Νέα

Τρολ, Leecher και κριτικές ΜΗΔΕΝ!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anestis_38
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ανεβάζω καινούργιο θεματάκι για συζήτηση γιατί μου έχει κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση -δηλαδή στιγμες στιγμες τα παίρνω- με κάτι τύπους που έχουν σχεδον 15,000 (!!!) μηνύματα και ΚΑΜΙΑ κριτική!
Άλλοι γράφουν επι παντως επιστητού, άλλοι τρολάρουν ασύστολα, πράγμα που σημαίνει LEECHERS, εκματαλεύονται τη δικια μας ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ να την χαρακτηρήσω; να γράφουμε και να ενημερώνουμε και αυτοι στην ΚΑΡΑΠ@ΤΣ@Ρ@ τους, δεν συνεισφέρουν, δεν ενημερώνουν.
Έλεος, ρε παιδί μου!
Εντάξει δε λέω, δεν είναι υποχρεωτικό κανείς να γράφει ΑΛΛΑ εδω το πράγμα  ΈΧΕΙ ΞΕΦΎΓΕΙ με ορισμενους που γράφουν σε όλα τα νήματα, τρολάρουν, μαλώνουν κτλ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝ ΚΡΙΤΙΚΕΣ!
Ας συζητήσουμε το ενδεχόμενο να μη μπορεί κάποιος να γράφει στο φορουμ -ή έστω σε κάποια μέρη του φορουμ ΑΝ ΔΕ ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΕΙ ΕΝΕΡΓΑ με κριτικές.

Αποψεις και γνωμες από μύστες που με τη διαδυκτιακή του γραφίδα έχουν βοηθήσει πολύ κόσμο
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
υπαίθριος απόπατος
κάτσε να ρίξω ένα κατουροχέσιδο
έτσι κι αλλιώς κανένας δεν βλέπει













































































































:piss: :shit:












 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Ανεβάζω καινούργιο θεματάκι για συζήτηση γιατί μου έχει κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση -δηλαδή στιγμες στιγμες τα παίρνω- με κάτι τύπους που έχουν σχεδον 15,000 (!!!) μηνύματα και ΚΑΜΙΑ κριτική!
Άλλοι γράφουν επι παντως επιστητού, άλλοι τρολάρουν ασύστολα, πράγμα που σημαίνει LEECHERS, εκματαλεύονται τη δικια μας ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ να την χαρακτηρήσω; να γράφουμε και να ενημερώνουμε και αυτοι στην ΚΑΡΑΠ@ΤΣ@Ρ@ τους, δεν συνεισφέρουν, δεν ενημερώνουν.
Έλεος, ρε παιδί μου!
Εντάξει δε λέω, δεν είναι υποχρεωτικό κανείς να γράφει ΑΛΛΑ εδω το πράγμα  ΈΧΕΙ ΞΕΦΎΓΕΙ με ορισμενους που γράφουν σε όλα τα νήματα, τρολάρουν, μαλώνουν κτλ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝ ΚΡΙΤΙΚΕΣ!
Ας συζητήσουμε το ενδεχόμενο να μη μπορεί κάποιος να γράφει στο φορουμ -ή έστω σε κάποια μέρη του φορουμ ΑΝ ΔΕ ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΕΙ ΕΝΕΡΓΑ με κριτικές.

Αποψεις και γνωμες από μύστες που με τη διαδυκτιακή του γραφίδα έχουν βοηθήσει πολύ κόσμο


τυπε θα μπορουσα να κανω χαβαλε μεχρι του χρονου με αυτο το ακυρο θρεντ,αλλα θα σου απαντησω εστω και με ερωτησεις σοβαρα αν και το νημα δεν το αξιζει    :S :S :S  
δηλαδη σε χαλανε πολυ τα αστεια του ιακωβου,του νασου αθανασιαδη,του giatioxi του τυπου txar1982;     :S :S :S

σε χαλαγανε πολυ τα αστεια του απολυτου;      :rockon: :rockon: :rockon:
δεν υπαρχει χωρος στο σαϊτ για χιουμορ;    



 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
...γιατί ρε φιλάρα ?...θα σου πούμε με γλαφυρή γραφίδα πως χύνουμε στις βυζάρες της θείας Ελβίρας για να έχουν κατουρόκαβλες οι ρέστοι εδώ μέσα ?....μια χαρά ξεμπουρδελεύουμε...δε θέλουμε να εκδόσουμε χέραλντ τρίμπιουν να πούμε...
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Δε μπορώ να ξεχάσω τη βοήθεια που μου έχει δώσει ο μεγάλος, τρισμέγιστος, Αρχηγός Ινδιάνος, CHEYENNE, που το παλληκάρι έγραψε 660 ΚΡΙΤΙΚΕΣ, μας έχει ξεστραβώσει ΟΛΟΥΣ, εγώ όταν πρωτόπιασα να γραψω κριτκή διάβασα ξανα και ξανα τον τρόπο γραφής και δομής του λόγου του, γιατί δεν είναι μικρή δουλειά να γράψεις μια κριτκή που ένα ολοκληρο φορουμ θα διαβάσει και οπωσδήποτε είναι και ευθύνη, άμα γράψεις μια μλκια την πληρώνει ο άλλος που σε εμπιστεύτηκε με τη διάθεση του και ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ!
Σε όλους τους μύστες που γράφουν και ενημερώνουν είμαι -και είμαστε υπόχρεοι- τι να πω και ποιον να πρωτοαναφέρω, yorkie,ZERO, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ κτλ και δεν είναι ότι γράφουν μόνο αμα θέλουμε καμια πιο συγκεκριμένη πληροφορία τους στέλνουμε πμ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΑΝΤΑΝΕ!
ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΥΣΤΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΕ ΈΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΡΙΑ.
και εγώ με τησειρά μου, ό,τι μπορώ έχω κάνει, γράφω ο ΜΑΛΑΚΑΣ δίνω και πληροφορίες όταν μου το ζητάνε.
Έλεος δηλαδή!
Ας συζητήσουμε,λοιπόν, το ενδεχόμενο μέλη που δε γράφουν κριτικές να ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΈΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΟΡΣΙΜΈΝΑ ΝΗΜΑΤΑ.
Ίσως αυτό να τους έκανε λιγότερο leechers.
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616

Να ορίστε...
Τωρα δηλαδή αυτό δεν είναι προσβολη για αυτους που ενημερώνουν;
ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ!
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
Να ορίστε...
Τωρα δηλαδή αυτό δεν είναι προσβολη για αυτους που ενημερώνουν;
ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ!
γουστέρνεις ίντριγκα....όσοι θέλουν να ενημερωθούνε ενημερώνονται...δεν χρειάζεται όλοι να κάνουν τον τελάλη...γιατί πολλοί πονηροί παίζουνε που γράφουνε παπάδες και ιλιάδες και στην πράξη τραβάνε το πετσούρι τους στο τσαρδί τους..
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.335
Κριτικές
12
Like
5.706
Πόντοι
1.396
Ανεβάζω καινούργιο θεματάκι για συζήτηση γιατί μου έχει κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση -δηλαδή στιγμες στιγμες τα παίρνω- με κάτι τύπους που έχουν σχεδον 15,000 (!!!) μηνύματα και ΚΑΜΙΑ κριτική!
Άλλοι γράφουν επι παντως επιστητού, άλλοι τρολάρουν ασύστολα, πράγμα που σημαίνει LEECHERS, εκματαλεύονται τη δικια μας ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ να την χαρακτηρήσω; να γράφουμε και να ενημερώνουμε και αυτοι στην ΚΑΡΑΠ@ΤΣ@Ρ@ τους, δεν συνεισφέρουν, δεν ενημερώνουν.
Έλεος, ρε παιδί μου!
Εντάξει δε λέω, δεν είναι υποχρεωτικό κανείς να γράφει ΑΛΛΑ εδω το πράγμα  ΈΧΕΙ ΞΕΦΎΓΕΙ με ορισμενους που γράφουν σε όλα τα νήματα, τρολάρουν, μαλώνουν κτλ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΔΕΝ ΚΡΙΤΙΚΕΣ!
Ας συζητήσουμε το ενδεχόμενο να μη μπορεί κάποιος να γράφει στο φορουμ -ή έστω σε κάποια μέρη του φορουμ ΑΝ ΔΕ ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΕΙ ΕΝΕΡΓΑ με κριτικές.

Αποψεις και γνωμες από μύστες που με τη διαδυκτιακή του γραφίδα έχουν βοηθήσει πολύ κόσμο
τυπε,για τις μούφα κριτικές έχεις να πεις κάτι?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.696
Πόντοι
36.618
Κάτσε μισό λεπτό!
Προσωπικά εγώ σε όποιον μου έχει στείλει πμ του έχω απαντήσει είτε γνωρίζω είτε όχι...Το ενδεχόμενο ότι κάποιοι ρωτάνε ότι τους κατέβει στο κεφάλι το έχεις σκεφτεί;;;Γιατί τώρα τελευταία έχω λάβει κάτι πμ με ότι να ναι....
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Κάτσε μισό λεπτό!
Προσωπικά εγώ σε όποιον μου έχει στείλει πμ του έχω απαντήσει είτε γνωρίζω είτε όχι...Το ενδεχόμενο ότι κάποιοι ρωτάνε ότι τους κατέβει στο κεφάλι το έχεις σκεφτεί;;;Γιατί τώρα τελευταία έχω λάβει κάτι πμ με ότι να ναι....
και εμένα μου έχουν έρθει αιτηση φιλιας από άσχετα νικ κτλ
πολλές φορες μου στελνουν πμ νικ που δεν έχω μιλήσει ποτε και πάντα απαντάω. Αλίμονο εδω είμαστε για να βοηθάμε ενος τον άλλον.
Δε μιλαμε γι άυτο ρε Βασιλη.
Δηλαδη που θα πάει αυτή η υπόθεση;
Χιλιαδες μηνύματα καμία κριτική;
Ας το συζητήσουμε, τόσα και τόσα συζητάμε εδω μέσα.
Δε είπα εγώ να μπαναρονται!
Αλιμονο και την πλάκα μας θα κάνουμε και όλα!
Απλά πήρα μια πρωτοβουλία
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Τύπε μου δεν πιστεύω να θίχτηκες,δεν τα λέει θα σένα,για άλλους τα λέει που δεν έχουν κριτικές και τρολαρουν ασύστολα!!! :S :S :S
ΑΥΤΟ!
ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΥΠΟΘΕΣΗ;
Να οριστε, δειτε σε αυτό το νήμα ΜΑς ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!
Δε λεώ ότι έχω κάτι με αυτους που μπαινουν και δε γράφουν ή γραφουν και δεν ενημερώνουν, δε λεω αυτό
ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΙΚ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΠΟΣΤ - ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ;
Τι ειναι αυτό το πραγμα;
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Νηματοθετη έχει πέσει πολύ μπαναρισμα αν έχεις παρατηρήσει..

Νταξει το σάιτ δεν είναι μόνο για πουτανιαριδες έχει ευρύ κοινό.. υπάρχουν κ μέλη που δεν είναι χομπυστες του αγοραίου σεξ αλλά είναι αξιόλογα μέλη και συμμετέχουν σε άλλα θρεντακια..

Δε γαμαμε καθε μερα τανες άρα καλό είναι να υπάρχει πολυειδια στο φόρουμ.. κατ εμέ οι διαχειριστές το χειρίζονται σωστα, εχω παρατηρήσει πολύ μπαναρισμα, γίνετε σωστή δουλειά δε γίνετε να ναι και πολύ απόλυτο το σάιτ μόνο για αγοραίο σεξ, πρέπει να ναι πιο κοινωνικό  :hi:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.392
Πόντοι
5.060
Ο νηματοθέτης αναφέρεται σε μέλη που μόνο ρωτάνε πληροφορίες χωρίς οι ίδιοι να προσφέρουν είτε με ενημερώσεις, είτε με κριτικές. Επίσης μιλάει για τρολ, με την κακή έννοια, όχι του χιούμορ, που μπαίνουν να βρίζουν ή να πουλάνε φίδια. Δυστυχώς κάποιοι από αυτούς δεν μπανάρονται.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Ο νηματοθέτης αναφέρεται σε μέλη που μόνο ρωτάνε πληροφορίες χωρίς οι ίδιοι να προσφέρουν είτε με ενημερώσεις, είτε με κριτικές. Επίσης μιλάει για τρολ, με την κακή έννοια, όχι του χιούμορ, που μπαίνουν να βρίζουν ή να πουλάνε φίδια. Δυστυχώς κάποιοι από αυτούς δεν μπανάρονται.

Παίχτη στο σάιτ μπαίνουν κάποιοι μην έχοντας σωστή γνώμη ότι το φόρουμ και τα μέλη του καλύπτει όλο το φάσμα της κοινωνίας..


Και γω όταν γράφτηκα ας πούμε τρολ-χαβαλε έκανα, σιγα σιγά διαβάζοντας θρεντακια και συνομιλοντας με κάποια μελη άρχισα να αλληλεπιδρω διαφορετικά..

Εγώ πάντως τελευταία βλέπω παρά πολλά μπαναρισματα, άρα υπάρχει το ανάλογο σκεπτικό απ τους διαχειριστές..
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ο νηματοθέτης αναφέρεται σε μέλη που μόνο ρωτάνε πληροφορίες χωρίς οι ίδιοι να προσφέρουν είτε με ενημερώσεις, είτε με κριτικές. Επίσης μιλάει για τρολ, με την κακή έννοια, όχι του χιούμορ, που μπαίνουν να βρίζουν ή να πουλάνε φίδια. Δυστυχώς κάποιοι από αυτούς δεν μπανάρονται.
Όχι ακριβώς, και γράφω ως νηματοθέτης τώρα, μιλάω για νικ που έχουν χιλιαδες μηνυματα ΚΑΜΙΑ κριτική.
Όπως γραφει και ο Αμπελαλε και εγώ στην αρχή διάβαζα, έγραφα σε κανενα νημα καμια μπούρδα απο σιγα σιγά έγινα και εγώ "ολοκληρωμένο" μέλος του φορουμ
ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΝΙΚ ΜΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΝΑ ΜΕΤΡΙΑΣΤΕΊ.
Το έκανα τώρα πιο συγκεκριμένο;
Είναι πια από τα αξιοπερίργα φαινόμενα του φορουμ, κάποια μέλη να έχουν ως και 15,000 μηνυματα, καμια ρε παιδί μου κριτική;
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ρε παιδια εγω είμαι μέλος από το 2012, και έχω γραψει 17 κριτικές και έχω 1109 ποστ (με αυτό),δηλαδη κάποιος με 15,000 ποστ και καμια κριτική δεν είναι αξιοπεριεργο πράγμα;
Τι γράφουν αυτοί οι άνθρωποι; Μιλαμε για 15,000 ποστ, καμία κριτική.
Ρε λέμε μαμανε με τις δικές μας συμβουλές!
Και μας τη λένε κι από πανω!
Εμείς που γράφουμε είμαστε οι νεροκουβαλητές τους;

ΡΕ ΕΛΕΟΣ
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
33
Like
6.845
Πόντοι
3.496
Θα συμφωνησω τυπε. Υπαρχουν ατομα με κλωνους που ερχονται εδω μεσα χωρις καμμια κριτικη και πουλανε πνευμα,
βριζουν ασυστολα, και να κανουν καθαρη κομματικη προπαγανδα συντονισμενα. Στοχος τους ειναι να μαζεψουν
ψηφαλακια εδω μεσα. Αξιο αποριας γιατι δεν πανε αλλου..  :sunglasses:
Συν τοις αλλοις ειρωνευονται εμας τους μυστες του σαιτ. Αν δεν συμφωνουμε με την πετρια τους.  :S
 
OP
OP
anestis_38

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Θα συμφωνησω τυπε. Υπαρχουν ατομα με κλωνους που ερχονται εδω μεσα χωρις καμμια κριτικη και πουλανε πνευμα,
βριζουν ασυστολα, και να κανουν καθαρη κομματικη προπαγανδα συντονισμενα. Στοχος τους ειναι να μαζεψουν
ψηφαλακια εδω μεσα. Αξιο αποριας γιατι δεν πανε αλλου..  :sunglasses:
Συν τοις αλλοις ειρωνευονται εμας τους μυστες του σαιτ. Αν δεν συμφωνουμε με την πετρια τους.  :S
ΝΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ.
Θελουν να γραψουν για το οτιδήποτε, μαγκια τους, την πλάκα τους να κάνουν ,βεβαίως, να τρολάρουν ακόμα, δεκτο.
ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΔΙ ΜΟΥ 15,000 ΠΟΣΤ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ;
Τι είναι αυτό το χάλι!

Εσυ είσαι μέλος από το 2015, έχεις περιπου 3,500 ποστ ΕΧΕΙΣ ΌΜΩΣ ΚΑΙ 15 ΚΡΙΤΙΚΕΣ!
Ε, νισαφι ρε μαγκα, τι ειμαστε εμεις; Οι μαλάκες του φορουμ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom