Νέα

Δικαιολογία για κέρατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bigdaddysss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
Καλησπέρα σε όλο το group.
Ψάχνω μια καλή δικαιολογία για να αποκλίνω του συζυγικού προγράμματος. Παντρεμένοι με στάνταρ ωράρια και οι 2. Εγώ έχω κατάστημα οπότε 9.30 είμαι σπίτι. Θέλω να λείψω για περίπου 3-4 ώρες βραδινή ώρα. Για να σας προλάβω δεν συμβαίνει συχνά οπότε να υπάρξει περίπτωση να με ψυλλιαστεί με συνεχής διαφορετικές δικαιολογίες κτλ
Οπότε θέλω ιδέες !

Υ.Γ. δεν θέλω να μου κάνετε διάλεξη πχ , χώρισε αν δεν τη θες και άλλα γραφικά. Μεγάλο παιδί είμαι  :grin:
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.453
Κριτικές
12
Like
6.063
Πόντοι
1.396
Έλεγχος από αστυνομία και προσαγωγή στο αστυνομικό τμήμα
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Καλησπέρα σε όλο το group.
Ψάχνω μια καλή δικαιολογία για να αποκλίνω του συζυγικού προγράμματος. Παντρεμένοι με στάνταρ ωράρια και οι 2. Εγώ έχω κατάστημα οπότε 9.30 είμαι σπίτι. Θέλω να λείψω για περίπου 3-4 ώρες βραδινή ώρα. Για να σας προλάβω δεν συμβαίνει συχνά οπότε να υπάρξει περίπτωση να με ψυλλιαστεί με συνεχής διαφορετικές δικαιολογίες κτλ
Οπότε θέλω ιδέες !

Υ.Γ. δεν θέλω να μου κάνετε διάλεξη πχ , χώρισε αν δεν τη θες και άλλα γραφικά. Μεγάλο παιδί είμαι  :grin:
δε θα αναφερεις τιποτα απο πριν, απλα θα εξαφανιστεις, και θα κανεις τη δουλεια. μετα οταν γυρησεις σπιτι πριν πεις τη διακαιολογια, θα πεις ειχα ραντεβου με μια γκομενα.

μετα θα πεις τη δικαιολογια που εχεις σκεφτει

 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
639
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ναι αμα της πεις την αλήθεια πρώτα δε θα το πιστέψει σίγουρα.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Ξεκωλιαζεις την συζυγο το προηγουμενο βραδυ /α .... την αλλη μερα της λες οτι θα πας με φιλο για καφε και οτι θα πηδηξεις ενα γκομενακι χαχανιζοντας ... ΔΕΝ μπορει να επεργαστει και τα δυο ταυτοχρονα ποσο μαλον οτι θα ξενοπηδηξεις οποτε ακαριαια θα πιστεψει το πρωτο και θα παρει για πλακα το δευτερο ασχετα αν εσυ θα κανεις ακριβως το αντιθετο....
φτιαχνεις μια ρουτινα σε στανταρ βαση και την τηρεις ακομα και να μην πηδας. (1 φορα την εβδομαδα πχ) ... δεν αλλαζεις καμια συνηθεια στο σπιτι , και συνεχιζεις να ξεκωλιαζεις την γυναικα σου  με την ιδια συχνοτητα ...  
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.519
Κριτικές
36
Like
34.711
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα σε όλο το group.
Ψάχνω μια καλή δικαιολογία για να αποκλίνω του συζυγικού προγράμματος. Παντρεμένοι με στάνταρ ωράρια και οι 2. Εγώ έχω κατάστημα οπότε 9.30 είμαι σπίτι. Θέλω να λείψω για περίπου 3-4 ώρες βραδινή ώρα. Για να σας προλάβω δεν συμβαίνει συχνά οπότε να υπάρξει περίπτωση να με ψυλλιαστεί με συνεχής διαφορετικές δικαιολογίες κτλ
Οπότε θέλω ιδέες !

Υ.Γ. δεν θέλω να μου κάνετε διάλεξη πχ , χώρισε αν δεν τη θες και άλλα γραφικά. Μεγάλο παιδί είμαι  :grin:
Κοιταξε τι καναμε πιτσιρικαδες. Και εγω με καταστημα στο κεντρο της Αθηνας. Βρεθηκαμε 4-5 με το ιδιο προβλημα, και λεγαμε οτι ποτε ειχε γενεθλεια ο ενας, και ποτε ο αλλος. Φυσικα δεν προλαβαιναμε να παμε σπιτι για να αλλαξουμε, οποτε δεν φορτωνομαστε τις γυναικες. Λεγαμε οτι θα πηγαιναμε μετα την δουλεια για ενα ποτο, αφου φυσικα ειχε πεσει συρμα, μεταξυ μας για το ποιος ειχε γενεθλεια τη συγκεκριμενη μερα. Βεβαια εποχες που τα κινητα δεν υπηρχαν.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
για αρχη πες ριγιουνιον συμμαθητων 3γυμνασιου των ανω κατραχαλων της ταξης του 1986
 

Συνημμένα

  • 31318142_2064070100541188_5459933930442103599_n.jpg
    31318142_2064070100541188_5459933930442103599_n.jpg
    91,3 KB · Εμφανίσεις: 36

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.503
Πόντοι
3.656

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.967
Like
21.019
Πόντοι
5.506
Κοιταξε τι καναμε πιτσιρικαδες. Και εγω με καταστημα στο κεντρο της Αθηνας. Βρεθηκαμε 4-5 με το ιδιο προβλημα, και λεγαμε οτι ποτε ειχε γενεθλεια ο ενας, και ποτε ο αλλος. Φυσικα δεν προλαβαιναμε να παμε σπιτι για να αλλαξουμε, οποτε δεν φορτωνομαστε τις γυναικες. Λεγαμε οτι θα πηγαιναμε μετα την δουλεια για ενα ποτο, αφου φυσικα ειχε πεσει συρμα, μεταξυ μας για το ποιος ειχε γενεθλεια τη συγκεκριμενη μερα. Βεβαια εποχες που τα κινητα δεν υπηρχαν.



Ωραιο κωλο-γερε αλλα χρειαζομαι αλλους 364 φιλους.  :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.503
Πόντοι
3.656
Μηπως εννοει ο μπαρμπας ελεγχος και προσαγωγη της συζυγου;  :S :S



τυπε τρελοι ειναι οι μπατσοι να παρουν την ελλεϊνιδα συζυγο στο τμημα να τους ζαλισει τα αρχιδια    :S :S :S
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
θα το καψετε το παιδι. Δεν υπαρχει περιπτωση να μην το καταλαβει η γυναικα του. Ο μονος τροπος ειναι εν ωρα δουλειας ή σε εξοδο με φιλαρακια που θα γινει μεν, απλα θα ξεκλεψει και καμμια ωρα για άλλα δε.

Π
 
OP
OP
Bigdaddysss

Bigdaddysss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
697
Κριτικές
8
Like
826
Πόντοι
366
θα το καψετε το παιδι. Δεν υπαρχει περιπτωση να μην το καταλαβει η γυναικα του. Ο μονος τροπος ειναι εν ωρα δουλειας ή σε εξοδο με φιλαρακια που θα γινει μεν, απλα θα ξεκλεψει και καμμια ωρα για άλλα δε.

Π

Εν ώρα δουλειάς δεν παίζει (το άλλο γκομενάκι μπορεί βράδυ). Οπότε κάτι για τη δουλειά σκεφτόμουν μήπως το βαφτίσω σεμινάριο , επαγγελματικό ραντεβού ή κάτι τέτοιο.
 

DoctorWh?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
423
Κριτικές
17
Like
291
Πόντοι
291
Εν ώρα δουλειάς δεν παίζει (το άλλο γκομενάκι μπορεί βράδυ). Οπότε κάτι για τη δουλειά σκεφτόμουν μήπως το βαφτίσω σεμινάριο , επαγγελματικό ραντεβού ή κάτι τέτοιο.




Αν χρειάζεσαι δικαιολογία, για να αργήσεις 3-4 ώρες μια στο τόσο, λες και είσαι στην στενή σαν τον Κουφοντίνα, χέστα… :S
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Πες της ότι έπαθες λάστιχο και περίμενες για ώρα την οδική βοήθεια και όταν ήρθε φόρτωσε το αυτοκίνητο σου. Κάνατε βόλτα σε όλη την πόλη να βρείτε την σωστή διάσταση και γι'αυτό άργησες. Αυτό όμως είναι για μια φορά. Για τις υπόλοιπες βολεύουν τα μπουρδέλα...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.574
Like
28.552
Πόντοι
6.056
Πες της ότι έπαθες λάστιχο και περίμενες για ώρα την οδική βοήθεια και όταν ήρθε φόρτωσε το αυτοκίνητο σου. Κάνατε βόλτα σε όλη την πόλη να βρείτε την σωστή διάσταση και γι'αυτό άργησες. Αυτό όμως είναι για μια φορά. Για τις υπόλοιπες βολεύουν τα μπουρδέλα...

Αυτο με το λάστιχο το έχει κάνει φίλος μου. Ειπε οτι άργησε να έρθει η οδική βοήθεια και οτι μετα δεν έβρισκαν ανοιχτό βουλκανιζατέρ για να φτιάξουν το λάστιχο.
 

fredm5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2012
Μηνύματα
565
Κριτικές
8
Like
361
Πόντοι
286
Εν ώρα δουλειάς δεν παίζει (το άλλο γκομενάκι μπορεί βράδυ). Οπότε κάτι για τη δουλειά σκεφτόμουν μήπως το βαφτίσω σεμινάριο , επαγγελματικό ραντεβού ή κάτι τέτοιο.



Σε βλέπω να τρέμεις σαν τον Κωνσταντάρα ρε μαν στην ταινία σπαγγοραμένος.
Ελαααα, φωφάκιιιιι….  :2funny:



URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom