Νέα

Διαθέσιμοι χώροι για φετίχ και bdsm καταστάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rotanimod
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rotanimod

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Προσφάτως επιχείρησα να βρω χώρο για να περάσω ένα θεματικό τρίωρο με σχετική παρέα. Μετά από μικρή δικτυακή αναζήτηση επέλεξα το Kingdom Of Fantasy για το οποίο έπεται κριτική. Επειδή βλέπω ότι δεν υπάρχει σχετική πληροφόρηση για bdsm χώρους, ανοίγω το θέμα. Το ζητούμενο είναι να γνωρίζουμε την διαθεσιμότητα και την αξιολόγηση θεματικών δωματίων ή χώρων εντός ή εκτός ΧΧΧ ξενοδοχείων.
 
OP
OP
R

rotanimod

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Kingdom Of Fantasy. Η τύχη του πρωτάρη! Θέλοντας να αξιοποιήσω και απολαύσω τις δυνατότητες και τις αντοχές της νέας μου κατάστασης και μετά το σχετικό ψηστήρι, την έπεισα να πάμε σε σχετικό χώρο. Ψάχνοντας για κάποιο ξενοδοχείο έπεσα πάνω σε ένα link για το συγκεκριμένο χώρο. Παίζει να ήμουν από τους πρώτους πελάτες γιατί ήταν ολοκαίνουργια όλα. Σε πάροδο της Λ. Αλεξάνδρας, πολύ κεντρικό και διακριτικό ταυτόχρονα. Είσοδος ιδιωτική και χώρος τριών επιπέδων. Εξοπλισμός επαγγελματικός με δέστρες, πάγκους, αλυσίδες και ότι άλλο μπορεί κανείς να φανταστεί. Χώροι μεγάλοι και καθόλου πιεστικοί ακόμα και για αρχάριους. Μου έκανε εντυπώσει η άπλα. Ο πάνω όροφος είναι σαν ανοικτό πατάρι και βλέπει προς το ισόγειο. Το υπόγειο παραπέμπει προς μπουντρούμι κάποιου πύργου χωρίς να σε κάνει όμως να φρικάρεις. Ιδανικό για ένα τρίωρο φετίχ απόλαυσης αλλά φαντάζομαι μαγικό για διανυκτέρευση. Το συστήνω χωρίς επιφύλαξη!
 

thomas66

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
Kingdom Of Fantasy. Η τύχη του πρωτάρη! Θέλοντας να αξιοποιήσω και απολαύσω τις δυνατότητες και τις αντοχές της νέας μου κατάστασης και μετά το σχετικό ψηστήρι, την έπεισα να πάμε σε σχετικό χώρο. Ψάχνοντας για κάποιο ξενοδοχείο έπεσα πάνω σε ένα link για το συγκεκριμένο χώρο. Παίζει να ήμουν από τους πρώτους πελάτες γιατί ήταν ολοκαίνουργια όλα. Σε πάροδο της Λ. Αλεξάνδρας, πολύ κεντρικό και διακριτικό ταυτόχρονα. Είσοδος ιδιωτική και χώρος τριών επιπέδων. Εξοπλισμός επαγγελματικός με δέστρες, πάγκους, αλυσίδες και ότι άλλο μπορεί κανείς να φανταστεί. Χώροι μεγάλοι και καθόλου πιεστικοί ακόμα και για αρχάριους. Μου έκανε εντυπώσει η άπλα. Ο πάνω όροφος είναι σαν ανοικτό πατάρι και βλέπει προς το ισόγειο. Το υπόγειο παραπέμπει προς μπουντρούμι κάποιου πύργου χωρίς να σε κάνει όμως να φρικάρεις. Ιδανικό για ένα τρίωρο φετίχ απόλαυσης αλλά φαντάζομαι μαγικό για διανυκτέρευση. Το συστήνω χωρίς επιφύλαξη!

που είναι αυτό? δε βρίσκω κάποιο link?
 
OP
OP
R

rotanimod

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλο είναι να ανταλάσουμε πληροφορίες από εδώ και όχι με pm ώστε όλοι να έχουμε την πληροφόρηση. Πρίν πολύ καιρό πήγα σε δωμάτιο του Πρίαμος που λέγεται "το κλουβί".Από τα μικρά δωμάτια, με ένα κρεβάτι μέσα σε μεταλικό κλουβί και ένα έπιπλο με κρίκους για δέσιμο χωρίς όμως δέστρες και σχοινί. Εξοπλισμό δεν είχε και έπρεπε να έχεις τα δικά σου. Το μεγάλο πρόβλημα ήταν η ηχομονωση. Όλα γίνονταν δύο μέτρα από την πόρτα που ήταν απλή. Σε άλλη επίσκεψη μου στην Αφρικανική σουίτα (είναι ακριβώς απέναντι) γινόταν παιχνίδι στο κλουβί και ο τύπος τις έτρωγε και ακουγόταν μέχρι το ασανσέρ στην άλλη άκρη του διαδρόμου. Παρόλα αυτά (αν ακόμα υπάρχει) είναι μια καλή λύση για κάτι γρήγορο και απλό. 
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Kingdom Of Fantasy. Η τύχη του πρωτάρη! Θέλοντας να αξιοποιήσω και απολαύσω τις δυνατότητες και τις αντοχές της νέας μου κατάστασης και μετά το σχετικό ψηστήρι, την έπεισα να πάμε σε σχετικό χώρο. Ψάχνοντας για κάποιο ξενοδοχείο έπεσα πάνω σε ένα link για το συγκεκριμένο χώρο. Παίζει να ήμουν από τους πρώτους πελάτες γιατί ήταν ολοκαίνουργια όλα. Σε πάροδο της Λ. Αλεξάνδρας, πολύ κεντρικό και διακριτικό ταυτόχρονα. Είσοδος ιδιωτική και χώρος τριών επιπέδων. Εξοπλισμός επαγγελματικός με δέστρες, πάγκους, αλυσίδες και ότι άλλο μπορεί κανείς να φανταστεί. Χώροι μεγάλοι και καθόλου πιεστικοί ακόμα και για αρχάριους. Μου έκανε εντυπώσει η άπλα. Ο πάνω όροφος είναι σαν ανοικτό πατάρι και βλέπει προς το ισόγειο. Το υπόγειο παραπέμπει προς μπουντρούμι κάποιου πύργου χωρίς να σε κάνει όμως να φρικάρεις. Ιδανικό για ένα τρίωρο φετίχ απόλαυσης αλλά φαντάζομαι μαγικό για διανυκτέρευση. Το συστήνω χωρίς επιφύλαξη!
που ειναι αυτο ακριβως;
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
εντυπωσεις απο το συγκεκριμενο χωρο;
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Καλο είναι να ανταλάσουμε πληροφορίες από εδώ και όχι με pm ώστε όλοι να έχουμε την πληροφόρηση. Πρίν πολύ καιρό πήγα σε δωμάτιο του Πρίαμος που λέγεται "το κλουβί".Από τα μικρά δωμάτια, με ένα κρεβάτι μέσα σε μεταλικό κλουβί και ένα έπιπλο με κρίκους για δέσιμο χωρίς όμως δέστρες και σχοινί. Εξοπλισμό δεν είχε και έπρεπε να έχεις τα δικά σου. Το μεγάλο πρόβλημα ήταν η ηχομονωση. Όλα γίνονταν δύο μέτρα από την πόρτα που ήταν απλή. Σε άλλη επίσκεψη μου στην Αφρικανική σουίτα (είναι ακριβώς απέναντι) γινόταν παιχνίδι στο κλουβί και ο τύπος τις έτρωγε και ακουγόταν μέχρι το ασανσέρ στην άλλη άκρη του διαδρόμου. Παρόλα αυτά (αν ακόμα υπάρχει) είναι μια καλή λύση για κάτι γρήγορο και απλό. 
το κοστος του δωματιου;
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
λογικο να εχεις δικο σου εξοπλισμο,το βρισκω δεν ηξερα οτι εχει τετοιο δωματιο.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Εαν γνωριζει καποιος κατι σε οικονομικο χωρο ας το γραψει εδω μεσα.
 

Otkgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Το κλουβί στον Πριαμο υπάρχει χρόνια, πάει στα 35 ευρώ, αλλά δεν λέει και τίποτα. Πολύ μικρό δωμάτιο και γενικά, δεν...
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
κατι αλλο,ομως οικονομικο;με στυλ;
 
OP
OP
R

rotanimod

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Αν το κλουβί κοστίζει 35 εώπουλα τότε το kingdom είναι τσάμπα. Το kingdom είναι σε άλλο επίπεδο. Ψάχνω κάτι αντίστοιχο αλλά δεν έχω εντοπίσει τίποτα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2018
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Οπως εχουμε αναφερει και σε προηγουμενο post του thread μας οτι καθε παρατηρηση θα ειναι ευπροσδεκτη και θα την εξεταζουμε και εκτιμωντας τα σχολια για το κοστος αποφασισαμε να προχωρησουμε σε μια προσφορα η οποια θα ισχυει μεχρι τελος Νοεμβριου 2018.
Το κοστος διαμονης με διαρκεια μεχρι 2 ωρες θα ειναι 35 ευρω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom