Νέα

Γίνεται καλύτερο το σεξ με τη γυναίκα σας, αν ξενοπηδάτε πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Παίδες, είχα μία συζήτηση με ένα φιλαράκι, παντρεμένοι και οι δύο, και πατεράδες και οι δύο. Γενικά, ίσως και αν έπαιζε κανάς πήδουλος με πουτάνα που και που, να ανανεώνει την σεξουαλική ζωή του ζευγαριού. Εσείς τι λέτε από εμπειρία/ες?

Σίγουρα το καλύτερο site για να ρωτήσει κανείς, είναι εδώ. Αναμένω απαντήσεις.

Π

 

escoman

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
636
Κριτικές
1
Like
264
Πόντοι
26
είναι σα να ρωτάς αν νοικιάσεις μια cabrio porsche για μια μέρα, αν την επόμενη θα γουστάρεις περισσότερο τον σκαραβαίο σου :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbaning2: :headbaning1:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.394
Πόντοι
5.060
Όχι, γίνεται καλύτερο το σεξ με τις πουτάνες. :2funny:
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Είναι σίγουρα πιο προπονημενος ο παίκτης.
Το εργαλείο δουλεύει καλύτερα και είναι πάντα ετοιμοπόλεμο.
Και δεν πλητουμε βέβαια ή έχουμε κενά και ψυχολογικά προβλήματα από στέρηση. Π.χ. δεν μας τσιμπουκώνει η σύζυγος ;
Πάμε στη γκομενα και τούμπαλιν 
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
183
Πόντοι
16
100% (δεν είμαι παντρεμένος...αλλα στο περίπου ισχύει και με τη σχέση μου)
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Καλά ισχύει εννοείτε ακόμα οταν εχει γκόμενα..  εκει που βαρέθηκες γαμάς μια εκδιδόμενη και το επόμενο γαμήσι με τη γκόμενα σου ειναι πολύ καλύτερο... μπορεί να τη γουστάρεις απ την αρχή μετά.. καρατσεκαρισμένο..

Μια φορά μετα απο γαμήσι με call girl παω στη δικιά μου και της κάνω πορνοσταρικό γαμήσι.. μιλάμε με κοίταζε σά χαζή για ώρα μετά.. χαχαχα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: lesa.l

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Παίδες, είχα μία συζήτηση με ένα φιλαράκι, παντρεμένοι και οι δύο, και πατεράδες και οι δύο. Γενικά, ίσως και αν έπαιζε κανάς πήδουλος με πουτάνα που και που, να ανανεώνει την σεξουαλική ζωή του ζευγαριού. Εσείς τι λέτε από εμπειρία/ες?

Σίγουρα το καλύτερο site για να ρωτήσει κανείς, είναι εδώ. Αναμένω απαντήσεις.

Π


Ισχύει 100%. Νομίζω ακόμα και οι γυναίκες μας-κοπελες μας το καταλαβαίνουν οταν ξενοπηδαμε γιατι μετά γαμάμε με άλλη δύναμη και διάθεση.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ισχύει 100%. Νομίζω ακόμα και οι γυναίκες μας-κοπελες μας το καταλαβαίνουν οταν ξενοπηδαμε γιατι μετά γαμάμε με άλλη δύναμη και διάθεση.

Αλλά δεν τους το λες όμως γιατί θα πέσει παντόφλα.  :S
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Picker,

Σεβαστή η γνώμη σου, άλλα με τα μυαλά που κουβαλάς δύσκολα μπορείς να κάνεις σχέση με γυναίκα.

Π
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
μια σχεση θελει και ενδιαφερον και στο σεξ αν  την εχεις βαρεσει την γκομεμνα σου η την γυναικα σου  ειναι ενα θεμα
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Τα θεμα ειναι , ανανεωνει κατι τετοιο ?

Απο τη στιγμη που θα πας να πηδηξεις αλλη ...σημανινει οτι η γυναικα σου δεν σε ικανοποιει .

Οποτε τι να ανανεωση ?  Οπως εγραψε και φιλος πιο μπροστα .....σου δινουν μια μερα να οδηγησεις Φερραρι ...και μετα θα εχεις ανανεωθει οταν θα ξαναπιασεις στα χερια σου τον Σκαραβαιο ?

:)
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
αν δεν ανανεωθει το σεξ φευγεις αν βαριεσαι  για αυτο ψαχνεις τροπους για να ανεωθεις στο σεξ με την γυναικα σου η γκομενα σου
 
OP
OP
pokahontas

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Τα θεμα ειναι , ανανεωνει κατι τετοιο ?

Απο τη στιγμη που θα πας να πηδηξεις αλλη ...σημανινει οτι η γυναικα σου δεν σε ικανοποιει .

Οποτε τι να ανανεωση ?  Οπως εγραψε και φιλος πιο μπροστα .....σου δινουν μια μερα να οδηγησεις Φερραρι ...και μετα θα εχεις ανανεωθει οταν θα ξαναπιασεις στα χερια σου τον Σκαραβαιο ?

:)

Γιάτι πρέπει η γυναίκα σου να είναι Σκαραβαίος? Και η άλλη Φερράρι?

Π
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
875
Like
588
Πόντοι
86
Οι πουτανες είναι εθισμός.

Όσο καλή και αν είναι η γυναίκα σου και ακόμα και αν και έχεις γκόμενα την καλύτερη της φίλη, πάλι θα πας να τα ακουμπήσεις.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
183
Πόντοι
16
Τα θεμα ειναι , ανανεωνει κατι τετοιο ?

Απο τη στιγμη που θα πας να πηδηξεις αλλη ...σημανινει οτι η γυναικα σου δεν σε ικανοποιει .

Οποτε τι να ανανεωση ?  Οπως εγραψε και φιλος πιο μπροστα .....σου δινουν μια μερα να οδηγησεις Φερραρι ...και μετα θα εχεις ανανεωθει οταν θα ξαναπιασεις στα χερια σου τον Σκαραβαιο ?

:)

Ρε φίλε, χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω, λες και γράφει γκόμενα....

Ο άντρας είναι πολυγαμικό ον εκ φύσεως. Η παράνομη γκόμενα μπορεί να είναι και χειρότερη από τη γυναίκα/επίσημη σχέση κάποιου. Επίσης, ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥΝΙ το βαριέσαι, πόσο μάλλον αν το έχεις παντρευτεί και το έχεις γαμήσει όσο γούσταρες.

Τις προάλλες πέρασα με ένα παλιο fuckbody όπως δεν έχω περάσει ποτέ με την γκόμενα μου (που είναι μουνάρα και είμαστε αρκετά χρόνια μαζί), και το πουτανάκι δεν φτουράει μια μπροστά στη δικιά μου. Απλά με το πουτανάκι αυτό μπορώ να κάνω ότι μαλακία μου κατεβαίνει στο μυαλό, ότι φαντασίωση έχω. Για έναν άντρα και για αυτές τις λίγες ώρες κάτι τέτοιο μπορεί να επισκιάσει τα πάντα, πάνω και από έρωτες και καρδούλες. Μετά γυρνάς στη γκομενά σου, σε παίρνει αγκαλιά και λες, ωραία είναι και εδώ...

(δεν έχω εμπειρία από γάμο-γυναίκα-παιδιά και τέτοιου είδους ρουτίνα, και ειδικά από σύζυγο που έχει γίνει φακλάνα μέσα στο γάμο γιατί απλά οι Ελληνίδες δένουν το γάιδαρό τους και δεν προσέχουν τον εαυτό τους για να σου πω, αλλά φαντάζομαι θα είναι πίκρα)
 

Poutaniaris17

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
καλύτερο σεξ με τη γυναίκα σου δε νομίζω. Βλέπεις τις πουτάνες τα 23αχρονα με το αλαβάστρινο κορμί που είναι μέσα στα αρώματα και βλέπεις και τη γυναίκα σου σαν τον Βαγγέλη τον μάστορα να πλένει όλη μέρα να ξεσκατίζει και να είναι μες τα νεύρα και στο αγχος και σουρχεται να μείνεις για πάντα με την πουτάνα.  :happy: :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom