλά όχι εκατομμύρια.
τυπε υποαρχουν ατομα που πηραν πακετα..
υγ απο αλλαγη συμπεριφορας σε μιζερια κλπ αναρωτιεσαι αν τους ωφελησε :S :S :S
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.804
Like
22.959
Πόντοι
6.056
εγω ξερω τι δεν θα εκανα:αγαθοεργιες φιλανθρωπιες...  :2on1:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2016
Μηνύματα
443
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1
θα ανοιγα ενα στριπτιτζάδικο με 20-30 μουνάρες και κάθε μέρα θα γάμαγα διαφορετική
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
νομιζω ό,τι και να λεει καποιος τωρα για το πως θα αξιοποιουσε τα λεφτα,
μπορει να μην το τηρησει οταν κερδισει
εγω προσωπικα θα αποφασισω οταν/αμα κερδισω
 
OP
OP
S

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.736
Κριτικές
6
Like
3.390
Πόντοι
736
νομιζω ό,τι και να λεει καποιος τωρα για το πως θα αξιοποιουσε τα λεφτα,
μπορει να μην το τηρησει οταν κερδισει
εγω προσωπικα θα αποφασισω οταν/αμα κερδισω
Σωστός , όπως λεει και ο τύπος στο βίντεο κάποιοι απάντησαν έχοντας άγνοια του πόσο κοστίζει αυτό που θέλαν να αγοράσουν πχ θα κερδιζαν 4.7 εκατομμύρια ευρώ και θέλανε ιδιωτικό τζέτ που ξεκινούσε απο 6 εκατομμύρια οπότε αν με το καλό κερδίσεις θα δεις πόσα κερδισες καταρχην και μετά βλέπεις τι θα τα κάνεις.
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
164
Πόντοι
16
Σωστός , όπως λεει και ο τύπος στο βίντεο κάποιοι απάντησαν έχοντας άγνοια του πόσο κοστίζει αυτό που θέλαν να αγοράσουν πχ θα κερδιζαν 4.7 εκατομμύρια ευρώ και θέλανε ιδιωτικό τζέτ που ξεκινούσε απο 6 εκατομμύρια οπότε αν με το καλό κερδίσεις θα δεις πόσα κερδισες καταρχην και μετά βλέπεις τι θα τα κάνεις.

ναι ρε συ, και αυτο που πρεπει να προσεξει καποιος οταν/αν του ερθει αυτη η καλη στιγμη, ειναι να μην κανει αλογιστες σπαταλες απο τον ενθουσιασμο του και μετα απο λιγο επιστρεψει εκει που βρισκοταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom