Νέα

Μία μέρα το στόμα μίας γκομενάς μου μύριζε χυσίλα και της το είπα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γύρισε από τη δουλειά και το στόμα της μύριζε χυσίλα

  • Έκανε τσιμπούκι πριν έρθει σπίτι

    Ψήφοι: 149 74,1%
  • Καμμιά φορά το στόμα μυρίζει (σαν) χυσίλα για άλλους λόγους

    Ψήφοι: 52 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    201

Επισκέπτης
Έγινε της πουτάνας, μόλις είχε επιστρέψει από τη δουλειά (εργαζόταν σε εταιρία με πολλά άτομα στον ίδιο χώρο). Χτυπιόταν ότι για πολλούς λόγους μπορεί ένα στόμα ή η ανάσα να μυρίζει (σαν) χυσίλα και γενικά εκείνη την ημέρα έγινε τρομερός καυγάς. Η αποψή μου για τις γυναίκες είναι ότι όλες πιπώνουν/γαμιούνται στις δουλειές τους και γενικά όπου βρουν την ευκαιρία, οπότε δεν επέμεινα πολύ, ούτε βέβαια ασχολήθηκα περισσότερο. Θα έπαιρνε έτσι και αλλιώς τον πούλο μερικές ημέρες αργότερα...
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
183
Πόντοι
16
Σε πόσους θα έχει συμβεί αυτό και δεν έχουν πάρει χαμπάρι.....γαμησέ τα...

Γενικά η δουλειά είναι πονεμένη ιστορία. Όλοι ξέρουμε τύπισσες στη δουλειά, παντρεμένες ή μη που έχουν κάποιον να της πιπώνει στο αμάξι μετά τη δουλειά λίγο πριν πάνε στο μαλάκα στο σπίτι. Αν είσαι βέβαια αυτός που την πιπώνει πριν πάει σπίτι....όλα καλά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.861
Κριτικές
1
Like
28.714
Πόντοι
8.006
Σε πόσους θα έχει συμβεί αυτό και δεν έχουν πάρει χαμπάρι.....γαμησέ τα...

Γενικά η δουλειά είναι πονεμένη ιστορία. Όλοι ξέρουμε τύπισσες στη δουλειά, παντρεμένες ή μη που έχουν κάποιον να της πιπώνει στο αμάξι μετά τη δουλειά λίγο πριν πάνε στο μαλάκα στο σπίτι. Αν είσαι βέβαια αυτός που την πιπώνει πριν πάει σπίτι....όλα καλά.
Ωχου μωρε, με αυτο το αγχος θα ζουμε? Κι εμεις εχουμε πηδηξει καποιες και πηγαν χυμενες μετα στον δικο τους. Δανεικά ειναι αυτα. Εμεις να ειμαστε καλα.
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
αν το βρωμόστομα της μύριζε μουνίλα θα σε πείραζε τύπε?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Έγινε της πουτάνας, μόλις είχε επιστρέψει από τη δουλειά (εργαζόταν σε εταιρία με πολλά άτομα στον ίδιο χώρο). Χτυπιόταν ότι για πολλούς λόγους μπορεί ένα στόμα ή η ανάσα να μυρίζει (σαν) χυσίλα και γενικά εκείνη την ημέρα έγινε τρομερός καυγάς. Η αποψή μου για τις γυναίκες είναι ότι όλες πιπώνουν/γαμιούνται στις δουλειές τους και γενικά όπου βρουν την ευκαιρία, οπότε δεν επέμεινα πολύ, ούτε βέβαια ασχολήθηκα περισσότερο. Θα έπαιρνε έτσι και αλλιώς τον πούλο μερικές ημέρες αργότερα...

Μηπως ηταν εσανς κωλιλας και μπερδευτηκες τυπε  :think: :S :S :S
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: AXT

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.055
Πόντοι
24.596
Έγινε της πουτάνας, μόλις είχε επιστρέψει από τη δουλειά (εργαζόταν σε εταιρία με πολλά άτομα στον ίδιο χώρο). Χτυπιόταν ότι για πολλούς λόγους μπορεί ένα στόμα ή η ανάσα να μυρίζει (σαν) χυσίλα και γενικά εκείνη την ημέρα έγινε τρομερός καυγάς. Η αποψή μου για τις γυναίκες είναι ότι όλες πιπώνουν/γαμιούνται στις δουλειές τους και γενικά όπου βρουν την ευκαιρία, οπότε δεν επέμεινα πολύ, ούτε βέβαια ασχολήθηκα περισσότερο. Θα έπαιρνε έτσι και αλλιώς τον πούλο μερικές ημέρες αργότερα...
μπορει να την κερασαν κανα ποτακι οι συναδελφοι τυπε :S :S :S
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    8,2 KB · Εμφανίσεις: 66

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.861
Κριτικές
1
Like
28.714
Πόντοι
8.006
Εγω σκεφτομαι τον τύπο Νασο Αθανασιαδη που θα πηγε στην δικια του μετα το ραντεβου με την γερμανιδα, πώς ακριβως θα μυριζε το στομα του.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Έγινε της πουτάνας, μόλις είχε επιστρέψει από τη δουλειά (εργαζόταν σε εταιρία με πολλά άτομα στον ίδιο χώρο). Χτυπιόταν ότι για πολλούς λόγους μπορεί ένα στόμα ή η ανάσα να μυρίζει (σαν) χυσίλα και γενικά εκείνη την ημέρα έγινε τρομερός καυγάς. Η αποψή μου για τις γυναίκες είναι ότι όλες πιπώνουν/γαμιούνται στις δουλειές τους και γενικά όπου βρουν την ευκαιρία, οπότε δεν επέμεινα πολύ, ούτε βέβαια ασχολήθηκα περισσότερο. Θα έπαιρνε έτσι και αλλιώς τον πούλο μερικές ημέρες αργότερα...

Επρεπε να δοκιμασεις και γλυφομουνι γιατι μπορει να της εκανε κρεμπιε ο συναδερφος (αμα μπηκε ακαποτα μουνι τοτε σε απατα διαφορετικα ειναι μια απλη πουτανα)
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.055
Πόντοι
24.596
Εγω σκεφτομαι τον τύπο Νασο Αθανασιαδη που θα πηγε στην δικια του μετα το ραντεβου με την γερμανιδα, πώς ακριβως θα μυριζε το στομα του.
της ειπα οτι επεσα σε λασπονερα τυπε :S :S :S
 

Συνημμένα

  • 0fa35-b3.jpg
    0fa35-b3.jpg
    105,3 KB · Εμφανίσεις: 47

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom