Νέα

Μασατζιδικο με αντρα μασερ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
γεια σε ολους τους φιλους. Υχα παει ολλανδια και επισκεφτηκα ενα κυριλε μασατζιδικο που προσεφερε πολυ καλο μασαζ με happy ending. και εκτος απο τα κοριτσια ειχε και 2 αντρες μασερ. δεν εκανες τιποτα παραπανω , μονο φραπεδια. ξερετε αν υπαρχει κατι τετοιο και αθηνα ?
 

Επισκέπτης
γεια σε ολους τους φιλους. Υχα παει ολλανδια και επισκεφτηκα ενα κυριλε μασατζιδικο που προσεφερε πολυ καλο μασαζ με happy ending. και εκτος απο τα κοριτσια ειχε και 2 αντρες μασερ. δεν εκανες τιποτα παραπανω , μονο φραπεδια. ξερετε αν υπαρχει κατι τετοιο και αθηνα ?

Πολλοί χρήστες θα σου στείλουν pm τύπε
 

bekasbekas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
παιδια αν υπαρχει κατι συγκεκριμενο θελουμε πληροφοριες.
 

Επισκέπτης
δεν ενδιαφερομαι για πμ φιλε ,μονο για καποιο κανονικο μασατζιδικο που να εχει και αντρες μασερ

Τύπε μου τώρα που το λες, όταν είχα πάει Συγγρού 42 για Αλίσια, είχε εμφανιστεί κατά την παρουσίαση των κοριτσιών και ένας τυπάκος, πάρε τηλέφωνο να ρωτήσεις
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.966
Πόντοι
24.436
Τύπε μου τώρα που το λες, όταν είχα πάει Συγγρού 42 για Αλίσια, είχε εμφανιστεί κατά την παρουσίαση των κοριτσιών και ένας τυπάκος, πάρε τηλέφωνο να ρωτήσεις
:2funny: :2funny: όντως είχαν ένα τύπο αλλά μετά το έντρομο βλέμμα μου δεν τον παρουσιάσαν ξανα
 

PsyVator

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
65
Like
6
Πόντοι
0
όλοι έχουμε δικαίωμα στην απόλαυση αλλά η ομοφυλοφιλία θα έπρεπε να ήταν ποινικοποιημένη καταστρέφετε το έθνος με τις ομοφυλόφιλες φραπεδιές!!!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.281
Κριτικές
16
Like
13.337
Πόντοι
5.577
ο since γιατι μπαναριστηκε?  :think:
 

Maikaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
36
Like
18
Πόντοι
0
Δυστυχώς σπανίζουν τα μασατζιδικα που να έχουν και άντρα μασέρ. Και δεν μιλάω απαραίτητα για πονηρό σκοπό αλλά και απλό μασάζ. Θες να βρεις ένα απο τα φτηνά όπως π.χ. Lemassage, mymassage ktl και δεν έχουν μέσα έναν άντρα να διαλέξεις για να σου κάνει μασάζ.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Δυστυχώς σπανίζουν τα μασατζιδικα που να έχουν και άντρα μασέρ. Και δεν μιλάω απαραίτητα για πονηρό σκοπό αλλά και απλό μασάζ. Θες να βρεις ένα απο τα φτηνά όπως π.χ. Lemassage, mymassage ktl και δεν έχουν μέσα έναν άντρα να διαλέξεις για να σου κάνει μασάζ.

Πάντως τώρα πια έχουν :) και τους διαφημίζουν κιόλας σε διαφημίσεις που βλέπω εγώ στο facebook.
 

Maikaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
36
Like
18
Πόντοι
0
έχω δει κι εγώ έναν πολύ ωραίο με σγουρά μαλλιά αλλά είναι μόνο στον χώρο σου αν δεν κάνω λάθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom