Νέα

Τι εστί "Μάνος Μασάζ";

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpekiaris10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Έχω δει ένα τηλέφωνο σε διάφορους τηλεφωνικούς θαλάμους, και δίπλα να γράφει "Μάνος Μασάζ" ή και μερικές φορές, να φοριέται ως "Άρης" ή "Ντίνος".

Το συγκεκριμένο τηλέφωνο το έχω δει από το Γαλάτσι, τη Νέα Ιωνία και το Μενίδι, μέχρι τον Ταύρο, την Καλλιθέα και το Αιγάλεω!!!

Έχω δοκιμάσει να πάρω 2-3 φορές να δω τι παίζει αλλά καμία απάντηση. WTF;
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Έχω δει ένα τηλέφωνο σε διάφορους τηλεφωνικούς θαλάμους, και δίπλα να γράφει "Μάνος Μασάζ" ή και μερικές φορές, να φοριέται ως "Άρης" ή "Ντίνος".

Το συγκεκριμένο τηλέφωνο το έχω δει από το Γαλάτσι, τη Νέα Ιωνία και το Μενίδι, μέχρι τον Ταύρο, την Καλλιθέα και το Αιγάλεω!!!

Έχω δοκιμάσει να πάρω 2-3 φορές να δω τι παίζει αλλά καμία απάντηση. WTF;

Gay είσαι;
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.893
Κριτικές
38
Like
4.913
Πόντοι
2.696
Αν το απαντήσει και πας,θα γίνεις!
 
OP
OP
M

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Όχι.

Απλά μου κίνησε την περιέργεια, γιατί κάποιος έχει γεμίσει κάθε τηλεφωνικό θάλαμο της Αττικής, με το τηλέφωνο του.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Παίζει και Ομόνοια ο Μάνος στις τουαλέτες του Hondos στον δέκατο όροφο.
Επίσης και στη Σατρωβιάνδου.
Μπορεί όμως να το έχουν σβήσει.

Από κάτω ένας άλλος γράφει. Λευτέρης κάνω πίπες.
Πολύ παλιά έπαιζε και σταθερό από 82 άρχιζε ο αριθμός πριν μπει το 210 μπροστά και γίνουν οι αριθμοί δεκαψήφιοι .

:shit: :shit: :shit:


 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.516
Κριτικές
12
Like
6.268
Πόντοι
2.646
Έχω δει ένα τηλέφωνο σε διάφορους τηλεφωνικούς θαλάμους, και δίπλα να γράφει "Μάνος Μασάζ" ή και μερικές φορές, να φοριέται ως "Άρης" ή "Ντίνος".

Το συγκεκριμένο τηλέφωνο το έχω δει από το Γαλάτσι, τη Νέα Ιωνία και το Μενίδι, μέχρι τον Ταύρο, την Καλλιθέα και το Αιγάλεω!!!

Έχω δοκιμάσει να πάρω 2-3 φορές να δω τι παίζει αλλά καμία απάντηση. WTF;
σε κανένα τραίνο η αστικό τυπε δεν το έχουν γράψει ακόμα?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Θάλαμοι υπάρχουν πέριξ της Ομόνοιας και βλέπεις να τους χρησιμοποιούν Πάκια επί το πλείστον.
θα βρεις μερικούς σε νοσοκομεία, αεροδρόμια και σταθμούς.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Έχω δει ένα τηλέφωνο σε διάφορους τηλεφωνικούς θαλάμους, και δίπλα να γράφει "Μάνος Μασάζ" ή και μερικές φορές, να φοριέται ως "Άρης" ή "Ντίνος".

Το συγκεκριμένο τηλέφωνο το έχω δει από το Γαλάτσι, τη Νέα Ιωνία και το Μενίδι, μέχρι τον Ταύρο, την Καλλιθέα και το Αιγάλεω!!!

Έχω δοκιμάσει να πάρω 2-3 φορές να δω τι παίζει αλλά καμία απάντηση. WTF;
Yπάρχουν ακόμα τηλεφωνικοί θάλαμοι;Και κυρίως τι κάνεις εσύ εκεί;Ο σούπερμαν είσαι;
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
Έχω δει ένα τηλέφωνο σε διάφορους τηλεφωνικούς θαλάμους, και δίπλα να γράφει "Μάνος Μασάζ" ή και μερικές φορές, να φοριέται ως "Άρης" ή "Ντίνος".

Το συγκεκριμένο τηλέφωνο το έχω δει από το Γαλάτσι, τη Νέα Ιωνία και το Μενίδι, μέχρι τον Ταύρο, την Καλλιθέα και το Αιγάλεω!!!

Έχω δοκιμάσει να πάρω 2-3 φορές να δω τι παίζει αλλά καμία απάντηση. WTF;

Δηλαδη ρε φίλε αν απαντησει ο Μάνος τι θα του πεις ; Σίγουρα δεν σε τρώει λιγο ο κωλος σου ;
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
Έχω δοκιμάσει να πάρω 2-3 φορές να δω τι παίζει αλλά καμία απάντηση. WTF;
τυπε εχει δουλεια ο Μανος, γαμαει πουστρακια που τον παιρνουνε τηλεφωνο και καλα για μασαζ :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.515
Πόντοι
3.656
Έχω δει ένα τηλέφωνο σε διάφορους τηλεφωνικούς θαλάμους, και δίπλα να γράφει "Μάνος Μασάζ" ή και μερικές φορές, να φοριέται ως "Άρης" ή "Ντίνος".

Το συγκεκριμένο τηλέφωνο το έχω δει από το Γαλάτσι, τη Νέα Ιωνία και το Μενίδι, μέχρι τον Ταύρο, την Καλλιθέα και το Αιγάλεω!!!

Έχω δοκιμάσει να πάρω 2-3 φορές να δω τι παίζει αλλά καμία απάντηση. WTF;


τυπε οι τηλεφωνικοι θαλαμοι συνηθως εχουν το τηλεφωνο της αννας που κανει καλα τσιμπουκια    :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
ΠιπΑλεκος εχει γεμισει τους σταθμους με το σταθερο του  :huh: Ανακουφιστης ψωλων και ετσι :pipa2: :S :S :S
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.516
Κριτικές
12
Like
6.268
Πόντοι
2.646
πιπαλεκος δε χρειάζεται διαφήμιση τυπε,είναι γνωστός για τις  :pipa2: :pipa1: :pipa3: :pipa1: :pipa1: του
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.515
Πόντοι
3.656
Όχι.

Απλά μου κίνησε την περιέργεια, γιατί κάποιος έχει γεμίσει κάθε τηλεφωνικό θάλαμο της Αττικής, με το τηλέφωνο του.


τυπε μπορει  να ηθελε να διαφημιστει ο τυπος αλλα να μην εχει λεφτα     :S :S :S



0Euro-2012-1.jpg
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.608
Like
14.515
Πόντοι
3.656
Παίζει και Ομόνοια ο Μάνος στις τουαλέτες του Hondos στον δέκατο όροφο.
Επίσης και στη Σατρωβιάνδου.
Μπορεί όμως να το έχουν σβήσει.

Από κάτω ένας άλλος γράφει. Λευτέρης κάνω πίπες.
Πολύ παλιά έπαιζε και σταθερό από 82 άρχιζε ο αριθμός πριν μπει το 210 μπροστά και γίνουν οι αριθμοί δεκαψήφιοι .

:shit: :shit: :shit:



ο λιλας και ο πιπαλεκος πως δεν εχουν βαλει ακομα τα τηλεφωνα τους τυπε;      :think: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom