Νέα

Φαρμακειο δολοφονος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karxies28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Μαγκες σας διαβαζω καιρο, εχω γραψει κ εγω ανα διαστηματα και επειδη συνεβη ενα σκηνικο στην αδερφη μου πολυ σοβαρο και δεν εχω τροπο λογο οικονομικων να του γαμησω τα κωλοβαρδουλα του μαλακα που την εκανε στην αδερφη κου γραφω εδω το σκηνικο και φυσικα οπου παταω μ βρισκομαι θα τον ξεφτιλιζω!
Ειναι σε ενδιαφερουσα εδω κ 4μηνες και χρειαστηκε καποιες ενεσεις για το αιμα δε ξερω και πως ακριβως λεγονται! Πηγε ο γαμπρος μπυ στο συγκεκριμενο φαρμακειο και ηταν μια καριολα μεσα καιντου εδωσε τις ενεσεις αφου ειχε δωσει τη συνταγη ο γαμπρος μου
Για να μην μακρυγορω
Οι ενεσεις που του εδωσε δεν ηταν αυτες που εγραφε ο γιατρος διοτι ειχαμε αποκομα της συνταγες κ επιβεβαιωθηκε μετα αφου ειχε αρχισει τη θεραπεια κ ψαχνοταν ο γιατρος οτι δεν ηταν οι ενεσεις αυτες
Πηγε η καριολα κ εδωσε λαθος ενεσεις κ ως ασχετοι ολοι εμεις δεν ξαναειδαμε το χαρτι του γιατρου κ ξεκινησε να τις κανει η αδερφη μου
Το θεμα ειναι οτι εδω κ ενα μηνα ειναι στο κρεβατι με αιμορραγιες κ κινδινευει να χασει κ το παιδι
Του εδωσαν ενεσεις μεγαλυτερες σε μοναδες pio dynates δεν εχω καταλαβει ακριβως πως λεγεται κ δεν καναμε τσεκ αν ηταν σωστες
Λαθος μας αλλ ποιος κανει ελεγχο οταν μας δινουν απο φαρμακειο τα φαρμακα που γραφουν οι συνταγες
Το θεμα ειναι οτι οταν μαθευτηκε πηρε ο γαμπρος μου τηλ στ φαρμακειο ζητησε τον υπευθυνο κ μιλησα μια κλωσα κ οταν ειπε ο γαμπρος μου το σκηνικο γυρισαν κ του ειπαν ας το βλεπατε ειναι δυνατον να κανατε τις ενεσεις;;; Ανθρωποι ειμαστε γινονται λαθη!!!
Βοηθηστε γιατι θα του το καψω αληθεια σας το λεω
Καταγγελια εχω κανει σε εναν συλλογο που εχουν αλλα θελω να τον ξεφτιλισω
Και την καριολα κυριως που εδωσε τις ενεσεις κ απντησε ετσι στο τηλ
Μπορω να γραψω εδω το ονομα του φαρμακειου να γινει κριτικη στο φεισμπουκ;; Η οπως αλλιως μπορω;
Ευχαριστω κ μαγκες οταν πατε σε φαρμακεια να ελεγχετε παντα τι γραφει η συνταγη κ τι σας δινουν
Ειναι ασχετοι
Μονο να μας τα τρωνε ξερουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.685
Πόντοι
8.006
Απο αμελεια του λοιπον ο φαρμακοποιος ή υπαλληλοι του, προξενησαν σωματικη βλαβη στην αδελφη σου.

Αγωγη για αποζημιωση και ηθικη βλαβη, αμεσως.
Και μηνυση για σωματικες βλαβες απο αμελεια.


Τι καταγγελιες και facebook μας τσαμπουνάς. Κανονικες λυσεις.
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Απο αμελεια του λοιπον ο φαρμακοποιος ή υπαλληλοι του, προξενησαν σωματικη βλαβη στην αδελφη σου.

Αγωγη για αποζημιωση και ηθικη βλαβη, αμεσως.
Και μηνυση για σωματικες βλαβες απο αμελεια.


Τι καταγγελιες και facebook μας τσαμπουνάς. Κανονικες λυσεις.
Εχει ξεκινησει ο γαμπρος μου με την οικογενεια του
Αλλα γιατι να μη μαθευτει κ να κινδινευουν κ αλλοι αλλες που πανε σαυτον;;;
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
Εχει ξεκινησει ο γαμπρος μου με την οικογενεια του
Αλλα γιατι να μη μαθευτει κ να κινδινευουν κ αλλοι αλλες που πανε σαυτον;;;

γιατί αν χάσει την αγωγή ο γαμπρός σου θα σε ξεσκίσουν στις μηνύσεις για συκοφαντική δυσφήμιση...
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
γιατί αν χάσει την αγωγή ο γαμπρός σου θα σε ξεσκίσουν στις μηνύσεις για συκοφαντική δυσφήμιση...
Πως να τη χασει; Εχει αποδειξεις γιατρο συνταγες ενεσεις αποδειξεις του φαρμακειου! Παμε καλα τωρα;
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Ο κινδυνος ειναι οτι θα του κανουν μηνυσεις για απλη (και οχι συκοφαντικη) δυσφημιση.  Δεν σημαινει οτι αν εχεις δικιο μπορεις να τον διασυρεις και δημοσια. Πας στα δικαστηρια και ικανοποιεισαι εκει.
Οκ ρε φιλε απλα εχω πολυ θυμο και στεναχωρια!
Αυτο ειναι ολο και δε γουσταρω να την πατησουν κ αλλοι
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
πας αστυνομια, κανεις μηνυση, παιρνεις δικηγορο, κανεις αγωγη, ετσι κι αλλιως εχουν ασφαλεια για αστικη ευθυνη.

τι σημαινει ρε φιλε να βλεπατε? ευθυνη του φαρμακοποιου ειναι να σου δωσει το σωστο σκευασμα, εσυ δεν εχεις υποχρεωση να εχεις φαρμακολογικες γνωσεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.685
Πόντοι
8.006
γιατί αν χάσει την αγωγή ο γαμπρός σου θα σε ξεσκίσουν στις μηνύσεις για συκοφαντική δυσφήμιση...
Ο κινδυνος ειναι οτι θα του κανουν μηνυσεις για απλη (και οχι συκοφαντικη) δυσφημιση.  Δεν σημαινει οτι αν εχεις δικιο μπορεις να τον διασυρεις και δημοσια. Πας στα δικαστηρια και ικανοποιεισαι εκει.
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
πας αστυνομια, κανεις μηνυση, παιρνεις δικηγορο, κανεις αγωγη, ετσι κι αλλιως εχουν ασφαλεια για αστικη ευθυνη.

τι σημαινει ρε φιλε να βλεπατε? ευθυνη του φαρμακοποιου ειναι να σου δωσει το σωστο σκευασμα, εσυ δεν εχεις υποχρεωση να εχεις φαρμακολογικες γνωσεις.
Ακριβως!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.685
Πόντοι
8.006
Πως να τη χασει; Εχει αποδειξεις γιατρο συνταγες ενεσεις αποδειξεις του φαρμακειου! Παμε καλα τωρα;
Τύπε ψυχραιμια. Μην χασετε το δικιο σας. Κάνε αυτα που προβλεπονται και οχι ακροτητες.
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Δε θα πω το ονομα αλλα προσοχη σε οσους μενουν βυρωνα παγκρατι!!!!
Σε εναν κεντρικο δρομο που συνδεει το πραγκρατι με το βυρωνα βρισκεται απεναντι απο ενα σουπερ μαρκετ γνωστο!
Προσοχη και προσοχη στις γυναικες που ειναι σε ενδιαφερουσα να κοιτανε τα παντα που τους δινουν
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Μαγκες σας διαβαζω καιρο, εχω γραψει κ εγω ανα διαστηματα και επειδη συνεβη ενα σκηνικο στην αδερφη μου πολυ σοβαρο και δεν εχω τροπο λογο οικονομικων να του γαμησω τα κωλοβαρδουλα του μαλακα που την εκανε στην αδερφη κου γραφω εδω το σκηνικο και φυσικα οπου παταω μ βρισκομαι θα τον ξεφτιλιζω!
Ειναι σε ενδιαφερουσα εδω κ 4μηνες και χρειαστηκε καποιες ενεσεις για το αιμα δε ξερω και πως ακριβως λεγονται! Πηγε ο γαμπρος μπυ στο συγκεκριμενο φαρμακειο και ηταν μια καριολα μεσα καιντου εδωσε τις ενεσεις αφου ειχε δωσει τη συνταγη ο γαμπρος μου
Για να μην μακρυγορω
Οι ενεσεις που του εδωσε δεν ηταν αυτες που εγραφε ο γιατρος διοτι ειχαμε αποκομα της συνταγες κ επιβεβαιωθηκε μετα αφου ειχε αρχισει τη θεραπεια κ ψαχνοταν ο γιατρος οτι δεν ηταν οι ενεσεις αυτες
Πηγε η καριολα κ εδωσε λαθος ενεσεις κ ως ασχετοι ολοι εμεις δεν ξαναειδαμε το χαρτι του γιατρου κ ξεκινησε να τις κανει η αδερφη μου
Το θεμα ειναι οτι εδω κ ενα μηνα ειναι στο κρεβατι με αιμορραγιες κ κινδινευει να χασει κ το παιδι
Του εδωσαν ενεσεις μεγαλυτερες σε μοναδες pio dynates δεν εχω καταλαβει ακριβως πως λεγεται κ δεν καναμε τσεκ αν ηταν σωστες
Λαθος μας αλλ ποιος κανει ελεγχο οταν μας δινουν απο φαρμακειο τα φαρμακα που γραφουν οι συνταγες
Το θεμα ειναι οτι οταν μαθευτηκε πηρε ο γαμπρος μου τηλ στ φαρμακειο ζητησε τον υπευθυνο κ μιλησα μια κλωσα κ οταν ειπε ο γαμπρος μου το σκηνικο γυρισαν κ του ειπαν ας το βλεπατε ειναι δυνατον να κανατε τις ενεσεις;;; Ανθρωποι ειμαστε γινονται λαθη!!!
Βοηθηστε γιατι θα του το καψω αληθεια σας το λεω
Καταγγελια εχω κανει σε εναν συλλογο που εχουν αλλα θελω να τον ξεφτιλισω
Και την καριολα κυριως που εδωσε τις ενεσεις κ απντησε ετσι στο τηλ
Μπορω να γραψω εδω το ονομα του φαρμακειου να γινει κριτικη στο φεισμπουκ;; Η οπως αλλιως μπορω;
Ευχαριστω κ μαγκες οταν πατε σε φαρμακεια να ελεγχετε παντα τι γραφει η συνταγη κ τι σας δινουν
Ειναι ασχετοι
Μονο να μας τα τρωνε ξερουν

Βαλε τον Alex71 τυπε που ειναι δικηγορος να αναλαβει την υποθεση.
Αλλοι δικηγοροι θα σε γδαρουν.
Δε θα το μετανιωσεις.  :S :S :S

 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Βαλε τον Alex71 τυπε που ειναι δικηγορος να αναλαβει την υποθεση.
Αλλοι δικηγοροι θα σε γδαρουν.
Δε θα το μετανιωσεις.  :S :S :S
Τοχει αναλαβει η οικογενεια του γαμπρου μου! Εγω δεν εχω μια
Μακαρι να ειχα θα το εφτανα μεχρι τελους
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Λυπαμαι πραγματικα..
Ευχομαι να ξεπεραστει γρηγορα και με το καλο να σας ερθει το ανηψακι-εγγονακι-μωρακι σας.

 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Δε θα πω το ονομα αλλα προσοχη σε οσους μενουν βυρωνα παγκρατι!!!!
Σε εναν κεντρικο δρομο που συνδεει το πραγκρατι με το βυρωνα βρισκεται απεναντι απο ενα σουπερ μαρκετ γνωστο!
Προσοχη και προσοχη στις γυναικες που ειναι σε ενδιαφερουσα να κοιτανε τα παντα που τους δινουν
Ευχαριστω παντως μαγκες εστω και για την κουβεντα
Εχει βαλει ολους τους γνωστους του και γραφουν σχολια στο φεισμπουκ που εψαξα κ τον βρηκα κ τα βλεπουν οι ασχετοι κ εμπιστευονται! Κριμα πολυ
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
τυπε μηπως δεν πετυχε η μπουκα στο φαρμακειο :think: :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Thieves take about $1K worth of perfume from pharmacy20171117234716_11104833_ver1.0_1280_720.jpg
    Thieves take about $1K worth of perfume from pharmacy20171117234716_11104833_ver1.0_1280_720.jpg
    49,7 KB · Εμφανίσεις: 12

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Τι του απαντατε ρε του μαλακα του ψευτη;;; Τη μια ελεγε οτι θελει να σκουπιδιασει μια γκομενα σε ξενοδοχειο καλωντας ψωλαραδες να την χυσουν γιατι καποιος της επιασε το κωλο.... την αλλη οτι ηθελε να βιασει τουριστρια στη διπλανη σκηνη στο καμπινγκ το κσλοκαιρι.... τωρα οτι τον δηλητηριασε η φαρμακοποιος.... σε λιγους μηνες θα γραψει οτι τον πλακωσε ο....αποστολος γκλετσος γιατι του φαγε τη δημαρχεια στη στυλιδα και το ρολο του θεοχαρη στο τατουαζ!!!!

Μη τζιμπατε ρε θυματα!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Τι του απαντατε ρε του μαλακα του ψευτη;;; Τη μια ελεγε οτι θελει να σκουπιδιασει μια γκομενα σε ξενοδοχειο καλωντας ψωλαραδες να την χυσουν γιατι καποιος της επιασε το κωλο.... την αλλη οτι ηθελε να βιασει τουριστρια στη διπλανη σκηνη στο καμπινγκ το κσλοκαιρι.... τωρα οτι τον δηλητηριασε η φαρμακοποιος.... σε λιγους μηνες θα γραψει οτι τον πλακωσε ο....αποστολος γκλετσος γιατι του φαγε τη δημαρχεια στη στυλιδα και το ρολο του θεοχαρη στο τατουαζ!!!!

Μη τζιμπατε ρε θυματα!!!!
Τιποτα απο ολα αυτα δεν ειναι ψεματα
 

Fante

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
89
Like
76
Πόντοι
0
Τι του απαντατε ρε του μαλακα του ψευτη;;; Τη μια ελεγε οτι θελει να σκουπιδιασει μια γκομενα σε ξενοδοχειο καλωντας ψωλαραδες να την χυσουν γιατι καποιος της επιασε το κωλο.... την αλλη οτι ηθελε να βιασει τουριστρια στη διπλανη σκηνη στο καμπινγκ το κσλοκαιρι.... τωρα οτι τον δηλητηριασε η φαρμακοποιος.... σε λιγους μηνες θα γραψει οτι τον πλακωσε ο....αποστολος γκλετσος γιατι του φαγε τη δημαρχεια στη στυλιδα και το ρολο του θεοχαρη στο τατουαζ!!!!

Μη τζιμπατε ρε θυματα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom