Νέα

Πέθανε ο Dj Avicii

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα perseas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.030
Κριτικές
7
Like
3.682
Πόντοι
736
Ο διάσημος Dj και μουσικός παραγωγος Avicii έφυγε από την ζωή σε ηλικία 28 ετών.
Ο μουσικός από την Σουηδία, ο οποίος ονομαζόταν Τιμ Μπέργκλινγκ, βρέθηκε νεκρός στο Ομάν σύμφωνα με τα όσα δήλωσε η εκδότρια Νταΐάνα Μπάρον.
Ο Avicii θεωρούνταν πρωτοπόρος στο χώρο της ηλεκτρονικής μουσικής εχοντας μάλιστα κερδίσει δύο βραβεία MTV Music Awards, ένα Billboard Music Award και δύο υποψηφιότητες για τα Grammy.

Ήταν ιδιαίτερα γνωστός για τα κομμάτια του «Le7els» και «Wake MeUp!»

Ο Avicii υπέφερε από οξεία παγκρεατίτιδα εξαιτίας της κατάχρησης του αλκοόλ, ενώ είχε  υποβληθεί σε εγχειρίσεις αφαίρεσης της χολής.



R.I.P.
 
OP
OP
perseas

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.030
Κριτικές
7
Like
3.682
Πόντοι
736
  R.I.P.
 

Συνημμένα

  • Avicii.jpg
    Avicii.jpg
    124,2 KB · Εμφανίσεις: 25

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.855
Κριτικές
1
Like
28.694
Πόντοι
8.006
Δυο αποριες εχω.

Πώς ειναι δυνατον τα 28 να εχεις παθει ηδη παγκρεατιτιδα απο καταχρηση αλκοόλ, ποσο επινε δηλαδη και απο πότε?

Τι ηθελε στο Ομαν???
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Κρίμα, πολύ νέος και ταλαντούχος σε αυτό που έκανε.

Πρέπει να είχε κάνει μεγάλη κατάχρηση αλκοόλ, αν και είχε οξεία παγκρεατίτιδα που γιατρεύεται, και όχι χρόνια. Γενικά για να πάθεις ανήκεστη βλάβη από το αλκοόλ πρέπει να πίνεις ακατάπαυστα για καμία 25αρια χρόνια.

R.I.P
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
417
Κριτικές
13
Like
557
Πόντοι
3.230
Κρίμα, πολύ νέος και ταλαντούχος σε αυτό που έκανε.

Πρέπει να είχε κάνει μεγάλη κατάχρηση αλκοόλ, αν και είχε οξεία παγκρεατίτιδα που γιατρεύεται, και όχι χρόνια. Γενικά για να πάθεις ανήκεστη βλάβη από το αλκοόλ πρέπει να πίνεις ακατάπαυστα για καμία 25αρια χρόνια.

R.I.P
Από αλκοόλ δύσκολα σε τόση μικρή ηλικία εκτός άμα είδη είχε πρόβλημα στο συκώτι..από κάποια ηπατίτιδα και έπινε όλη  την μέρα τη να πω δεν είμαι γιατρός..όπως και να  έχει RIP
 

parpar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
6
Like
357
Πόντοι
281
Μας έχουν γαμήσει οι αραπάδες και όλα τα ψώνια με την RNB μου μόνο στην Ελλάδα και την Αλβανία παίζει πουθενά αλλού στον κόσμο όλο! R.I.P Avicii


<iframe width="560" height="315" src="
" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>
 

P_Jester

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
0
Κριμα το παληκαρι, ωραια μουσικουλα εφτειαχνε, ακουγα τα κομματια του. Αλλα και αυτος πρεπει να του ειχε γαμησει του αλκοολ για να εχει θεμα απο τετοια ηλικια. Μακρια απο εμας :/
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
183
Πόντοι
16
Όποιος δεν έχει μυαλό....
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Δεν μπορώ να καταλάβω πως την παθαίνουν τόσοι ταλαντούχοι άνθρωποι και πεθαίνουν από καταχρήσεις σε τέτοιες ηλικίες και ενώ έχουν τόσα να δώσουν και να πάρουν από την ζωή.
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Δυο αποριες εχω.

Πώς ειναι δυνατον τα 28 να εχεις παθει ηδη παγκρεατιτιδα απο καταχρηση αλκοόλ, ποσο επινε δηλαδη και απο πότε?

Τι ηθελε στο Ομαν???
απο 12 μπορει και πιο νωρις....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ο τυπος λογω επαγγέλματος, εμφανισης, κονε,
πρεπει να πηδηξε περισσοτερες γκομενες και να εζησε περισσοτερα γλεντια από 10 μαζι τουλάχιστον από εμας που γραφουμε σε αυτό το σαητ. χρονικα λιγο εζησε, αλλα εφυγε χορτασμένος, εχω κατι φιλους που στην ζωη τους εχουν παει με 2 γκομενες και εχουν να ξενυχτησουν 7 χρονια, ....στα 40 τους!!!
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Βασικα στα αρχιδια μας, εχουμε χασει δικους μας ανρθωπους και θα με νοιαξει για τον τυπά που δεν τον εχω δει ποτέ?
 

Επισκέπτης
Δυο αποριες εχω.

Πώς ειναι δυνατον τα 28 να εχεις παθει ηδη παγκρεατιτιδα απο καταχρηση αλκοόλ, ποσο επινε δηλαδη και απο πότε?

Τι ηθελε στο Ομαν???

Η ανακοίνωση της οικογενείας του ήταν αρκετά cool που σημαίνει ότι ίσως υπήρχε κάτι βαρύ κληρονομικό ή κάτι άλλο, δηλαδή τον περίμεναν μέρα με την ημέρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom