Νέα

Ετεροφυλική Ματι σεξ σε αμαξι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Σας εχει τυχει να παρετε ματι ζευγαρι που να "παιζει" στο αμαξι;
 

seglentao

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
226
Like
36
Πόντοι
1
Οχι τυπε τι ειμαστε τιποτα ανωμαλοι ...
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
827
Κριτικές
1
Like
588
Πόντοι
86
Έχει τύχει στην αδερφή μου πριν από 25 χρόνια να έχει ανέβει με έρπειν ο ματάκιας στο καπό αθόρυβα ! ΣΟΚ ΕΠΑΘΑΝ !
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
Όχι αλλά μου έχει τύχει το ανάποδο, να είμαστε σε παλιά αγορά/αλάνα πίσω από κάτι νταλίκες όπου με πίπωνε στο αμάξι και να σκάνε παρέες από πιπίνια 18 χρονώνε μετά από συναυλία προφανώς ανέμελα περνώντας από δίπλα και σχεδόν ξυστά απ' το παράθυρο. Καθώς δε τις είχα αντιληφθεί και ντυμένες ελαφρά η έκσταση ήταν διπλή. Εννοείται η τσιμπούκα συνεχισε κανονικά.
Απέναντι μας είχε και κτίριο της αστυνομίας περιφραγμένο! :rockon: Τα καλά της επαρχίας...
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Όχι αλλά μου έχει τύχει το ανάποδο, να είμαστε σε παλιά αγορά/αλάνα πίσω από κάτι νταλίκες όπου με πίπωνε στο αμάξι και να σκάνε παρέες από πιπίνια 18 χρονώνε μετά από συναυλία προφανώς ανέμελα περνώντας από δίπλα και σχεδόν ξυστά απ' το παράθυρο. Καθώς δε τις είχα αντιληφθεί και ντυμένες ελαφρά η έκσταση ήταν διπλή. Εννοείται η τσιμπούκα συνεχισε κανονικά.
Απέναντι μας είχε και κτίριο της αστυνομίας περιφραγμένο! :rockon: Τα καλά της επαρχίας...


Οι πιτσιρικες σας καταλαβαν τυπε;
 

Νικοςbest

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καί εμένα μου έχει τύχει να μας πάρουν μάτι με την γυναίκα μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom