Νέα

Nikol

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manost
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα, εχει κανενας πληροφορίες για αυτο το μωρό?


Εχει παει κανενας?



τυπε ρωτα το μελος αλεκος2 γνωστο και ως πιπαλεκος μηπως την εχει τσιμπουκωσει κι αυτη    :grin: :grin: :grin: :effemine: :gay:
τι μηπως,σιγουρα θα της τον εχει ρουφηξει να σου πει εντυπωσεις      :grin: :grin: :grin: :hi: :hi: :hi:
 
OP
OP
Manost

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
274
Κριτικές
4
Like
470
Πόντοι
301
τυπε ρωτα το μελος αλεκος2 γνωστο και ως πιπαλεκος μηπως την εχει τσιμπουκωσει κι αυτη    :grin: :grin: :grin: :effemine: :gay:
τι μηπως,σιγουρα θα της τον εχει ρουφηξει να σου πει εντυπωσεις      :grin: :grin: :grin: :hi: :hi: :hi:

Καλησπέρα σου! κανένας άλλος ........ κάποιος εκτός απο τον "αλεκος2", δεν ξέρει?
 

VaR22

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
408
Κριτικές
1
Like
1.026
Πόντοι
81
Συναντήθηκα με τη κοπέλα σχετικά πρόσφατα. Έχει χώρο μια χαρά στη καλλιθέα.
Από εμφάνιση, για μένα είναι τοπ. Είναι πολύ όμορφη και πολύ θηλυκή από κοντά (ακόμα και άβαφτη που ήταν). Πολύ ωραίο στήθος μεγάλο. Ωραίος πάτος και ωραίο πουλάκι όσο είδα (αν και δε σηκώθηκε).
Τώρα στα του αγώνα. Εγώ ήμουν ενεργητικός.
Σε καμία περίπτωση δε θα πω ότι ήταν ξεπέτα. Επίσης δε θα πω ότι δε γούσταρε. Απλά απότι καταλαβαίνω, ίσως χρειάζεται να αποκτήσει εμπειρίες το κορίτσι, είναι και μόλις 23χρ. Δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες και γενικά υπήρχε μία ψύχρα. Βέβαια ίσως απλά να μη ταιριάξαμε.
Ξεκίνησε με πίπα, με καπότα. όχι κάτι που θα θυμάμαι για καιρό...
Τη πήρα στο να είναι αυτή  από πάνω. Και τελείωσα με αυτή στα 4, αντέχει σφυροκόπημα νομίζω.
με ξενέρωσαν τα -στημένα- βογγητά.

Μου παρουσιάστηκε σαν ενεργοπαθητική. Το πουλάκι της δε το είδα σηκωμένο να πω την αλήθεια. Έτσι πεσμένο πάντως δεν ήταν μικρό.. Αλλά πόσο να δουλεύει και αυτό μαζί με τις ορμόνες; έχει αρχίσει η κατηφόρα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
Συναντήθηκα με τη κοπέλα σχετικά πρόσφατα. Έχει χώρο μια χαρά στη καλλιθέα.
Από εμφάνιση, για μένα είναι τοπ. Είναι πολύ όμορφη και πολύ θηλυκή από κοντά (ακόμα και άβαφτη που ήταν). Πολύ ωραίο στήθος μεγάλο. Ωραίος πάτος και ωραίο πουλάκι όσο είδα (αν και δε σηκώθηκε).
Τώρα στα του αγώνα. Εγώ ήμουν ενεργητικός.
Σε καμία περίπτωση δε θα πω ότι ήταν ξεπέτα. Επίσης δε θα πω ότι δε γούσταρε. Απλά απότι καταλαβαίνω, ίσως χρειάζεται να αποκτήσει εμπειρίες το κορίτσι, είναι και μόλις 23χρ. Δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες και γενικά υπήρχε μία ψύχρα. Βέβαια ίσως απλά να μη ταιριάξαμε.
Ξεκίνησε με πίπα, με καπότα. όχι κάτι που θα θυμάμαι για καιρό...
Τη πήρα στο να είναι αυτή  από πάνω. Και τελείωσα με αυτή στα 4, αντέχει σφυροκόπημα νομίζω.
με ξενέρωσαν τα -στημένα- βογγητά.

Μου παρουσιάστηκε σαν ενεργοπαθητική. Το πουλάκι της δε το είδα σηκωμένο να πω την αλήθεια. Έτσι πεσμένο πάντως δεν ήταν μικρό.. Αλλά πόσο να δουλεύει και αυτό μαζί με τις ορμόνες; έχει αρχίσει η κατηφόρα.
ε αρα ξεπετα μουτρο τι λες οτι δεν ηταν!!!!!!!!!
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Συναντήθηκα με τη κοπέλα σχετικά πρόσφατα. Έχει χώρο μια χαρά στη καλλιθέα.
Από εμφάνιση, για μένα είναι τοπ. Είναι πολύ όμορφη και πολύ θηλυκή από κοντά (ακόμα και άβαφτη που ήταν). Πολύ ωραίο στήθος μεγάλο. Ωραίος πάτος και ωραίο πουλάκι όσο είδα (αν και δε σηκώθηκε).
Τώρα στα του αγώνα. Εγώ ήμουν ενεργητικός.
Σε καμία περίπτωση δε θα πω ότι ήταν ξεπέτα. Επίσης δε θα πω ότι δε γούσταρε. Απλά απότι καταλαβαίνω, ίσως χρειάζεται να αποκτήσει εμπειρίες το κορίτσι, είναι και μόλις 23χρ. Δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες και γενικά υπήρχε μία ψύχρα. Βέβαια ίσως απλά να μη ταιριάξαμε.
Ξεκίνησε με πίπα, με καπότα. όχι κάτι που θα θυμάμαι για καιρό...
Τη πήρα στο να είναι αυτή  από πάνω. Και τελείωσα με αυτή στα 4, αντέχει σφυροκόπημα νομίζω.
με ξενέρωσαν τα -στημένα- βογγητά.

Μου παρουσιάστηκε σαν ενεργοπαθητική. Το πουλάκι της δε το είδα σηκωμένο να πω την αλήθεια. Έτσι πεσμένο πάντως δεν ήταν μικρό.. Αλλά πόσο να δουλεύει και αυτό μαζί με τις ορμόνες; έχει αρχίσει η κατηφόρα.
      Ε τωρα Βασιλη με στενοχωρεις......Πρεπει να πεις οτι ειμαι πουστης με περουκα οτι ειμαι χοντρη ασχημη 40αρα οτι βρωμαω οτι εχω τριχες οτι οταν ερθεις εδω θα σε περιμενουν 4 αλβανοι  και ρωσοι νταβατζηδες να σε ληστεψουν.....Αυτα θελω να λες .....Μην μου στενοχωρεις 'τον' βατραχομουρη ....Ειναι και σε μεγαλη ηλικια η κοπελα θα παθει τπτ ...
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Συναντήθηκα με τη κοπέλα σχετικά πρόσφατα. Έχει χώρο μια χαρά στη καλλιθέα.
Από εμφάνιση, για μένα είναι τοπ. Είναι πολύ όμορφη και πολύ θηλυκή από κοντά (ακόμα και άβαφτη που ήταν). Πολύ ωραίο στήθος μεγάλο. Ωραίος πάτος και ωραίο πουλάκι όσο είδα (αν και δε σηκώθηκε).
Τώρα στα του αγώνα. Εγώ ήμουν ενεργητικός.
Σε καμία περίπτωση δε θα πω ότι ήταν ξεπέτα. Επίσης δε θα πω ότι δε γούσταρε. Απλά απότι καταλαβαίνω, ίσως χρειάζεται να αποκτήσει εμπειρίες το κορίτσι, είναι και μόλις 23χρ. Δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες και γενικά υπήρχε μία ψύχρα. Βέβαια ίσως απλά να μη ταιριάξαμε.
Ξεκίνησε με πίπα, με καπότα. όχι κάτι που θα θυμάμαι για καιρό...
Τη πήρα στο να είναι αυτή  από πάνω. Και τελείωσα με αυτή στα 4, αντέχει σφυροκόπημα νομίζω.
με ξενέρωσαν τα -στημένα- βογγητά.

Μου παρουσιάστηκε σαν ενεργοπαθητική. Το πουλάκι της δε το είδα σηκωμένο να πω την αλήθεια. Έτσι πεσμένο πάντως δεν ήταν μικρό.. Αλλά πόσο να δουλεύει και αυτό μαζί με τις ορμόνες; έχει αρχίσει η κατηφόρα.
ε αρα ξεπετα μουτρο τι λες οτι δεν ηταν!!!!!!!!!
βατραχε έχεις πάει με Νικόλ είναι καλή ? Ξέρεις τιμή ?
 
OP
OP
Manost

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
274
Κριτικές
4
Like
470
Πόντοι
301

brycen23

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
Δεν έχω ιδία πείρα σχετικά με την εν λόγω κοπέλα. Πάντως πράγματι εμφανισιακά κυμαίνεται πολύ πάνω από τον μέσω όρο των υπολοίπων εν Ελλάδι κοριτσιών.
 
OP
OP
Manost

Manost

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
274
Κριτικές
4
Like
470
Πόντοι
301
Δεν έχω ιδία πείρα σχετικά με την εν λόγω κοπέλα. Πάντως πράγματι εμφανισιακά κυμαίνεται πολύ πάνω από τον μέσω όρο των υπολοίπων εν Ελλάδι κοριτσιών.

Ούτε εγώ την έχω συναντήσει, αλλά απο τη συγκεκριμένη κατηγορία γυναικών είναι η ΜΟΝΗ που μου έκανε εντύπωση κι το συζητάω. Βάζει κάτω πολλές κανονικές γυναίκες!

Γι αυτο ρωτάω αν αξίζει να κανω τη "θυσία"! αν μπορείς να το πείς "θυσία" αυτό ή απογείωση!!!

Γνώμες, τιμές, υπηρεσίες ξέρει κανένας;
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Ούτε εγώ την έχω συναντήσει, αλλά απο τη συγκεκριμένη κατηγορία γυναικών είναι η ΜΟΝΗ που μου έκανε εντύπωση κι το συζητάω. Βάζει κάτω πολλές κανονικές γυναίκες!

Γι αυτο ρωτάω αν αξίζει να κανω τη "θυσία"! αν μπορείς να το πείς "θυσία" αυτό ή απογείωση!!!

Γνώμες, τιμές, υπηρεσίες ξέρει κανένας;
Ισχύει, αν ξέρει κάποιος ας πει
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
βατραχε έχεις πάει με Νικόλ είναι καλή ? Ξέρεις τιμή ?

ναι την εχω παρει σαν κρος οχι σαν τρανς παλιοτερα μια φορα καλα περασα αλλα δεν μ κανε τ κλικ ν ξαναπαρω ουτε τηλ για νεο ραντευου ...τωρα με τα μπαλκονια ειναι αρκετα καλη απο φωτο ....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
     Ε τωρα Βασιλη με στενοχωρεις......Πρεπει να πεις οτι ειμαι πουστης με περουκα οτι ειμαι χοντρη ασχημη 40αρα οτι βρωμαω οτι εχω τριχες οτι οταν ερθεις εδω θα σε περιμενουν 4 αλβανοι  και ρωσοι νταβατζηδες να σε ληστεψουν.....Αυτα θελω να λες .....Μην μου στενοχωρεις 'τον' βατραχομουρη ....Ειναι και σε μεγαλη ηλικια η κοπελα θα παθει τπτ ...
ρε μωρο η κρητική λεει ξεκαθαρα οτι εισουν μετρια δεν τ πα εγω...τι μου λες τωρα εμενα δεν ξερω οταν θα ερθει η ωρα να βρεθούμε ξανα καποια στιγμή γιατι θα ερθει τοτε θα αναφερθω κ γω ξανα ....τ μονο που μπορεις να κανεις ειναι να εισαι οσο ποιο καλη στη δουλεια σου γιατι κακα τ ψεματα 50 ευρο για μια ωρα αντε κ 1 30 που δεν πεζει να καθεσαι εσυ τωσο μ τη καμια ειναι πολλα για τ μεσο ελληνα ....εγω παντος μαζυ σου ειχα περασει καλα ......
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
437
Like
72
Πόντοι
1
      Ε τωρα Βασιλη με στενοχωρεις......Πρεπει να πεις οτι ειμαι πουστης με περουκα οτι ειμαι χοντρη ασχημη 40αρα οτι βρωμαω οτι εχω τριχες οτι οταν ερθεις εδω θα σε περιμενουν 4 αλβανοι  και ρωσοι νταβατζηδες να σε ληστεψουν.....Αυτα θελω να λες .....Μην μου στενοχωρεις 'τον' βατραχομουρη ....Ειναι και σε μεγαλη ηλικια η κοπελα θα παθει τπτ ...
Οταν  μιλαμε  για  την  Νικολ  εννοουμε  τη  συγκεκριμενη ???? 
οντως αυτη?
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
ρε μωρο η κρητική λεει ξεκαθαρα οτι εισουν μετρια δεν τ πα εγω...τι μου λες τωρα εμενα δεν ξερω οταν θα ερθει η ωρα να βρεθούμε ξανα καποια στιγμή γιατι θα ερθει τοτε θα αναφερθω κ γω ξανα ....τ μονο που μπορεις να κανεις ειναι να εισαι οσο ποιο καλη στη δουλεια σου γιατι κακα τ ψεματα 50 ευρο για μια ωρα αντε κ 1 30 που δεν πεζει να καθεσαι εσυ τωσο μ τη καμια ειναι πολλα για τ μεσο ελληνα ....εγω παντος μαζυ σου ειχα περασει καλα ......
Παντος από εμφάνιση λέει, τώρα που είναι τρανσ μπορεί να είναι καλύτερη στις επιδόσεις της, ώστε 50 η ώρα ?
 

VaR22

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
408
Κριτικές
1
Like
1.026
Πόντοι
81
όχι ξεπέτα δεν ήταν.
ξεπέτα είναι, μπες μέσα, να καταφέρω να σε τελειώσω με πίπα στο 5λεπτο. Και αν δε το καταφέρω να έχεις τελειώσει μπαμ στη 1η στάση. Χωρίς πολλά πολλά.
Ίσα ίσα, και επικοινωνιακή ήταν. Ίσως με κάποιον άλλον να ταίριαζε καλύτερα και να κάνουν το γαμήσι της ζωής τους.
πάντως είναι τίμια και επαγγελματίας. Σου ξεκαθαρίζει πράγματα από την αρχή για να μη βρεθείς προ εκπλήξεως.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Πάντως είναι από τα πιό ωραία κορίτσια που υπάρχουν εδώ και καλή στην επικοινωνία από μία συνομιλία που είχαμε ...Πρέπει να καταλάβουμε ότι η πρώτη γνωριμία και επαφή έχει και την αίσθηση του αγνώστου.Άν υπάρξει και η ανάλογη "χημεία" ,τότε όλα θα είναι καλά και για τους δύο.Και σε άλλη συνάντηση ακόμα καλύτερα! ;) ;).Καλός σου μήνας Nikol!
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
ψήνομαι να την επισκεφτώ την εν λογο <<κορασιδα>> αν εχει καποιος προσφατη εμπειρια θα βοηθουσε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom