Νέα

Βράδια Απριλίου.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
1ο Βράδυ

Ξεκίνησα από το σπίτι σιγά σιγά για να βρώ την περιπέτεια.Πρώτη στάση Λιοσίων 73Α&B,τέσσερα κορίτσια στην βάρδια που είχα επισκευτεί στο παρελθόν,ευχαρίστησα για την παρουσίαση και έφυγα.Για συνέχεια,βόλτα από το νούμερο 5 της Ιωαννίνων,μια κοπέλα που τα είχε φάει τα ψωμάκια της,ευχαρίστησα και έφυγα.Δίπλα στον αριθμό 3Α η επόμενη στάση,η Άννα ήταν στο δωμάτιο.Ρώτησα την κυρία της υπηρεσίας για την Βίκη από την Ουκρανία και μου απάντησε ότι λείπει εδώ και 2 μήνες και ότι λογικά έχει κάποιο πρόβλημα που δεν γυρνά στην Ελλάδα.Μετά από λίγη συζήτηση για άλλα ιδρύματα του χώρου την ευχαρίστησα και έφυγα.Επόμενη στάση αφού ήμουν εκεί κοντά,το κατάστημα στην Λ.Αθηνών 204,μια κοπέλα στο χώρο,αρκετά όμορφη cougar.Ευχαρίστησα την υπηρεσία και έφυγα.
Στον γυρισμό προς Αθήνα πέρασα το κατάστημα που βρίσκεται στην Θεσσαλίας 136 κατά λάθος.Στο πλάϊ του δρόμου άνδρες ντυμένοι γυναίκες περίμεναν την πελατεία τους.Πιο κάτω στην Γεωπονική Σχολή μια πανέμορφη κοπέλα με ψηλά τακούνια περίμενε κοντά στην στάση του λεωφορείο.Σάστησα και έκανα ένα κύκλο για να την ξαναδώ όμως στην επόμενη φορά που πέρασα είχε εξαφανιστεί.Επανήλθα στο κατάστημα της Θεσσαλίας 136 για να δω από κοντά την κοπέλα που λέγεται Ζέτα.Άλλη κοπέλα στο χώρο,αρκετά όμορφη 35άρα.Η κυρία της υπηρεσίας μου ανέφερε ότι η Ζέτα θα ερχόταν αργότερα.Ενημέρωσα ότι θα περάσω μια άλλη φορά και αποχώρησα.Τελευταία στάση στο Μελαντίας 50.Στην βάρδια 3 κοπέλε,η Μαρία,η Μάγια και η Ντιάνα.Πολύ όμορφες και οι τρείς τους.Στην συζήτηση με την κυρία της υπηρεσίας συμφωνήσαμε να μπω στο δωμάτιο με την Μαρία με το πορτοκαλί εισιτήριο και μέσα στο μενού να υπάρχει και μασάζ.Έτσι και έγινε.Η Μαρία όμορφη ψηλή,με κοντό μαύρο μαλλί,καλό όμορφο στήθος και βελούδινο σώμα.Ξεκινήσαμε με μασάζ το οποίο ήταν αρκετά καλό.Για συνέχεια είχαμε περιποίηση των ευαίσθητων περιοχών της όπου έδειχνε να το ευχαριστιέται.Η κοπέλα στην περιποίηση από πλευράς της έδωσε το 100% της.Όταν ήρθε πλήρη στήση ήρθε από πάνω μου και άρχισε ένα ανεβοκατέβασμα με ρυθμό για να το απολαμβάνει και η ίδια.Την γύρισα σε ιεραποστολικό με το ένα πόδι πάνω και παράλληλα με περιποίηση του στήθους μου με την γλώσσα της έφτασε η ολοκλήρωση από πλευράς μου.Χαιρέτησα την κοπέλα και ντύθηκα.Στην έξοδο η κυρία της υπηρεσίας με ρώτησε πως πέρασα.Της ανέφερα ότι πέρασα πολύ καλά και ότι είναι στο χέρι τους οι πελάτες να περνάνε καλά.Με ευχαρίστησε και δώσαμε αμφίδρομα ευχές για καληνύχτα.Το τέλος για το πρώτο βράδυ είχε φτάσει.
:orchestra:

2ο Βράδυ

Ο δρόμος με έβγαλε στην οδο Κωσταντινουπόλεως δίπλα στις γραμμές του τραίνου.Διάλεξα πρώτο το κατάστημα στο αριθμό 94 για να μπώ.Με υποδέκτηκε ο κύριος της υπηρεσίας και μου είπε να καθίσω.Φώναξε την κοπέλα και μας άφησε μόνους!Μου συστήθηκε ως Μίκυ η κοπέλα,όμορφη ψηλή με πανέμορφο καμπυλωτό σώμα και μάκρια μαύρα μαλλιά.Η Μίκυ ήρθε και έκατσε πάνω μου δίνοντας πρόσβαση αντίστοιχη με χορό σε μαγαζί strip show.Το στήθος της είχε απίστευτη αίσθηση και το δέρμα της πολύ απαλό,αφού μπαλαμουτιαστήκαμε αρκετά για κανένα 5 λεπτο κάλεσα τον κύριο της υπηρεσίας για τα περαιτέρω.Μετά από συζήτηση κλείσαμε ότι για την είσοδό μου στο δωμάτιο θα χρειαζόταν ένα μπλέ και ένα κόκκινο εισιτήριο.Στο δωμάτιο η Μίκυ μου έδωσε το υπέροχο στήθος της επιτέλους για περιποίηση μετά τον πρώτο γύρο του σαλονιού.Για συνέχεια ξάπλωσα ανάσκελα και η Μίκυ μου προσέφερε την περιποίηση της στο μόριο μου που είχε φτάσει στο μέγιστο μήκος αλλά και την μέγιστη σκληρότητα,γεγονός που με έβαλε στην διαδικασία να της πω να έρθει από πάνω για πρώτη στάση,ήρθε όμορφα και με σιγανές κινήσεις ανεβοκατέβαινε με το πέος μου να εισέρχεται και να εξέρχεται του αιδοίου της.Γυρίσαμε σε ιερποστολική στάση με το ένα πόδι πάνω,στάση που μου αρέσει τελευταία.Το υπέροχο αιδοίο της Μίκυ δεχόταν με χαρά το πέος μου και με αργές κινήσεις από πλευράς μου ήρθε το τέλος με απόλυτη εκτόνωση από πλευράς μου.Χαιρέτησα την Μίκυ,πλύθηκα στο ντούζ,ντύθηκα και αποχώρησα.
Βγαίνοντας από το κατάστημα θεώρησα σωστό να μπω στο διπλανό κατάστημα,92Α,για να δώ την κοπέλα της βάρδιας.Μου άνοιξε μια καλοστεκούμενη milf πολύ ευγενική.Φώναξε την κοπέλα και μας άφησε μόνους.Η Έλενα σε άπταιστα ελληνικά άρχισε να μου λέει προστυχόλογα,έκατσε πάνω μου και άρχισε να χαϊδεύει το μόριο μου.Μου έγλυψε το αυτί και συνέχισε τις προτροπές με προστυχόλογα.Έκατσε περίπου ένα πεντάλεπτο μαζί μου μέχρι που ήρθε άλλος πελάτης.Την χαιρέτησα και της έδωσα υπόσχεση για το μέλλον.Αποχωρόντας από την οδό Κωσταντινουπόλεως σκέφτηκα ότι θα μπορούσα να πάω να δώ την Ζέτα στο Θεσσαλίας 136 και έτσι και έκανα.Όταν έφτασα μου άνοιξε η κυρία της υπηρεσίας και μου ανέφερε ότι ήταν η Ζέτα στο πρόγραμμα.Η Ζέτα όμορφη milf με της ατέλειες 40αρας,καλοστεκούμενη,εμφανισιακά πολύ καλή επιλογή για τους φανατικούς του είδους!Ευχαρίστησα την κυρία της υπηρεσίας και αποχώρησα,είχε φτάσει το τέλος και για το 2ο βράδυ!
:rose:

3ο Βράδυ

Λίγο μετά τις 21:00 η έξοδος,πρώτος προορισμός το κατάστημα της Λέλας Καραγιάννη 35.Μετά από βόλτα στο κέντρο μπέρδεψα λίγο τους δρόμους αλλά τελικά κατέληξα στο κατάστημα που όμως ήταν κλειστό.Στόχος ήταν η Μαρία που δουλεύει τον τελευταίο καιρό εκεί.Αφου λοιπόν ήταν κλειστό έκανα μεταβολή και οδήγησα με κατεύθυνση την οδό Λιοσίων.Στον αριθμό 73Α η επίσκεψη.Με καλως όρισε η κυρία της υποδοχής και μου ανέφερε ότι ήταν 4 κοπέλες στην βάρδια.Η Ιζαμπέλα,όμορφo chubby girl,η γλυκούλα Μπιάνκα,η Κλεοπάτρα και η γλύκα Έμμυ.Αν εξαιρέσω την Κλεοπάτρα με όλες τις άλλες κοπέλες είχα εμπειρία έτσι λοιπόν αποχώρησα και πήγα στον διπλανό οίκο.Στο Λιοσίων 73Β πλέον με υποδέχθηκε η κυρία της υπηρεσίας και μου ανέφερε ότι στην βάρδια υπήρχαν 2 κοπέλες,η Ρακελ και η Σαμπρίνα.Διαλεξα την Ρακέλ,έδωσα το μπλέ εισιτήριο και εισήλθα του δωματίου.Λίγο μετά ήρθε η Ρακέλ,πολύ όμορφο κοριτσάκι,με πολύ λεπτά χαρακτηριστικά,μικρό στήθος και μάυρο ίσιο μαλλί.Άβγαλτη όπως καταδεικνείει το μικρό της ηλικία της πήρα όλες τις πρωτοβουλίες εγώ.Την ξάπλωσα ανάσκελα και περιποιήθηκα το στήθος της αλλά και τις ευαίσθητες περιοχές με την γλώσσα μου,την ικανοποιούσε η περιποίηση μου και το έδειχνε με τις κινήσεις της αλλά και τους αναστεναγμούς της.Στην συνέχεια ξάπλωσα ανάσκελα και η Ρακελ μου προσέφερε πολύ καλή περιποίηση με τα μαύρα της μαλλιά να μου χαϊδεύουν της μπάλες μου.Ξεκινήσαμε στάση horse riding όπου η Ρακέλ ήταν πολύ άνετη και της άρεσε!Γυρίσαμε σε ιεραποστολικό με αργές κινήσεις και λίγα λεπτά μετά ήρθε η κορύφωση από πλευράς μου.Την χαιρέτησα,πλύθηκα και αποχώρησα από τον οίκο.Άλλη μια βραδία είχε φτάσει στο τέλος της.

:hi:

4ο Βράδυ

Μετά από βόλτα με το αυτοκίνητο,με την λίμπιντο ανεβασμένη και όρεξη για κάτι ξεχωριστό,στο μυαλό μου τρυγύριζαν ιδέες για την στόχευση κάτι εκλεκτού.Μετά από μια διευρημένη αναζήτηση στα γνωστά site κατέληξα στην επιλογή του ιδρύματος στον αριθμό 104 της οδού Φυλής.Χτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξαν την πρώτη πόρτα και αμέσως μετά και την 2η πόρτα.Κάθισα στον καναπέ και περίμενα να έρθει η κυρία της υπηρεσίας.Ο χώρος περιποιημένος όπως είναι πάντα τα τελευταία χρόνια με ένα δωμάτιο δίπλα στο καναπέ το οποίο είχε κρεββάτι μασάζ!Λίγο μετά ήρθε η κυρία της υπηρεσίας.Μου ανέφερε ότι στην βάρδια(όπως είχα ενημερωθεί και εγώ πιο πριν)εργάζονται η Ροζαλίντα και Νατάσα.Μου παρουσίασε την Ροζαλίντα,σκουρόχρωμο πιπίνο με πλούσια τα ελέη ιδανική για πιο άγριες καταστάσεις,τουλάχιστον έτσι την ψυχολόγισα.Η Νατάσα ήταν στο δωμάτιο και έτσι περίμενα μέχρι να έρθει να την δώ αφού είχα αρκετό καιρό από την τελευταία μας συνεύρεση.Η κυρία της υπηρεσίας μου προσέφερε ποτό,αρκέστηκα στο νερό και περίμενα υπομονετικά.Κάποια στιγμή εμφανίστηκε μια κυρία γύρω στα 45 με κοντό μαλλί ψηλή,ήταν η καθαρίστρια,νομίζω πολλοί θα ήθελαν να έχουν μια ολοκλήρωση φαντασίωσης μαζί της και ομολογώ ότι δεν θα έλεγα όχι σε μια τέτοια εμπειρία.Είχαν περάσει περίπου είκοσι λεπτά και εμφανίστηκε ο άγγελος επί της γης που λέγεται Νατάσα,με βλέμμα όλο νάζι με χαιρέτησε,τα έχασα,πανέμορφη όπως πάντα χωρίς ψεγάδι πάνω της,καταπληκτική!Λίγο μετά ήρθε η κυρία της υπηρεσίας για να με ρώτήσει το αποτέλεσμα της απόφασης μου.Της ανέφερα ότι θα ήθελα να συνευρεθώ με την Νατάσα στο πρόγραμμα με τα τρία μπλέ εισιτήρια.Έδωσα τα εισιτήρια και πέρασα στο δωμάτιο.Στο δωμάτιο είχα το χρόνο μου αφού υπήρχαν και άλλοι πελάτες που περίμεναν την Νατάσα,έκανα το μπανάκι μου χαλαρά και ξάπλωσα στο κρεββάτι όπου για αρκετά λεπτά χαλάρωσα βλέποντας την ταινία ερωτικού περιεχομένου στην τηλεόραση.Πολλά λεπτά μετά ήρθε επιτέλους η Νατάσα,πρόσχαρη όπως πάντα με τέλειο σώμα,φορούσε γόβες που αναδείκνύαν το σώμα της και τα πόδια της.Αμέσως μου προσέφερε το υπέροχο στήθος της που σπιθαμή σπιθαμή και πόντο πόντο το περιεργάστηκα με την γλώσσα μου,Ήθελα όσο τίποτα άλλο να περιποιηθώ τις ευαίσθητες περιοχές πράγμα το όποίο μου ζήτησε και η ίδια,το απολάμβανε να με βλέπει να την περιποιούμε και να το ευχαριστιέμαι.Η θέα στα τέσσαρα υπέροχη όπως την απόλυτη κάθε άνδρα που σέβεται τον εαυτό του και την ερωτική του ζωή.Έχοντας τρελαθεί από την καύλα και με την λίμπιντο στα ύψη γύρισα έτσι ώστε η Νατάσα να με περιποιηθεί και αυτή στις ευαίσθητες περιοχές.Η περιποίηση της πολύ καλή με όμορφα χαϊδεματασ στην περιοχή και με χρήση γλώσσας στις μπάλες σε συνδιασμό με το πανέμορφό της πρόσωπο το όνειρο έπαιρνς σάρκα και οστά.Της πρότεινα να έρθει από πάνω και με τις όμορφες απαλές της κινήσεις έφτασε πολύ κοντά στο να με φέρει σε ολοκλήρωση.Με πολλή προσπάθεια κρατήθηκα και γύρισα σε στάση ιεραποστολικό όπου πέτυχα πλήρη διείσδηση.Όμως ήταν κρίμα να μην περιποιηθώ τα πανέμορφα καθαρά της πόδια όπου τα έχωσα στο στόμα μου γεγονός που άρεσε πάρα πολύ στην Νατάσα και με παρότρυνε να συνεχίσω.Έτσι με τα δακτυλά της στο στόμα μου και με χαλαρές κινήσεις μετά από λίγα λεπτά ήρθε το τέλος.Ο εγκέφαλος μου είχε εκρίνει τις απαραίτητες ορμόνες της ευχαρίστησης.Χαμογέλασα στην Νατάσα και της είπα ένα χιλιοακουσμένο κοπλιμέντο.Με βοήθησε στον καθαρισμό και με ένα φιλί με αποχαιρέτησε.Τα κύματα ευχαρίστησης δονούσαν τον εγκέφαλο μου μετά από αυτή την τέλεια εμπερία.Πλύθηκα και κατέβηκα στο ισόγειο όπου αποχαιρέτησα την κυρία της υπηρεσίας.Ένα τέλειο βράδυ είχε φτάσει στο τέλος του.
:woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom