Νέα

Σεξ, πίπα και φάσεις γενικά από ζευγάρια σε παραλία γυμνιστών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Εμπειριες απ των αναφερομενο τιτλο;
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
652
Like
247
Πόντοι
26
Τύπε εισαι ο τύπος που δε γουσταρουμε στις παραλίες γυμνιστων ε; Εχετε μπερδεψει τις π****ς με τις βουρτσες.
 

souper1

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Καλό να το αποφεύγουμε, δεν το βλέπω σαν ηθικά σωστό.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Τύπε έχουμε πει τέτοια θέματα καλό είναι ν ανοίγουν κυριακή  :happy: :happy: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Μόνο σε παραλίες γυμνιστών ;

Εμένα με έκοψαν σε κανονική

Δεν μετράει ;
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Θα επανελθω Κυριακή.
Μην καβλωνουμε Μ. Σάββατο  για τα θαμνακια του Λαγονησίου
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Τύπε εισαι ο τύπος που δε γουσταρουμε στις παραλίες γυμνιστων ε; Εχετε μπερδεψει τις π****ς με τις βουρτσες.

Οχι συναδελφε-συναγωνιστη. Ποτε δεν παω μονος χωρις γυναικια παρεα, το θεμα το ανοιξα γιατι το "sex on the beach" ειναι διαχρονικα καυλωτικο. Φανταζομαι συμφωνεις!
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Τύπε έχουμε πει τέτοια θέματα καλό είναι ν ανοίγουν κυριακή  :happy: :happy: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
[/quote

Μόνο σε παραλίες γυμνιστών ;

Καθε κυριακη ολοι εδω, κ μετα βουρ στις παραλιες με τις κορασιδες μας

Εμένα με έκοψαν σε κανονική

Δεν μετράει ;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Οχι συναδελφε-συναγωνιστη. Ποτε δεν παω μονος χωρις γυναικια παρεα, το θεμα το ανοιξα γιατι το "sex on the beach" ειναι διαχρονικα καυλωτικο. Φανταζομαι συμφωνεις!

Τύπε βάλε καμιά ιστορία από τις τύπισσες που πήγες και κάνατε γυμνισμό να καυλώσουν οι μύστες μπας κι έχει ανταπόκριση το θρεντ.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Τύπε βάλε καμιά ιστορία από τις τύπισσες που πήγες και κάνατε γυμνισμό να καυλώσουν οι μύστες μπας κι έχει ανταπόκριση το θρεντ.

Παραλιακη στα βραχακια μετα το ribas ειμαι με "φιλη" λιαζομεθααα εχει λιγο κοσμο. Ξεκιναμε χαμουρεμα, παραπερα περνουμε πρεφα gay φαση. Ξεκιναμε παιχνιδι γιατι νιωσαμε ποιο ασφαλης πεφτει η αυλαια και συνιδιτοποιουμε ενα τυπα απ το δρομο να μας περνει στεγνα ματι..πανε 3 χρονια απο τοτε ομως ηταν καλη εμπειρια ρισκου
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Παραλιακη στα βραχακια μετα το ribas ειμαι με "φιλη" λιαζομεθααα εχει λιγο κοσμο. Ξεκιναμε χαμουρεμα, παραπερα περνουμε πρεφα gay φαση. Ξεκιναμε παιχνιδι γιατι νιωσαμε ποιο ασφαλης πεφτει η αυλαια και συνιδιτοποιουμε ενα τυπα απ το δρομο να μας περνει στεγνα ματι..πανε 3 χρονια απο τοτε ομως ηταν καλη εμπειρια ρισκου

Επικίνδυνα κόλπα τύπε.Μια φορά πήγα απλά να δω πως είναι η διαδρομή και δεν μπήκα καν στον κόπο.Εκτος κι αν λες για άλλο σημείο που δεν πρόσεξα ότι έχει μονοπάτι.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Επικίνδυνα κόλπα τύπε.Μια φορά πήγα απλά να δω πως είναι η διαδρομή και δεν μπήκα καν στον κόπο.Εκτος κι αν λες για άλλο σημείο που δεν πρόσεξα ότι έχει μονοπάτι.

Ετσι ειναι τυπε εχεις δικιο. Ειναι πολυ εξτρημ γκρεμια δεν αξιζει το ρισκω. Κινδυνευεις να σκοτωθεις εκει περα
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
Σε απομερες παραλιες εχω κανει αρκετες τετοιεσ φασεις.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Ελα να θυμηθουμε τις καλοκαιρινες μας εμπιριες...για παμε!!!!!!
 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
0
σε νησι που εχω καταγωγη πηγαμε με τη γυναικα μου οπως καθε χρονο με τη γυναικα μου. απο φασιζουμε να παμε σε απομερη παραλια, συμφωνει και παμε. μετα απο 30 λεπτα οδηγησης λογω του ανωμαλου δρομου φτανουμε απιτελουσ στην απομερη παραλια που ηθελα. Μενουμε με τα μαγιο και της λεω, βγαλε βρε τουλαχιστον το πανω, αφου θελεις να μαυρισεις τα βιζια σου. και οντως τα βγαζει. πετρα οι ρογες της. μετα απο λιγη ωρα και ενω ειχα καυλωσει τρελα βγαζω το μαγιο μου και οπως ημουν καυλωμενοσ της ζηταω να μου παρει πιπα. οντως χωρισ δευτερη σκεψη μοθ κανει μια στην παραλια. Οσο με πιπωνει της τραβαω τα κορδονια απο τ μαγιο και μενει ολογυμνη!!!!
-τι κανεισ μου λεει,
-σιγα τι θα παθεις
-μη μας δει καποιοσ
-ε και? κλεμμενο το εχεις, δεν τρεχει κατι.
-οκ
της πεταω το μαγιο εξω αλλα δεν τα ξαταφερε να βγει και το κυμα αρχισε να το παρασυρει.
μπαινοντας μεσα και επειδη ειμασταν μονοι την γυριζω και αρχιζω το σφυροκοπημα μεσα στη θαλασσα. Μετα απο λιγα λεπτα και ενω εγω σφυροκοπω μεσα στο νερο ακουγονται ομιλιες. Να σου 3 ατομα!!! 1 γυναικα 2 αντρεσ.50+ ολοι. εμεισ 30-40. Μεχρι να κατεβουν στην παραλια εγω εχυσα. Μου λεει η γυναικα μου.  
-βγες να μου βρεις το μαγιο που το εριξα εξω και πετα το μεσα να βγω και εγω γιατι ντρεπομαι, κατι μου θυμιζει ο ενας.
οντως ο ενας ειναι ενας γιατρος που ειχε αγορασει ενα σπιτι κοντα σε εμας. τον χαιρετησα γιατι με γνωρισε και εψαχνα το μαγιο της Α αλλα αφαντο. το ειχε παρει το κυμα απ οτι ειχα δει.
εγω για καλη μου τυχει δεν τα ειχα βγαλει ολα, τα ειχα μεχρι τον αστραγαλο και κινομουν ανετα σε ενα νησι που με ηξεραν ολοι.
της ειπα ακυρο το μαγιο γιατι το χασαμε αρα βγες οπως εισαι.
-εισαι τρελοσ...?
-σιγα μωρε και τι εγινε?
-ντρεπομαι
- να γδυθω να μην ντρεπεσαι?
-ναι!!!
Να σου ομως τσιτσιδωθηκαν και οι αλλοι. ες λεω δεν βαριεσαι ασ τα βγαλω και οντως τα εβγαλα!
Αρχισε να βγαινει η δικια μου. φτανεςι ολογυμνη στα πραγματα μας και δεν ειχε τι να βαλει γιατι ειχε μονο ενα διχτιοτο παρεο.
της λεω αλε ενα βρακι!
-μονο στρινγκ εχω
-ε και? οτι ηταν να δουν το ειδαν.
-εχεισ δικιο!
κ οντως βαζει το στρινγκ, οσο το φοραει, και ερχεται κοντα μας ο γιατρος να μας ευτχαριστησει για μια εξυπηρετηση που του ειχαμε κανει πριν λιγες μερες.  μας φιλαει σταυρωτα και λεει.
-ευχαριστω παιδια για την εξυπηρετηση της προαλλες
-δεν  κανει τιποτα καλε να ειστε καλα λεει η Α με τα βυζια να τα κρυβει
-Σιγα ρε Α, μην ντρεπεσαι, δε μας βλεπεις εμας και τον αντρα σου, δεν φοραμε τιποτα, δεν εγινε κατι
(εσκασα στα γελια εγω)
-ναι σας βλεπω σας καμαρωνω!
-πολυ ωραιο μαγιο!
-γελια! ετυχαριστω
-τα λεμε!
-γεια
γελασαμε ολοι! και εφυγε!



 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
σε νησι που εχω καταγωγη πηγαμε με τη γυναικα μου οπως καθε χρονο με τη γυναικα μου. απο φασιζουμε να παμε σε απομερη παραλια, συμφωνει και παμε. μετα απο 30 λεπτα οδηγησης λογω του ανωμαλου δρομου φτανουμε απιτελουσ στην απομερη παραλια που ηθελα. Μενουμε με τα μαγιο και της λεω, βγαλε βρε τουλαχιστον το πανω, αφου θελεις να μαυρισεις τα βιζια σου. και οντως τα βγαζει. πετρα οι ρογες της. μετα απο λιγη ωρα και ενω ειχα καυλωσει τρελα βγαζω το μαγιο μου και οπως ημουν καυλωμενοσ της ζηταω να μου παρει πιπα. οντως χωρισ δευτερη σκεψη μοθ κανει μια στην παραλια. Οσο με πιπωνει της τραβαω τα κορδονια απο τ μαγιο και μενει ολογυμνη!!!!
-τι κανεισ μου λεει,
-σιγα τι θα παθεις
-μη μας δει καποιοσ
-ε και? κλεμμενο το εχεις, δεν τρεχει κατι.
-οκ
της πεταω το μαγιο εξω αλλα δεν τα ξαταφερε να βγει και το κυμα αρχισε να το παρασυρει.
μπαινοντας μεσα και επειδη ειμασταν μονοι την γυριζω και αρχιζω το σφυροκοπημα μεσα στη θαλασσα. Μετα απο λιγα λεπτα και ενω εγω σφυροκοπω μεσα στο νερο ακουγονται ομιλιες. Να σου 3 ατομα!!! 1 γυναικα 2 αντρεσ.50+ ολοι. εμεισ 30-40. Μεχρι να κατεβουν στην παραλια εγω εχυσα. Μου λεει η γυναικα μου. 
-βγες να μου βρεις το μαγιο που το εριξα εξω και πετα το μεσα να βγω και εγω γιατι ντρεπομαι, κατι μου θυμιζει ο ενας.
οντως ο ενας ειναι ενας γιατρος που ειχε αγορασει ενα σπιτι κοντα σε εμας. τον χαιρετησα γιατι με γνωρισε και εψαχνα το μαγιο της Α αλλα αφαντο. το ειχε παρει το κυμα απ οτι ειχα δει.
εγω για καλη μου τυχει δεν τα ειχα βγαλει ολα, τα ειχα μεχρι τον αστραγαλο και κινομουν ανετα σε ενα νησι που με ηξεραν ολοι.
της ειπα ακυρο το μαγιο γιατι το χασαμε αρα βγες οπως εισαι.
-εισαι τρελοσ...?
-σιγα μωρε και τι εγινε?
-ντρεπομαι
- να γδυθω να μην ντρεπεσαι?
-ναι!!!
Να σου ομως τσιτσιδωθηκαν και οι αλλοι. ες λεω δεν βαριεσαι ασ τα βγαλω και οντως τα εβγαλα!
Αρχισε να βγαινει η δικια μου. φτανεςι ολογυμνη στα πραγματα μας και δεν ειχε τι να βαλει γιατι ειχε μονο ενα διχτιοτο παρεο.
της λεω αλε ενα βρακι!
-μονο στρινγκ εχω
-ε και? οτι ηταν να δουν το ειδαν.
-εχεισ δικιο!
κ οντως βαζει το στρινγκ, οσο το φοραει, και ερχεται κοντα μας ο γιατρος να μας ευτχαριστησει για μια εξυπηρετηση που του ειχαμε κανει πριν λιγες μερες.  μας φιλαει σταυρωτα και λεει.
-ευχαριστω παιδια για την εξυπηρετηση της προαλλες
-δεν  κανει τιποτα καλε να ειστε καλα λεει η Α με τα βυζια να τα κρυβει
-Σιγα ρε Α, μην ντρεπεσαι, δε μας βλεπεις εμας και τον αντρα σου, δεν φοραμε τιποτα, δεν εγινε κατι
(εσκασα στα γελια εγω)
-ναι σας βλεπω σας καμαρωνω!
-πολυ ωραιο μαγιο!
-γελια! ετυχαριστω
-τα λεμε!
-γεια
γελασαμε ολοι! και εφυγε!

Ευγε δικιε μουυυυ
 

pipaVarkiza

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
εχω πιπωσει μπαμπαδες καυλωμενους σε παραλιες τουαλετες κ γενικα θαλασσες ολα αυτα τα χρονια χεχε δε εχουν τελειωμο οι ιστοριες μου χι χι
δεν υπαρχει πιο ωραιο πραμα απο τα γκογκοφια κ πεος μεσα στην αρμυρα χεχε κ το αλατι ..... :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom