Νέα

Παραλία γυμνιστών Ραμνούντα! Σεξ, λεσβίες, str8, gay, μάτι, ενοχλητικοί τύποι κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Πηγαινει κανεις στην εν λογο παραλια; Να μας κατατοπησει τι παιζει εκει; Καθε εμπειρια δεχτει συντροφοιιιι :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.775
Πόντοι
2.696
Πηγαινει κανεις στην εν λογο παραλια; Να μας κατατοπησει τι παιζει εκει; Καθε εμπειρια δεχτει συντροφοιιιι :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Αν κι έχω να πάω κάποια χρόνια,παλιότερα ήμουν τακτικός,να σου ξεκαθαρίσω ότι αν περιμένεις να υποκαταστήσεις τα μπουρδέλα με την παραλία για να γαμήσεις καλύτερα να μην πας.Τσάμπα τα λεφτά για καύσιμα,τη φθορά του οχήματος από ένα σκληρό δρόμο,και το ξύλο που θα φας.Διότι σε "κόβω" να τρως μπόλικο!
Ματάκιδες δεν έχει,κυρίως Str8 πάνε αλλά θα δεις και κάποιες γυναίκες,μπορεί να δεις και κάποιους άντρες.Όλοι ευπρόσδεκτοι εφόσον δεν ενοχλούν.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
6.990
Like
2.706
Πόντοι
506
Eγω την τελευταία φορα πριν καποια χρόνια που ειχα παει ειχα πετύχει μια γκόμενα με καραξεχυλωμενο μπικίνι, που πεταγοντουσαν οι τρίχες απ εξω. Ειχα κατακαυλωσει μου φανηκε καλύτερο απο γυμνο
:bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Μια φορα δοκιμασα να παω κι εχασα το.στενοστο οποιο επρεπε μα στριψω. Οδηγησα ολη την πεδιαδα του Μαραθωνα μεχρι που εφτασα οξω απο το μουσειο. Τελικα, κατεληξα να κανω μπανιο ντυμενος στο καραβι του σχοινια. Διατηρω αμφιβολιες για το ενδεχομενο να πανε γυναικες μονες τους.στην Ραμνουντα. Γενικα, το αθλημα εχει χαλασει λογο του φοβου που προκαλουν οι ματακηδες στις γυναικες, οι αγαρμποι ματαδες οχι ολλοι
 

Επισκέπτης
Τι γινεται με τους ματακηδες τελευταια; Εχουν αυξηθει; Εχουν γινει επιθετικοι; Εχουν προστεθει στις ταξεις τους αλλοδαποι και τρελοι; Τα παλια αγνα χρονια μας αρεσε να μας κανουν λιγο ματι οταν ειμαστε με καμια γκομενα ή ειδοποιουσαμε κανα φιλο μας. Τωρα γιατι ο ματακιας εγινε εχθρος;
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Peter, πολλαπλσιαζονται με γεωμετρικη προοδο οι ματακηδες. Οπως στην οικονομια οι ποροι δεν επαρκουν για ολους ετσι δεν φτανουν για ολους τους ματαδες οι γκομενες.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.775
Πόντοι
2.696
Μια φορα δοκιμασα να παω κι εχασα το.στενοστο οποιο επρεπε μα στριψω. Οδηγησα ολη την πεδιαδα του Μαραθωνα μεχρι που εφτασα οξω απο το μουσειο. Τελικα, κατεληξα να κανω μπανιο ντυμενος στο καραβι του σχοινια. Διατηρω αμφιβολιες για το ενδεχομενο να πανε γυναικες μονες τους.στην Ραμνουντα. Γενικα, το αθλημα εχει χαλασει λογο του φοβου που προκαλουν οι ματακηδες στις γυναικες, οι αγαρμποι ματαδες οχι ολλοι

Ματάκηδες πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν.Ο κίνδυνος είναι οι μουσουλμάνοι βιαστές.Γι'αυτό μόνες γυναίκες δε θα δείτε πλέον.Απ΄ότι μου λένε φίλοι και φίλες που πάνε σε διάφορες παραλίες,δεν έχουν δει καμία μόνη.Έχουν ανακαλύψει τις παραλίες και τα τομάρια από Πακιστάν,Μπαγκλαντές και Αφγανιστάν και δημιουργούν πρόβλημα.Οι ματάκιδες δεν είναι πρόβλημα όσο δεν κάνουν μαλακίες.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Αν δεν πας σε παραλία γυμνιστών για να πάρεις κάτι, γιατί να πας?  :think:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.775
Πόντοι
2.696
Αν δεν πας σε παραλία γυμνιστών για να πάρεις κάτι, γιατί να πας?  :think:

Για να απολαύσεις το μπάνιο σου γυμνός!Άλλο είμαι γυμνός και βλεπω τις γυμνές γκόμενες και άλλο κρύβομαι και βλέπω.Τεράστια διαφορά
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Αν κι έχω να πάω κάποια χρόνια,παλιότερα ήμουν τακτικός,να σου ξεκαθαρίσω ότι αν περιμένεις να υποκαταστήσεις τα μπουρδέλα με την παραλία για να γαμήσεις καλύτερα να μην πας.Τσάμπα τα λεφτά για καύσιμα,τη φθορά του οχήματος από ένα σκληρό δρόμο,και το ξύλο που θα φας.Διότι σε "κόβω" να τρως μπόλικο!
Ματάκιδες δεν έχει,κυρίως Str8 πάνε αλλά θα δεις και κάποιες γυναίκες,μπορεί να δεις και κάποιους άντρες.Όλοι ευπρόσδεκτοι εφόσον δεν ενοχλούν.

Ρε αρχοντα απο που με κοβεις οτι θα φαω ξυλο; Σου ειπε κανεις οτι συχναζω σε παραλιες γυμνηστων; Ή οτι αν τυχη και παω θα παω να παρω ματι; Οσες φορες εχω παει σε τετοιες παραλιες ανα την Αττικη ή σε καποιο νησι στις διακοπες μου παντα παω με την εκαστοτε συντροφο μου. Πληροφοριες ζητησα απο αυτο και αλλα αντιστοιχα φρεντακια που ανοιξα για να παρω μια καλυτερη εικονα για τη φετινει σεζον. Οποτε μην βιαζεσαι να κρινεις. Κατανοω πως αμα εισαι θαμονας σε τετοιου ειδους παραλια θα εχουν δει πολλα τα ματια σου και γι αυτο σκεφτηκες ετσι. Καλη σεζον και καλα μπανια να ´χεις αδερφε!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
652
Like
247
Πόντοι
26
Τι είναι τα φρεντάκια; μικρά φρέντο; Τι πληροφορίες δίνουν;;;  :think: :think: :think:

Πριν διαβάσα το μήνυμα σου αυτό πήγα να γράψω μετά όμως το διάβασα με πρόλαβες χαχαχα.Εν πάσει περιπτώσει απόσο ξέρω στη Ραμνούντα είναι η πιο νορμάλ παραλία γυμνιστών και δε νομίζω να υπάρχει χώρος για ματάκηδες.Τύπε εσύ που έκανες το ΘΡΕΝΤ(thread) μάλλον τη ψάχνεις και πολύ στο ιντερνετ τη δουλειά.Όσο για τη σύντροφο δε πείθεις κανέναν.Έχεις ανοίξει πεντακόσια νήματα και ρωτάς για παραλίες και τις σχετίζεις με σεξουαλικά θέματα.Δυστυχώς.
 

Επισκέπτης
Ματάκηδες πάντα υπήρχαν και πάντα θα υπάρχουν.Ο κίνδυνος είναι οι μουσουλμάνοι βιαστές.Γι'αυτό μόνες γυναίκες δε θα δείτε πλέον.Απ΄ότι μου λένε φίλοι και φίλες που πάνε σε διάφορες παραλίες,δεν έχουν δει καμία μόνη.Έχουν ανακαλύψει τις παραλίες και τα τομάρια από Πακιστάν,Μπαγκλαντές και Αφγανιστάν και δημιουργούν πρόβλημα.Οι ματάκιδες δεν είναι πρόβλημα όσο δεν κάνουν μαλακίες.
Για να λεει ο επαγγελματιας ματακιας οτι εχουν πολλαπλασιαστει οι ματακηδες κατι θα ξερει.
 

agapinor

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
Όσες φορές έχω πάει με τη γυναίκα μου, δεν έχω παρατηρήσει να γίνεται παιχνίδι. Από τις καλές παραλίες για γυμνισμό και δίχως τίποτε άλλο.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.775
Πόντοι
2.696
Όσες φορές έχω πάει με τη γυναίκα μου, δεν έχω παρατηρήσει να γίνεται παιχνίδι. Από τις καλές παραλίες για γυμνισμό και δίχως τίποτε άλλο.

Οι παραλίες δεν είναι swinger clubs.Κάποιες φορές μπορεί να τύχει να γίνει κάτι.Αλλά όποιος πάει με στόχο να γαμήσει,να μην πάει καθόλου.
 

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
106
Like
139
Πόντοι
1
Οι παραλίες δεν είναι swinger clubs.Κάποιες φορές μπορεί να τύχει να γίνει κάτι.Αλλά όποιος πάει με στόχο να γαμήσει,να μην πάει καθόλου.

Συμφωνώ απόλυτα. Κάνω χρόνια γυμνισμό και πιστεύω απεικόνισες την κατάσταση ως έχει
 

Skept.omenos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
50
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι. Μιας και μπαινει το καλοκαίρι σιγα σιγά να καταθέσω και εγω την άποψή μου για τη συγκεκριμένη παραλία. Γενικά είναι μακριά και απομονωμένη με δύσκολη πρόσβαση ειδικά στο τελευτάιο μέρος και την κατάβαση πριν τη θάλασσα. Καλύτερα εαν εχετε χαμηλωμένο να κατέβετε με δική σας ευθύνη.
Από κόσμο, αν και έχω 2 χρόνια να πάω,  εχει συνήθως ζευγάρια, μεγαλύετρης ηλικία βέβαια, αλλά βλέπεις και αντρες μονους.Ματάκηδες δεν έχω αντιληφθεί. Γυναίκες μόνες δυστυχώς δεν έχω πετύχει αλλα δεδομένης της απόστασης δεν φαντάζομαι ποια ελληνίδα θα κάνει αυτή την αποσταση για να τα πετάξει. Γενικότερα ο γυμνισμός δεν έιναι στη μόδα πλέον και οι περισσότερες θα τα βγάλουν μόνο με το αγόρι τους σε κάνενα "εναλλακτικό" νησί για να το παίξουν και καλά χίπισες.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
6.990
Like
2.706
Πόντοι
506
Οποιος έρθει τζια φέτος θα βρει γυμνιστες, ζευγάρια και γκομενες μονες στο ψαθι. Ο δρόμος ειναι οπως ειναι στη Ραμνούντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom