Νέα

Αυταρχικό σε στούντιο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

STAN THE MAN

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
53
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Αυτή την περίοδο υπάρχει κάποια κοπέλα από στούντιο που να είναι καλή και στο αυταρχικό?
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Παλιοτερα που ειχα κανει στο φιλης 104 (filis104 . c o m ) ειχα μεινει ευχαριστημενος με την βανεσσα, τη μπετυ και την παολα.
Η μπετυ ξερει πολλα κιλα αυταρχικο αλλα η εμφανιση της πριν κανα 3μηνο που ετυχε να την δω εχει χειροτερεψει πολυ.
Η βανεσσα ειναι τιμια επιλογη και μπορει να παιξει και παθητικο ρολο υπο συνθηκες
Η παολα εχει το στυλακι για αυταρχικο και απιστευτα καυλωτικο προσωπο αλλα προσπαθει να σε τελειωσει γρηγορα ... νιωθω οτι δε σεβεται τα χρηματα κι ας ειναι πολυ καλη στο προγραμμα. ΠΡΟΣΟΧΗ, το σωμα της δε μοιαζει καθολου με αυτο που θα δειτε σε φωτογραφιες μεσα στο site. Εχει παχυνει πολυ (Ακομα καυλιαρα ειναι αλλα η αληθεια να λεγεται )
 

rotanimod

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
μπουρδέλο ή στούντιο; είναι το ίδιο;
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
17
Like
659
Πόντοι
326
Παλιοτερα που ειχα κανει στο φιλης 104 (filis104 . c o m ) ειχα μεινει ευχαριστημενος με την βανεσσα, τη μπετυ και την παολα.
Η μπετυ ξερει πολλα κιλα αυταρχικο αλλα η εμφανιση της πριν κανα 3μηνο που ετυχε να την δω εχει χειροτερεψει πολυ.
Η βανεσσα ειναι τιμια επιλογη και μπορει να παιξει και παθητικο ρολο υπο συνθηκες
Η παολα εχει το στυλακι για αυταρχικο και απιστευτα καυλωτικο προσωπο αλλα προσπαθει να σε τελειωσει γρηγορα ... νιωθω οτι δε σεβεται τα χρηματα κι ας ειναι πολυ καλη στο προγραμμα. ΠΡΟΣΟΧΗ, το σωμα της δε μοιαζει καθολου με αυτο που θα δειτε σε φωτογραφιες μεσα στο site. Εχει παχυνει πολυ (Ακομα καυλιαρα ειναι αλλα η αληθεια να λεγεται )
γενικα στο 104 ειναι παχουλες οι περισσοτερες . εχω να παω απο το 16 με την παολα

παντως το καλυτερο αυταρχικο σε στουντιο το 104 το εχει
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Γενικα - κατα μεσω ορο εχουν παραπανω κιλα. Υπαρχουν και εξαιρεσεις οπως η βανεσσα που ανεφερα πιο πανω και η Νατασα που προσφερει οτι πιο κοντινο σε PSE εχω βρει(  η οποια δεν εχω ιδεα αν ειναι καλη στο αυταρχικο ).

Υ.γ. Δεν εχω ψαξει και πολυ ... καμια 30αρια να εχω δοκιμασει αλλα νομιζω ημουν τυχερος και βρηκα γρηγορα στανταρακια οπως οι κοπελες παραπανω ή η αννα-μαρια του ισμηνης 2.
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
πολύ καλές στο αυταρχικό είναι η ευα απο  το studio 12 και η ζανεταρα απο ισμηνης,λ.αθηνων 204 και τα λοιπα
 

Otkgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2017
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι πια είναι η ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στα μπουρδελα και στα στούντιο.
 

rotanimod

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Οι απαντήσεις λένε ότι μπουρδέλα και στούντιο είναι το ίδιο πράγμα. Πάει και αυτό... :-)
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
το καλυτερο αυταρχικο δεν το εχω κανει αλλα θυμαμαι σε ένα μπουρδελο  που περιμενα να δω τη κοπελα ηταν με έναν τυπα στο δωματιο και ο τυπας ουρλιαζε και λογω της κακης μονωσης ακουγα που της ελεγε σκισε μου την κωλαρα και ακουγονταν μεχρι και οι στραπονιες ενώ η τσατσα μου λεγε τον εχει διαλυσει τον συγκεκριμενο και ειναι πελατης της 3 φορες τη βδομαδα
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
97
Like
54
Πόντοι
0
καλησπερα σας μαγκες,  δεν εχω βρει καποιο σχετικο θεμα και για αυτο γράφω εδώ... ... τον τελευταίο καιρο εχω δυο τρομερες εμπειρίες σε προγραμμα  αυταρχικου με σεξ που το δοκιμασα για πρωτη φορα  με κινκυ κατερινα απο βρ46 και φαιδρα κατεχάκη 8 και  φυλης 104 με φοβερο trash talking και φοβερες αγριαδες απο πλευρας τους .. .. γνωριζει κανεις συναγωνιστης καμια εξισου καλή περιπτωση σε στουντιο που να γουσταρουν γενικως αγριες καταστασεις ??? και οχι απλο τυπικο σεξ ??
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
29
Like
6.927
Πόντοι
3.886
το καλυτερο αυταρχικο δεν το εχω κανει αλλα θυμαμαι σε ένα μπουρδελο  που περιμενα να δω τη κοπελα ηταν με έναν τυπα στο δωματιο και ο τυπας ουρλιαζε και λογω της κακης μονωσης ακουγα που της ελεγε σκισε μου την κωλαρα και ακουγονταν μεχρι και οι στραπονιες ενώ η τσατσα μου λεγε τον εχει διαλυσει τον συγκεκριμενο και ειναι πελατης της 3 φορες τη βδομαδα
σε ποιο ηταν φιλε μ?
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Αριστομένους + Πιπίνου (έχει κλείσει).
Καθόμουν στο σαλόνι και περίμενα να δω την κοπέλα να σαλονάρει.
Βγαίνει από το δωμάτιο του πελάτη ξεχνώντας να βγάλει το στραπον. Κατευθύνθηκε στο κουζινάκι.
Περνώντας την είδα, με είδε, κοίταξε το στραπον και πέθανε στα γέλια.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
29
Like
6.927
Πόντοι
3.886
Αριστομένους + Πιπίνου (έχει κλείσει).
Καθόμουν στο σαλόνι και περίμενα να δω την κοπέλα να σαλονάρει.
Βγαίνει από το δωμάτιο του πελάτη ξεχνώντας να βγάλει το στραπον. Κατευθύνθηκε στο κουζινάκι.
Περνώντας την είδα, με είδε, κοίταξε το στραπον και πέθανε στα γέλια.
εχει σιγουρα κλεισει τ συγκεκριμενο μαγαζι?
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Ναι, αυτό που είχε είσοδο από Αριστομένους με σκάλα.
Στο ίδιο κτίριο υπάρχει και έτερο ίδρυμα με είσοδο από Πιπίνου
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
Το θυμάμαι αυτό το studio έχει κλείσει χρόνια τώρα ήταν μαζί με το πιππινου 118 όταν ήταν studio και αυτό
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
29
Like
6.927
Πόντοι
3.886

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1
και στην Πειραιως ειχε 2 καλα μωρα που επεζαν τρελη μπαλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom