Νέα

Εργασία και Σεξ ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KavlomenosPoutanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Καλησπέρα χύστες  :afro:  
Τώρα τελευταία δουλευώ κάπου και η αλήθεια είναι κουράζομαι αρκετά.. :thubsdown:  Και έχω και την άλλη που θέλει κάθε μέρα πούτσο..  :cum:  :pipa1:

Τι κάνετε όταν η γκόμενα/γυναίκα σας ζητάει σεξ και είστε κουρασμένοι ;;;

εγω σκέφτομαι να εφαρμόσω να την  :knockinb: μόνο Σ/Κ που δεν εργάζομαι.

Να φανταστείτε εχω γκομενάκι που γνώρισα απο instagram και θέλει σαν τρελή πούτσο.. άλλα της ημέρες που δουλευώ εγώ δεν θέλω να την γαμήσω...της ημερες που έχω ρεπό δουλευει εκείνη....

Ποια είναι η γνώμη σας ;;; Γαμάτε και μετά απο μια κουραστική μέρα ;;;  :headbaning1:
** Υ.Γ Αν είναι με πουτάνα στα 5 λεπτά γαμάω άνετα..
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Στο  τσακ προλαβες το Κυριακάτικο τυπε.  :S :S :S
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
χαχαχ καλα μην αναρωτηθειςς μετα αν η δικια σου βρει αλλο γκομενο !
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Καλησπέρα χύστες  :afro: 
Τώρα τελευταία δουλευώ κάπου και η αλήθεια είναι κουράζομαι αρκετά.. :thubsdown:  Και έχω και την άλλη που θέλει κάθε μέρα πούτσο..  :cum:  :pipa1:

Τι κάνετε όταν η γκόμενα/γυναίκα σας ζητάει σεξ και είστε κουρασμένοι ;;;

εγω σκέφτομαι να εφαρμόσω να την  :knockinb: μόνο Σ/Κ που δεν εργάζομαι.

Να φανταστείτε εχω γκομενάκι που γνώρισα απο instagram και θέλει σαν τρελή πούτσο.. άλλα της ημέρες που δουλευώ εγώ δεν θέλω να την γαμήσω...της ημερες που έχω ρεπό δουλευει εκείνη....

Ποια είναι η γνώμη σας ;;; Γαμάτε και μετά απο μια κουραστική μέρα ;;;  :headbaning1:
** Υ.Γ Αν είναι με πουτάνα στα 5 λεπτά γαμάω άνετα..

Άλλαξε το νικ σε Akavlotos τύπε  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.815
Κριτικές
1
Like
28.672
Πόντοι
8.006
Καλησπέρα χύστες  :afro: 
Τώρα τελευταία δουλευώ κάπου και η αλήθεια είναι κουράζομαι αρκετά.. :thubsdown:  Και έχω και την άλλη που θέλει κάθε μέρα πούτσο..  :cum:  :pipa1:

Τι κάνετε όταν η γκόμενα/γυναίκα σας ζητάει σεξ και είστε κουρασμένοι ;;;

εγω σκέφτομαι να εφαρμόσω να την  :knockinb: μόνο Σ/Κ που δεν εργάζομαι.

Να φανταστείτε εχω γκομενάκι που γνώρισα απο instagram και θέλει σαν τρελή πούτσο.. άλλα της ημέρες που δουλευώ εγώ δεν θέλω να την γαμήσω...της ημερες που έχω ρεπό δουλευει εκείνη....

Ποια είναι η γνώμη σας ;;; Γαμάτε και μετά απο μια κουραστική μέρα ;;;  :headbaning1:
** Υ.Γ Αν είναι με πουτάνα στα 5 λεπτά γαμάω άνετα..
Τι να σου πω ρε τύπε, η δικια μου τις προαλλες ενω της ειπα οτι νυσταζω, με εβαλε κατω μονη της ενω ψιλοκοιμομουνα. Της ειπα αν μπορεις να το σηκωσεις, κανε το και βαλε τον μεσα. Το εκανε. Ολα καλα.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
Καλησπέρα χύστες  :afro: 
Τώρα τελευταία δουλευώ κάπου και η αλήθεια είναι κουράζομαι αρκετά.. :thubsdown:  Και έχω και την άλλη που θέλει κάθε μέρα πούτσο..  :cum:  :pipa1:

Τι κάνετε όταν η γκόμενα/γυναίκα σας ζητάει σεξ και είστε κουρασμένοι ;;;

εγω σκέφτομαι να εφαρμόσω να την  :knockinb: μόνο Σ/Κ που δεν εργάζομαι.

Να φανταστείτε εχω γκομενάκι που γνώρισα απο instagram και θέλει σαν τρελή πούτσο.. άλλα της ημέρες που δουλευώ εγώ δεν θέλω να την γαμήσω...της ημερες που έχω ρεπό δουλευει εκείνη....

Ποια είναι η γνώμη σας ;;; Γαμάτε και μετά απο μια κουραστική μέρα ;;;  :headbaning1:
** Υ.Γ Αν είναι με πουτάνα στα 5 λεπτά γαμάω άνετα..
τυπε τα μελη του σαη ακομα και αν εχουνε παιξει σκουως στο ροϋαλ κλαμπ ολη μερα (γιατι ειναι μπρουκληδες και δεν κανουνε χειρονακτικες εργασιες που ειναι για τους φτωχους), ειναι τοσο γαματοι εραστες που μπορουν να γαμανε επι5 ωρες ακαταπαυστα. Οταν ειναι δε ξεκουραστοι, πρεπει να αλλαζουν γκομενα καθε δυωρο γιατι τους χαλανε το μουνι :S
 
OP
OP
KavlomenosPoutanos

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Τι να σου πω ρε τύπε, η δικια μου τις προαλλες ενω της ειπα οτι νυσταζω, με εβαλε κατω μονη της ενω ψιλοκοιμομουνα. Της ειπα αν μπορεις να το σηκωσεις, κανε το και βαλε τον μεσα. Το εκανε. Ολα καλα.

κουραστικο ειναι και αυτο ρε σι.. να θες να χαλαρωσεις η να κοιμηθεις οπως λες.. και να λυσάνε για πούτσο... άστα να πανε
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
Τύπε πώς την είδε το βρωμόμουνο του ινστα;
Τις καθημερινές κανονίζουμε εκκρεμότητες πες της. Δεν γαμάμε. Μία πίπα είναι αρκετή γι' αυτή τη ξεκωλιάρα.
Τα ΣΚ θα τον παίρνει κανονικά και αδιαμαρτύρητα.
Αν αρνείται ρίχτης και κανένα πουτσοσκάμπιλο να ισιώσει :takethis: :takethis: :s&m_1:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
Τι να σου πω ρε τύπε, η δικια μου τις προαλλες ενω της ειπα οτι νυσταζω, με εβαλε κατω μονη της ενω ψιλοκοιμομουνα. Της ειπα αν μπορεις να το σηκωσεις, κανε το και βαλε τον μεσα. Το εκανε. Ολα καλα.
:rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
KavlomenosPoutanos

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Τύπε πώς την είδε το βρωμόμουνο του ινστα;
Τις καθημερινές κανονίζουμε εκκρεμότητες πες της. Δεν γαμάμε. Μία πίπα είναι αρκετή γι' αυτή τη ξεκωλιάρα.
Τα ΣΚ θα τον παίρνει κανονικά και αδιαμαρτύρητα.
Αν αρνείται ρίχτης και κανένα πουτσοσκάμπιλο να ισιώσει :takethis: :takethis: :s&m_1:

Αυτο θελω και εγω μια πιπα στο αμαξι και πολλα της ειναι.. ξεσκισμα μονο Σ/Κ τυπε μου οπως τα λες...

αλλα φοβαμαι μην μου πει την βλεπω μονο για σεξ... ( αν και το ξερουμε αλλα τρεφει τρυφερά αισθήματα προς το πρωσοπο μου..)
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Τύπε πώς την είδε το βρωμόμουνο του ινστα;
Τις καθημερινές κανονίζουμε εκκρεμότητες πες της. Δεν γαμάμε. Μία πίπα είναι αρκετή γι' αυτή τη ξεκωλιάρα.
Τα ΣΚ θα τον παίρνει κανονικά και αδιαμαρτύρητα.
Αν αρνείται ρίχτης και κανένα πουτσοσκάμπιλο να ισιώσει :takethis: :takethis: :s&m_1:
Πως να το ρίξει ρε τύπε? Αφού δεν του σηκώνεται λέμε.  :S
 

Επισκέπτης
Τύπε μόνο ο Πίκερ γαμάει καθημερινές και αυτό ακόμη το κάνει μέρα παρά μέρα. Εμείς θα το παίξουμε ήρωες; :S
Βκεπετε τη σοφια της λιτης ζωη; Εσεις δουλευετε περισσοτερο για να γαματε απο την κουραση λιγοτερο!
 

seglentao

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
226
Like
36
Πόντοι
1
ρε σ γιατι νομιζεις ο Λιλας το γυρισε στα κούτσουρα ?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.370
Κριτικές
36
Like
34.211
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα χύστες  :afro:  
Τώρα τελευταία δουλευώ κάπου και η αλήθεια είναι κουράζομαι αρκετά.. :thubsdown:  Και έχω και την άλλη που θέλει κάθε μέρα πούτσο..  :cum:  :pipa1:

Τι κάνετε όταν η γκόμενα/γυναίκα σας ζητάει σεξ και είστε κουρασμένοι ;;;

εγω σκέφτομαι να εφαρμόσω να την  :knockinb: μόνο Σ/Κ που δεν εργάζομαι.

Να φανταστείτε εχω γκομενάκι που γνώρισα απο instagram και θέλει σαν τρελή πούτσο.. άλλα της ημέρες που δουλευώ εγώ δεν θέλω να την γαμήσω...της ημερες που έχω ρεπό δουλευει εκείνη....

Ποια είναι η γνώμη σας ;;; Γαμάτε και μετά απο μια κουραστική μέρα ;;;  :headbaning1:
** Υ.Γ Αν είναι με πουτάνα στα 5 λεπτά γαμάω άνετα..
Γι αυτο εκοψα και εγω εδω και χρονια το σεξ με την γυναικα μου και παω μονο με πουητανες :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom