Νέα

Πρόταση για κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα souper1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

souper1

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά,

σαν νέος στην σελίδα καλώς σας βρήκα. Λοιπόν θα ήθελα να μου προτείνετε κοπέλα για συνάντηση. Να αναφέρω ότι ειμαι λίγο κάτω από 25 και είμαι πρωτάρης στο συγκεκριμένο άθλημα μιας και είμαι ακόμα παρθένος. Πιστεύω ότι θα προτιμώ gfe καταστάσεις μιας και οι φίλοι μου με λένε ρομαντικό,αγαπουλη κλπ. Ευχαριστώ για την οποία βοήθεια. Οι ερωτήσεις ευπρόσδεκτες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.392
Πόντοι
5.060
Καλώς ήρθες και καλή αρχή. Σε πειράζει η κοπέλα να μη φιλάει στο στόμα;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Γεια σας παιδιά,

σαν νέος στην σελίδα καλώς σας βρήκα. Λοιπόν θα ήθελα να μου προτείνετε κοπέλα για συνάντηση. Να αναφέρω ότι ειμαι λίγο κάτω από 25 και είμαι πρωτάρης στο συγκεκριμένο άθλημα μιας και είμαι ακόμα παρθένος. Πιστεύω ότι θα προτιμώ gfe καταστάσεις μιας και οι φίλοι μου με λένε ρομαντικό,αγαπουλη κλπ. Ευχαριστώ για την οποία βοήθεια. Οι ερωτήσεις ευπρόσδεκτες.

Γιατι βιαζεσαι να ξεπαρθενιαστεις τυπε  :think: :S :S :S

Στην Αννιτα ηταν προχθες ενας που ηταν 40 και δεν ειχε γαμησει ποτε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.685
Πόντοι
8.006
Γεια σας παιδιά,

σαν νέος στην σελίδα καλώς σας βρήκα. Λοιπόν θα ήθελα να μου προτείνετε κοπέλα για συνάντηση. Να αναφέρω ότι ειμαι λίγο κάτω από 25 και είμαι πρωτάρης στο συγκεκριμένο άθλημα μιας και είμαι ακόμα παρθένος. Πιστεύω ότι θα προτιμώ gfe καταστάσεις μιας και οι φίλοι μου με λένε ρομαντικό,αγαπουλη κλπ. Ευχαριστώ για την οποία βοήθεια. Οι ερωτήσεις ευπρόσδεκτες.
Τύπε πουτανα ψαχνεις ή νυφη?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.392
Πόντοι
5.060
Με κάποιον σε μπερδεύει. :think:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.392
Πόντοι
5.060
Κι εγω σου λεω οτι μονο εγω μπορω να τον συμβουλεψω σωστα.
Και η συμβουλή σου είναι να μην ψάξει πουτάνα που κάνει αγκαλίτσες, χαδάκια και φιλάκια για πρώτη φορά;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.685
Πόντοι
8.006
Και η συμβουλή σου είναι να μην ψάξει πουτάνα που κάνει αγκαλίτσες, χαδάκια και φιλάκια για πρώτη φορά;
Ακριβως. Με καταλαβες. Αυτος γκομενιτσα ψαχνει. Και αν του βρουμε καμια gfe θα κολλησει χωρις να χρειαζεται.

Ενα δυνατο pse χρειαζεται. Να ξεκολλησει λιγο το μυαλο του. Οι πουτανες ειναι "προθαλαμος". Οχι το κυριως θεμα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.819
Κριτικές
1
Like
28.685
Πόντοι
8.006
Μου θυμιζεις εναν τυπο στην Πατρα που ολη μερα παιζει ΚΙΝΟ και κοιταει το κινητο του. Οταν τον ειχα ρωτησει τη δουλεια κανει μου ειχε πει δικηγορος. Κατι τετοιο δεν λες κι εσυ οτι εισαι :think:
Δικηγορος ειμαι τύπε, ναι. Εσυ απο αυτο συμπερανες οτι ολοι οι δικηγοροι παιζουν ΚΙΝΟ? Καλο.
 

Επισκέπτης
Δεν εχω παιξει ποτέ ΚΙΝΟ στη ζωη μου ρε τύπε.

Μου θυμιζεις εναν τυπο στην Πατρα που ολη μερα παιζει ΚΙΝΟ και κοιταει το κινητο του. Οταν τον ειχα ρωτησει τη δουλεια κανει μου ειχε πει δικηγορος. Κατι τετοιο δεν λες κι εσυ οτι εισαι :think:

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.392
Πόντοι
5.060
Ακριβως. Με καταλαβες. Αυτος γκομενιτσα ψαχνει. Και αν του βρουμε καμια gfe θα κολλησει χωρις να χρειαζεται.

Ενα δυνατο pse χρειαζεται. Να ξεκολλησει λιγο το μυαλο του. Οι πουτανες ειναι "προθαλαμος". Οχι το κυριως θεμα.
Αν έχει ο άνθρωπος την ωριμότητα, μπορεί να διαχωρίσει το σεξ από τους έρωτες. Εγώ, ας πούμε, δεν έχω κάνει ρομάντζο με καμία πουτάνα ούτε καν καφεδάκι έξω, αλλά πάντα προτιμώ τις τάνες που δέχονται φιλιά στο στόμα. Δεν χαίρομαι σεξ αλλιώς. Εξάλλου δε νομίζω ο νηματοθέτης να είναι κανένας άβγαλτος παρθένος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom