Νέα

Βραχακια-παραλια γυμνιστων Βραβρονα-χαμολια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Ματι, σεξ, εμπειριες απ´ την εν λογο παραλια;
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Ματι, σεξ, εμπειριες απ´ την εν λογο παραλια;

Ή Χαμολιά είναι πολύ οίκογενειακή παραλία. Ή Βραώνα (αύτό είναι τό σωστό άρχαίο όνομα), προσφέρει κάτι παραπάνω γιά όλους άρκεί νά πάς στόν σωστό χώρο τήν κατάλληλη στιγμή καί πολύ πιό κάτω άπό τίς κατσκηνώσεις πού άρχίζει ό χωματόδρομος. Πάντως πολύ λίγα πράματα. Πιό καλά είναι άπό Βούλα μέχρι Σούνιο.

Άμα θές καταστάσεις άπό Νότιο Εύβοϊκό Κόλπο, πρέπει νά πάρεις τήν άκτή άπό τά δικαστικά στόν Σχοινιά καί βόρεια μέ τά πιό πολλά βυζοκωλόμουνα στήν Ραμνούντα, έχοντας πάντα ύπόψη τά μεγάλα ποσοστά λεσβιών.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Ή Χαμολιά είναι πολύ οίκογενειακή παραλία. Ή Βραώνα (αύτό είναι τό σωστό άρχαίο όνομα), προσφέρει κάτι παραπάνω γιά όλους άρκεί νά πάς στόν σωστό χώρο τήν κατάλληλη στιγμή καί πολύ πιό κάτω άπό τίς κατσκηνώσεις πού άρχίζει ό χωματόδρομος. Πάντως πολύ λίγα πράματα. Πιό καλά είναι άπό Βούλα μέχρι Σούνιο.

Άμα θές καταστάσεις άπό Νότιο Εύβοϊκό Κόλπο, πρέπει νά πάρεις τήν άκτή άπό τά δικαστικά στόν Σχοινιά καί βόρεια μέ τά πιό πολλά βυζοκωλόμουνα στήν Ραμνούντα, έχοντας πάντα ύπόψη τά μεγάλα ποσοστά λεσβιών.

Εκει που λες μαζευει γυναικες (λεσβιες) δηλαδη; Για ραμνουντα εννοω.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Ναί στήν Ραμνούντα έχει πολλές λεσβίες όπότε έχουμε πολύ άνταγωνισμό γιά κανένα μουνάκι...

Μια φωρα εχει τυχη να παω μιλαμε δυο ωρες δρομος και ποσο χωμα στο τελος σπας το αμαξι. Αν μαζευει τετοιες φασεις ομως αξιζει
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Εχεις τυχει σε κανα σκηνικο τυπε;

Ναί. Ήρθαν οί καριόλες σέ τόσο μεγάλο τόπο καί βάλανε τίς τσάντες τους πάνω στόν βράχο μου, πάνω στά πράματα μου...

Τά βγάλανε όλα, άρχίσαν τά γλωσόφιλα, τσατίστικα, βγήκα άπό τήν θάλασσα, κάθισα δίπλα τους καί άρχισα νά παίζω τό πουλί μου.

Τσατίστικαν αύτές τώρα, τά μάζεψαν καί πήγαν παρακάτω. Είδα γλυφομούνια, τό φχαριστήθηκα καί έφυγα...

Θέλανε νά τίς παίρνουν μάτι μού φαίνεται άλλά δέν θέλανε κάποιον νά βαράει μαλακία στό 1.5 μέτρο. Περίεργα όντα, έ;
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Τυγχάνει να ασχολούμε με το χόμπι που αναφέρει η υπογραφή μου και να κατοικώ εις την Ανατολικήν Αττική, έχω πάει αρκετές φορές στην Χαμολία, πέρυσι όμως δεν πήγα ούτε μία. Πράγματι όπως έγραψε ο συνάδελφος ο Λεε μετα τον χωματόδρομο στα βράχια ενδέχεται να δεις κανα γυμνό ζευγάρι ή καμιά ξώβυζη αλλά είναι τόσο σπάνιο πλέον να το πετύχεις που δεν έχει νόημα να ψάχνεις. Για το τι γίνεται στην παραλία που βρίσκεται μετά το τελέιωμα του δρόμου και πίσω απο δυο λόφους δεν γνωρίζω, δεν εχω περπατήσει ποτέ το μονοπάτι.
Στην Χαμολία τώρα στην βραχώδη χερσόνησο μπορεί να βρει κανείς άτριχα αγόρια και ηλικιωμένα ζευγάρια. Μουνί τέλος! Δεν υπάρχει.

Καλό καλοκαίρι στους ματάκηδες και στους παιχταράδες.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Ναί. Ήρθαν οί καριόλες σέ τόσο μεγάλο τόπο καί βάλανε τίς τσάντες τους πάνω στόν βράχο μου, πάνω στά πράματα μου...

Τά βγάλανε όλα, άρχίσαν τά γλωσόφιλα, τσατίστικα, βγήκα άπό τήν θάλασσα, κάθισα δίπλα τους καί άρχισα νά παίζω τό πουλί μου.

Τσατίστικαν αύτές τώρα, τά μάζεψαν καί πήγαν παρακάτω. Είδα γλυφομούνια, τό φχαριστήθηκα καί έφυγα...

Θέλανε νά τίς παίρνουν μάτι μού φαίνεται άλλά δέν θέλανε κάποιον νά βαράει μαλακία στό 1.5 μέτρο. Περίεργα όντα, έ;

Ωραιο σκηνικο τυπε, επρεπε να κατσεις στη θαλασσα να βλεπεις τα ξεκολακια διπλα σου!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.701
Πόντοι
6.925
Ναί. Ήρθαν οί καριόλες σέ τόσο μεγάλο τόπο καί βάλανε τίς τσάντες τους πάνω στόν βράχο μου, πάνω στά πράματα μου...

Τά βγάλανε όλα, άρχίσαν τά γλωσόφιλα, τσατίστικα, βγήκα άπό τήν θάλασσα, κάθισα δίπλα τους καί άρχισα νά παίζω τό πουλί μου.

Τσατίστικαν αύτές τώρα, τά μάζεψαν καί πήγαν παρακάτω. Είδα γλυφομούνια, τό φχαριστήθηκα καί έφυγα...

Θέλανε νά τίς παίρνουν μάτι μού φαίνεται άλλά δέν θέλανε κάποιον νά βαράει μαλακία στό 1.5 μέτρο. Περίεργα όντα, έ;


Τι εποχή ? Καλοκαίρι ? Σαββατοκύριακο ή καθημερινές ?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.701
Πόντοι
6.925
Πηγαίνει κάποιος Χαμολιά αυτές τις μέρες ? Απλώς ρωτώ μα ξέρω εάν έχει κόσμο πολύ μια και είναι μικρή
 

antony84

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
75
Like
560
Πόντοι
80
καμια παραλια γυμνιστων που να μαζευει απο ολα δεν υπαρχει? να εχει αντρες-γυναικες-ζευγαρια??
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Μάγκες για δώστε τίποτε οδηγίες πως θα κάνουμε γυμνισμό στην Βαυβρώνα  :think: :think: :S :S :rockon: :rockon: :rockon:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.701
Πόντοι
6.925
Μάγκες για δώστε τίποτε οδηγίες πως θα κάνουμε γυμνισμό στην Βαυβρώνα  :think: :think: :S :S :rockon: :rockon: :rockon:

Κατάλληλη εποχή διάλεξες, με την Ζηνοβία να έρχεται. Θα πας στην περιοχή και θα κατέβεις ή στις πλάκες ή στο παραλιάκι
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Κατάλληλη εποχή διάλεξες, με την Ζηνοβία να έρχεται. Θα πας στην περιοχή και θα κατέβεις ή στις πλάκες ή στο παραλιάκι

Μην κάνετε αυτό το λάθος στον ΚΟΤΑ ..κη27 και του πείτε θα βρωμίσει η παραλία με την αφεντία του άσε που στην Κινέτα των έκραξαν γιατι έκλανε στην παραλία.
Και μετά θα βγει και ειδήμων να μας λέει αυτά που του είπατε.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Μην κάνετε αυτό το λάθος στον ΚΟΤΑ ..κη27 και του πείτε θα βρωμίσει η παραλία με την αφεντία του άσε που στην Κινέτα των έκραξαν γιατι έκλανε στην παραλία.
Και μετά θα βγει και ειδήμων να μας λέει αυτά που του είπατε.

Εσύ βρωμόπουστα να περιμένεις να σε πάει το ίδρυμα σε καμιά παραλία να ξεβρωμίσεις λούγκρα,που θέλεις να δώσεις και συμβουλές στους μύστες-γυμνιστές σιχαμένη αδερφή.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Εσύ βρωμόπουστα να περιμένεις να σε πάει το ίδρυμα σε καμιά παραλία να ξεβρωμίσεις λούγκρα,που θέλεις να δώσεις και συμβουλές στους μύστες-γυμνιστές σιχαμένη αδερφή.

Ο βρωμόπουστας της παρέας είσαι εσύ και το προφίλ καλλικάντζαρος είναι της πάσης γνωστό πλεον
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Ο βρωμόπουστας της παρέας είσαι εσύ και το προφίλ καλλικάντζαρος είναι της πάσης γνωστό πλεον

Άντε ψόφα ρε ξεφονημένη λούγκρα,το ήθελες και σ'αυτό το θρεντ το πουστριλίκι σου,δεν χορταίνεις να σε ξεφτιλίζουμε σκατόπουστρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom