Νέα

Bazaraki

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ourakotangos11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
215
Like
148
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστες. Ανοιγω αυτο το θεμα και παρακαλω οσους εχετε εμπειρια με καποια απο της κοπελες να μας διαφωτησετε. Ετσι ωστε να αποφυγουμε της φακε κοπελες.
 

mforfcy

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
238
Like
26
Πόντοι
1
Βαλε και αυτο το side στο παιχνίδι. Για να σταματήσουν κάποιοι να ασχολούνται με σελίδες των 150ευρώ
 

tasos74856

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
60
Like
30
Πόντοι
0
Μακρια απο την δευτερη στη σειρα.
 
OP
OP
O

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
215
Like
148
Πόντοι
1

αυτη ειναι ο κατακουζινος οπως εχουν ξαναπει σε γυναικα. Σε πασαληφει με αντισιπτικο οταν μπεις. ουτε τον πουτσο σου δεν σε αφηνει να πιασεις να τον βαλεις. ολα με προφυλαχτικο ενοηται και το στοματικο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.401
Κριτικές
15
Like
10.688
Πόντοι
3.846

LimassolBiker

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Ναι φιλε εχες δικαιο ξεχασα να αναφερω το μπαζαρακι και επισης υπαρχει το .
Αν θεωρεις πιο λιγες τις 160+89 απο τις 192 τοτε εχεις απολυτο δικαιο. Οι τυποθ εχουνε διαχωρισει τις συνοδους απο αυτες που κανουν μασσαζ  κοιταξε τα 2 πιο κατω
192

    89
  160

 

yy

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2017
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Επειδή τον τελευταίο καιρό έψαχνα κάτι πιο εξωτικό, κάτι διαφορετικό από το ξανθό-σλάβικο, αποφάσισα εχθές και έκλεισα ραντεβού με αυτή:


Στο τηλέφωνο ήταν ευχάριστη και κατατοπιστική, ελληνικά σχετικά καλά, διευκρινίσαμε οτί με 50 Γιουρο προσφέρει φουλλ προγραμμα, σεχ.
Κλείσιμο ραντεβού σε πολυκατοικία κοντά στο mall της Πάφου.  Φτάνοντας, διαπίστωσα ότι η κοπέλα της φωτογραφίας ήταν άλλη.  Αυτή που μου άνοιξε ήταν σε πιο κοντή-παχουλή-μελαμψή έκδοση.  Όταν καυλωμένος και επειδή το είχα απωθημένο να βάλω το κεφάλι στις βυζάρες τύμπανα που φαινόταν να έχει  :tits2: αποφάσισα να μην το κάνω θέμα (και για να λέμε την αλήθεια έμοιαζε λίγο με λατινό-κάτι).  Όταν την ρώτησα για την καταγωγή της μου είπε ότι είναι από Ελληνίδα μάνα με πατέρα Δομινικανό.

Στον αγώνα, η πίπα ήταν σχετικά καλή (με plasticos) αλλά τα υπόλοιπα ήταν απλά τυπική διαδικασία.  Το κορμί όπως είπα ήταν παχουλό, βυζάρες τύμπανο και κωλάρα μαύρικη.  Πρώτο ξενέρωμα ήταν όταν έσβησε τα φώτα.  Δεν ξέρω, ίσως είμαι οπτικός τύπος αλλά θέλω να βλέπω που βάζω το πουλί μου και τη γλώσσα μου.  Πολύ θα ήθελα να κάνω 69 να βάλω το μούτρο μου σε εκείνα τα κωλομάγουλα αλλά όχι με κλειστά τα φώτα.  Δεύτερο ξενέρωμα ήρθε όταν μου ζήτησε να μην την γαμάω δυνατά γιατί τάχα πονάει... δεν το πιστεύω γιατί δεν την έχω τόσο μεγάλη...  Τρίτο ξενέρωμα ήταν όταν με ρώτησε γιατί σταματάω και αλλάζω συνέχεια στάση.  Μετά από αυτό τη γύρισα στα τέσσερα, έκανα την κατάθεση μου και αποχώρισα.

Συμπέρασμα... δεν κλαίω τα λεφτά μου, έβγαλα από το σύστημα μου το απωθημένο της λατίνας, βυζαρούς, με τεράστιο κώλο.  Αλλά δεν θα ξαναπάω.  Επιστροφή στα ξανθο σλάβικα που ξέρουμε...
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.394
Κριτικές
10
Like
2.617
Πόντοι
746
Κάτι δεν πάει καλά, προσέξτε στο bazaraki.com
Έκανα δυο φωτογραφίες, που είναι διαφορά, δεν γράφει τιμή από σήμερα!!!!
Εχθές
0rfOLXq.png

Σήμερα
c7cjjVW.png

 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.401
Κριτικές
15
Like
10.688
Πόντοι
3.846
Κάτι δεν πάει καλά, προσέξτε στο bazaraki.com
Έκανα δυο φωτογραφίες, που είναι διαφορά, δεν γράφει τιμή από σήμερα!!!!
Εχθές
0rfOLXq.png

Σήμερα
c7cjjVW.png
Το πρόσεξα αυτό που λες.

Αλλά πήγα να δω στην εφαρμογή 5 γκόμενες που έχω στα αγαπημένα και βγάζει τιμές για όλες.
Μήπως κάποια ρύθμιση είναι αλλιώς για όταν είσαι μέσω browser;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom