Νέα

ΣΟΚ! Απαγορευση του στοματικου SEX!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ParisPapis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφορα! Θα απαγορεψουν τα τσιμπουκια!

  • Δε φοβαμε γιατι ειμαστε χειροτερα απο την ουγκαντα

    Ψήφοι: 19 35,8%
  • ποθ θα βρισκοθμε τωρα αγκαμπωντα τσιμποθκια ρε παιδια?

    Ψήφοι: 13 24,5%
  • στις αρχιδαρες μου μονο κωλο

    Ψήφοι: 10 18,9%
  • στη μουναρα μου ειμαι δροσερος πισωγλεντης

    Ψήφοι: 4 7,5%
  • ζητω ο νωντας

    Ψήφοι: 7 13,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    53

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
Ο πρόεδρος της Ουγκάντα απαγορεύει το στοματικό σεξ:

Την πρόθεσή του να απαγορεύσει το στοματικό σεξ στους πολίτες της Ουγκάντα, επειδή «το στόμα είναι για να τρώμε», ανακοίνωσε ο πρόεδρος της χώρας.

Σε μια δημόσια «προειδοποίησή» του ο Γιοβέρι Μουσεβένι κατηγόρησε τους «ξένους» ότι προσπαθούν να πείσουν τους πολίτες της Ουγκάντα να κάνουν στοματικό σεξ.

«Ας επωφεληθώ της ευκαιρίας για να προειδοποιήσω δημοσίως το λαό μας για τις εσφαλμένες πρακτικές που προωθούν ορισμένοι από τους ξένους. Μια από αυτές είναι αυτό που αποκαλούν στοματικόσεξ. Το στόμα είναι για να τρώμε, όχι για σεξ. Ξέρουμε που ταιριάζουν τα γεννητικά όργανα».


Ο Μουσεβένι είχε υπογράψει το 2014 έναν νόμο που απαγόρευει την ομοφυλοφιλία στην Ουγκάντα. Έκτοτε προβλέπεται ποινή ισόβιας κάθειρξης για όσους γκέι συλληφθούν επ’ αυτοφώρω, ενώ διώκονται ποινικά και όσοι δεν καταγγέλλουν κάποιον ότι είναι ομοφυλόφιλος.

Παρουσιάζοντας τότε το νόμο ο Μουσεβένι είχε υποστηρίξει ότι το στοματικό σεξ μπορεί να προκαλέσει μολύνσεις. «Αν βάλεις το στόμα σου εκεί μπορεί να γεμίσεις σκουλήκια, που θα μπουν στο στομάχι σου, γιατί [το στόμα] είναι το λάθος σημείο», είχε πει.


Πηγή: Ο πρόεδρος της Ουγκάντα απαγορεύει το στοματικό σεξ: «Το στόμα είναι για να τρώμε» [βίντεο] | iefimerida.gr


παιδια το θεμα ειναι σοβαρο γιατι η χωρα που εγινε η απαγορευση μοιαζει πολυ με την Ελλαδα ...ειναι θεμα χρονου να ερθει και προς τα δω η απαγορευση! τι θα κανουμε τοτε?

πειτε τη γνωμη σας και τροπους αντιδρασης αμα προσπαθησει να περασει τσιμπουκονομο η κυβερνηση :S

χιστες ενωμενοι ποτε νικημενοι  :rockon:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.911
Πόντοι
6.056
φαντασου τι γνωμη θα εχει για το κωλογαμησι... :(
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Ο πρόεδρος της Ουγκάντα απαγορεύει το στοματικό σεξ:

Την πρόθεσή του να απαγορεύσει το στοματικό σεξ στους πολίτες της Ουγκάντα, επειδή «το στόμα είναι για να τρώμε», ανακοίνωσε ο πρόεδρος της χώρας.

Σε μια δημόσια «προειδοποίησή» του ο Γιοβέρι Μουσεβένι κατηγόρησε τους «ξένους» ότι προσπαθούν να πείσουν τους πολίτες της Ουγκάντα να κάνουν στοματικό σεξ.

«Ας επωφεληθώ της ευκαιρίας για να προειδοποιήσω δημοσίως το λαό μας για τις εσφαλμένες πρακτικές που προωθούν ορισμένοι από τους ξένους. Μια από αυτές είναι αυτό που αποκαλούν στοματικόσεξ. Το στόμα είναι για να τρώμε, όχι για σεξ. Ξέρουμε που ταιριάζουν τα γεννητικά όργανα».


Ο Μουσεβένι είχε υπογράψει το 2014 έναν νόμο που απαγόρευει την ομοφυλοφιλία στην Ουγκάντα. Έκτοτε προβλέπεται ποινή ισόβιας κάθειρξης για όσους γκέι συλληφθούν επ’ αυτοφώρω, ενώ διώκονται ποινικά και όσοι δεν καταγγέλλουν κάποιον ότι είναι ομοφυλόφιλος.

Παρουσιάζοντας τότε το νόμο ο Μουσεβένι είχε υποστηρίξει ότι το στοματικό σεξ μπορεί να προκαλέσει μολύνσεις. «Αν βάλεις το στόμα σου εκεί μπορεί να γεμίσεις σκουλήκια, που θα μπουν στο στομάχι σου, γιατί [το στόμα] είναι το λάθος σημείο», είχε πει.


Πηγή: Ο πρόεδρος της Ουγκάντα απαγορεύει το στοματικό σεξ: «Το στόμα είναι για να τρώμε» [βίντεο] | iefimerida.gr


παιδια το θεμα ειναι σοβαρο γιατι η χωρα που εγινε η απαγορευση μοιαζει πολυ με την Ελλαδα ...ειναι θεμα χρονου να ερθει και προς τα δω η απαγορευση! τι θα κανουμε τοτε?

πειτε τη γνωμη σας και τροπους αντιδρασης αμα προσπαθησει να περασει τσιμπουκονομο η κυβερνηση :S

χιστες ενωμενοι ποτε νικημενοι  :rockon:



οποτε τυπε ο πιπαλεκος την διαγραφει την ουγκαντα απο προορισμο για τις διακοπες του οταν θελει να ρουφηξει ψωλες     :S :S :S
 
OP
OP
ParisPapis

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
οποτε τυπε ο πιπαλεκος την διαγραφει την ουγκαντα απο προορισμο για τις διακοπες του οταν θελει να ρουφηξει ψωλες    :S :S :S
τυπε χαιρομαι που καταλαβες τη σοβαροτητα του θεματος και τις διεθνεις του προεκτασεις! γιατι σε λιγο θα μας πουνε μπαχαλους! :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
τυπε χαιρομαι που καταλαβες τη σοβαροτητα του θεματος και τις διεθνεις του προεκτασεις! γιατι σε λιγο θα μας πουνε μπαχαλους! :S




τυπε η σοβαροτητα ειναι η ειδικοτητα μου    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:



AshamedPowerlessCivet-max-1mb.gif
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656


τυποι για να διαμαρτυρηθει ο πιπαλεκος για την αποφαση της ουγκαντας θα κανει απεργια πιπας    :S :S :S
 
OP
OP
ParisPapis

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
τυποι για να διαμαρτυρηθει ο πιπαλεκος για την αποφαση της ουγκαντας θα κανει απεργια πιπας     :S :S :S
τυπε θα παρει πολιτικες προεκτασεις το θεμα,μπορει να διοριστει και στο δημοσιο μετα ο πιπαλεκος :S

URL]]
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.585
Κριτικές
34
Like
13.576
Πόντοι
17.346
Δηλαδή ο συγκεκριμένος πρόεδρος έχει λύσει όλα τα άλλα προβλήματα της χώρας του και τι του έμεινε να ασχοληθεί, οι πίπες και τα γλυφομούνια. Και πώς ακριβώς σκοπεύει να επιβάλει αυτήν την απαγόρευση (σε πρακτικό επίπεδο όχι θεωρητικό) γιατί εμένα δεν μού έρχεται κάποιος τρόπος στην κεφάλα μου? Θα ιδρύσει την αστυνομία της πίπας? Α ρε με τον κάθε ψυχάκια πού κυβερνάει σε αυτόν τον κόσμο  :wanker: :wanker:
 
OP
OP
ParisPapis

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
Δηλαδή ο συγκεκριμένος πρόεδρος έχει λύσει όλα τα άλλα προβλήματα της χώρας του και τι του έμεινε να ασχοληθεί, οι πίπες και τα γλυφομούνια. Και πώς ακριβώς σκοπεύει να επιβάλει αυτήν την απαγόρευση (σε πρακτικό επίπεδο όχι θεωρητικό) γιατί εμένα δεν μού έρχεται κάποιος τρόπος στην κεφάλα μου? Θα ιδρύσει την αστυνομία της πίπας? Α ρε με τον κάθε ψυχάκια πού κυβερνάει σε αυτόν τον κόσμο  :wanker: :wanker:
τυπε πανε οι ξενοι και αλλοιωνουνε τον μπολιντισμο της ουγκαντας :S
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Ο πρόεδρος της Ουγκάντα απαγορεύει το στοματικό σεξ:

Την πρόθεσή του να απαγορεύσει το στοματικό σεξ στους πολίτες της Ουγκάντα, επειδή «το στόμα είναι για να τρώμε», ανακοίνωσε ο πρόεδρος της χώρας.

Σε μια δημόσια «προειδοποίησή» του ο Γιοβέρι Μουσεβένι κατηγόρησε τους «ξένους» ότι προσπαθούν να πείσουν τους πολίτες της Ουγκάντα να κάνουν στοματικό σεξ.

«Ας επωφεληθώ της ευκαιρίας για να προειδοποιήσω δημοσίως το λαό μας για τις εσφαλμένες πρακτικές που προωθούν ορισμένοι από τους ξένους. Μια από αυτές είναι αυτό που αποκαλούν στοματικόσεξ. Το στόμα είναι για να τρώμε, όχι για σεξ.

Πηγή: Ο πρόεδρος της Ουγκάντα απαγορεύει το στοματικό σεξ: «Το στόμα είναι για να τρώμε» [βίντεο] | iefimerida.gr
Τι λέει μωρέ ο μαλακέντιος; Και τα τσουτσούνια τους τότε είναι για να ουρούν μόνο, και να μην ζητάνε μαμήση. Αν ζητάνε, να τα βάλουν στον πρωκτό τους για να μην αρρωστήσουν.Τι λένε όμως για τις κλειτοριδεκτομές που έχουν γεμίσει με ψυχολογικά τις γυναίκες τους. Μουσουλμάνος είναι ο τύπος; ο εμπνευστής της μακακίας.. :S
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.204
Πόντοι
33.988
Δηλαδή ο συγκεκριμένος πρόεδρος έχει λύσει όλα τα άλλα προβλήματα της χώρας του και τι του έμεινε να ασχοληθεί, οι πίπες και τα γλυφομούνια. Και πώς ακριβώς σκοπεύει να επιβάλει αυτήν την απαγόρευση (σε πρακτικό επίπεδο όχι θεωρητικό) γιατί εμένα δεν μού έρχεται κάποιος τρόπος στην κεφάλα μου? Θα ιδρύσει την αστυνομία της πίπας? Α ρε με τον κάθε ψυχάκια πού κυβερνάει σε αυτόν τον κόσμο  :wanker: :wanker:


Ετσι ετσι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Δηλαδή ο συγκεκριμένος πρόεδρος έχει λύσει όλα τα άλλα προβλήματα της χώρας του και τι του έμεινε να ασχοληθεί, οι πίπες και τα γλυφομούνια. Και πώς ακριβώς σκοπεύει να επιβάλει αυτήν την απαγόρευση (σε πρακτικό επίπεδο όχι θεωρητικό) γιατί εμένα δεν μού έρχεται κάποιος τρόπος στην κεφάλα μου? Θα ιδρύσει την αστυνομία της πίπας? Α ρε με τον κάθε ψυχάκια πού κυβερνάει σε αυτόν τον κόσμο  :wanker: :wanker:

Δηλαδή ακόμα να καταλάβεις ότι όταν κάποιος δεν μπορεί να λύσει ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ προβλήματα μιας χώρας, αρχίζει τους αντιπερισπασμούς; και ο πιο συνηθισμένος είναι ο αντιπερισπασμός με τη βοήθεια της θρησκείας. Αρχίζουν με το όχι στους ομοφυλόφιλους, συνεχίζουν με την και καλά ηθική στο σεξ, ώστε να μην νοιώθει ικανοποιημένος ο κόσμος. Το ότι οι ίδιοι μπορεί να δρουν χειρότερα, είναι γνωστό. Ο Παπάς που εξομολογούσε τον Κλίντον για τη σχέση του με τη Μόνικα είχε ο ίδιος εξωσυζυγική σχέση, εκείνη την εποχή. Υποκρισίας το ανάγνωσμα. Μην ξεχνάς ότι κι εδώ ο Δικτάτορας Πάγκαλος είχε αναγκάσει τους αστυνομικούς να κυκλοφοράνε με μεζούρα και να μετράνε αν η φούστα των γυναικών απέχει 30 πόντους από το έδαφος. Η φούστα της πρώτης που δικάστηκε απείχε 32 πόντους από το έδαφος, για να καταλάβουμε σε τι σημείο ανοησίας φτάνουν αυτοί οι άνθρωποι. Κι έτσι λύθηκαν τα προβλήματα της Ελλάδας    
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
η Ελλάδα ήταν πάντα η Ουγκάντα στην Ευρώπη οπότε δεν θα μου προξενήσει έκπληξη και αυτό. αλλά αν δεν μπορούμε να βρούμε σε αυτή τη χώρα ποιός πέθανε ..θα βρούμε ποιός έκανε γλυφομούνι και ποια έκανε τσιμπόυκι?
 
OP
OP
ParisPapis

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
η Ελλάδα ήταν πάντα η Ουγκάντα στην Ευρώπη οπότε δεν θα μου προξενήσει έκπληξη και αυτό. αλλά αν δεν μπορούμε να βρούμε σε αυτή τη χώρα ποιός πέθανε ..θα βρούμε ποιός έκανε γλυφομούνι και ποια έκανε τσιμπόυκι?
τυπε εδω στην ελλαδα με την αριστερα ειμαστε τιγκα στην προοδο :S

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
η Ελλάδα ήταν πάντα η Ουγκάντα στην Ευρώπη οπότε δεν θα μου προξενήσει έκπληξη και αυτό. αλλά αν δεν μπορούμε να βρούμε σε αυτή τη χώρα ποιός πέθανε ..θα βρούμε ποιός έκανε γλυφομούνι και ποια έκανε τσιμπόυκι?

Δεν σου περνάει από το μυαλό ότι αν υπάρξει τέτοιος νόμος στην Ελλάδα οι Ελλεηνίδες θα έχουν άλλο ένα όπλο εναντίον μας; ότι δηλ. θα μπορούν να μας εκβιάσουν ότι τις τσιμπουκώσαμε με το ζόρι;
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
μπα οι Ελεινίδες πάντα βρίσκουν τρόπο να εκβιάζουν και γενικά το γουστάρουν το τσιμπούκι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom