Νέα

Γυναίκες -απωθημενα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manos 91
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
557
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
Καλησπέρα παιδιά.Σας έχει τύχει να γουσταρετε ή να θελατε παλιότερα,μια γυναίκα πολύ, ωστόσο να μην καταφερατε να κάνετε σεξ μαζι της και να σας έχει μείνει απωθημενο μέχρι και σήμερα? Με όσες κι αν έχετε πάει?
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
33
Like
5.187
Πόντοι
4.096
Μονικα Μπελουτσι τυπε......... :erection: τπτ αλλο
 

Λάχης

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.Σας έχει τύχει να γουσταρετε ή να θελατε παλιότερα,μια γυναίκα πολύ, ωστόσο να μην καταφερατε να κάνετε σεξ

Ναι αλλα δεν μου έχει μείνει απωθημενο, ειναι σαν να μην έχει συμβει ποτέ, δεν με απασχολει καθόλου καθώς έχω να ασχοληθώ με πολύ πιο σοβαρά και ωφέλιμα πράματα για εμένα. Γενικά στα 20s έκανα αρκετές μαλακίες. Το να κολλήσεις με μια γυναικα χωρις να γινεται στην τελική τίποτα ειναι αρκετά ψυχοφθορα και άσχημη ψυχικά εμπειρία, σαν σαράκι. Ανεβάζεις μια γυναικα με την οποία ελπιζεις πως θα κανεις κάτι, λες και δεν υπάρχει αλλη γυναικα στον κόσμο.

Οσο μικρότερος τα περνάς αυτά τόσο το καλύτερο. Και για να λέμε το σωστό σε αυτές τις περιπτώσεις φταίει κατά πολύ και η αγαμία, στην τελική πας σε μια νατάπου και την ξεχνάς την άλλη πολύ γρηγορα, την απομυθοποιείς.

Αλλά καταλαβαίνω αυτούς που ειναι σε τέτοια φάση κολλήματος καθώς το έχω περάσει και εγώ.
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Καλησπέρα παιδιά.Σας έχει τύχει να γουσταρετε ή να θελατε παλιότερα,μια γυναίκα πολύ, ωστόσο να μην καταφερατε να κάνετε σεξ μαζι της και να σας έχει μείνει απωθημενο μέχρι και σήμερα? Με όσες κι αν έχετε πάει?

Γκομενα που είχε στην κατασκήνωση πριν καμία δεκαριά χρόνια. Μέτριο πρόσωπο και σώμα αλλά βυζαρες που με τρελαιναν. Τότε είχαν παιχτεί ελάχιστα γιατί ήμασταν στα 16,17, κρατήσαμε επαφή και μετά και είχαμε λίγο νταραβερι αλλά εκείνη ήταν του ρομάντζου που δεν πολύ γούσταρα όποτε δεν έκατσε. Μπορεί να μιλάμε μια στο τόσο στο FB πλέον αλλά ρεαλιστικά δεν το βλέπω να γίνεται, αν και το έχω ακόμα ψιλό απωθημένο.
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
477
Κριτικές
1
Like
403
Πόντοι
21
Ευτυχώς δεν έχω απωθημένο κάποια γυναίκα που δεν μου έκατσε. Καθώς όμως περνάνε τα χρόνια και μεγαλώνω, μετανιώνω για αυτές που μπορούσα να πηδήξω (μην πω ότι μου το δίνανε στο πιάτο) και δεν το έκανα.
 
OP
OP
M

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
557
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
6
Γκομενα που είχε στην κατασκήνωση πριν καμία δεκαριά χρόνια. Μέτριο πρόσωπο και σώμα αλλά βυζαρες που με τρελαιναν. Τότε είχαν παιχτεί ελάχιστα γιατί ήμασταν στα 16,17, κρατήσαμε επαφή και μετά και είχαμε λίγο νταραβερι αλλά εκείνη ήταν του ρομάντζου που δεν πολύ γούσταρα όποτε δεν έκατσε. Μπορεί να μιλάμε μια στο τόσο στο FB πλέον αλλά ρεαλιστικά δεν το βλέπω να γίνεται, αν και το έχω ακόμα ψιλό απωθημένο.
Και εγώ φίλε εχω για απωθημενο,μια παντρεμενη ξανθια με τρελες βυζαρες..Ο αντρας της ειναι 56 και εκεινη 41.Μου ρίχνει 19 χρόνια,ξέρει την οικογένεια μου,αλλά δεν έχουμε τις τρελες σχέσεις.. όμως πολλές φορές που θα την δω, τυχαινει να με κοιταζει για αρκετή ώρα, και ίσως αν της χαμογελασω να ανταποδωσει,και με καυλωνει αυτό... ωστόσο είμαστε μικρή κοινωνία.. και δύσκολα... 2 χρόνια τώρα μου έχει μπει στο μάτι..
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.311
Πόντοι
28.786
Το θέμα πιστεύω έχει ενδιαφέρον !!

Ειδικά στη χώρα μας ( εν αντιθέσει με κάποιες άλλες χώρες ) οι άντρες εύκολα ''κολάνε'' με μια γυναίκα !!

Το άμεσο αποτέλεσμα είναι να γίνονται μουνόδουλοι !!

Πάμε λοιπον πάλι πίσω στα βασικά !!! Κυρίως για τα νέα παιδιά απο κάποιον που έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα σε πολλά μέρη του πλανήτη !!

ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ !!!

ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΣΕΒΕΣΑΙ (  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΞΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ )  ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ  !!!
ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΣ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΑΥΤΕΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΞΙΑ !!!

Κοντολογίς !!! Οταν σου αρέσει μια γυναίκα, αποφασίζεις και κάνεις την κίνησή σου.

Αν σου βγεί έχει καλώς !!!

ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΩΣ ΕΧΕΙ.
ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΑΣ !!


Για καμμιά ''πριγκηπέσα'' δεν αξίζει να χάσεις την ανδρική σου αξιοπρέπεια !!

Διότι παραφράζοντας τον Τσώρτσιλ ...
''Οποιος διαπραγματεύεται την αξιοπρέπειά του έναντι ενός μουνιού, θα χάσει εγγυημένα και το μουνί και την αξιοπρέπειά του''

Ανοίξτε το μυαλό σας και ξεκολάτε !!
Οταν κάποιος καταλαβαίνει ότι πάει να του δημιουργηθεί πωθημένο τότε καλό είναι να το πνίγει νωρίς !!

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.376
Κριτικές
36
Like
34.222
Πόντοι
18.565
Την ξαδερφη της γυναικας μου.
 

thomas66

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Το θέμα πιστεύω έχει ενδιαφέρον !!

Ειδικά στη χώρα μας ( εν αντιθέσει με κάποιες άλλες χώρες ) οι άντρες εύκολα ''κολάνε'' με μια γυναίκα !!

Το άμεσο αποτέλεσμα είναι να γίνονται μουνόδουλοι !!

Πάμε λοιπον πάλι πίσω στα βασικά !!! Κυρίως για τα νέα παιδιά απο κάποιον που έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα σε πολλά μέρη του πλανήτη !!

ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ !!!

ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΣΕΒΕΣΑΙ (  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΞΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ )  ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ  !!!
ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΣ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΑΙ  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΑΥΤΕΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΞΙΑ !!!

Κοντολογίς !!! Οταν σου αρέσει μια γυναίκα, αποφασίζεις και κάνεις την κίνησή σου.

Αν σου βγεί έχει καλώς !!!

ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΩΣ ΕΧΕΙ.
ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΟΝΤΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΣΑΣ !!


Για καμμιά ''πριγκηπέσα'' δεν αξίζει να χάσεις την ανδρική σου αξιοπρέπεια !!

Διότι παραφράζοντας τον Τσώρτσιλ ...
''Οποιος διαπραγματεύεται την αξιοπρέπειά του έναντι ενός μουνιού, θα χάσει εγγυημένα και το μουνί και την αξιοπρέπειά του''

Ανοίξτε το μυαλό σας και ξεκολάτε !!
Οταν κάποιος καταλαβαίνει ότι πάει να του δημιουργηθεί πωθημένο τότε καλό είναι να το πνίγει νωρίς !!


πάντα με σοφές απόψεις....
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Καλησπέρα παιδιά.Σας έχει τύχει να γουσταρετε ή να θελατε παλιότερα,μια γυναίκα πολύ, ωστόσο να μην καταφερατε να κάνετε σεξ μαζι της και να σας έχει μείνει απωθημενο μέχρι και σήμερα? Με όσες κι αν έχετε πάει?

πως το εμπνευστηκες το τοπικ φιλε?! μιλα ανοιχτα !! τι σου συμβαινει
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΣΕΒΕΣΑΙ (  ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΞΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ )  ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ  !!!
Μεγάλη πληγή άνοιξες....
Τριάντα σχεδόν χρόνια κόλλημα ακόμα με βασανίζει.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.849
Like
432
Πόντοι
36
Ναι αλλα δεν μου έχει μείνει απωθημενο, ειναι σαν να μην έχει συμβει ποτέ, δεν με απασχολει καθόλου καθώς έχω να ασχοληθώ με πολύ πιο σοβαρά και ωφέλιμα πράματα για εμένα. Γενικά στα 20s έκανα αρκετές μαλακίες. Το να κολλήσεις με μια γυναικα χωρις να γινεται στην τελική τίποτα ειναι αρκετά ψυχοφθορα και άσχημη ψυχικά εμπειρία, σαν σαράκι. Ανεβάζεις μια γυναικα με την οποία ελπιζεις πως θα κανεις κάτι, λες και δεν υπάρχει αλλη γυναικα στον κόσμο.

Οσο μικρότερος τα περνάς αυτά τόσο το καλύτερο. Και για να λέμε το σωστό σε αυτές τις περιπτώσεις φταίει κατά πολύ και η αγαμία, στην τελική πας σε μια νατάπου και την ξεχνάς την άλλη πολύ γρηγορα, την απομυθοποιείς.

Αλλά καταλαβαίνω αυτούς που ειναι σε τέτοια φάση κολλήματος καθώς το έχω περάσει και εγώ.
  ΣΩΣΤΑ !!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Καλησπέρα παιδιά.Σας έχει τύχει να γουσταρετε ή να θελατε παλιότερα,μια γυναίκα πολύ, ωστόσο να μην καταφερατε να κάνετε σεξ μαζι της και να σας έχει μείνει απωθημενο μέχρι και σήμερα? Με όσες κι αν έχετε πάει?

Όλοι λίγο πολύ το έχουμε περάσει αυτό πριν τα πρώτα άντα κυρίως.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Οσο πιο αδυναμος και λιγοτερο γαμιάς εισαι/ νιωθεις, τοσο πιο ευκολα μπορει να φας κολλημα...

Οι τυποι που γαμουν αβερτα (εννοω κανονικες γκομενες, οχι επι πληρωμη), παυουν να νιωθουν το οτιδηποτε για την οποιαδηποτε.

Και ειναι φυσιολογικο:
Αν τρως καθε μερα παστιτσιο, δεν ειναι το ιδιο με το να 'ρθεις κοντα σε ενα λαχταριστο πιατο παστιτσιο μετα απο νηστεια 40 ημερων.

Προσωπικα, δε νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι για να ξεπερασεις μια γυναικα.

Το μόνο που μπορεις να κανεις ειναι ν' ασχοληθεις με τον εαυτο σου και να αποκτησεις πιο ισχυρο αυτοσεβασμο. Μετα, εμμεσα, ξεπερνας και τη γυναικα.

ΥΓ- Τα ατομα που ειναι ορθολογικα και πατανε γερα στα ποδια τους ερωτευονται δυσκολα ή καθολου.

ΥΓ2- Οταν λεω για ερωτα, δεν μιλαω για την "κωλαρα" της μίας και την "πατουρα" της αλλης. Αυτο σε σχεση με προαναφερθεντα comments που βρισκονταν σε άλλο μηκος κυματος.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom