Νέα

Ζευγάρι εστησε ενέδρα και έδεσε χειροπόδαρα επίδοξο παιδεραστή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kavliaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
kavliaris

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Τύπε..λάδι θα την βγάλει το παιδερας με τις μαλακιες των γονιών.
Πάντως η λέξη βιασμός είναι βαριά διότι βιασμός είναι μόνο όταν ΔΕΝ υπάρχει συγκατάθεση και των 2.Μπορει το 13χρονο να ήθελε όμως..
Εκτός αυτού σε μια άλλη εποχή από προηγούμενες 10ετιες στα 14-15 οι γυναίκες ήταν παντρεμένες με παιδιά.
ΠΡΟΣΟΧΗ.Δεν συναινώ,αλλά δεν καταδικάζω κιόλας εφόσων δεν υπήρχε καν επαφή με την μικρή πέραν των μηνυμάτων.
Αν δεις το βιντεο,περα απο το ρεπορταζ,καταλαβαινεις πολυ περισσοτερα πραγματα.Ο τυπος ηταν γνωστος της οικογενειας,εστελνε μηνυματα στο παιδακι,οι γονεις ειδοποιουν τους μπατσους 6 βδομαδες πριν και τους γραφουν στα αρχιδια τους,κλεινουν ραντεβου στον παιδερα,ειδοποιουν τους μπατσους και δεν ερχονται,παρα μονο οταν τους λενε τον εχουμε χειροποδαρα δεμενο στο σαλόνι.
Σκανε οι μπατσοι και συλλαμβανουν τους γονεις για παρανομη κρατηση και ΠΑΡΕΜΠΟΔΙΣΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ!!!
Εν τω μεταξυ εγω δεν καταλαβαινω,τι σημαινει,πηγε στο σπιτι του αλλουνου...αλλα δεν φυστικωσε το πιτσιρίκι.Γιατί εφτασε στην εξωπορτα τους δηλαδή,για να τους πει τα καλαντα????Πότε στοιχειοθετείτε πραξη και οχι προθεση?αμα της τον καργαρει πεντε ποντους δηλαδή???
Αν καποιος πιτσιρικας γραψει πανω στα νευρα του την ωρα που παιζει DOTA καμμια απειλή,μπουκαρουν στο σπιτι και τον μαζευουν.Ο αλλος εφτασε στην εξωπορτα να ξεκολλιασει το πιτσιρικι και δεν τρεχει τίποτα.
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
Τύπε..λάδι θα την βγάλει το παιδερας με τις μαλακιες των γονιών.
Πάντως η λέξη βιασμός είναι βαριά διότι βιασμός είναι μόνο όταν ΔΕΝ υπάρχει συγκατάθεση και των 2.Μπορει το 13χρονο να ήθελε όμως..
Εκτός αυτού σε μια άλλη εποχή από προηγούμενες 10ετιες στα 14-15 οι γυναίκες ήταν παντρεμένες με παιδιά.
ΠΡΟΣΟΧΗ.Δεν συναινώ,αλλά δεν καταδικάζω κιόλας εφόσων δεν υπήρχε καν επαφή με την μικρή πέραν των μηνυμάτων.

στα 13 δεν παιζει συγκαταθεση απο το πιτσιρικι - ειναι ανηλικο και δεν καταλαβαινει καποια πραγματα

1 - το σκηνικο εγινε στον καναδα οποτε δεν ξερω αν θα την βγαλει λαδι, οπως και ποια ακριβως ειναι η παρεμποδιση δικαιοσυνης

2 - στα περισσοτερα δυτικα κρατη η συναινετικη σεξουαλικη επαφη επιτρεπεται μετα τα 16 - στο δικο μας που θεωρειται προχωρημενο σε αυτα τα θεματα για επαφες κατω των 16 χρειαζεται συγκαταθεση γονεων και για κατω των 14 πρεπει και ο αλλος να ειναι της ιδιας ηλικιας (αν τα θυμαμαι καλα - αν γνωριζει κανενας νομικος καλυτερα ας μας διαφωτισει)
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
908
Κριτικές
6
Like
1.133
Πόντοι
366
Ποσα 13χρονα Ντυνονται σαν 23χρονα;ποσα 13χρονα θέλουν να τον φάνε απο 20+ για την εμπειρία; τα πιο πολλά είναι ξεπεταγμενα φουλ.. Ειδικά στο εξωτερικό ΗΠΑ Καναδά κτλ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.681
Πόντοι
8.006
στα 13 δεν παιζει συγκαταθεση απο το πιτσιρικι - ειναι ανηλικο και δεν καταλαβαινει καποια πραγματα

1 - το σκηνικο εγινε στον καναδα οποτε δεν ξερω αν θα την βγαλει λαδι, οπως και ποια ακριβως ειναι η παρεμποδιση δικαιοσυνης

2 - στα περισσοτερα δυτικα κρατη η συναινετικη σεξουαλικη επαφη επιτρεπεται μετα τα 16 - στο δικο μας που θεωρειται προχωρημενο σε αυτα τα θεματα για επαφες κατω των 16 χρειαζεται συγκαταθεση γονεων και για κατω των 14 πρεπει και ο αλλος να ειναι της ιδιας ηλικιας (αν τα θυμαμαι καλα - αν γνωριζει κανενας νομικος καλυτερα ας μας διαφωτισει)
Στο ελληνικο δικαιο επιτρεπεται συναινετικο σεξ με συμπληρωμενα τα 15 ετη. Παρακατω ειναι αποπλανηση αν υπαρχει συναινεση, και βιασμος ανηλικου βεβαια αν δεν υπαρχει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.681
Πόντοι
8.006
Ποσα 13χρονα Ντυνονται σαν 23χρονα;ποσα 13χρονα θέλουν να τον φάνε απο 20+ για την εμπειρία; τα πιο πολλά είναι ξεπεταγμενα φουλ.. Ειδικά στο εξωτερικό ΗΠΑ Καναδά κτλ
Ας ντυνονται οπως θελουν. Με 13χρονο δεν πας. Ειναι αισχος.
 

Επισκέπτης
Στην Αμερικη υπαρχει εκποκμπη που βαζουν δολωμα μια 17χρονη και μολις παει ο παιδερας σπιτι της μπουκαρει ο παρουσιαστης και του λεει let's have a chat. Απεξω περιμενει η αστυνομια. Αν την κοπανησουν τρεχοντας τρωνε τακλιν. Καλα στη φυλακη ξερετε τι τους κανουν.


 

Velociraptoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.147
Κριτικές
35
Like
4.389
Πόντοι
796
στα 13 δεν παιζει συγκαταθεση απο το πιτσιρικι - ειναι ανηλικο και δεν καταλαβαινει καποια πραγματα

1 - το σκηνικο εγινε στον καναδα οποτε δεν ξερω αν θα την βγαλει λαδι, οπως και ποια ακριβως ειναι η παρεμποδιση δικαιοσυνης

2 - στα περισσοτερα δυτικα κρατη η συναινετικη σεξουαλικη επαφη επιτρεπεται μετα τα 16 - στο δικο μας που θεωρειται προχωρημενο σε αυτα τα θεματα για επαφες κατω των 16 χρειαζεται συγκαταθεση γονεων και για κατω των 14 πρεπει και ο αλλος να ειναι της ιδιας ηλικιας (αν τα θυμαμαι καλα - αν γνωριζει κανενας νομικος καλυτερα ας μας διαφωτισει)
Tη δε κανει τυπε στα 13 δε καταλαβαινει πραγματα που ζεις εσυ στο μεσαιωνα εν ετη 2018 ενα 13χρονο μπορει να ξερει και να κανει πραματα που δεν ξερεις και δεν εχεις κανει εσυ που λεει ο λογος θελοντας να πω με αυτο οτι ξερουν παρα πολλα περι του σεξ και ειναι μια χαρα ετοιμα για αυτο τα περισσοτερα προκαλουν τα ιδια μεγαλητερους γιατι το θελουν μου χουν τυχει αρκετες περιπτωσεις που θα μπορουσα να καρφωσω τετοια πουτανακια αλλα μονο που μαθαινα ηλικια γιατι ολες το παιζαν μεγαλες κλασικο αυτο εκοβα λασπη μπελαδες με πιτσιρικια δε θελω
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.204
Πόντοι
33.988
Φωτια κ τσεκουρι στους παιδεραστες :vomit:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
Στην Αμερικη υπαρχει εκποκμπη που βαζουν δολωμα μια 17χρονη και μολις παει ο παιδερας σπιτι της μπουκαρει ο παρουσιαστης και του λεει let's have a chat. Απεξω περιμενει η αστυνομια. Αν την κοπανησουν τρεχοντας τρωνε τακλιν. Καλα στη φυλακη ξερετε τι τους κανουν.


τυπε τι μουτσουνες ειναι αυτοι στα βιντεο :S σα να βλεπω κλωνους του δοπαμινα :S
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Tη δε κανει τυπε στα 13 δε καταλαβαινει πραγματα που ζεις εσυ στο μεσαιωνα εν ετη 2018 ενα 13χρονο μπορει να ξερει και να κανει πραματα που δεν ξερεις και δεν εχεις κανει εσυ που λεει ο λογος θελοντας να πω με αυτο οτι ξερουν παρα πολλα περι του σεξ και ειναι μια χαρα ετοιμα για αυτο τα περισσοτερα προκαλουν τα ιδια μεγαλητερους γιατι το θελουν μου χουν τυχει αρκετες περιπτωσεις που θα μπορουσα να καρφωσω τετοια πουτανακια αλλα μονο που μαθαινα ηλικια γιατι ολες το παιζαν μεγαλες κλασικο αυτο εκοβα λασπη μπελαδες με πιτσιρικια δε θελω

13 χρονο ε? Μιλαμε παντα για 13χρονο. Αν ειχες δηλαδη 13χρονη κορη και την εβλεπες να την πασπατευει κανας μαντραχαλος 30ρης θαταν ολα οκ ας πουμε γιατι ξερει τι κανει.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Tη δε κανει τυπε στα 13 δε καταλαβαινει πραγματα που ζεις εσυ στο μεσαιωνα εν ετη 2018 ενα 13χρονο μπορει να ξερει και να κανει πραματα που δεν ξερεις και δεν εχεις κανει εσυ που λεει ο λογος θελοντας να πω με αυτο οτι ξερουν παρα πολλα περι του σεξ και ειναι μια χαρα ετοιμα για αυτο τα περισσοτερα προκαλουν τα ιδια μεγαλητερους γιατι το θελουν μου χουν τυχει αρκετες περιπτωσεις που θα μπορουσα να καρφωσω τετοια πουτανακια αλλα μονο που μαθαινα ηλικια γιατι ολες το παιζαν μεγαλες κλασικο αυτο εκοβα λασπη μπελαδες με πιτσιρικια δε θελω
Tι λες ;
 

Velociraptoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.147
Κριτικές
35
Like
4.389
Πόντοι
796
13 χρονο ε? Μιλαμε παντα για 13χρονο. Αν ειχες δηλαδη 13χρονη κορη και την εβλεπες να την πασπατευει κανας μαντραχαλος 30ρης θαταν ολα οκ ας πουμε γιατι ξερει τι κανει.
Tυπε διαβασε καλα αυτα που γραφω γιατι δεν ειπα εγω οτι ειναι σωστο και οκ να γουσταρει καποιος και να πηγαινει με παιδια αρρωστο ειναι αυτο και αηδια απλα ειπα στον αλλο τυπο να μην ορκιζεται οτι ενα πιτσιρικι δε θα συναίνεση στο σεξ και οτι δε καταλαβαινει πραματα τοσο απλο το μικρο μη το κανετε μεγαλο διαβαστε πρωτα το σχολιο καποιου
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Tυπε διαβασε καλα αυτα που γραφω γιατι δεν ειπα εγω οτι ειναι σωστο και οκ να γουσταρει καποιος και να πηγαινει με παιδια αρρωστο ειναι αυτο και αηδια απλα ειπα στον αλλο τυπο να μην ορκιζεται οτι ενα πιτσιρικι δε θα συναίνεση στο σεξ και οτι δε καταλαβαινει πραματα τοσο απλο το μικρο μη το κανετε μεγαλο διαβαστε πρωτα το σχολιο καποιου


Tι μην ορκιζεται ρε φιλαρακι. Φυσικα και δεν καταλαβαινει να συναινεσει το 13χρονο. Για 13χρονο μιλαμε τι να συναινεσει το 13χρονο ? 
 

Velociraptoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.147
Κριτικές
35
Like
4.389
Πόντοι
796
Tι μην ορκιζεται ρε φιλαρακι. Φυσικα και δεν καταλαβαινει να συναινεσει το 13χρονο. Για 13χρονο μιλαμε τι να συναινεσει το 13χρονο ?  
Τυπε στα 22 μου γνωριζα 13χρονο που ειχε παρει ολη την Κατερινη και τα περιχωρα θυμαμαι συζητουσαμε μια μερα ενω εγω περιμενα τη γκομενα μου(18 ηταν αυτη) και αυτη εναν τυπα 25 η 30 να ερθει να τη φορτωσει και τη λεω καλα αυτος σε εχει μονο να γαμαει και μου απαντα και εγω μονο για να με γαμαει τον εχω θα βρω αλλον αν τον βαρεθω επισης ενα 15χρονο ακομα που επισεις ειχε παρει και αυτο την Κατερινη και τα περιχωρα και μετα γνωρισα απο την ξαδερφη ενος φιλου ενα 14 χρονο απο Βεροια και αυτη ειχε παρει ολη τη Βεροια και τα περιχωρα και αυτα στα 20 με 25 εχει περασει 10ετια και απο τοτε και τα πιτσιρικια ξεφυγαν ποιο πολλη τη μου λες μαλακιες οτι δε καταλαβαινει να συναινεσει το 13χρονο μια χαρα καταλαβαινει προφανος δε σου χει τυχει να γνωρισεις τετοιο πιτσιρικι γι αυτο το λες εγω που γνωρισα ειχα μεινει κοκαλο τοτε πλεον ομως δε μου φαινετε παραξενο καθολου.Α και μη ξεχασω το 13χρονο που σου λεω κατεληξε να εχει γκομενο εναν 30αρη και μας ελεγε λογο οτι ηταν φιλη της πιτσιρικας της αδερφης της δικιας μου και ηταν στην τοτε παρεα οτι τη γαμουσε τελεια
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Τυπε στα 22 μου γνωριζα 13χρονο που ειχε παρει ολη την Κατερινη και τα περιχωρα θυμαμαι συζητουσαμε μια μερα ενω εγω περιμενα τη γκομενα μου(18 ηταν αυτη) και αυτη εναν τυπα 25 η 30 να ερθει να τη φορτωσει και τη λεω καλα αυτος σε εχει μονο να γαμαει και μου απαντα και εγω μονο για να με γαμαει τον εχω θα βρω αλλον αν τον βαρεθω επισης ενα 15χρονο ακομα που επισεις ειχε παρει και αυτο την Κατερινη και τα περιχωρα και μετα γνωρισα απο την ξαδερφη ενος φιλου ενα 14 χρονο απο Βεροια και αυτη ειχε παρει ολη τη Βεροια και τα περιχωρα και αυτα στα 20 με 25 εχει περασει 10ετια και απο τοτε και τα πιτσιρικια ξεφυγαν ποιο πολλη τη μου λες μαλακιες οτι δε καταλαβαινει να συναινεσει το 13χρονο μια χαρα καταλαβαινει προφανος δε σου χει τυχει να γνωρισεις τετοιο πιτσιρικι γι αυτο το λες εγω που γνωρισα ειχα μεινει κοκαλο τοτε πλεον ομως δε μου φαινετε παραξενο καθολου

Ρε τυπε να πεις 16-17 αντε αλλα 13? Δοντια ακομα δεν εβγαλε, τι να συναινεσει? Πλακα μου κανεις?
 

Velociraptoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.147
Κριτικές
35
Like
4.389
Πόντοι
796
Ρε τυπε να πεις 16-17 αντε αλλα 13? Δοντια ακομα δεν εβγαλε, τι να συναινεσει? Πλακα μου κανεις?
Τυπε διαβασες τιποτα απο αυτα που εγραψα για να απαντησεις η ακομα θα λες τα δικα σου για το νουμερο 13 οσο για τα δοντια που λες και δοντια ειχαν εκεινα τοτε και μια χαρα πουτσες ρουφουσαν
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Τυπε διαβασες τιποτα απο αυτα που εγραψα για να απαντησεις η ακομα θα λες τα δικα σου για το νουμερο 13 οσο για τα δοντια που λες και δοντια ειχαν εκεινα τοτε και μια χαρα πουτσες ρουφουσαν
]

Τι να σου πω ρε φιλαρακι, αν τα ειδες παω πασω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom