Νέα

Επιχείρηση της αστυνομίας στις πιάτσες της Ποσειδώνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bicyclatenios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
B

bicyclatenios

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
117
Πόντοι
0
Παράλληλα το αρθρο αναφέρει για 30 γυναίκες...... θα μας τρελάνουν??????
 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
408
Κριτικές
79
Like
5.062
Πόντοι
18.210
Παίζει μια χαρά.  Στη Γλυφάδα, αμέσως μετά το Ελληνικό, καθώς πας προς Βούλα.  Και στη Βούλα, λίγο μετά το ΠΙΚΠΑ.  Επίσης, στο Ελληνικό, πριν την ΥΠΑ στο βενζινάδικο (ρεύμα προς Αθήνα), νομίζω Shell.  30 δεν είναι, αλλά 5-6 σημεία κάθε βράδυ εύκολα.
 

Επισκέπτης
Ερχονται οι τουρίστες τώρα δεν θέλουν τις πουτάνες στο δρόμο!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
φταιμε εμεις, αντι να κανουμε καμμια κινηση για νομιμοποιηση της πορνειας στο δρομο όπως σε άλλες χωρες πχ ελβετια, καθόμαστε και τα ξυνουμε. οσο καθόμαστε τοσο θαρρος παιρνουν αντε σε λιγο να περιμενετε και κανενα σκανδιναβικο νομο.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Σαν νούμερο το 30 είναι μεγαλο
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
ελπιζω να τις μαζεψουν ολες τις <πεταλουδίτσες> και να μην εμφανιστουν ποτε ξανα

θελει καλη και συνεχη αστυνομευση αλλα και τιμωρια τοσο για τον πελατη οσο και για την <πεταλουδιτσα>

ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΡΕΣΚΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ <ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΕΣ> 
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
το σκοτωσαν το θηριο !!
ευγε ΕΛΑΣ ... αισθανομαι ηδη πιο ασφαλης στο σπιτι μου
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Τις μαζεύουν,τις πάνε στο τμήμα και ύστερα πάλι έξω.
 

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
106
Like
140
Πόντοι
1

Παιζει αυτη η φαση τωρα... επειδη εχω λιγο καιρο να περασω νυχτα απο παραλία εχει παρατηρήσει κανεις κατι?

καλήμερα όντως έχει πέσει σκούπα στην Ποσειδώνος. Μέχρι και στην Αργυρούπολη μαζεύουν κάθε μέρα την κοκκινομάλλα. Τις προάλλες την πήρα τηλ για να μην κάνω άδικα βόλτες και μου λέει έλα να με πάρεις από το τμήμα Αλίμου βγαίνω σε κάνα 10 λεπτό. Πολλή καλτ σκηνικό να παίρνεις πουτάνα έξω από το τμήμα.
 

exciteman

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο να δω να παιρνεις την Πουτανα για ραντεβου εξω απο το τμημα ... :happy: :happy: :happy:  Βρε Πουτανα Κριση τι μας Εχεις κανει ....
 

trick_ath

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
καλήμερα όντως έχει πέσει σκούπα στην Ποσειδώνος. Μέχρι και στην Αργυρούπολη μαζεύουν κάθε μέρα την κοκκινομάλλα. Τις προάλλες την πήρα τηλ για να μην κάνω άδικα βόλτες και μου λέει έλα να με πάρεις από το τμήμα Αλίμου βγαίνω σε κάνα 10 λεπτό. Πολλή καλτ σκηνικό να παίρνεις πουτάνα έξω από το τμήμα.

Την χασαμε πλεον την Αντζελινα, ουτε στο κινητο δεν απανταει
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
καλήμερα όντως έχει πέσει σκούπα στην Ποσειδώνος. Μέχρι και στην Αργυρούπολη μαζεύουν κάθε μέρα την κοκκινομάλλα. Τις προάλλες την πήρα τηλ για να μην κάνω άδικα βόλτες και μου λέει έλα να με πάρεις από το τμήμα Αλίμου βγαίνω σε κάνα 10 λεπτό. Πολλή καλτ σκηνικό να παίρνεις πουτάνα έξω από το τμήμα.
Υπάρχει τηλ να μου στείλεις με πμ;
 

psyt3

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Με λίγα λόγια παιδιά πιάτσες στα Νότια Προάστια πού υπάρχουν κυρίως;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom