Νέα

Πότε και ποιό ήταν το ποιό ξενέρωτο γαμήσι στη ζωή σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantelos2017
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0


Συνήθως,ποτέ δεν την πέφτω σε γυναίκες που είναι στον εργασιακό μου χώρο, αλλά το καλοκαίρι μέσα στις άδειες ήρθε μια καινούργια εμφανίσιμη κοπέλα. Σκέφτηκα ότι καλή θα ήταν για κάποιο ξεγράσωμα. Σύντομα της πρότεινα να με ακολουθήσει το βράδυ, σε ένα νυχτερινό κέντρο διασκέδασης όπου με φίλους είχαμε κλείσει τραπέζι πρώτο πίστα. Όταν ήπιε μερικά ποτά σήκωσε τις άλλες γυναίκες να χορέψουν. Τότε έγινε χαμός, ο τρόπος που χόρευε ήταν περισσότερο πρόστυχος παρά αισθησιακός (σκέφτηκα εδώ θα φάμε καλά). Όταν τελείωσε το πρόγραμμα, την πήγα σπίτι, με άφησε να τις ρουφήξω τα βυζιά, δύο ρόγες σαν σύρματα μακριές και να τις βάλω δάκτυλο στο μουνί.Μετά απο λίγες ημέρες ξαναβγήκαμε αυτήν την φορά, καταλήξαμε σπίτι μου. Με το καβάλημα, άρχισε να παίρνει γκριμάτσες θαρρείς έπαιζε σε κάποιο χάπενινγκ, στράβωνε το στόμα, σήκωνε τα φρύδια και ούρλιαζε σαν κάποιο καρτούν. Καμία σχέση με φωνές καύλας. Η κατάσταση κατάντησε γελοία, ώσπου μου έπεσε. Την άλλη ημέρα το συζήτησα  :effemine: :effemine: με γνωστό πουτανιάρη της πόλης και μου είπε μόλις φτιαχτούμε να την γυρίσω σε πισοκολήτό για να μην την βλέπω την φάτσα ή να της βάλω την μαξιλαροθήκη στο κεφάλι.Πράγματι την επόμενη φορά της τον φόρεσα κατευθείαν απο πίσω :fuck2: :fuck2: :pipa3: και μπόρεσα να χύσω.
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
268
Πόντοι
21
Αρκετά πιο πιτσιρικάς πρίν 15 χρόνια περίπου πήγα σε ένα rave party. Μπαίνω μέσα, γουστάρω για κανά 2ωρο και τσουπ κοζάρω σαν τότε γύπας το θύμα της βραδιάς! Δεν θα την ξεχάσω, μια πανέμορφη κοπελίτσα με ωραίο σωματάκι και υπέροχο small στητό κωλαράκι και έτσι όπως χόρευε έπαιρνε κάτι εκφράσεις στο πρόσωπο λες και έχυνε, με λίγα λόγια έδινε πολύ πόνο.

Εγώ απ τα έτσι και τα γιουβέτσι καύλωσα τόσο που πραγματικά ήθελα απλά να την βγάλω και να την παίξω για πάρτη της κοιτώντας την μόνο!

Με τα πολλά εώς τα ξημερώματα έχουμε γνωριστεί και χορεύουμε μαζί για αρκετή ώρα. Σαν κύριος την προτείνω να βγούμε λίγο έξω να πάρουμε αέρα και να χαλαρώσουμε. Εκεί που καπνίζαμε το τσιγαράκι μας να σου και το πρώτο καλό φιλάκι και το φιλάκι έγινε γλωσσόφιλο.

Της προτείνω στεγνά να φύγουμε και να πάμε να ξεσκιστούμε στο σπίτι μου μιας και οι γονείς λείπανε για Σαββατοκύριακο στο εξοχικό μας.

Η γκόμενα με το που ξαπλώσαμε της βγήκαν όλα τα της βραδιάς και έγινε σωστό κομοδίνο δηλαδή τι κομοδίνο πτώμα πες καλύτερα, έσβησε εντελώς.

Έμεινα εγώ να κάθομαι στον απέναντι καναπέ και να την παίζω για πάρτη της βλέποντας την να κοιμάται,,, νταξ την αμαρτία μου θα την πω,, της είχα βγάλει το κιλοτάκι της και την έπαιζα με αυτό μυρίζοντας το συγχρόνως και χύνοντας επάνω σε αυτό,, δυό χέρια έριξα για να ηρεμήσω.

Το επόμενο μεσημέρι που ξυπνήσαμε, ήπιαμε καφέ και την πήγα απλά σπίτι της μιας και η κοπελίτσα με το που συνήλθε ήταν άλλος άνθρωπος, μια αρκετά σοβαρή κοπέλα που δεν σου έδινε θάρρος για πολλά πολλά, το κιλοτάκι της μου το χάρισε μιας και το έχυσα και δεν την ξαναείδα ποτέ. Εύχομαι να είναι καλά όπου και να ναι...


Αυτά τα ολίγα...
 

denexomiala

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
46
Like
40
Πόντοι
0
Ένα γαμήσι το οποίο δεν ήταν το πιο ξενερωτο, αλλά ήταν το χειρότερο.

Πριν μια δεκαετία φοιτητής εγώ 19 χρόνων πάνω στις καύλες μου και από πρόσφατο χωρισμό τότε, βγαίνω με μια τυπισα από τη σχολή που με γούσταρε καιρό και η πρώην μου τη μισούσε.

Πήγαμε για ποτά στη Πανορμου όπου κερνάγε τα σφηνάκια το ένα μετά το άλλο και γινόμαστε φέσι. Φεύγουμε με το αμάξι και σταματάω σε ένα παρκάκι κάπου πίσω από το γήπεδο της λεωφόρου και ξεκινάμε το χαμούρεμα. Με τα πολλά μου κατεβάζει παντελόνι και ξεκινάει τη πίπα.. Αφού καβλώσω βγάζει και καπότα από τη τσάντα της και μου λέει θέλω να μπεις μέσα μου. Τη γυρνάω κι εγώ στο κάθισμα του συνοδηγού και τη πηδάω σε ιεραποστολική(όσο λέγεται ιεραποστολική μέσα στο Atos).

Και τότε γίνεται το επικό! Την παίρνει τηλέφωνο ο γκόμενος της και η μαλακισμενη το σηκώνει. Του μίλαγε κανονικά ενώ τη πήδαγα και της φώναζε επειδή Ακουγόταν μεθυσμένη στο τηλέφωνο. Μετά από κανά πεντάλεπτο κλείνει το τηλέφωνο και δεν με άφηνε να βγω. Με τα πολλά χύνω στη καποτα και βγαίνω. Μου λέει δεν είμαι καλά και νόμιζα ψυχολογικά και πήγα να της πω ότι δεν ήξερα τη φάση με το γκόμενο της και εκείνη την ώρα ανοίγει την πόρτα και ξερνάει τα σφηνάκια έξω από το αμάξι ευτυχώς.

Τη πήγα σπίτι της και την άλλη μέρα μου έστειλε μήνυμα. Δεν απάντησα και όταν την είδα στη σχολή τσακωθήκαμε. Έκανα πάρα πολύ καιρό να εμπιστευθώ κοπέλα. Ίσως δεν θα εμπιστευθώ ξανά.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Ένα γαμήσι το οποίο δεν ήταν το πιο ξενερωτο, αλλά ήταν το χειρότερο.

Πριν μια δεκαετία φοιτητής εγώ 19 χρόνων πάνω στις καύλες μου και από πρόσφατο χωρισμό τότε, βγαίνω με μια τυπισα από τη σχολή που με γούσταρε καιρό και η πρώην μου τη μισούσε.

Πήγαμε για ποτά στη Πανορμου όπου κερνάγε τα σφηνάκια το ένα μετά το άλλο και γινόμαστε φέσι. Φεύγουμε με το αμάξι και σταματάω σε ένα παρκάκι κάπου πίσω από το γήπεδο της λεωφόρου και ξεκινάμε το χαμούρεμα. Με τα πολλά μου κατεβάζει παντελόνι και ξεκινάει τη πίπα.. Αφού καβλώσω βγάζει και καπότα από τη τσάντα της και μου λέει θέλω να μπεις μέσα μου. Τη γυρνάω κι εγώ στο κάθισμα του συνοδηγού και τη πηδάω σε ιεραποστολική(όσο λέγεται ιεραποστολική μέσα στο Atos).

Και τότε γίνεται το επικό! Την παίρνει τηλέφωνο ο γκόμενος της και η μαλακισμενη το σηκώνει. Του μίλαγε κανονικά ενώ τη πήδαγα και της φώναζε επειδή Ακουγόταν μεθυσμένη στο τηλέφωνο. Μετά από κανά πεντάλεπτο κλείνει το τηλέφωνο και δεν με άφηνε να βγω. Με τα πολλά χύνω στη καποτα και βγαίνω. Μου λέει δεν είμαι καλά και νόμιζα ψυχολογικά και πήγα να της πω ότι δεν ήξερα τη φάση με το γκόμενο της και εκείνη την ώρα ανοίγει την πόρτα και ξερνάει τα σφηνάκια έξω από το αμάξι ευτυχώς.

Τη πήγα σπίτι της και την άλλη μέρα μου έστειλε μήνυμα. Δεν απάντησα και όταν την είδα στη σχολή τσακωθήκαμε. Έκανα πάρα πολύ καιρό να εμπιστευθώ κοπέλα. Ίσως δεν θα εμπιστευθώ ξανά.

Ρομαντικό!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
Ένα γαμήσι το οποίο δεν ήταν το πιο ξενερωτο, αλλά ήταν το χειρότερο.

Πριν μια δεκαετία φοιτητής εγώ 19 χρόνων πάνω στις καύλες μου και από πρόσφατο χωρισμό τότε, βγαίνω με μια τυπισα από τη σχολή που με γούσταρε καιρό και η πρώην μου τη μισούσε.

Πήγαμε για ποτά στη Πανορμου όπου κερνάγε τα σφηνάκια το ένα μετά το άλλο και γινόμαστε φέσι. Φεύγουμε με το αμάξι και σταματάω σε ένα παρκάκι κάπου πίσω από το γήπεδο της λεωφόρου και ξεκινάμε το χαμούρεμα. Με τα πολλά μου κατεβάζει παντελόνι και ξεκινάει τη πίπα.. Αφού καβλώσω βγάζει και καπότα από τη τσάντα της και μου λέει θέλω να μπεις μέσα μου. Τη γυρνάω κι εγώ στο κάθισμα του συνοδηγού και τη πηδάω σε ιεραποστολική(όσο λέγεται ιεραποστολική μέσα στο Atos).

Και τότε γίνεται το επικό! Την παίρνει τηλέφωνο ο γκόμενος της και η μαλακισμενη το σηκώνει. Του μίλαγε κανονικά ενώ τη πήδαγα και της φώναζε επειδή Ακουγόταν μεθυσμένη στο τηλέφωνο. Μετά από κανά πεντάλεπτο κλείνει το τηλέφωνο και δεν με άφηνε να βγω. Με τα πολλά χύνω στη καποτα και βγαίνω. Μου λέει δεν είμαι καλά και νόμιζα ψυχολογικά και πήγα να της πω ότι δεν ήξερα τη φάση με το γκόμενο της και εκείνη την ώρα ανοίγει την πόρτα και ξερνάει τα σφηνάκια έξω από το αμάξι ευτυχώς.

Τη πήγα σπίτι της και την άλλη μέρα μου έστειλε μήνυμα. Δεν απάντησα και όταν την είδα στη σχολή τσακωθήκαμε. Έκανα πάρα πολύ καιρό να εμπιστευθώ κοπέλα. Ίσως δεν θα εμπιστευθώ ξανά.
Σιγα ρε τυπε το κακο που επαθες! Και δεν εμπιστευτης ξανα! Ισα ισα μπατσες στο κοκαρακι ηθελε οταν μειλαγε με τον γκομενο της ...και να της ελεγες ολα μεσα στην μουναρα σου...
 

monima_orthios1

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2015
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ένα γαμήσι το οποίο δεν ήταν το πιο ξενερωτο, αλλά ήταν το χειρότερο.

Πριν μια δεκαετία φοιτητής εγώ 19 χρόνων πάνω στις καύλες μου και από πρόσφατο χωρισμό τότε, βγαίνω με μια τυπισα από τη σχολή που με γούσταρε καιρό και η πρώην μου τη μισούσε.

Πήγαμε για ποτά στη Πανορμου όπου κερνάγε τα σφηνάκια το ένα μετά το άλλο και γινόμαστε φέσι. Φεύγουμε με το αμάξι και σταματάω σε ένα παρκάκι κάπου πίσω από το γήπεδο της λεωφόρου και ξεκινάμε το χαμούρεμα. Με τα πολλά μου κατεβάζει παντελόνι και ξεκινάει τη πίπα.. Αφού καβλώσω βγάζει και καπότα από τη τσάντα της και μου λέει θέλω να μπεις μέσα μου. Τη γυρνάω κι εγώ στο κάθισμα του συνοδηγού και τη πηδάω σε ιεραποστολική(όσο λέγεται ιεραποστολική μέσα στο Atos).

Και τότε γίνεται το επικό! Την παίρνει τηλέφωνο ο γκόμενος της και η μαλακισμενη το σηκώνει. Του μίλαγε κανονικά ενώ τη πήδαγα και της φώναζε επειδή Ακουγόταν μεθυσμένη στο τηλέφωνο. Μετά από κανά πεντάλεπτο κλείνει το τηλέφωνο και δεν με άφηνε να βγω. Με τα πολλά χύνω στη καποτα και βγαίνω. Μου λέει δεν είμαι καλά και νόμιζα ψυχολογικά και πήγα να της πω ότι δεν ήξερα τη φάση με το γκόμενο της και εκείνη την ώρα ανοίγει την πόρτα και ξερνάει τα σφηνάκια έξω από το αμάξι ευτυχώς.

Τη πήγα σπίτι της και την άλλη μέρα μου έστειλε μήνυμα. Δεν απάντησα και όταν την είδα στη σχολή τσακωθήκαμε. Έκανα πάρα πολύ καιρό να εμπιστευθώ κοπέλα. Ίσως δεν θα εμπιστευθώ ξανά.
Μου είχε τύχει στα φοιτητικά μου χρόνια κάτι παρόμοιο, με μια συμφοιτητρια που τη πηδούσα πισωκολλητά και αυτή μιλουσε στο τηλέφωνο με το γκόμενο (του έλεγε και γλυκόλογα του τσουλάκι!!)
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.179
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
96
2-3 περιπτωσεις γνωριμιας μεσα απο site οπου ενω ηρθαν με φορα για να τον φανε, απλα εκατσαν και δεν εβγαζαν αχνα!!!
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346


Συνήθως,ποτέ δεν την πέφτω σε γυναίκες που είναι στον εργασιακό μου χώρο, αλλά το καλοκαίρι μέσα στις άδειες ήρθε μια καινούργια εμφανίσιμη κοπέλα. Σκέφτηκα ότι καλή θα ήταν για κάποιο ξεγράσωμα. Σύντομα της πρότεινα να με ακολουθήσει το βράδυ, σε ένα νυχτερινό κέντρο διασκέδασης όπου με φίλους είχαμε κλείσει τραπέζι πρώτο πίστα. Όταν ήπιε μερικά ποτά σήκωσε τις άλλες γυναίκες να χορέψουν. Τότε έγινε χαμός, ο τρόπος που χόρευε ήταν περισσότερο πρόστυχος παρά αισθησιακός (σκέφτηκα εδώ θα φάμε καλά). Όταν τελείωσε το πρόγραμμα, την πήγα σπίτι, με άφησε να τις ρουφήξω τα βυζιά, δύο ρόγες σαν σύρματα μακριές και να τις βάλω δάκτυλο στο μουνί.Μετά απο λίγες ημέρες ξαναβγήκαμε αυτήν την φορά, καταλήξαμε σπίτι μου. Με το καβάλημα, άρχισε να παίρνει γκριμάτσες θαρρείς έπαιζε σε κάποιο χάπενινγκ, στράβωνε το στόμα, σήκωνε τα φρύδια και ούρλιαζε σαν κάποιο καρτούν. Καμία σχέση με φωνές καύλας. Η κατάσταση κατάντησε γελοία, ώσπου μου έπεσε. Την άλλη ημέρα το συζήτησα  :effemine: :effemine: με γνωστό πουτανιάρη της πόλης και μου είπε μόλις φτιαχτούμε να την γυρίσω σε πισοκολήτό για να μην την βλέπω την φάτσα ή να της βάλω την μαξιλαροθήκη στο κεφάλι.Πράγματι την επόμενη φορά της τον φόρεσα κατευθείαν απο πίσω :fuck2: :fuck2: :pipa3: και μπόρεσα να χύσω.

Χαχαχα θεουληςςς!

Εγω παλι ετσι κ αναψω δε ξενερωνω με τπτ.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
2-3 περιπτωσεις γνωριμιας μεσα απο site οπου ενω ηρθαν με φορα για να τον φανε, απλα εκατσαν και δεν εβγαζαν αχνα!!!

Μπορει να σε γουσταραν τυπε..συνηθως χανουμε τα λογια μας με οσους μας αρεσουν..τους υπολοιπους τους εχουμε απλα για να περναμε καλα. Λολ
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306


Συνήθως,ποτέ δεν την πέφτω σε γυναίκες που είναι στον εργασιακό μου χώρο, αλλά το καλοκαίρι μέσα στις άδειες ήρθε μια καινούργια εμφανίσιμη κοπέλα. Σκέφτηκα ότι καλή θα ήταν για κάποιο ξεγράσωμα. Σύντομα της πρότεινα να με ακολουθήσει το βράδυ, σε ένα νυχτερινό κέντρο διασκέδασης όπου με φίλους είχαμε κλείσει τραπέζι πρώτο πίστα. Όταν ήπιε μερικά ποτά σήκωσε τις άλλες γυναίκες να χορέψουν. Τότε έγινε χαμός, ο τρόπος που χόρευε ήταν περισσότερο πρόστυχος παρά αισθησιακός (σκέφτηκα εδώ θα φάμε καλά). Όταν τελείωσε το πρόγραμμα, την πήγα σπίτι, με άφησε να τις ρουφήξω τα βυζιά, δύο ρόγες σαν σύρματα μακριές και να τις βάλω δάκτυλο στο μουνί.Μετά απο λίγες ημέρες ξαναβγήκαμε αυτήν την φορά, καταλήξαμε σπίτι μου. Με το καβάλημα, άρχισε να παίρνει γκριμάτσες θαρρείς έπαιζε σε κάποιο χάπενινγκ, στράβωνε το στόμα, σήκωνε τα φρύδια και ούρλιαζε σαν κάποιο καρτούν. Καμία σχέση με φωνές καύλας. Η κατάσταση κατάντησε γελοία, ώσπου μου έπεσε. Την άλλη ημέρα το συζήτησα  :effemine: :effemine: με γνωστό πουτανιάρη της πόλης και μου είπε μόλις φτιαχτούμε να την γυρίσω σε πισοκολήτό για να μην την βλέπω την φάτσα ή να της βάλω την μαξιλαροθήκη στο κεφάλι.Πράγματι την επόμενη φορά της τον φόρεσα κατευθείαν απο πίσω :fuck2: :fuck2: :pipa3: και μπόρεσα να χύσω.



Βασικα η τυπισσα η πολυ μπαφο εκανε η αλοπεριδινη καργα...οι πολλες γκριματσες κακο σημαδι ;)
 

mouni_lover

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
18
Like
85
Πόντοι
10
Δεν ξέρω αν μετράει για γαμήσι, αλλά είναι η μεγαλύτερη μαλακία που έχω ζήσει, που όμως μου έδωσε αυτό που χρειαζόμουν για να αλλάξω.

Πίσω στο 2008 περίπου, είχα γνωρίσει μια τύπισσα, (η οποια ζουσε μακρυα από την Αθήνα, όπου ζω εγω) μέσω fb. Ωραίο μουνί, πολύ δυνατό σώμα, χώλαινε λίγο στο πρόσωπο, αλλά άξιζε.
Κάναμε τον χαβαλέ μας, εγώ γούσταρα και κάποια στιγμή μου πεταξε οτι εχει γκομενο, τον οποιο όμως συνεχώς έθαβε και μαλιστα με πολυ ασχημους χαρακτηρισμους.  

Η τύπισσα έμενε μαζί του, επειδη την εβγαζε σε καλα εστιατορια, την πηγαινε εκδρομες κλπ. Κλασσική ελλεηνίδα.

Βρεθήκαμε μερικές φορές που ετυχε να βρεθω στα μερη της και μαλιστα σε κοινη παρεα με τον ετσι της. Τελειως φιλικα. Καποια στιγμη 4-5 χρόνια μετά, χωριζει και φευγει από το μερος που εμεναν. Ερχεται Αθηνα και την φιλοξενει ο πρωην, στον οποιο δινει ελπιδες, για να την κρατησει στο σπιτι και να την χαρτζιλικωνει.

Αρρωστημενη κατασταση, αλλα ειχε ενδιαφερον, γιατι μου ελεγε οτι την παρακαλαει να του κατσει, της εσκαγε καθε μερα λεφτα για να βγαινει (μαζι μου) κλπ.

Βγαιναμε σε καθημερινη βαση για λιγες μερες. Καποια μερα επαιξε χαμουρεμα σε ενα παρκακι. Ωραια λεω, θα της τον ριξω. Την επομένη, την παιρνω με το αμαξι, παιζει λιγο χαμουρεμα, παμε πινουμε κατι μπυρες και ο μαλακας της λεω οτι μου αρεσει και θελω να το παμε πιο σοβαρα (ημουν μικρος, δεν ηξερα)

Απο τοτε η τυπισσα αλλαξε συμπεριφορα, μου ειπε οτι δεν θελει και οτι ηθελε μονο να περναμε καλα (ξηγημενη σε αυτο)

Δεν την γαμησα εκεινη τη μερα, το καλοσκεφτηκα, χαθηκα λιγες μερες, μου εστελνε μηνυματα και ενα πρωι την φερνω στο σπιτι.

Πινουμε καφε και αρχιζω το χαμουρεμα. Την γδύνω, το επαιζε δυσκολη. Της λεω "ο,τι και λες εγω θα σε γαμησω τωρα"

συνεχιζουν τα φιλια και της ανοιγω τα ποδια για γλυφομουνι.

Μου κανει "κανεις και τετοια; Ο αλλος δεν εκανε ποτε"

Δεν απανταω και αρχιζω να γλυφω. Υγραινεται η δικια σου, ωραια λεω, καλα το παμε.

Μετά από 2-3' κανει κατι ψευτοκραυγες και μου λεει εχυσα, φτανει!!!

Μένω λίγο μαλακας, και της λεω οκ, ελα να με γλυψεις και να στο χωσω. Μου κανει μια αεροπιπα του δευτερολεπτου, βαζω καποτα και της το χωνω. Η τυπισσα ηταν ο ορισμος του κομοδινου, απο αυτα που κλαις το 20αρικο.

Αρχιζω και εκνευριζομαι. Μετα απο λιγα λεπτα μου πεφτει.

Την πηγα στο σπιτι της (και πολυ της ηταν) δεν της ξαναμιλησα, παρολο που εστελνε μηνυματα για μια περιοδο μετα.

Ξερω οτι δεν το χειριστηκα σωστα εξ αρχης, αλλα παιδια, τετοιο πραγμα στο "γαμησι" δεν μου εχει ξανατυχει!

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.630
Κριτικές
11
Like
12.395
Πόντοι
5.060
Πιο ξενέρωτο γαμήσι δεν μπορώ να θυμηθώ, αλλά θυμάμαι αρκετές που δεν ήθελαν να μου πάρουν πίπα, ή να ανέβουν από πάνω, ή ήταν υπερβολικά στενές και δεν μπορούσα να μπω με τίποτα. Φυσικά δεύτερη φορά δεν υπήρξε.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Ένα γαμήσι το οποίο δεν ήταν το πιο ξενερωτο, αλλά ήταν το χειρότερο.

Πριν μια δεκαετία φοιτητής εγώ 19 χρόνων πάνω στις καύλες μου και από πρόσφατο χωρισμό τότε, βγαίνω με μια τυπισα από τη σχολή που με γούσταρε καιρό και η πρώην μου τη μισούσε.

Πήγαμε για ποτά στη Πανορμου όπου κερνάγε τα σφηνάκια το ένα μετά το άλλο και γινόμαστε φέσι. Φεύγουμε με το αμάξι και σταματάω σε ένα παρκάκι κάπου πίσω από το γήπεδο της λεωφόρου και ξεκινάμε το χαμούρεμα. Με τα πολλά μου κατεβάζει παντελόνι και ξεκινάει τη πίπα.. Αφού καβλώσω βγάζει και καπότα από τη τσάντα της και μου λέει θέλω να μπεις μέσα μου. Τη γυρνάω κι εγώ στο κάθισμα του συνοδηγού και τη πηδάω σε ιεραποστολική(όσο λέγεται ιεραποστολική μέσα στο Atos).

Και τότε γίνεται το επικό! Την παίρνει τηλέφωνο ο γκόμενος της και η μαλακισμενη το σηκώνει. Του μίλαγε κανονικά ενώ τη πήδαγα και της φώναζε επειδή Ακουγόταν μεθυσμένη στο τηλέφωνο. Μετά από κανά πεντάλεπτο κλείνει το τηλέφωνο και δεν με άφηνε να βγω. Με τα πολλά χύνω στη καποτα και βγαίνω. Μου λέει δεν είμαι καλά και νόμιζα ψυχολογικά και πήγα να της πω ότι δεν ήξερα τη φάση με το γκόμενο της και εκείνη την ώρα ανοίγει την πόρτα και ξερνάει τα σφηνάκια έξω από το αμάξι ευτυχώς.

Τη πήγα σπίτι της και την άλλη μέρα μου έστειλε μήνυμα. Δεν απάντησα και όταν την είδα στη σχολή τσακωθήκαμε. Έκανα πάρα πολύ καιρό να εμπιστευθώ κοπέλα. Ίσως δεν θα εμπιστευθώ ξανά.

χαλας την πιατσα
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Δεν θα το ελεγα τοσο "ξενερωτο". Αλλα ευτραπελο απο τα λιγα...

2007.
Ειχα αποφοιτησει απο τη σχολή καιρό πριν και απολάμβανα τις τελευταίες μέρες της αναβολής για το στράτευμα.
Εκείνον τον καιρό, εκανα παρέα με 5 ατομα , στη κοσμάρα τους, καλός χαβαλές κτλ και το χαμε κάψει τελείως. Μεσα στη παρέα παρεισφρησε και κάποια ψηλή, πληθωρικό ατομο (ανετα παιζαμε ελληνορωμαικη), σοβαροφανης κτλ που ειχα καταλάβει οτι "εκοβε κίνηση".
Τον απρίλιο ειχα ανοίξει κουβέντα μαζί της, μιλάγαμε όλο το βράδυ στα τηλεφωνα, οπου στο τέλος επι μία βδομάδα ειχαμε γίνει ολο το βράδυ του ροζ τηλεφωνο το κάγκελο. Καποια στιγμή κανονίσαμε να βγούμε οι 2 μας και φυσικα παντα μου ζηταγε να μη πω τιποτα στους αλλους 5 και οτι "ολα ειναι διακριτικα, ειναι μεταξυ μας και και και"...
Δινουμε ραντεβου κατω απο την ακρόπολη και λεγαμε περι ανέμων και υδάτων, και έλεγα μέσα μου "καλη φόλα εφαγα"..Ξαφνικα βλέπει μια κλήση στο κινητό της και εκανε την κλαίουσα οτι είχε ενα αυτοκινητιστικο ενας φιλος της και καλα και επρεπε να δωσει αιμα και πεθαινει και και και (το κολπο ψοφησε το καναρινι μου)..Προτου την αποχαιρετησω μου σκαει ενα γλωσσοφιλο απ τα λιγα, εν ψυχρω και γω χερι παντου και βουρ..μου ψιθυριζει αν εχω προφυλακτικα και αν ξερω καποιο καλο μέρος να τη "βρουμε αλλα για μιση ωρα μονο" (ειπα μεσα μου, ελα εσυ και οχι μιση, 2 ωρες θα σε κρατησω)..Παμε σε ξενοδοχειο κει κοντα και μαρεσε το υφος του ρεσεψιονιστ που μου ανεβασε με νοημα το δαχτυλο λεγοντας μου συνθηματικα "ευγε η ωραιος" (η τυπισσα φυσαγε και ηταν επιβλητικη παρουσια)..
Καθως λοιπον μπαινουμε μεσα πριν καλα καλα αρχισει το στοματικο εφαγε ενα "σοβατισμα" απο τα λιγα, το γουσταρε τοσο που στηθηκε στα 4, το αστειο ηταν οτι σαν να καταλαβα οτι ηταν πολυ ανοιγμενη ειδικα πισω σαν να πηγε προσφατα..Ε τη κρατησα 1μισι ωρα.. αφου εφυγε και χαιρετιστηκαμε, εκλεισε αριθμους κτλ...

μερικους μηνες μετα συναντιεμαι με τα παιδια και αρχισαμε να αναρωτιομαστε που πηγε αυτη κτλ...Πετιεται ο ενας και λεει "ασε αυτη αρραβωνιαστηκε εχει τωρα και παιδι και 1 εβδομαδα πριν τον αρραβωνα την πηρα το πρωι και μου κατσε". μετα αρχισαν να αποκαλυπτονται οτι πχ το μεσημερι τη πηρε ο αλλος. Η πιο αποθεωση ηταν οτι διαπιστωσαμε οτι σε μια μερα πηρε και τους εξι της παρεας και εγω ημουν ο 5ος. Μαρεσε μετα που ο 6ος ελεγε "σε μενα αργησε να ελθει γιατι ειχε ενα ατυχημα".. Η απαντηση μου ηταν "εγω στη καθυστερησα ρε ηλιθιε".

Συμπερασμα, η τυπισσα μετα το χαρτ τρικ σε μια μερα, αφου εξαφανιστηκε αρραβωνιαστηκε και εκανε παιδι (ποτε το πιασε δε ξερουμε), αναρωτιομαστε ποιανου απο τους 6 ηταν  :happy:
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Εμενα μου εχει τυχει να πηδαω αγρια παλια συμμαθητρια πριν 10 χρονια περιπου και να την παιρνει τηλεφωνο η μανα της, να το σηκωνει και να κανει οτι κοιματε. Μετα ιπιες το γάλας της για να στρωση. Δεν τη ξαναδα ποτε
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Εμενα μου εχει τυχει να πηδαω αγρια παλια συμμαθητρια πριν 10 χρονια περιπου και να την παιρνει τηλεφωνο η μανα της, να το σηκωνει και να κανει οτι κοιματε. Μετα ιπιες το γάλας της για να στρωση. Δεν τη ξαναδα ποτε


Μαλλον το απαγορεψε η μανα της γιατι ησουν κακο παιδι και οχι για σπιτι..χαχαχαχ
 

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Δυο οι μεγαλυτερες ξενερες...
1)Βγαινω με μια,χαμουρεμα κτλ παμε σε ξενοδοχειο την στηνω στα τεσσερα κ βλεπω απ τον ωραιο αντικειμενικα κωλο της να εξεχουν δυο φραουλιτσες..ειχε αιμορροιδες εξωτερικες η καργια..σχεδον μου πεσε..
2)Με παλια μου συμμαθητρια-απωθημενο βγαινουμε μπουζουκια μετα σπιτι μου,παω να τη γαμησω,την σπρωχνω κ αρχιζει να βγαζει μια βρωμα το μουνι που λιποθυμουσε κ ελεφαντας..φυσικα δεν εχυσα ποτε κ αεριζα το σπιτι 2 βδομαδες για να φυγει η μποχα...
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
2)Με παλια μου συμμαθητρια-απωθημενο βγαινουμε μπουζουκια μετα σπιτι μου,παω να τη γαμησω,την σπρωχνω κ αρχιζει να βγαζει μια βρωμα το μουνι που λιποθυμουσε κ ελεφαντας..φυσικα δεν εχυσα ποτε κ αεριζα το σπιτι 2 βδομαδες για να φυγει η μποχα...


ψαρογκομενα?
 

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναμυρισει..συνδυασμος τσιπουρας αλανιαρας μπαγιατικης κ τραγου που χει να γαμησει πενταετια κ βαλε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom