Νέα

Ποια ηταν η πιο δυσκολη ερωτικη περιοδος της ζωη σας?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis81
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Οπως λεει και ο τιτλος ποια ηταν η πιο δυσκολη ερωτικη περιοδος της ζωης σας?Σε ποια ηλικια και για ποσο?
Για να αρχισω πρωτος η περιοδος 20-22 ηταν η πιο δυσκολη για μενα προσωπικα..Ειχα ενα αισθητικο προβλημα υγειας,με εριξε σε καταθλιψη,οποτε καθολου σεξ,καμια συναναστροφη με το αλλο φυλο,μονο μαλακια κ με το ζορι..
Εκεινη την εποχη δεν ειχα ανακαλυψει κ τα studio κ ειχα κ μια φοβια να τα επισκεφθω για υγειονομικους λογους..αλλο που μετα του εδωσα κ καταλαβε..
Επισης εξαιρετικα δυσκολη περιοδος κ αυτη που διανυω απ το περασμενο καλοκαιρι οπου χωρισα με μια κοπελα..οχι οτι με πειραξε ο χωρισμος αλλα λογω συνθηκων(ολοι πια παντρεμενοι κ καμια παρεα) ειμαι συνεχεια κλεισμενος στο σπιτι οποτε καμια γνωριμια κ μονο τανες..αυτα...
Ετσι για να γινεται κουβεντα παιδια...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.628
Κριτικές
11
Like
12.382
Πόντοι
5.060
Η περίοδος που ήμουνα φοιτητής και φαντάρος. Ευτυχώς είχα ανακαλύψει τα μπουρδέλα, αλλά πέρα από αυτά δεν γάμαγα καθόλου. Μόνο στην άδεια απολύσεως πήδηξα μία από το ίντερνετ. Όταν επιτέλους βγήκα, ξεκίνησε η σεξουαλική επανάσταση.
 
OP
OP
F

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Δλδ ποσο ηταν το μεγιστο να βγεις ραντεβου με γκομενα κ να την πηδηξεις φιλε vrill?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
εγω οταν  εδινα πανελληνιες  ειχα  μια  πιεση για να τα καταφερω  και δεν γαμαγα με συχνοτητα  γυναικες  οσο ηθελα 
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.628
Κριτικές
11
Like
12.382
Πόντοι
5.060
Δλδ ποσο ηταν το μεγιστο να βγεις ραντεβου με γκομενα κ να την πηδηξεις φιλε vrill?
Είπα ότι σαν φοιτητής και φαντάρος δεν γάμαγα καθόλου, δηλαδή δεν είχα ούτε ραντεβού. Μόνο όταν έκανα τη διπλωματική μου και στην άδεια απολύσεως είχα μια κάποια ερωτική ζωή. Αυτές που γάμησα δεν μου πήραν πάνω από μια εβδομάδα.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.680
Like
1.413
Πόντοι
216
Οπως λεει και ο τιτλος ποια ηταν η πιο δυσκολη ερωτικη περιοδος της ζωης σας?Σε ποια ηλικια και για ποσο?
Για να αρχισω πρωτος η περιοδος 20-22 ηταν η πιο δυσκολη για μενα προσωπικα..Ειχα ενα αισθητικο προβλημα υγειας,με εριξε σε καταθλιψη,οποτε καθολου σεξ,καμια συναναστροφη με το αλλο φυλο,μονο μαλακια κ με το ζορι..
Εκεινη την εποχη δεν ειχα ανακαλυψει κ τα studio κ ειχα κ μια φοβια να τα επισκεφθω για υγειονομικους λογους..αλλο που μετα του εδωσα κ καταλαβε..
Επισης εξαιρετικα δυσκολη περιοδος κ αυτη που διανυω απ το περασμενο καλοκαιρι οπου χωρισα με μια κοπελα..οχι οτι με πειραξε ο χωρισμος αλλα λογω συνθηκων(ολοι πια παντρεμενοι κ καμια παρεα) ειμαι συνεχεια κλεισμενος στο σπιτι οποτε καμια γνωριμια κ μονο τανες..αυτα...
Ετσι για να γινεται κουβεντα παιδια...
Καλώς ήρθες στα 40 όπου όλοι είναι παντρεμένοι και δεν έχεις "φίλους" Γράψου σε σχολές χορού κλπ να ανοίξει ο κυκλος σου
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.688
Πόντοι
7.216
Εμενα η ερωτική μου ζωή ακολουθεί τον κανονα:
Όσο πιο πιτσιρικάς τόσο χειρότερα.

-Στο σχολείο δεν γαμούσα καθόλου (1-2 που λεγαμε οτι τα είχαμε :2funny:)
-Στο πανεπιστήμιο ξεκινησα τους πήδους δειλά δειλά αλλα σε φάση 10 χιλόπιτες για μια πούτσα.
-Μετά τον στρατό και αφού βρήκα δουλειά η πούτσα πάει σύννεφο!
Αναρπαστος έχω γίνει ο πούστης!

Βεβαια επειδή τα χρόνια περνάν τα γαμημένα, μάλλον πρέπει να κατασταλάξω πουθενά γιατί προβλέπω σε λίγα χρονάκια η καμπύλη να πάρει αναποδη κλίση!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656


τυποι η πιο δυσκολη περιοδος του πιπαλεκου2 ειναι οταν βρεχει και δεν βγαινουν οι τραβελοι στη συγγρου να παει να τους πιπωσει    :S :S :S :gay: :effemine:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.688
Πόντοι
7.216
Βασικα μου είχε τελειώσει εδώ και 1,5 χρόνο περίπου (πριν τον γάμο) αλλά το τράβηξα μπας και αλλάξει κάτι με τον γάμο.Τελικα ο γάμος μόνο την καταστροφή νομίζω φέρνει.Απο κει και πέρα τα έχουμε συζητήσει και θα μείνουμε δυο καλοί φίλοι και πάνω απ´ολα γονείς.

Ρε τύπε, καλοπροαίρετα και επειδή την εχω ξανα-ακούσει αυτή την φράση, πραγματικά τι σκεφτόσουν?
Είσαι σε μια φάση που εχεις ξενερώσει με μια γυνή και λες δεν γαμιέται ας κάνω ενα παιδί μηπως και την δώ αλλιώς?
Απλά προσπαθώ να καταλάβω το νοημα αυτού του σκεπτικού! :think:
 

Satir0s

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
114
Like
341
Πόντοι
21
Η πιο δυσκολη εποχη ηταν ολη η εφηβια μου 13 εως τα 22 μου,λογω ακμης επεσα παρα πολυ και ημουν παρθενος,ντροπαλος,μαλακας καληνυχτακιας και μια μερα ειπα ως εδω δεν παει αλλο ετσι,μπηκα σε φορουμ,ειδα απειρα βιντεακια με πεσιματα και συμβουλες και ξαφνικα ενα βραδυ εκανε ο εγκεφαλος ενα  κλικ και ξεκολλησε και αρχισα να μιλαω σε γκομενες.
Απο κει και περα πηρα φορα ευτυχως και απεκτησα αρκετες εμπειριες.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Πριν περιγράψω την πιο δύσκολη περίοδο  της ζωής μου πρέπει να σας γνωστοποιήσω την ηλικία μου. Είμαι 40 ετών, τελειωσα το Λύκειο το 1996, μπήκα σε Πανεπιστήμιο το 1998, αποφοίτησα στην ώρα μου , το 2003-2004 υπηρέτησα στο στράτευμα κι απο το 2005 είμαι μέσα στην αγορά εργασίας με απολαβές έναν μέσο μισθό που δεν τον λές χαμηλό ούτε όμως αξιόλογο. Τα τελευταία 8 χρόνια δε, κατοικώ μόνος μου.
Η δυσκολότερη περίοδος της ζωής μου και κοινωνικά και σεξουαλικά είναι απο το 1998 μέχρι το 2006 ας πούμε. Μεγάλωσα σε πολύ φτωχή οικογένεια και το γεγονός οτι δεν μου πήραν τότε αυτοκίνητο με κατάστησε "ανάπηρο σε αναπηρικό καροτσάκι μέσα στο σπίτι".....μεταφορικά μιλάω. Επειδή δεν είχα χρήματα για λούσα, κάλυψη μεταφορικού κόστους, μπουζούκια, πουτάνες διακοπές, ξενύχτια  κτλ η φοιτητική ζωή ήταν η κατάθλιψη η ίδια. Οι φίλοι μου με παρατήσανε λόγω διαφορετικού κοινωνικού στάτους μεταξύ αυτών κι εμένα. Τον καιρό εκείνο λοιπόν πέρασα μια περίοδο αρκετών ετών δίχως κοινωνική ζωή, με στέρηση κατανάλωσης και χωρίς σεξ για πολλά χρόνια. Οταν ήμουν φαντάρος παραδόξως είχα μια γκομενίτσα, φοιτήτρια απο την Αχαία κουνελοπνίχτρα και γαμούσα παιδια!!! Απο τότε δεν έχω συνάψει δεσμό παρά τις προσπάθειες που έκανα σε chats, γραφεία γνωριμιών, διακοπές μόνος κτλ τα τελευταία χρόνια όμως μετά τα 35 που ανακάλυψα των μαγικό κόσμο των ιερόδουλων έχω απεξαρτηθεί απο την ανάγκη για μουνί. Στο Αουτσβιτς έγραφε εαν δεν κάνω λάθος απο έξω μια πινακίδα την φράση " Η εργασία απελευθερώνει τον άνθρωπο"....εγώ διακυρήσω την φράση .... "Οι πουτάνες απελευθερώνουν τον άνδρα"
Πλέον στα 40 θεωρώ ελάχιστες τις πιθανότητες να φτιάξω την ζωή μου και συνειδητά δεν επιθυμώ να κάνω παιδιά.
Θέλω να πω σε όσους είστε γονείς και ίσως χωρισμένοι να μην εγκαταλείψετε ποτέ τα παιδιά σας, στην νεαρή ηλικία είναι που χρειάζονται στήριξη απο γνωριμίες και χρήματα για να αποκτήσουν τις εμπειρίες και την οξυδέρκεια να πάνε στην κοινωνία την δεκαετία των 30.    
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Καλά, εσύ δεν ήσουν που πλήρωνες σερβιτόρες 100ρικα για να τους πιάνεις τα βυζιά και να βγάζουν φωτό από το μουνί τους; :think:

Kυριακη τα εγραφε αυτα τυπε  :think: :S :S :S
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.628
Κριτικές
11
Like
12.382
Πόντοι
5.060
Τύπε δεν ξέρω πόσον ετών είσαι..εγώ είμαι 31 και παντρεύτηκα πρόσφατα,με την γυναίκα μου ήμαστε 10 χρόνια περίπου μαζί.Αφου λοιπόν έμεινε κι έγκυος και γεννάει τον επόμενο μήνα εμένα μου τελείωσε...Βασικα μου είχε τελειώσει εδώ και 1,5 χρόνο περίπου (πριν τον γάμο) αλλά το τράβηξα μπας και αλλάξει κάτι με τον γάμο.Τελικα ο γάμος μόνο την καταστροφή νομίζω φέρνει.Απο κει και πέρα τα έχουμε συζητήσει και θα μείνουμε δυο καλοί φίλοι και πάνω απ´ολα γονείς.
Η ζωή έτσι είναι...πέφτεις.Οταν πέσεις ξανασηκώνεσαι πιο σοφός και η σοφία είναι δύναμη.
Το ότι όλοι γύρο σου είναι παντρεμένοι δεν σημαίνει ότι πρέπει να είσαι και εσυ απαραίτητα.Πρεπει να καταλάβουμε ότι δεν είμαστε όλοι για όλα.Εγω προσωπικά κατάλαβα ότι δεν είμαι για γάμο.Δεν θέλω να ξανασκεφτώ ότι θα παντρευτώ.Μονο η κόρη μου που έρχεται με ενδιαφέρει και τα επαγγελματικά μου προς το παρόν.Επειτα δεν ξέρω τι θα γίνει,η ζωή συνεχίζεται!!!
Καλά, εσύ δεν ήσουν που πλήρωνες σερβιτόρες 100ρικα για να τους πιάνεις τα βυζιά και να βγάζουν φωτό από το μουνί τους; :think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μεχρι το στρατο ειχα πηδηξει ολο κι ολο 2 πουτανες.
με το που μπηκα φαντάρος εγινα αντρας.
στο στρατο γινεσαι αντρας.
γι αυτό να πηγαίνετε στρατο για να γινετε αντρες.
λαθος μου που πηρα αναβολη και πηγα στα 22.
στα 18 να πηγαίνετε για να γινετε αντρες νωρίτερα.
μετα οι γκομενες ουρα, γιατι πλεον ξερουν ότι εγινες αντρας.
ειδικα ως φαντάρος τραβας πολύ, καυλωνουν με τα φανταρακια οι γκομενες.
στην επομενη ζωη θα παω απο τα 18.
περσι θυμαμαι γνωστο μου να μυξοκλαιγεται οτι δεν εχει γκομενα οτι ειναι χρονια στην αγαμια και οντως δεν ειχε παει φανταρος την εκανε σκαπουλαριστη και να τα αποτελεσματα δεν εγινε αντρας και τον τρωει η μαλακια.
φανη νηματοθετη αν εισαι στην θεσσαλονικη να κανουμε παρεα, εγω σημερα λεω να παω ντισκο και μετα απο εκει στριπτιτζαδικο. μια ζωη την εχουμε. αν παιζεις και ταβλι θα γινουμε και φιλαρακια.
 

Controller

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μεχρι να ριξω την πρωτη. Και καποια χρονια μετα, που πρωτο-εζησα στο εξωτερικο.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
677
Πόντοι
96
Η περίοδος που ήμουνα φοιτητής και φαντάρος. Ευτυχώς είχα ανακαλύψει τα μπουρδέλα, αλλά πέρα από αυτά δεν γάμαγα καθόλου. Μόνο στην άδεια απολύσεως πήδηξα μία από το ίντερνετ. Όταν επιτέλους βγήκα, ξεκίνησε η σεξουαλική επανάσταση.

Χοντρη τυπε?

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_3:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.688
Πόντοι
7.216
ε απο ιντερνετ η χοντρη η γρια η τρελη θα ειναι
(*παιζουν και συνδυασμοι)

Τύπε σύμφωνα με το νήμα "τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεϊνήδες" ετσι είναι όλες οι γκόμενες...
:S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom