Νέα

Γυμνισμός, σεξ στο ΚΑΠΕ στο Σούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Εμπειριες σκηνικα απο τις παραλιες γυμνιστων στο σουνιο
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Εμπειριες σκηνικα απο τις παραλιες γυμνιστων στο σουνιο

Στό λιμανάκι άνατολικά άπό τόν Ναό άκριβώς κάτω άπό τό parking έχει καί γυμνιστές καί γαμισάκια,  ΑΛΛΑ τά τελευταία χρόνια έχουν έμφανιστεί κάτι κωλόψαρα πού δαγκώνουν καί πουλιά καί κώλους γι'αύτό τά λέω καί κωλόψαρα. Δέν κάνουν ζημιά, είναι όμως πολύ ένοχλητικά καί όχι πάνω άπό 4-5 cm.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Στό λιμανάκι άνατολικά άπό τόν Ναό άκριβώς κάτω άπό τό parking έχει καί γυμνιστές καί γαμισάκια,  ΑΛΛΑ τά τελευταία χρόνια έχουν έμφανιστεί κάτι κωλόψαρα πού δαγκώνουν καί πουλιά καί κώλους γι'αύτό τά λέω καί κωλόψαρα. Δέν κάνουν ζημιά, είναι όμως πολύ ένοχλητικά καί όχι πάνω άπό 4-5 cm.

Δωσε οδηγιες πως θα παμε τυπε;
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Δωσε οδηγιες πως θα παμε τυπε;

Πιάσε παραλιακή καί τράβα καμμιά 50αριά χιλιόμετρα καί έφθασες. Περνάς Βουλιαγμένη, Βάρη, Άγιά Μαρίνα, Λαγονήσι, Σαρωνίδα, Άνάβυσσο, Παλαιά Φώκαια, Θυμάρι, Χάρακα, Λεγραινά καί βλέπεις τόν Ναό τού Ποσειδώνα στό Σούνιο...

Άκολούθα τίς πινακίδες γιά τόν Ναό, καί στά 100 μέτρα πρίν τόν Ναό στό δεξί σου χέρι πάρκαρε, έχει πολύ χώρο. Πέρνα τόν δρόμο άπέναντι, βρές τό μονοπάτι καί σέ πάει κατεύθείαν κάτω στήν παραλία...

Καλό μπάνιο, καλό μάτι, καλά γαμίσια καί προσοχή στά κωλόψαρα καί στούς κωλομπαράδες...
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Πιάσε παραλιακή καί τράβα καμμιά 50αριά χιλιόμετρα καί έφθασες. Περνάς Βουλιαγμένη, Βάρη, Άγιά Μαρίνα, Λαγονήσι, Σαρωνίδα, Άνάβυσσο, Παλαιά Φώκαια, Θυμάρι, Χάρακα, Λεγραινά καί βλέπεις τόν Ναό τού Ποσειδώνα στό Σούνιο...

Άκολούθα τίς πινακίδες γιά τόν Ναό, καί στά 100 μέτρα πρίν τόν Ναό στό δεξί σου χέρι πάρκαρε, έχει πολύ χώρο. Πέρνα τόν δρόμο άπέναντι, βρές τό μονοπάτι καί σέ πάει κατεύθείαν κάτω στήν παραλία...

Καλό μπάνιο, καλό μάτι, καλά γαμίσια καί προσοχή στά κωλόψαρα καί στούς κωλομπαράδες...

Παραλια γυμνιστων ειναι ή αναμικτη;
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Καλό μπάνιο, καλό μάτι, καλά γαμίσια καί προσοχή στά κωλόψαρα καί στούς κωλομπαράδες...

Ενημέρωσε παρακαλώ τον άνθρωπο Λεε να προσέχει και κάτι κωλόγερους  που "προστατεύουν" την παραλία. Βέβαια εάν ο σωματότυπος του επιτρέπει το παίξιμο ξύλου δεν έχει να φονηθεί κανέναν.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
Τύποι είναι πολύ ωραία η παραλία εκεί αλλά τα σκ μαζεύει πολύ κόσμο και γίνεται χαμός  :S :S,συν ότι πιάνει πολύς αέρας κάτι που δυσκολεύει να σταθεί η ομπρέλα και οι ψάθες  :-( :-(.Θα κατέβετε αρκετά σκαλιά και θα βρείτε πρώτα την παραλία που είναι με μαγιώ,θα πάτε όλο δεξιά και δείτε το δύσβατο μονοπάτι που οδηγεί στην παραλία των γυμνιστών  :coolcondom: :happy: :happy: :headbaning2:.Για φάσεις και παιχνίδια πάντα νυχτερινές ώρες γιατί η παραλία είναι μικρή και πολύ δύσκολα να γίνει κάτι μέρα.Απόγευμα και βράδι σκάνε και αρκετά ζευγάρια  :erection: :erection: :orchestra:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Τύποι είναι πολύ ωραία η παραλία εκεί αλλά τα σκ μαζεύει πολύ κόσμο και γίνεται χαμός  :S :S,συν ότι πιάνει πολύς αέρας κάτι που δυσκολεύει να σταθεί η ομπρέλα και οι ψάθες  :-( :-(.Θα κατέβετε αρκετά σκαλιά και θα βρείτε πρώτα την παραλία που είναι με μαγιώ,θα πάτε όλο δεξιά και δείτε το δύσβατο μονοπάτι που οδηγεί στην παραλία των γυμνιστών  :coolcondom: :happy: :happy: :headbaning2:.Για φάσεις και παιχνίδια πάντα νυχτερινές ώρες γιατί η παραλία είναι μικρή και πολύ δύσκολα να γίνει κάτι μέρα.Απόγευμα και βράδι σκάνε και αρκετά ζευγάρια  :erection: :erection: :orchestra:
Κωστα την νυχτα με φακο πατε στο μονοπατι? :S :S :S
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
Κωστα την νυχτα με φακο πατε στο μονοπατι? :S :S :S

Ναι μύστη μου είναι θεοσκότεινο όλο το μονοπάτι.Και φυσικά στην παραλία των γυμνιστών επίσης δεν υπάρχει φωτισμός.Τα φώτα σταματούν στην παραλία με μαγιώ όπου παίζει και κάμπινγκ που και που.
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Εχει φουλ ματακηδες και πουστακια εκει. Γεροι και πατσαβουρες. Δεν αξιζει
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Ναι μύστη μου είναι θεοσκότεινο όλο το μονοπάτι.Και φυσικά στην παραλία των γυμνιστών επίσης δεν υπάρχει φωτισμός.Τα φώτα σταματούν στην παραλία με μαγιώ όπου παίζει και κάμπινγκ που και που.
χυστη προτιμω το σκοτεινα μονοπατια του ανταλτ παρα να παω στην παραλια με τους ματακιδες / λουγκρες  :orchestra: :orchestra:
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
272
Πόντοι
6
Ενημέρωσε παρακαλώ τον άνθρωπο Λεε να προσέχει και κάτι κωλόγερους  που "προστατεύουν" την παραλία. Βέβαια εάν ο σωματότυπος του επιτρέπει το παίξιμο ξύλου δεν έχει να φονηθεί κανέναν.

Δεν πας ποτε να ενοχλησεις τυπε. Εγω προσωπικα οποτε παω σε τετοια παραλια κοιταω να εχω καμια κορασιδα που να νταλαβεριζομαι εκει την εποχη κ παμε για να περασουμε καλα. Μονος δε παω ποτε, δεν μου λεει κατι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
Ενημέρωσε παρακαλώ τον άνθρωπο Λεε να προσέχει και κάτι κωλόγερους  που "προστατεύουν" την παραλία. Βέβαια εάν ο σωματότυπος του επιτρέπει το παίξιμο ξύλου δεν έχει να φονηθεί κανέναν.

Τύπε κανείς δεν προστατεύει τέτοιες παραλίες,πόσο μάλλον κωλόγεροι. Πήγαινε άφοβα και κάνε παιχνίδι χωρίς φυσικά να ενοχλήσεις όσους δεν το έχουν ανάγκη.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
652
Like
247
Πόντοι
26
Εχει φουλ ματακηδες και πουστακια εκει. Γεροι και πατσαβουρες. Δεν αξιζει

Προσωπικά τις λίγες φορές που έχω πάει εκεί μια χαρά νορμάλ κόσμο έχει δε πρόσεξα κάτι περίεργο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
Προσωπικά τις λίγες φορές που έχω πάει εκεί μια χαρά νορμάλ κόσμο έχει δε πρόσεξα κάτι περίεργο.

Τύπε έχει φουλ ματάκηδες και ανώμαλους το ΚΑΠΕ,υπάρχουν και σελίδες στο φεις που τα συζητούν κιόλας.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
652
Like
247
Πόντοι
26
Τύπε έχει φουλ ματάκηδες και ανώμαλους το ΚΑΠΕ,υπάρχουν και σελίδες στο φεις που τα συζητούν κιόλας.

Mπορεί να χεις δίκιο Κώστα. Πάντως είχα πάει πριν καμιά βδομάδα είχε και νέο κόσμο στην ηλικία μου.
 

Επισκέπτης
Παιδια για στησιμο αυτιου λεει η παραλια;
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
εγω το εχω πει πολλες φορες , σε παραλιες γυμνιστων μην πηγαινετε με το σκεπτικο να παιχτει καποια φαση ! πηγαινετε να χαλαρωσετε και να κανετε το μαυρισμα σας με περισσοτερη ηρεμια !

το ποιο πιθανο ειναι να πεσετε σε λεσβιες ή ανωμαλες γυναικες ! και οι περιπτωσεις που να παιχτει καποια φαση ειναι πολυ μικρη !
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
652
Like
247
Πόντοι
26
εγω το εχω πει πολλες φορες , σε παραλιες γυμνιστων μην πηγαινετε με το σκεπτικο να παιχτει καποια φαση ! πηγαινετε να χαλαρωσετε και να κανετε το μαυρισμα σας με περισσοτερη ηρεμια !

το ποιο πιθανο ειναι να πεσετε σε λεσβιες ή ανωμαλες γυναικες ! και οι περιπτωσεις που να παιχτει καποια φαση ειναι πολυ μικρη !

Αυτό ακριβώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom